PDA

View Full Version : ot kakva hrana nadebelqvate ?



Cradle
10-07-2006, 12:40
..? :-k

techCandy
10-07-2006, 12:47
Ами май от тази от която всички надебеляват...Прекомерна употреба на въглехидрати по късните часове, сладко, тестени, мазно....е такива неща

Kisses_P
10-07-2006, 13:46
аз лично много трудно напълнявам.. и сега съм мн слаба..но може би щото н ям някои храни които горе са споменати...ограничавам сладкото и тестеното...не се храня късно вечер...газирани напитки почти не пия..

Theoatguy
10-07-2006, 14:21
Храната е най-малкото, от което ще зависи пълнеенето на организма... Важен е метаболизмът на индивида.

Един съученик плющи здравата тестени изделия, сладко и простотии, но не качва и килограм... Но пък това е вредно, защото организма не изхвърля вредните токсини от храната...

Напълнява се от тестени изделия, захарни изделия, газирани напитки, бърза храна - джобове, тостове, дюнери, Мак Доналдс...

След 18:00 часа не е препоръчително да се приемат въглехидрати ;).

648541
10-07-2006, 19:50
hlqb i sladkooooooooo ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Scarabey
10-07-2006, 20:29
Е тия по мазните неща,тестените и сладкото най вече

Пепи Пекторалиса
10-07-2006, 23:38
От всякаква може да се пълнеее и от всякаква може да се слабее, зависи от количеството калории.

MiRaCuLiXbb
10-08-2006, 09:14
Храната е най-малкото, от което ще зависи пълнеенето на организма... Важен е метаболизмът на индивида.

Един съученик плющи здравата тестени изделия, сладко и простотии, но не качва и килограм... Но пък това е вредно, защото организма не изхвърля вредните токсини от храната...

Напълнява се от тестени изделия, захарни изделия, газирани напитки, бърза храна - джобове, тостове, дюнери, Мак Доналдс...

След 18:00 часа не е препоръчително да се приемат въглехидрати ;).
Хаха добре. Плющял здравата друг път. Бас държа, че незнаеш какво значи да се храниш като хората. Качва се по кило на седмица минимум... Иначе хляб, прясно мляко, месо, яйца. От това се качва.

liroos
10-08-2006, 10:54
Напълнявам само от храна, която ми забавя метаболизма, т.е. мазно месо(добре че съм вегетарианец), тестени изделия, алкохол(за жалост пия много) и сладко(освен мед и чист шоколад).

Theoatguy
10-08-2006, 12:22
Храната е най-малкото, от което ще зависи пълнеенето на организма... Важен е метаболизмът на индивида.

Един съученик плющи здравата тестени изделия, сладко и простотии, но не качва и килограм... Но пък това е вредно, защото организма не изхвърля вредните токсини от храната...

Напълнява се от тестени изделия, захарни изделия, газирани напитки, бърза храна - джобове, тостове, дюнери, Мак Доналдс...

След 18:00 часа не е препоръчително да се приемат въглехидрати ;).
Хаха добре. Плющял здравата друг път. Бас държа, че незнаеш какво значи да се храниш като хората. Качва се по кило на седмица минимум... Иначе хляб, прясно мляко, месо, яйца. От това се качва.

Бас държа, че не знаеш какво аз знам ;). Не спори с мен, младеж ;). Абсолютни си прав за горе изброените продукти. Съдържат едни много важни протеинчета, които качват маса.

На един типичен ектоморфски ген му трябват 300-400 грама въглехидрати и 120 грама протеин на ден, че да оправи кантара по мъжки...

i'm so excited!
10-08-2006, 15:32
от никаква :cry:

midnight...
10-08-2006, 20:43
за жалост сладкотоооо :(

GLeZoRanA
10-08-2006, 23:15
Имам чувството , че от всичко :shock:

Silverfang
10-09-2006, 06:49
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!

MiRaCuLiXbb
10-09-2006, 10:10
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.

Пепи Пекторалиса
10-09-2006, 11:53
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.
Аз имам друга тактика за тия дето уж не дебелеят. 3 пъти дневно между храненията и един път преди лягане 300мл мляко+40гр захар+1 банан+30гр сметана. :smt015

Cradle
10-09-2006, 18:12
of az ako qm tolkova :-k az edva edva qm samo i samo da ne kacha nqkoi kg :smt011

krasivata_luvica
10-09-2006, 19:02
xlqb,gazirani napitki,sladko.

krem4et0
10-10-2006, 07:17
От закуски и разни други тестени храни.От сладко не надебелявам,защото ме засища бързо и не ям по много!

Slave4You
10-10-2006, 13:58
ами поначало всеки човек си е индивидуален смисъл че има някои хора които не надебеляват изобщо ама ако говорим за повечето хора:ядене след 7-8 часа,сладките работи,солениете работи(солети),мазните неща,ядки,мезета и т.н.

maybelline
10-10-2006, 14:29
Аз не надебелявам каквото и да ям(генетично заложено ми е да съм слаба),но ако започна да се тъпча всеки ден с големи количества сладкиши и мазни храни,ще надебелея естествено.По принцип се надебелява от сладкиши(като към тях се вписват шоколадови,захарни и т.н. изделия),тестени изделия(кифла, кроасан,кренвиршка, баница...) и мазни храни(нещо пържено).Не се надебелява от плодове,зеленчуци и млечни продукти(те са и по-полезни).

koalka
10-10-2006, 14:41
Ами от калоричната.Не е хубаво и се надебелява,както всички знаем от тестени и захарни изделия,а и недейте да ядете и Макдоналдс.

Cradle
10-10-2006, 17:42
ae neznam ama az samo do kato cheta ogladnqvam :mrgreen: ama inache sa sdurjam ot takiva hrani

sarang
10-10-2006, 19:18
Ами аз всеки ден си ям банички, кифли, палачинки или там каквото има в училище, защото издивявам от глад, вкъщи също никакво ограничение и въобще не качвам. Даже сега искам поне 1-2 кг отгоре, че н есе харесвам така. Естествено че ако ям специална храна, за да напълнея, ще напълнея, но пък това би означавало да се тъпча прекалено много, толкова, колкото не мога да поема. Но като цяло от нищо не качвам, ако не преяждам.

DeViL`s_Daughter
10-11-2006, 13:58
off bolna temaaa.....
mi ot absoliutno ni6to,nezavisimo v kakvi koli4estva :(
opitah se edna sedmica da se tup4a s vs det namera,no ne stava i tva e
vs kato gledat kak qm kato nevidqla i mi se 4udat qdski mnogo 6to sum tolkova slaba
qdoh po polovin hlqb na den (po okolo 7-8 filii) mn sladko i testeni ne6ta
daje po edno vreme mi stava6e lo6o ot qdene
i nakraq kato se premerih samo 200 grama,6tqh da se grumna :cry: :x

i'm so excited!
10-11-2006, 19:33
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.
Аз имам друга тактика за тия дето уж не дебелеят. 3 пъти дневно между храненията и един път преди лягане 300мл мляко+40гр захар+1 банан+30гр сметана. :smt015
ще го пробвам и после ще кажа какво се е получило.
мерси за съвета :mrgreen:

TraPPed
10-11-2006, 20:00
Taka da vi svetna,qde se hrana koqto da zadovolqva glada-demek da e golqma kato koli4estvo,no da e bedna na vuglehidrati i dr. takiva raboti.Az pone za 3 meseca svalih traino 12kg-Traino,no ne ot syeta a za6toto sportuvam i trqbva6e da vlezna v kategoriq.

Пепи Пекторалиса
10-11-2006, 21:33
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.
Аз имам друга тактика за тия дето уж не дебелеят. 3 пъти дневно между храненията и един път преди лягане 300мл мляко+40гр захар+1 банан+30гр сметана. :smt015
ще го пробвам и после ще кажа какво се е получило.
мерси за съвета :mrgreen:
Нали знаеш, че трябва постоянство 2-3 месеца и тогав ще идват резултатите. За по-здравословно махни използвай мед вместо захар. :wink:

Silverfang
10-11-2006, 22:00
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.
По принцип ям много пове4е от тва! и пак не дебелея!
КВОТИ И ДА ЯМ НИКОГА НЯМА ДА НАДЕБЕЛЕЯ!

jeditte
10-12-2006, 10:16
...

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-12-2006, 16:15
hah miiii ne sum zabelqzala ot kakvo nadebelqvam.... to ot vsi4ko si se napulnqva taka 4e.. :smt016

tequila
10-21-2006, 17:04
Аз не пълнея от квото и да е, в квито количества и да ям! (изпробвано е)
Но по принцип от сладките работи (особено шоколад) мн яко се дебелее!
Айде яж по 2 хляба и пий по 2-3 литра мляко на ден да видим няма ли да качиш.
Аз имам друга тактика за тия дето уж не дебелеят. 3 пъти дневно между храненията и един път преди лягане 300мл мляко+40гр захар+1 банан+30гр сметана. :smt015
ще го пробвам и после ще кажа какво се е получило.
мерси за съвета :mrgreen:
тва е щото си тъп .нищо друго не може да направи освен да се разболее.а ти пък що му се връзваш на идиотщините. не виждаш ли къв е капут?