PDA

View Full Version : Как да разбера?



love_bad_boys
10-08-2006, 14:18
От къде да започна-в моя клас има едно момче,с което добре се разбираме.Кара ме се ,но винаги си прощаваме...не зная дали това е приятелство или не...Той не ме сваля открито ,а съвсем незабележимо...Направо да си кажа влюбена съм в него ,но мисля ,че той така се държи и с други момичета,но не знам женкар ли е или иска да ме накара да ревнувам?Моля ви ,дайте ми съвет как да разбера дали и той ме харесва и ако не ,как бих могла да му се харесам?(аз не съм грозна!)

iiirish
10-08-2006, 14:43
женкарите, мила, се разпознават отдалече. всяко момиче с малко повечко опит ги забелязва от километри, а ако е умна се държи на растояние от тях ;) ако не си сигурна дали и той е такъв просто попитай други момичета или постави "мисия" на твоя близка приятелка да следи как той се държи с останиле, когато теб примерно те няма около него. това определено върши работа в повечето случаи.

а ако те харесва то си личи по поведението, ако стигнеш до извода, че не те харесва просто го за*би. направи същото и ако се окаже, че е плейбойче ;)

dream_dragon
10-08-2006, 15:40
По-добре е да го питаш лично. Това с "мисията" е само протакване. По-добре е да му кажеш преди да е станало някакво объркване. Ако е женкар е по-добре да го разбереш в близкото бъдеще от колкото дълго да мислиш, че и той изпитва нещо сериозно.

Sladkutu_ioni
10-08-2006, 15:55
tvoq 4ovek mila ne e jenkar ,no ne te i haresva toi ima mek harakter i iska da se haresa na vsi4ki no i taini4ko te obi4ka 100%dori i malko no te obi4ka :oops:

koalka
10-08-2006, 16:50
Ами според мен той не е женкар,но може и да има чувства към теб.За това щом сме приятели бих му признала чувствата си и ще се надявам и той да има.Да,наистина можеш да загубиш приятелството му,но ти така и така не може да си голяма приятелка с него,защото си влюбена!

DaкoTa
10-08-2006, 16:53
Покажи му, че не ти е безразличен. Ако ти отвърне, значи всичко ще е ок. Няма какво да губиш. :)

love_bad_boys
10-08-2006, 18:19
Е,благодаря ви ,ама май не съм се правилно изразила-той ЗНАЕ ,че го харесвам!Миналата година целия клас ни базикаше....аз мисля ,че не сто процента женкар ,но наистина иска на всички да се хареса :wink: Мерси все пак

cskamoni4ka
10-08-2006, 18:21
Ем..щом знае,че го харесваш и до сега не е направил нищо по въпроса прави си изводите сама,миличка!

love_bad_boys
10-09-2006, 19:39
:smt005 :smt037 :mrgreen:
ha ha ha ha ha...
zabravete 4e sum vi popitala,mai ne sum si zadala vuprosa na podhodq6ti te hora...ha ha ha ha...be kvo da vi se obqsnqvam...drem mi kvo kazvate ,az vsi4ko si znam :mrgreen: :twisted: