PDA

View Full Version : Imam priqtel,a si mislq za 3ka?!?!?!?!?!



Tq____
10-22-2006, 10:55
Hora,ne znam oba4e tova ne e normalno. Imam priqtel,koito mn obi4am, no naposleduk se hva6tam,4e mislq za 3ka s nego i nai-dobria mi priqtel, koito e i negov priqtel...Te sus sigunost nqma da iskat takova ne6to.Kakvo da pravq?

jony
10-22-2006, 10:56
няма нищо странно в това! ти се развиваш и търсиш нови хоризонти...
но се пак с най-добрия ти приятел! от опит знам чееееее якоо ще ревнува ;)
така че пробвайте с някой непознат!

saninka91
10-22-2006, 10:58
Ти тройка ли искаш или просто гледаш да легнеш по някакъв начин с тези мъже :?:

Tq_____
10-22-2006, 11:03
Ami hora...edinia go obi4am,a znaete kak 4uvstvata kum nai-dobria priqtel...mogat da prerastnat lesno v ne6to pove4e...i sam mn oburkana,i mai ne e jelanieto samo na sexulana osnova,to4no tova me pritesnqva - ne moga da si izqsnq 4uvstvata si kum dvamata...

jony
10-22-2006, 11:04
до сега правила ли си секс с някой?

10-22-2006, 11:13
Da,no samo s priqtelq mi, ot dosta vreme sme zaedno, ne sym mu izneverqvala

10-22-2006, 11:20
q dai malko poveche info de. godinite vryzkata koga ti sa poqviha teq chuvstva, otkoga mislish za toq tvoi nai dobur priqtel

nikinkaaa
10-22-2006, 11:21
Мисли докато е безплатно O:)

10-22-2006, 11:28
Ami na 18 sym, s priqtelq mi sym ot blizo 2 godini,kato sme kusali nqkolko puti. Tozi nai-dobur priqtel,za koito govorq ni zapozna i go poznavam ot 3 godini,blizo 4. Poslednite 5-6 meseca,osuznah, 4e vsu46tnost toi e 4ovekut ,koito vinagi e do men i me razbira...i ne6tata dosta se oburkaha mai

SINDEL
10-22-2006, 11:31
Мене ми се струва 4е тоя най-добър приятел го оби4аш пове4е от гаджето си. След като казваш 4е той е бил толкова време до теб и сигурно сте си споделяли мн неща и той ти е помагал.... Има ли нещо такова?

WindWaker
10-22-2006, 11:32
amiiiii gledai da ne burka6 priqtelstvoto s lubovta. slu4va se da stava taka, samo deto ponqkoga ako byde6 s nai dobriq priqtel vmesto gadjeto ne6tata syvsem ne stavat taka kakto si gi misli6 predvaritelno. v tvoq slu4ai oba4e ti pa iska6 troika s dvamata........
nqma da komentiram otricatelnoto si mnenie.
6te kaja samo 4e ne sym syglasen. ili bydi s ediniq ili s drugiq.

i vnimavai da ne padne6 i ot dvata stola.

Fire_Baby
10-22-2006, 11:34
Е лошо нема.Аз пък искам да пробвам с жена :-D :oops: И аз имам приятел , иаз искам разнообразие. :mrgreen: Нормално е

SINDEL
10-22-2006, 11:38
Абе не е много нормално ако го оби4аш. А в подписа пише 4е го оби4аш от 4 месеца и нещо. Но от друга страна ако и той иска... давайте :-D

Tq_____
10-22-2006, 11:39
Sindel, ima ne6to takova opredeleno...no az 4ak sega go osuznavam. Windwaker, ne me sydi taka surovo...tazi 3ka taka ili ina4e e nevazmojna,poneje az nikoga ne bih spodelila tova s priqtelq mi,za6toto znam,4e mnogo 6te go narani! Da ne govorim,4e moqt nai-dobyr priqtel, nikoga ne bi pri4inil takova ne6to na svoi priqtel!!!
I az sym na mnenieto,4e trqbva da byda samo s edinia,prosto ne moga da se otturva ot jelanieto da buda i s dvamata. ](*,)
Vryzkata mi s nai-dobria priqtel e na praktika nevuzmojna ot tazi gledna to4ka.
Imenno v tova e cqlata slojnost na situaciata.

WindWaker
10-22-2006, 11:46
ami togava prosto zabravi za vryzka s priqtelq (nai-dobriq). v nai lo6iq slu4ai te 6te se skarat a ti 6te ostane6 bez nito edin ot tqh. nai dobyr slu4ai spored men bi bilo da si ostane6 s gadjeto i da ponamali6 vijdaniqta s nai-dobriq priqtel. ae neznam, ot teb si zavisi

SINDEL
10-22-2006, 11:46
Тя, не разбирам само защо е невъзможно да сте заедно с най-добрия ти приятел. Той има гадже ли, какъв е проблемът? Щото аз ли4но съм на мнение 4е щом ве4е не ти се иска изцяло да си само с гаджето си и все пове4е и пове4е мислиш за тоя друг приятел, зна4и определено нещата с гаджето не вървят, или просто си осъзнала 4е оби4аш другото мом4е много пове4е отколкото си предполагала и не само като приятел. И бих те посъветвала да тръгнеш с него. Обикновено такива връзки между приятели са много красиви. И това 4е се познавате така дълго и добре ще помогне да станете супер готина двойка и да си споделяте вси4ко. А не, както казваш, да не смееш да кажеш на сегашното си гадже 4е мислиш и за друг. :) От опит казвам 4е ако гаджето ти е и най-добър приятел или обратното, се полу4ава невероятно :oops:

Tq____
10-22-2006, 11:53
Te sa prekaleno dobri priqteli i nikoga ne biha se skarali zaradi momi4e, 6toto v kraina smetka nai-dobria mi priqtel ne e vinoven,4e az imam ne6to kum nego!To4no tam e problemyt,te se poznavat dvamata ot mnoooogo po-otdavna,predi az da gi poznavam...stava vapros za dylgogodishno mujko priqtelstvo...a te sa dosta zdravi.Ot cqlata rabota moga samo da zagubq gadjeto si...mai mai :-k

WindWaker
10-22-2006, 11:57
moje6 da. ako ne vnimava6 s deistviqta si

10-22-2006, 12:04
Wind Waker znae6 li koe e nai-gadnoto? Che moga da zagubq i gadjeto si i nai-dobria si priqtel! Dvama 4oveka na koito mn dyrja i to ednovremenno... :smt010

SINDEL
10-22-2006, 12:10
Оф, много гадно се е полу4ило мили4ка. Не знам друго кво да ти кажа. А гаджето оби4аш ли го? Ама наистина?

WindWaker
10-22-2006, 12:31
e hul e tolkoz kat si zagorqla otiva6 pri gadjeto iznasilva6 go 2-3-4 pyti dokat ti mine malko meraka za seks i gotovu. ako ne stane - prai6 o6te nqkolko maratona.
ti izleze energiqta pone.

^FIESTA^_M
10-22-2006, 14:06
Ограничи малко свижданията с твоя най-добър приятел известно време не се виждай с него и не мисли за него.Като си само с твоя може би ще обмислиш дали е било някакъв си каприз.Може би като си с добрия си приятел и някак си ти влияе и почваш да си фантазираш тези неща :lol: Опитай го този метод, ако не помогне,тогава ти самата трябва да си помогнеш с тва какво чустваш към единия и към другия.Успех :D

Tq____
10-22-2006, 19:11
Sindel, obi4am go...no takiva misli za drygo mom4e zapo4vat da me razkolebavat dali naistina e taka #-o

SINDEL
10-23-2006, 08:48
Ами щом изобщо се съмняваш дали го оби4аш наистина, зна4и нещо не е съвсем както трябва да бъде.

MrAsNiKa
10-23-2006, 08:59
Абе не мога да разбера защо не можете да бъдете най добрпи приятели с гаджетата си
Аз със моята приятелка споделям всичко и тя с мен
Винаги съм искал точно това и мисля че по хубаво от това няма
Научете се да бъдете и приятели да споделяте всичко и в добро и в лошо и в хубавии в лоши моменти
По добре запази връзката с гаджето си и се опитай да скасиш дистанцията от към приятелстовото ви
Недей забърква най-добрия си приятел във фантазийте си
И Аз имам много добра приятелка която много обичам и едцки красива амаа не мга да сипредставя тя гаджето ми и Аз в една фантазия
Нещо си се збъркала
Приятелството е хубаво нещо не го губи :twisted:

Tq____
10-23-2006, 10:56
MrAsNiKa, mersi za syvetite...no sa mi stranni ot 4ovek koito si e slojil takava snim4ica...heguvam se de, tva si e tvoi izbor :P

Sindel, A kolkoto do 4uvstvata kum moq priqtel,moga da kaja,4e gi ima,. no s nego sme se karali stra6no mn puti i zatova malko ne6tata kucat,i ti si prava kato kazvash ,4e useshtash ,4e ne6to ne e nared.
Pravi ste, ne trqbva priqtelstvoto da se burka s lubovta, i ne trqbva da se razvalq,za6toto e mnogo cenno...no az mai imam problemi s priqtelstvoto s mujete...vinagi razvalqm vsi4ko...za6toto kogato edin 4ovek me kefi super mnogo kato 4ovek,super dobre se razbirame i na van6en vid sa6to mi haresva...sorry ama trqbva da sym sbyrkana,4e da ne zabeleja vsi4ko tova!

WindWaker
10-23-2006, 11:03
taka e, ma kat haresa6 edin - bydi do posledno s nego ;) a da se navira6 tyi da se izkaja mejdu dvama dobri priqteli......si e gadna rabota i nqma da spe4eli6 ni6to osven omraza.
tyi 4e stoi si s priqtelq (za 3-ti pyt go kazvam) gledai da se opravite i vsi4ko 6te e rozovo ;]

MrAsNiKa
10-23-2006, 11:16
MrAsNiKa, mersi za syvetite...no sa mi stranni ot 4ovek koito si e slojil takava snim4ica...heguvam se de, tva si e tvoi izbor :P

Това са двете най-добри приятелки на майка ми !!! :roll:
Харесват ми и за това съм си ги сложил \:D/
Мислех на скоро да го сменям ама може и да ме убедиш
Не знам новия как ще ми седи :twisted: