PDA

View Full Version : ВЪПРОС КЪМ МОМИЧЕТАТА!!



10-22-2006, 20:01
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.

IlLuSi0nS`
10-22-2006, 20:06
ами аз правя секс само с момче с което ходя, :wink: а щом ходя с него значи искам и да се чукаме :P и просто го правим без увещаване

Amayo
10-22-2006, 20:15
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.
Като почнеш да правиш секс ще разбереш. - Омагьосан кръг братче. :-)
ПП - Ако не си разбрал кво искам да кажа трябва да питаш мъжете а не жените (жените само глупости щи наговорят - принцове, лъскави одежди...)

Nifada_
10-22-2006, 20:27
Момиченцата ще му говорят за принцове, жените и други неща могат да му кажат.

MrAsNiKa
10-22-2006, 20:30
Ей че готин подпис си имам амааа \:D/

IdiOtKa
10-22-2006, 20:40
има един мно хуав лаф обаче ..ся се сетих за него " не е срамно да си поискаш ...а да ти откажат.."

jony
10-22-2006, 20:42
има един мно хуав лаф обаче ..ся се сетих за него " не е срамно да си поискаш ...а да ти откажат.."
100% съгласен! \:D/

MrAsNiKa
10-22-2006, 20:46
има един мно хуав лаф обаче ..ся се сетих за него " не е срамно да си поискаш ...а да ти откажат.."

Е Важното е че си опитал
А не си седял да се чудиш ("Какво ли щеше да се случи ако") :twisted:
Срамно няма [-X

panterata
10-22-2006, 22:39
spored men trqbva da si poiskat s deistviq 6tot e nqkak si kofti da kajesh na nqkogo haide da pravim sex .to prosto si stava ako ima teren napravo napadai ako nem kaji "ela do nas za edi si kfo.. ili da gledame film :)

No_LiMiTe^f
10-22-2006, 23:16
Ооооо че кой казва че момичетата не си го искат!Аз когато искам да правя секс с приятеля ми-си го искам и не ми пука!
Както и да по въпроса ти-просто трябва да стане от само себе си!Възбуждане,глупости....си гурно знаеш как става!Не се притеснявай и да я попиташ,ама първия начин май е по-добър!

Bobysoft
10-23-2006, 00:04
Анонимко написа:
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.

Като почнеш да правиш секс ще разбереш. - Омагьосан кръг братче.
ПП - Ако не си разбрал кво искам да кажа трябва да питаш мъжете а не жените (жените само глупости щи наговорят - принцове, лъскави одежди...)

Точно така!Нещата което ти казват жените са 50% верни,а мъжете - 95% .Като цяло те отговарят с логическия си мозък(какво би трябвало да бъде),а емоционалния мозък при тях доминира.В привличането няма разум :!:
Имаше пет основни етапа-ВИЖДАНЕ,ЗАГОВАРЯНЕ,ДОКОСВА НЕ,ЦЕЛУВАНЕ,СЕКС.Не бързай за последния! :smt018

olive_oil
10-23-2006, 06:20
всякак си искайте секс,само не ставайте простаци!!!Това най-много отвращава едно сериозно момиче.

alkobalko
10-23-2006, 06:32
всякак си искайте секс,само не ставайте простаци!!!Това най-много отвращава едно сериозно момиче.
=D>

krem4et0
10-23-2006, 07:11
Не си го искайте,ако ние искаме да правим секс с вас няма да ви подминем.Ако някой ми прави намек за секс няма да си го получи.

SINDEL
10-23-2006, 08:18
Напълно съм съгласна с Крем4ето! Пове4ето жени на намеци за секс най-много да те обявят за тотален простак и после ше видиш секс през крив макарон :wink:

Svirka```
10-23-2006, 09:44
Абе ти ако си само за секса, много ясно, че ще си умреш девствен :smt011

10-23-2006, 09:58
Абе ти ако си само за секса, много ясно, че ще си умреш девствен :smt011

Haha,eva li brat4e,edva li...

Bobysoft(offline :))
10-23-2006, 12:56
всякак си искайте секс,само не ставайте простаци!!!Това най-много отвращава едно сериозно момиче.

Ами несериозните? :roll:


Не си го искайте,ако ние искаме да правим секс с вас няма да ви подминем.Ако някой ми прави намек за секс няма да си го получи.
:smt018

Ако не си искам,ще трябва да чакам 50 години някоя нимфоманка да ме оправи. 8) :roll:


Напълно съм съгласна с Крем4ето! Пове4ето жени на намеци за секс най-много да те обявят за тотален простак и после ше видиш секс през крив макарон

Тогава ти ли правиш намеци.Или просто не правиш секс? :roll:

summer_04
10-23-2006, 13:08
всякак си искайте секс,само не ставайте простаци!!!Това най-много отвращава едно сериозно момиче.
=D>

Bobysoft
10-23-2006, 13:11
има един мно хуав лаф обаче ..ся се сетих за него " не е срамно да си поискаш ...а да ти откажат.."
Идиотке,не си права!:smt098 :smt075
:arrow: НЕ Е СРАМНО ДА ТИ ОТКАЖАТ,А ДА НЕ СИ ПОИСКАШ :!:

Относно отказа-като ти се дърпа,казваш съгласен съм.И пускаш музика 8)

Communist_f
10-23-2006, 13:23
Не си го искайте,ако ние искаме да правим секс с вас няма да ви подминем.Ако някой ми прави намек за секс няма да си го получи.
аххаха и аз съм така

koalka
10-23-2006, 13:26
Защо въпроса трябва да опира до това?

Chiana
10-23-2006, 14:08
Еми ако аз не искам да правя секс с някого, то ако ще и челна стойка да ми прави, пак няма да спа с него. Не ме интересува дали той иска страшно много, аз ако не искам, тая работа няма да стане. Ако ще и света да обърне. Аз сама си решавам. А пък ако искам да го правя с някого, сама мога да си поискам. Но не бих правила секс с човек, с когото нямам връзка установена, виждам го, че не държи на мен и т.н.

MrAsNiKa
10-23-2006, 14:10
Еми ако аз не искам да правя секс с някого, то ако ще и челна стойка да ми прави, пак няма да спа с него. Не ме интересува дали той иска страшно много, аз ако не искам, тая работа няма да стане. Ако ще и света да обърне. Аз сама си решавам. А пък ако искам да го правя с някого, сама мога да си поискам. Но не бих правила секс с човек, с когото нямам връзка установена, виждам го, че не държи на мен и т.н.

Ти си умна и разумна :twisted:
Но не всички са като теб :roll:

CVETELLINA
10-23-2006, 14:15
всякак си искайте секс,само не ставайте простаци!!!Това най-много отвращава едно сериозно момиче.Много правилно мнение!:}

IKisseDAGirL
10-23-2006, 14:21
ем аз например мн мразя някой да припира.. от далече да си личи за какво е всичко.. [-X мн по-добре е незабелязано да се стигне до там, все едно по случайност, ама не баш :P

marina star
10-23-2006, 14:52
Напълно съм съгласна с Крем4ето! Пове4ето жени на намеци за секс най-много да те обявят за тотален простак и после ше видиш секс през крив макарон :wink:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

DA NA MAJA KOLKOTO POVE4E MU SE ISKA I PRITISKA MOMI4ETO DA MU PUSNE TO TOLKOVA POVE4E S RAZUBEJDAVA DA GO NAPRAVI

barby9
10-23-2006, 16:00
NA mnenie sam 4e ne e sramno da si poiska6 a da ti otkajat! :)

Sazi
10-23-2006, 16:04
Ami da naprimer az go pravq s mom4eto koeto obi4am ,toest samo s gajeto :)

honey91
10-23-2006, 17:56
Ami dori mom4eto da znae kak da si poiska nqma garanciq,4e bix mu pusnala.Vse pak spored men sex trqbva da se pravi ot xora koito izpitvat 4vstva edin kam drug a ne samo za sporta...

u3gyXaHo 5e5e
10-23-2006, 21:13
[quote="honey91"]Ami dori mom4eto da znae kak da si poiska nqma garanciq,4e bix mu pusnala.

Права си O:) Когато на мен ми е на кеф тогава пускам на някого , дори да сме се эапоэнли преди 5 мин.

dudeto_sy
10-23-2006, 21:30
Aми на този въпрос е много трудно да се оговори, защото всяко момиче харесва различни неща. Едни харесват грубите маниери у момчетата и би им харесало ако момче си поиска по груб начин. Други момичета харесват по-изисканите манири и грубостта непременно би ги изплашила, дори не само грубостта ами и директността. Трети пък са... как да кажа, трети са нещо средно ту едното им харесва, ту другото, зависи от настроението...
При момчетата ситуацията е подобна... Наистина не може да бъде дефиниран конкретен начин за това как така да си поискаш секс, така че да не ти откажат.
Нека не забравяме и че... момичето може да е неазположено, което само по-себе си е 100% причина за отказ.
Цялата работа, поне според мен е в типа момиче и в конкретната ситуация.

Bobysoft(offline)
10-24-2006, 11:34
Няма такова нещо.Секс не се иска!Не питаш "може ли да правим секс",нали? :lol:
Като дойде моментът,просто го правиш. :smt008 :smt117

lady_bird
10-24-2006, 17:21
има един мно хуав лаф обаче ..ся се сетих за него " не е срамно да си поискаш ...а да ти откажат.." :lol: :-D i az za tva se setih

SANDRETO
10-24-2006, 17:27
mi az puk ne davam an takiva,koito si iskat,trqbva AZ da go poiskam :twisted: 8)

gazarka
10-24-2006, 21:11
ne trqbva da halastvat i da barzat!!!

10-24-2006, 23:15
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.
Като почнеш да правиш секс ще разбереш. - Омагьосан кръг братче. :-)
ПП - Ако не си разбрал кво искам да кажа трябва да питаш мъжете а не жените (жените само глупости щи наговорят - принцове, лъскави одежди...)

Хубаво е че си признаваш че си жена! Тва е добро начало! Продължавай братле!

Amayo
10-24-2006, 23:18
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.
Като почнеш да правиш секс ще разбереш. - Омагьосан кръг братче. :-)
ПП - Ако не си разбрал кво искам да кажа трябва да питаш мъжете а не жените (жените само глупости щи наговорят - принцове, лъскави одежди...)

Хубаво е че си признаваш че си жена! Тва е добро начало! Продължавай братле!
Това се отнася и за тебе. Кат почнеш да си ползваш пишока тогава давай акъл :lol: .

Bobysoft
10-25-2006, 10:50
"Който критикува придирчиво другите,работи върху своето самоусъвършенстване"

gotinam
10-25-2006, 11:44
Много момичета казват че някои момчета не знаят как да си поискат секс от тях и за тва не им пускали. Затова кажете как според вас трябва момчетата да си го поискат.

Това "как да си поискаш" няма учебник за него и не се учи. Или го можеш или не. Това е усет, които мъжете развивате след определен период от време. При едни по-дълъг, при други по-къс, при трети... никога

sarang
10-25-2006, 12:44
Разбира се, че има начини, по които един мъж може да си поиска секс. И после е много трудно да му се откаже. Веднъж едно момче ме накара да го искам толкова силно, че ако нямах наистина основателни причини, щях да му пусна. Но си имам принципи. Но е факт, че доста момичета клъвват. Най-важното е да накараш жената да се почувства специална, трябва да и правиш комплименти, но те да са казани както трябва. Трябва да и внушиш, че е красива и секси, че е единствената за теб в момента. Това се учи, женкарите го владеят много добре. Някое нежно случайно докосване, нещо, с което да я запалиш и възбудиш. Просто важното е да я накараш да те иска, да я възбудиш и тя да няма търпение. Но просташките изпълнения и плоските изказвания могат само да те направят смешен.

MrAsNiKa
10-25-2006, 12:58
Това се учи, женкарите го владеят много добре.

Това не се учи
Или го можеш или не
И какво разбираш ти под женкар - Момче което може да направи един наистина красив комплимент на момиче ли ?
Аз като обичам да правя комплименти на момичетата женкар ли съм
Като видя нещо красиво просто не мога да се здържа и да не го отбележа по възможно най добрия начин
Ахх красота :twisted:

N.C.L
10-25-2006, 13:26
Не си го искайте,ако ние искаме да правим секс с вас няма да ви подминем.Ако някой ми прави намек за секс няма да си го получи.


Мдаа както казвам едно е момиче да поиска друго е момче.

sarang
10-25-2006, 13:30
Това се учи, женкарите го владеят много добре.

Това не се учи
Или го можеш или не
И какво разбираш ти под женкар - Момче което може да направи един наистина красив комплимент на момиче ли ?
Аз като обичам да правя комплименти на момичетата женкар ли съм
Като видя нещо красиво просто не мога да се здържа и да не го отбележа по възможно най добрия начин
Ахх красота :twisted:
Под женкар разбирам мъж, който спи с много жени и ги сменя често. Те знаят много ловкости и хитрости, уверявам те, затова много момичета им връзват. Просто ги бива. А красивите комплименти са нещо хубаво, но женкарите ги правят с цел да преспят с момичето. И е вярно, че или го можеш, или не, но все пак който го може и понатрупа опит, може да накара едно момиче да експлоадира.

assd
10-25-2006, 14:36
абе правиш се на маймуна и се некоя дето прилича на песоглавец ще ти пусне
(не бе шегувам се)
весело ли и е с тебе, 99% е твоя (поне аз така го мога, щото като говоря никой не може да ме спре, много съм интересен за разговор (ама съм и скромен, а?)

Bobysoft()
10-26-2006, 20:57
Това се учи, женкарите го владеят много добре.

Те го владеят добре,но пак имат някои пропуски в играта.И пак трябва да се учат.Най важното е да се учиш от обратната връзка на момичетата.

Иначе намеците за секс ги правят момичетата само в краен случай,като им се ебе,че две не виждат :D

10-27-2006, 00:02
spored men trqbva da si poiskat s deistviq 6tot e nqkak si kofti da kajesh na nqkogo haide da pravim sex .to prosto si stava ako ima teren napravo napadai ako nem kaji "ela do nas za edi si kfo.. ili da gledame film :)

Бих казал че е точно обратното. Сигурността с която питаш означава че си сигурен че искаш секс и че не се страхуваш както и че не ти пука за нищо. Попиташ ли правилния въпрос - искаш ли да правим секс? искаш ли да пробваме да правим секс? Изпитвам изключителна нужда да усещам голото ти тяло до моето! А ти?

Съвета ми е НИКОГА НЕ ГО КАРАЙТЕ НА НАМЕЦИ!!!!

Ясно е че ще получиш отговор отрицателен или не, въпросът е как ти отговарят. Ако ти отговори че си простак значи мацето я избива на някакви комплекси - не си харесва тялото или просто неможе да отговори на въпроса защото незнае как да отговори. По тва се разбира кои момичета биха искали да правят секс. Тия дето те режат гадно са някакви пълни тъпи недоносени путки!!! Тези които те режат но с добър и основателен отговор значи че са прями и все пак не искат да те разочароват. Тези които са горе долу съгласни но с известни уговорки (в повечето случай го правят девствените) просто приеми уговорките и работата ще стане!! Тези които се навият веднага знаят за какво става въпрос, и също изпитват чувството да го направят с теб- възбудени са от теб и те желаят(когато ти отговорят с ДА не се паникьосвай, нито радвай - нищо не се знае какво ще стане на самия секс - "ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!")

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: