PDA

View Full Version : Приятелката ми...?



Mystikal
11-23-2006, 21:14
Здр на всички!Извинявам се на всички ако темата ви дразни и ако е така мола не отговаряйте!Имам следния проблем - момичето с което ходя вече 2 месеца и 1 седмица горе долу винаги като дойде времето за секс ме отблъсква!Имало е близост мн пъти (френска любов...)обаче като се стигне до 1 момент тя се отказва :( Да подчертая - тя е девствена (на 16 сме и двамата)а ми е намеквала че иска и т.н. Виждам че ме обича и аз нея и точно затова не искам да се карам с нея..Моля да ми дадете съвет какво да направя без да я накарам да се чувства зле?

Alira
11-23-2006, 21:22
Трябва да и влезеш в положението, най-вероятно все още се притеснява.Мисля че трябва да поговорите , колкото и банално да звучи мисля че тва е единственият начин :) :) :)

11-23-2006, 23:06
Здр на всички!Извинявам се на всички ако темата ви дразни и ако е така мола не отговаряйте!Имам следния проблем - момичето с което ходя вече 2 месеца и 1 седмица горе долу винаги като дойде времето за секс ме отблъсква!Имало е близост мн пъти (френска любов...)обаче като се стигне до 1 момент тя се отказва :( Да подчертая - тя е девствена (на 16 сме и двамата)а ми е намеквала че иска и т.н. Виждам че ме обича и аз нея и точно затова не искам да се карам с нея..Моля да ми дадете съвет какво да направя без да я накарам да се чувства зле?

Използвай устата си!!! (за да говориш с нея)

krem4et0
11-24-2006, 07:22
2 месеца не са много дълга връзка,за да стигне до секс ДЕВСТВЕНО момиче. Поизчакай още месец-2.Аз казвах на гаджето си още на 2-рата седмица,че го желая и прочие,но до секс се стигна доста по-късно!

SINDEL
11-24-2006, 08:58
Влез й малко в положението! Все пак като е девствена и първият път малко или много я плаши. Не е сигурна в себе си, може би и все още не е сигурна в теб. 2 месеца не са много. Дай й време и най-важното накарай я да бъде сигурна 4е може да ти има доверие и 4е няма да я използваш само за секса. O:)

Kitana
11-24-2006, 08:59
Влез й малко в положението! Все пак като е девствена и първият път малко или много я плаши. Не е сигурна в себе си, може би и все още не е сигурна в теб. 2 месеца не са много. Дай й време и най-важното накарай я да бъде сигурна 4е може да ти има доверие и 4е няма да я използваш само за секса. O:)
=D> =D> =D> tova e naj-to4no kazano!!!!!!!!!!

panterata
11-24-2006, 09:50
мда и аз мисля че трябва да и влезеш в положението . изчакай още 1-2 месеца и после поговори с нея ;) в никакъв случай не трябва да се карате и да я караш да прави нещо за което още не е готова :) пък щом и френска , тфа онва скоро ще дойде и секса спокойно :)

pidbolkata
11-24-2006, 10:21
ae pi4 kogato doide podhodq6tiq moment tq sama 6te si poiska kogato e napalno sigurna v sebe si spox hubavite ne6ta stavat bavno :lol:

11-24-2006, 13:02
приятелката ти е тъпа оффцъ - смени я!

olive_oil
11-24-2006, 13:39
притеснява се,това е

malka_sladuranka
11-24-2006, 15:45
не притискай момичето,сигурно я е страх поизакай я, тя сама ще си поиска някой път,може би като се превизбуди или при други обстоятелства

Ashleyy
11-24-2006, 16:06
Влез й малко в положението! Все пак като е девствена и първият път малко или много я плаши. Не е сигурна в себе си, може би и все още не е сигурна в теб. 2 месеца не са много. Дай й време и най-важното накарай я да бъде сигурна 4е може да ти има доверие и 4е няма да я използваш само за секса. O:)
dam :)

ODB36
11-24-2006, 17:45
трябва да я предразположиш,иначе нестава!

Mystikal
11-24-2006, 21:28
Мерси за мненията!Ще се опитам да бъда търпелив амааа.... :P Отново благодаря на всички

Nifada_
11-24-2006, 21:41
Дай и време! Вероятно се притеснява все още! Това не означава, че не те обича или не те желае.

svetoslava_sliven
11-24-2006, 23:00
Ne pitai nas a neq nie nemojem da ti kajem kak se 4usvva tq nito kakvo msli.

ПСИХОЗА
11-25-2006, 00:45
Здр на всички!Извинявам се на всички ако темата ви дразни и ако е така мола не отговаряйте!Имам следния проблем - момичето с което ходя вече 2 месеца и 1 седмица горе долу винаги като дойде времето за секс ме отблъсква!Имало е близост мн пъти (френска любов...)обаче като се стигне до 1 момент тя се отказва Sad Да подчертая - тя е девствена (на 16 сме и двамата)а ми е намеквала че иска и т.н. Виждам че ме обича и аз нея и точно затова не искам да се карам с нея..Моля да ми дадете съвет какво да направя без да я накарам да се чувства зле?

Темата няма защо да ни дразни, мн си е яка :D

Първо те поздравявам, че си избрал момиче колкото теб, в предишни теми съм писал, че те няма да ти пуснат, както някое на 13 както е и в случая.
Но ако се постараеш в френската любов и го правиш заради нея а не заради себе си наистина, тя ще се отпусне и вероятно може да се получи
:D

exelero
11-25-2006, 01:00
2 месеца не са много дълга връзка,за да стигне до секс ДЕВСТВЕНО момиче. Поизчакай още месец-2.Аз казвах на гаджето си още на 2-рата седмица,че го желая и прочие,но до секс се стигна доста по-късно!

Да да да да да тебе те знаем [-( :mrgreen: