PDA

View Full Version : Големи гърди ?



ReXTaNS
11-27-2006, 03:26
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

DjBaloon
11-27-2006, 05:34
Shto na nqkoi hora mozuka im e v ogranicheni kolichestva a na drugi ne? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Nadelina
11-27-2006, 05:37
Shto na nqkoi momche im e golqm a na drugi malak? ](*,) :mrgreen:

TikiraYang
11-27-2006, 05:54
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

shtoto pyrwite piqt poweche boza ot wtorite ;]

ReXTaNS
11-27-2006, 16:08
Аре де някой да каже сега O:)

Heartbreaker
11-27-2006, 16:35
Епа слушали са мама и тате и хоп циците са порастнали ;]

TraPPed
11-27-2006, 17:02
Na koito sa my malki cicite da vzima hladki dy6ove....toplo,stydeno,toplo,stydeno.....Ne se otkazvaite ot pyrviq pyt ne stava :!:

deidiy
11-27-2006, 17:08
Епа слушали са мама и тате и хоп циците са порастнали ;]
:smt005 =D>
а ти защо си толкова тъп(за автора се отнася) :twisted:

bulgarche
11-27-2006, 17:14
Защо на някой момчета пишките са малки, а на други големи?
Защо някои са ниски, а други високи?
Защо някои са дебели, а други слаби?
Защо ти си глупав, а аз съм умен?
Същото е...

11-27-2006, 17:17
Защо на някой момчета пишките са малки, а на други големи?
Защо някои са ниски, а други високи?
Защо някои са дебели, а други слаби?
Защо ти си глупав, а аз съм умен?
Същото е...Е,ама и самочувствие не ти липсва! :D А по темата,всеки човек е строго индивидуален!

ELiTyYy
11-27-2006, 17:19
shtot.. ne piqt dostata4no bozi4ka..za tva 6te si stoqt ploski kato steni4ki :lol: :-D :shock: ... a ti vzemi poumnei malko ;) #-o

ПСИХОЗА
11-27-2006, 17:23
Защо на някой момчета пишките са малки, а на други големи?
Защо някои са ниски, а други високи?
Защо някои са дебели, а други слаби?
Защо ти си глупав, а аз съм умен?
Същото е..

Ти за какъв се мислиш, не ти влиза в правото да обиждаш независимо, че си голяма клечка тук.

katrin4eto
11-27-2006, 17:27
ами 6тото са пласмасови кукли за тва

SpinCho
11-27-2006, 17:38
abe hora kak moje da ste tolkova zle e!6to na mom4etata im malki i golemi 6to na momi4etata im golemi i malki vie 6to nezadadete i vapros koi sa po shiroki i koi po tesni i nakakvo se dalji tva! :smt005 :smt005 sprete da si lqgate sled kato mine san4o i ostanete se obrazovaite malko!!! zakakvo sa operaciiite za ogolemqvane na gardite i poppi4kite za ogolemqvane na penisi i zakakvo sa vi hormonite!??netrea da vi puka kvi sa a kav e 4oveka s kogoto si! v moq slu4ei se iska da e macka deto da ima dostata4no golemi gardi 4e kato q drusam da se drusat i te i da mi stava o6te po gotino \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

summer_04
11-27-2006, 17:54
Епа слушали са мама и тате и хоп циците са порастнали ;]
to po tazi logika 4ak6ata na sutiena mi trqbva6e da e E

doky
11-27-2006, 19:21
Защо на някой момчета пишките са малки, а на други големи?
Защо някои са ниски, а други високи?
Защо някои са дебели, а други слаби?
Защо ти си глупав, а аз съм умен?
Същото е..

Ти за какъв се мислиш, не ти влиза в правото да обиждаш независимо, че си голяма клечка тук.

Голяма клечка... :-& :smt005

11-28-2006, 01:20
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

по-голямата част от гърдите са изградени от мастна тъкан. Когато едно момиче има повече мастна тъкан то тогава има големи гърди но тук идва проблема че има и голяма задник (тва е като неписан закон). Ако не си забелязал тенесистките нямат много големи гърди защото използват предимно ръцете си а това както знаем всички влия на мастната тъкан (когато си дебел правиш опражнения за да махнеш сланините). За бозата незнам но тва е че те са мастна тъкан. Голяма рядкост са момичетата които имаг големи гърди и стегнат задник, съществува и обратния вариант - малки гърди и огромен задник (наричам ги жени КОЛБИ щотот са тесни отгоре и мн широки отдолу ) :P . Тва е

ReXTaNS
11-28-2006, 12:08
Значи никой не знае освен Умнияя-Дъ Ретърн! благодаря

malka_sladuranka
11-28-2006, 12:37
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

зависи от структурата бе човек..аз например сам нисичка и слабичка...от къде да ти намеря големи гърди :-D или обратното някоя пълничка със закръглено дупе естествено че ще е с по- големи :D е и естествено има и слабички фини момиченца с големи гърди :D

11-28-2006, 23:37
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

зависи от структурата бе човек..аз например сам нисичка и слабичка...от къде да ти намеря големи гърди :-D или обратното някоя пълничка със закръглено дупе естествено че ще е с по- големи :D е и естествено има и слабички фини момиченца с големи гърди :D

занещастие пълна рядкост и с изключителна липса на мозък

ABSOLUTme
11-28-2006, 23:46
Епа слушали са мама и тате и хоп циците са порастнали ;]
to po tazi logika 4ak6ata na sutiena mi trqbva6e da e E
az po taq logina nqma6e da imam nujda da nosq sutien :-D
a po temata - GENI moito mom4e?? i ot 4asove po biologiq li bqga6 zaradi masurite 8-[

Eleonora
11-28-2006, 23:56
Хаххаа само Къф РИТУриЧЕн въпрос!!!
А защо на някои им са малки патките... :lol:
Е за вас не знам, но моите са големи, питайте аудиторията :lol:

11-29-2006, 01:34
Хаххаа само Къф РИТУриЧЕн въпрос!!!
А защо на някои им са малки патките... :lol:
Е за вас не знам, но моите са големи, питайте аудиторията :lol:

Значи и обширната територия около задната ти халка и необикновено голяма. Сигурно когато сядаш си носиш и допълнително столче че да се побере целия ти гъз. А защо на някои са им малки патките? Тва вече зависи как се отнасяш към пишката си. Ако като малка си си опъвала пишката, нехилитен травестит такъв, тогава ще имаш голяма пишка и няма да я ползваш за нищо друго освен да си бъркаш в ухото и да вадиш ушна кал оттам. Но тва е разбираемо, ако бях травестит и имах такъв заден двор, на който се побира включително и басейн, като твоя и аз сиг щях да искам да имам голяма пишка че да мога да си я завирам директно в канала. За мое радост и щастие съм си нормален разгонен коч който харесва момичета - истински момичета, българските момичета!!!

Nen0RmalniK
11-29-2006, 18:10
Shto na nqkoi momche im e golqm a na drugi malak? ](*,) :mrgreen:

tfctctc i ti razbira6 ot penisi.. kato momchetata navar6at 25 godini ili kato im spre da im raste tam.. togava na vsichki sa pochti ednakvi.Prosto na nqkoi im rastata po bavno ama ne iZVINQVAI "UCHENATA"

panterata
11-29-2006, 18:13
ами то си ти е генно заложено :) както с каква коса ще си , с какви очии... ако отслабнеш мн ти се смаляват гърдите или ако напълнееш се увеличават , но попринцип са ти някакъв си размер и той не зависи от нещо странично :)

InitialD
11-29-2006, 18:25
Хаахахах ебаси глупостите...ако от боза растяха цици,а от баничка курове маалелел половината България требва да са свръх надарени..хаха...разбира се некои не пропуснаха да се похвалят!!

bibi1fit
11-29-2006, 19:39
to po tazi logika 4ak6ata na sutiena mi trqbva6e da e E
хехх, а мойта FF
та по въпроса общо взето всичко си е генетично, също гъз:цици в повечето случаи е пропорционално, а третия вариант е ако момичето рязко е отслабнало трябва време организма да се адаптира и разпредели правилно мазнините
А за автора: момче ако не гледаше само циците на момичетата щеше да разбереш че и други неща имат значение, това след време ще ти е последната грижа

ATAKABG
11-29-2006, 19:45
не са пили достатъчно млекце като малки :wink:

11-29-2006, 21:51
abe vidqh 4e nqkoi kaza kak da porasnat.. mi nqkoi nqma li da kaje kak da se smalqt? men tova me vylnuva ??????

NightCrawler
11-30-2006, 18:10
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

щот си тъп

miloto_girl_4e
11-30-2006, 18:23
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:

11-30-2006, 22:29
ами то си ти е генно заложено :) както с каква коса ще си , с какви очии... ако отслабнеш мн ти се смаляват гърдите или ако напълнееш се увеличават , но попринцип са ти някакъв си размер и той не зависи от нещо странично :)

НЕ Е ГЕННО ЗАЛОЖЕН, РАЗМЕРА НА ГЪРДИТЕ!!! ако майка ти е дебела и има големи гърди а ти си слабичка и имаш малки гърди къде е гена тука?!?!?!?!

sLaDyRcHo
12-01-2006, 11:04
Mnogo si zle!!!

12-01-2006, 21:12
Емии аз съм пример за тва,че гените няма т значение!Майка ми на мойта възраст е имала яко тяло и големи цици за разлика от мене :mrgreen: Маа кво да се прави,нищо не мога да променя!Ще стискам палци,ако ли не...имаи други решения!

pampers
12-02-2006, 10:48
Що на някойте момичета гърдите им са големи а на някойте са малки ?

shtoto pyrwite piqt poweche boza ot wtorite ;]

не е вярно не съм съгласна с тва! аз като имам големи гърди не зна4и 4е пия боза...аз дори не оби4ам боза бляяя тва е най-отвратителното не6то..
просто си е до 4овека...някои Бог ги е надарил на др не е дал толкова..ся.. :mrgreen:

12-02-2006, 11:50
mi 6ot nqkoi sa se rodili s kasmet a drugi bez....sa6toto kato s roditelite e ne si izbira6 cicite kakto ne si izbira6 roditelite :roll:

evil_lady_in_black
12-04-2006, 14:41
защото всеки човек се развива по различен начин :evil:

Emilie
12-04-2006, 17:52
ами то си ти е генно заложено :) както с каква коса ще си , с какви очии... ако отслабнеш мн ти се смаляват гърдите или ако напълнееш се увеличават , но попринцип са ти някакъв си размер и той не зависи от нещо странично :)

НЕ Е ГЕННО ЗАЛОЖЕН, РАЗМЕРА НА ГЪРДИТЕ!!! ако майка ти е дебела и има големи гърди а ти си слабичка и имаш малки гърди къде е гена тука?!?!?!?!
Не, до някъде е генно заложено.Просто Някои момичета са по-финни от други и примерно ако имат тесни рамене как ще носят големи гърди?!Малко е невъзможно, понеже все пак това е част от телесната маса.....и обратното е възможно....но тогава не е елегантно ;)
Според мен вско нещо си е заложено в човека още при равдането му и не трябва въобще да се притеснява дали има малки или големи цици...Това си е малко простотия....

gerinceto
12-04-2006, 18:54
Shto na nqkoi hora mozuka im e v ogranicheni kolichestva a na drugi ne? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ultra
12-04-2006, 20:31
Ами от бозата не само циците ще пораснат,ами и задника,корема и бедрата [-X

miloto_girl_4e
12-04-2006, 20:33
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!: