PDA

View Full Version : Отслабване с тичане....



haily
12-04-2006, 15:09
Как смятате мога ли да отслабана от тичане,примерно по час ,час и нещо на ден?
Даите ми съвет.вие пробвали ли сте с тичане?заколко време получихте ефект и какъв?
ае напишете нещо ,моля ви :D

Drakthul
12-04-2006, 15:28
Още ли не си/сте разбрали, че основата на отслабването е диетата а.к.а режима на хранене? ..

RoyTheReaper
12-04-2006, 15:58
за момиче най-добре става с комбинация от аеробни упражнения и хранителен режим, като под това се разбира контрол върху приеманите храни, а не глад. аеробните упражнения могат да са тичане, каране на колело, аеробика и т.н. тоест всякакво упражнение което предизвиква значително и продължително ускоряване на дишането. ако тичаш по час и нещо не след дълго ще има видими резултати и ще ти се оформи хубаво тяло. само не знам дали ще издържиш толкова време, но ти си знаеш.

12-04-2006, 16:03
otnosno bqganeto e mnogo zdravoslovno no ne raz4itai samo na bqgane za da otslabnesh.Az cqlo lqto ti4ah okolo 40 minuti vseki den i ne mislq 4e sam otslabnala,zashtoto ne spazvah nikakav hranitelen rejim, no sled kato sprqh da ti4am, zashtoto ve4e nqmam vreme ka4ih 2 kila.Taka 4e ti prepora4vam ako bqgash da ograni4ish sladkoto, mazninite i t.n. za da ima efekt

haily
12-04-2006, 17:44
mersi mn :-D
6te vidq kvo 6e stane pri mene

Drakthul
12-05-2006, 06:00
за момиче най-добре става с комбинация от аеробни упражнения и хранителен режим, като под това се разбира контрол върху приеманите храни, а не глад. аеробните упражнения могат да са тичане, каране на колело, аеробика и т.н. тоест всякакво упражнение което предизвиква значително и продължително ускоряване на дишането. ако тичаш по час и нещо не след дълго ще има видими резултати и ще ти се оформи хубаво тяло. само не знам дали ще издържиш толкова време, но ти си знаеш.

Ебахти вица .. :roll:

BLaCk_LaDY_
12-05-2006, 06:19
за момиче най-добре става с комбинация от аеробни упражнения и хранителен режим, като под това се разбира контрол върху приеманите храни, а не глад. аеробните упражнения могат да са тичане, каране на колело, аеробика и т.н. тоест всякакво упражнение което предизвиква значително и продължително ускоряване на дишането. ако тичаш по час и нещо не след дълго ще има видими резултати и ще ти се оформи хубаво тяло. само не знам дали ще издържиш толкова време, но ти си знаеш.

Ебахти вица .. :roll:

nikakyv vic ne e !absoliutno vqrno e =;

RoyTheReaper
12-05-2006, 07:32
за момиче най-добре става с комбинация от аеробни упражнения и хранителен режим, като под това се разбира контрол върху приеманите храни, а не глад. аеробните упражнения могат да са тичане, каране на колело, аеробика и т.н. тоест всякакво упражнение което предизвиква значително и продължително ускоряване на дишането. ако тичаш по час и нещо не след дълго ще има видими резултати и ще ти се оформи хубаво тяло. само не знам дали ще издържиш толкова време, но ти си знаеш.

Ебахти вица .. :roll:

разрови се из учебниците си по биология от училище, помисли върху прочетеното и сам ще стигнеш до извода че е точно така.

vra4ka
12-05-2006, 08:07
Зависи от структурата ти, няма универсален начин ;-)

XXX_f
12-05-2006, 11:13
moje da vi se stori tupo i nevqrno ama ot sex super mn se otslabva...az se izmih :oops: :oops: :oops:
a inache otslabvam kato namalqm sravnitelno mnogo kolichestvoto na hranata i se dvija poveche

Drakthul
12-05-2006, 11:48
за момиче най-добре става с комбинация от аеробни упражнения и хранителен режим, като под това се разбира контрол върху приеманите храни, а не глад. аеробните упражнения могат да са тичане, каране на колело, аеробика и т.н. тоест всякакво упражнение което предизвиква значително и продължително ускоряване на дишането. ако тичаш по час и нещо не след дълго ще има видими резултати и ще ти се оформи хубаво тяло. само не знам дали ще издържиш толкова време, но ти си знаеш.

Ебахти вица .. :roll:

разрови се из учебниците си по биология от училище, помисли върху прочетеното и сам ще стигнеш до извода че е точно така.

Не ми говори глупости, което съм го удебелил са пълни идиотизми, няма кво да ти обяснявам, вместо това вземи се пообразовай на тая тема преди да пишеш такива смешки .. [-X

RoyTheReaper
12-05-2006, 12:12
и на мен не ми се обяснява. като си толкова образован седни и разсъждавай върху същността на процеса дишане.

Drakthul
12-05-2006, 13:44
и на мен не ми се обяснява. като си толкова образован седни и разсъждавай върху същността на процеса дишане.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lunnoto_momi4e
12-05-2006, 14:05
Аз отслабнах с упражнения у дома и малко диета

RoyTheReaper
12-05-2006, 14:17
и на мен не ми се обяснява. като си толкова образован седни и разсъждавай върху същността на процеса дишане.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

по-добра аргументация от твоята не съм виждал, честно :lol: :lol:

TikiraYang
12-05-2006, 14:23
w toz forum ima golemi fitness instryctori...nqmam dymi

Master_88
12-05-2006, 14:27
Разбира се,че тичането има ефект,както и велоаргуметър. Тичане + диета ще ти донесе това,което искаш

KaRameL_f
12-05-2006, 14:59
az po princip otslabnah s ti4ane(ne redowno),no kato se sa4etae s dieta e super.

Drakthul
12-05-2006, 15:07
и на мен не ми се обяснява. като си толкова образован седни и разсъждавай върху същността на процеса дишане.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

по-добра аргументация от твоята не съм виждал, честно :lol: :lol:

Защото глупака винаги си мисли, че е прав, а аз нямам намерения да разубеждеавам никого, особенно неспасяаемите случеи като теб ..

Боже .. някви 'разбирачи' да ми обясняват, че с учестено дишане се отслабва .. :roll: .. то не е смешно .. трагично е ..

:cry: :cry: :cry: