PDA

View Full Version : ZA DOVECHERA...?



nasty_f
12-08-2006, 13:23
Здравейте!
Трябва ми съветът Ви...За довечера :) .
Историята ми е следната...Страшно много си харесвам едно момче,с което постоянно си пишеме и на училище понякога се закачаме.Та всичко започна преди 1/2 седмици.Аз му имах Skype-a,но на инат не исках да му пиша аз първа(аз се познавам с него от отдавна),за да видя дали той ще се сети за мен :lol: .Той винаги ми е бил една несбъдната мечта!И от както започнахме да си пишем във всеки диалог присъстват много,ама много целувки!Постоянно ме пита дали го обичам и аз естествено му отговарям да,макър да не е точно така,защото все пак знам какво е да обичаш някого,но да не отмятам темата.И само сърчица си пращаме,въобще ако видите един наш диалог ще си помислите,че сме заедно.
И преди един мой много добър приятел(бившето гадже на сестра ми,който е в неговият клас) ми е казвал,че не съм му безразлична,че му харесвам,обаче аз преди ходех с негов приятел,който още ме харесва и е казал,че не иска още да предприема нищо,за да не се скара с бившият ми!
Веднъж като си писахме,той ме накара да му обещая целувка и му обещах,но го питах какво ще стане после,като го целуна.Тогава ми каза,че ще повторим,потретим...Но има един проблем,който за него явно въобще не е голям,а би трябвало...Има си приятелка,която страшно много го обича :-k ,обаче не живее в нашия град,а си идва само в петък,събота и неделя,за да го вижда :| .И сега се чудя какво да правя...Аз,че ще си изпълня обещанието ще го изпълня,но според вас редно ли е да правя така.Аз не съм някаква гадна курва,която иска да ги раздели,но страшно много го харесвам.Какво да правя,да действам ли тайничко,без приятелката му да разбере,или да не се занимавам с него(понеже не е единственото момче,на което съм хвърлила око).. :-k
Искам само да напиша още,че той се държи много гадно с нея в повечето пъти и,когато бяха на кафе веднъж,той пред нея ми праща някви целувки,или нещо ме дърпа да ме пита...Не знам дали въобще ме харесва,но много ми е мерак да видя как се целува..Днес установих,че много го харесвам.Просто като мина покрай мен в стомаха ми се преобърна милион пъти и сякаш нещо ме гореше...Обичам да усещам това чувство :mrgreen:
Съжалявам за дългият пост,но исках да стане ясно всичко...Та,какво ще ме посъветвате?Благодаря Ви придварително :wink:

vvs_go
12-08-2006, 13:54
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва

playful_baby
12-08-2006, 15:34
Здравейте!
Трябва ми съветът Ви...За довечера :) .
Историята ми е следната...Страшно много си харесвам едно момче,с което постоянно си пишеме и на училище понякога се закачаме.Та всичко започна преди 1/2 седмици.Аз му имах Skype-a,но на инат не исках да му пиша аз първа(аз се познавам с него от отдавна),за да видя дали той ще се сети за мен :lol: .Той винаги ми е бил една несбъдната мечта!И от както започнахме да си пишем във всеки диалог присъстват много,ама много целувки!Постоянно ме пита дали го обичам и аз естествено му отговарям да,макър да не е точно така,защото все пак знам какво е да обичаш някого,но да не отмятам темата.И само сърчица си пращаме,въобще ако видите един наш диалог ще си помислите,че сме заедно.
И преди един мой много добър приятел(бившето гадже на сестра ми,който е в неговият клас) ми е казвал,че не съм му безразлична,че му харесвам,обаче аз преди ходех с негов приятел,който още ме харесва и е казал,че не иска още да предприема нищо,за да не се скара с бившият ми!
Веднъж като си писахме,той ме накара да му обещая целувка и му обещах,но го питах какво ще стане после,като го целуна.Тогава ми каза,че ще повторим,потретим...Но има един проблем,който за него явно въобще не е голям,а би трябвало...Има си приятелка,която страшно много го обича :-k ,обаче не живее в нашия град,а си идва само в петък,събота и неделя,за да го вижда :| .И сега се чудя какво да правя...Аз,че ще си изпълня обещанието ще го изпълня,но според вас редно ли е да правя така.Аз не съм някаква гадна курва,която иска да ги раздели,но страшно много го харесвам.Какво да правя,да действам ли тайничко,без приятелката му да разбере,или да не се занимавам с него(понеже не е единственото момче,на което съм хвърлила око).. :-k
Искам само да напиша още,че той се държи много гадно с нея в повечето пъти и,когато бяха на кафе веднъж,той пред нея ми праща някви целувки,или нещо ме дърпа да ме пита...Не знам дали въобще ме харесва,но много ми е мерак да видя как се целува..Днес установих,че много го харесвам.Просто като мина покрай мен в стомаха ми се преобърна милион пъти и сякаш нещо ме гореше...Обичам да усещам това чувство :mrgreen:
Съжалявам за дългият пост,но исках да стане ясно всичко...Та,какво ще ме посъветвате?Благодаря Ви придварително :wink:
Оффф,толкова е дълго че не съм сигурна дали разбрах какво става точно в този четириъгълник или триъгълник или де да знам кво е!!!
Нещо не фанах мечта ти е ,харесваш го,той също ама те е страх дали ще постъпиш като курва като го целунеш знаейки че има приятелка!!!
Ако бях на твое място щях да го направя-на теб ти е мерак на него също!!!Може съвета ми да не се хареса на др ама не ме интересува общо взето!Аз бих действала!Ако нещата м/у него и приятелката му бяха добре нямаше да търси целувки с др!!!Аз не бих се чувствала виновна!!!!

tanita_g
12-08-2006, 15:46
Целуни го,той не е женен за нея я.........

12-08-2006, 16:01
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва

playful_baby
12-08-2006, 16:05
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?

nasty_f
12-08-2006, 17:00
мерси на тези,които се опитват да помогнат,все пак съм пуснала темата за мнения,който беха ми помогнали,а не,за да се водят спорове в нея,на който не му харесва ДА НЕ ПИШЕ.

koalka
12-08-2006, 17:22
Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.

ProstoAz
12-08-2006, 17:34
koalka, приятелката му много го обича, за него не се споменава. :wink:

По темата - playful_baby направо ми взе думите от устата (буквите от клавиатурата :P )
Хич да не ти пука от това, че си има приятелка.. :wink:

vvs_go
12-08-2006, 18:12
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил? mne ama mnogo me draznqt ne6ta ot tipa : "toi e na 35 az sym na 16 hodim ot dva meseca toi iska da spq s nego no ne sym gotova" mi estestveno 4e 6te iska da te 4uka za kvo si misli56 4e e trygnal s teb

gerinceto
12-08-2006, 18:15
Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.

koalka
12-08-2006, 18:40
Да,ок,ама не е прав,че се държи така,при положение,че едно момиче всичко дава за него.

akademika
12-08-2006, 18:50
Не четириъгълник, ами затворен граф с цикли. :)

alkobalko
12-08-2006, 18:52
Държи се много гадно с нея,но ПРЕДСТАВИ си я обича.И въпреки това харесва друга,с която не иска нищо да предприема.Мила,това са ГЛУПОСТИ.Това момче НЕ знае какво е любов...просто използва тази дума ей така или ти така си решила.Държанието НЯМАШЕ да му е такова.
На същото мнение съм. По-добре не се занимавай с него.

nasty_f
12-08-2006, 21:06
playful_baby написа:
Анонимко написа:
vvs_go написа:
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва


чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?
mne ama mnogo me draznqt ne6ta ot tipa : "toi e na 35 az sym na 16 hodim ot dva meseca toi iska da spq s nego no ne sym gotova" mi estestveno 4e 6te iska da te 4uka za kvo si misli56 4e e trygnal s teb

Az ne sum kazala,che sum na 16,a toi na 35.Az sum na 15 pochti,a toi e na pochti 18!

12-08-2006, 22:12
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?

Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!

playful_baby
12-09-2006, 06:55
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?

Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!

KingSize
12-09-2006, 21:49
Uff boje .. ei baby shtom sega ti se vartqt takiva misli v glavata .. kato stanesh primerno na 20 .. lele ne mi se misli kakva slava shte imash :)
Savet:
Ne tarsi tam tova koeto ne moje da namerish ili nqkoi drug go e nameril predi teb , zashtoto ako toi postapi taka kato teb ?!

12-10-2006, 00:23
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?

Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!

Za ne6tastie pove4eto sa tolkova typi kato teb

quench
12-10-2006, 00:57
Уният селянин от Катунци се изказа! Вие у циганския квартал имате ли интерент,бе? Боклук....

12-10-2006, 01:01
Уният селянин от Катунци се изказа! Вие у циганския квартал имате ли интерент,бе? Боклук....

E 6tom postva6 vuv foruma qvno imate

playful_baby
12-10-2006, 05:26
lape6ki istorii : да бъдеш долна курва или да бъдеш тъпа курва
чеки ама да те питам ти голям ли се се родил?

Az ne tvurdq 4e sum se rodil golqm, a 4e ne sum se rodil tolkvoa typ!
emi bravo na teb!!!Za jalost ne vsi4ki sa tolkova "umni" kato teb!

Za ne6tastie pove4eto sa tolkova typi kato teb
radvam se!!! :mrgreen: