PDA

View Full Version : Priqteli vs Gadjeto ...



He3HauKa
12-08-2006, 15:10
S Nai-dobriqt priqtel na moq priqtel bukvalno nemojm da se ponasqme.I tozi typak e kazal na priqtelq mi che sam spala s bifshiq si :smt013 Koeto e apsolutno nevqrno.Obqsnih na moq priqtel,che tova sa gluposti,savesta mi e chista ,no...... kak da go ubedq che ,,nai-dobriq '' mu priqtel lyje ??????????Ako az se postavq na negovoto mqsto,bih povqrvala na choveka kogoto poznavam ot malka i na kogoto sam spodelqla vsi4ko ... Ochaqna sym :smt010

playful_baby
12-08-2006, 15:21
S Nai-dobriqt priqtel na moq priqtel bukvalno nemojm da se ponasqme.I tozi typak e kazal na priqtelq mi che sam spala s bifshiq si :smt013 Koeto e apsolutno nevqrno.Obqsnih na moq priqtel,che tova sa gluposti,savesta mi e chista ,no...... kak da go ubedq che ,,nai-dobriq '' mu priqtel lyje ??????????Ako az se postavq na negovoto mqsto,bih povqrvala na choveka kogoto poznavam ot malka i na kogoto sam spodelqla vsi4ko ... Ochaqna sym :smt010
Не се притеснявай мила!!!Ако гаджето ти наистина ти вярва и държи на теб няма да обърне внимание на тези приказки!!!Но като се замисля и аз бих се замислила като него!!!Така че му дай малко време!Надявам се че нещата м/у вас ще се изяснят!Стискам палци!!!

koalka
12-08-2006, 17:34
Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.Не знам какво е станало с вас,но просто е в твоя полза да се разберете.Не се харесвате,ок,но това не трябва да става повод да късате.Все пак той иска приятелят му да е щастлив....

ATAKABG
12-08-2006, 19:23
Амана от приятели :x

С "най-добрата" приятелка на една моя бивша не можехме да се понасяме и тя и наговори какво ли не и направи куп интриги между мен и няколко мои и нейни (общи) приятели за да скъсаме...

ATAKABG
12-08-2006, 19:24
Аман от приятели :x

С "най-добрата" приятелка на една моя бивша не можехме да се понасяме и тя и наговори какво ли не и направи куп интриги между мен и няколко мои и нейни (общи) приятели за да скъсаме...

Бог да ме пази от приятелите ми. От враговете ми сам ще се пазя...

kofti_nick
12-08-2006, 20:39
Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.Не знам какво е станало с вас,но просто е в твоя полза да се разберете.Не се харесвате,ок,но това не трябва да става повод да късате.Все пак той иска приятелят му да е щастлив....


Дали ... :::

teardrop
12-08-2006, 20:47
Опитай се да се помириш с най-добрия му приятел.

12-08-2006, 20:58
Подкупи го със секс за да каже че е излъгал и пак ще бъдеш с приятеля си :wink:

nasty_f
12-08-2006, 21:26
Sega priqtelqt ti e mnogo oburkan sigurno,dai mu vreme da razmisli,puk ako vqrva na priqtelqt si,a ne na teb...Tova govori losho za nego,nameri dokazatelstva,che tova ne e vqrno:).
Ne znam prosto....V dneshno vreme horata stanaha mnogo zavistlivi,ujas!Imam chuvstvoto,che jiveqt,za da komentirat,oglejdat drugite,koito sa po-dobre ot tqh.I na mene mi e pisnalo ot takiva hora,nqkoi put nervite mi ne se sdurjat,kak moje da ima tolkova dosadni hora ne znam..Kliukari,i puk kato pochant da si izmislqt..Neshto si napravil malko i neznachitelno,ukrasqvat si go s chereshki i smetanka posle...UJAS!

MoHuTo
12-09-2006, 09:25
Еми нормално е да повярва на приятеля си, но ако пък ти има доверие би трябвало и на теб да вярва!Нормално е да е объркан, но според мен трябва да поговориш с приятеля му и да се разберете като хора!Не е хубаво да прави така..дали има някаква причина според теб??!