PDA

View Full Version : Mai si omryznahme...



outside Your Life
12-10-2006, 19:08
Значи лятото срещнах едно момче и май се харесахме , но той ми каза , че не иска нищо сериозно (не само от мен , а по принцип.. ) и така го карахме до нас.. правихме секс няколко пъти , той е я моя град само почивните дни , а през другото време учи в по - голям град. Но нещо нещатат не върваха и го попитах и той ми каза , че от една страна му е омръзнало , че преди му е било интересно и т.н.т. , но сега вече не... и обясни този факт , че не сме били един за друг.. просто не сме си пасвали...
Вече незнам.. то и аз не съм много наясно какво искам.. от една страна искам да сме двамата , но той не иска нишо сериозно и това не ми допада , макарче от една страна е хубаво , а от дуга не е .. Незнам какво да направя да го заинтрувам пак , дори незнам дали да се опитвам , защото немога му кажа какво да чувства...
Надявам се вие като неутрални читатели да кажете какво мислите

koalka
12-10-2006, 19:11
Еми щом вече той не иска,а и ти не си сигурна,по-добре не се виждайте повече. :wink:

vvs_go
12-10-2006, 19:28
kurvi4ka

12-10-2006, 19:33
kurvi4ka
Благодаря много... не съм курва в това можеш да бъдеш сигурен!Не си правете такива изводи моля ви се

IzGuBeNo^AnGeL4E
12-10-2006, 20:05
ами чесно казано можеби няма смисал само да се насилвате и 2мата щом на него му е омръзнало вече както казваш ти а и ти май не си вече толкова заинтерисована по добре всичко да свърши дотук!Поне ще си запазите хубав спомен какво е било :wink:

iiirish
12-10-2006, 20:33
щом не иска нищо сериозно, тогава какво го интересува дали си пасвате или не? подобен тип отношения като сходство на характери и прочие се отразяват и оказват влияние върху сериозни връзки, а не върху подобни забежки!

мисля, че и той не знае какво иска и какво да прави с теб

He3HauKa
12-10-2006, 20:39
Щом двамата искате различни неща,няма смисъл да сте заедно ( ако може да се каже,че въобще сте).Дано да се осъзнаеш и да се ориентираш към друг и естествено да смениш подхода :-k

12-10-2006, 23:41
kurvi4ka

teenkopele
12-11-2006, 02:07
Значи лятото срещнах едно момче и май се харесахме , но той ми каза , че не иска нищо сериозно (не само от мен , а по принцип.. ) и така го карахме до нас.. правихме секс няколко пъти , той е я моя град само почивните дни , а през другото време учи в по - голям град. Но нещо нещатат не върваха и го попитах и той ми каза , че от една страна му е омръзнало , че преди му е било интересно и т.н.т. , но сега вече не... и обясни този факт , че не сме били един за друг.. просто не сме си пасвали...
Вече незнам.. то и аз не съм много наясно какво искам.. от една страна искам да сме двамата , но той не иска нишо сериозно и това не ми допада , макарче от една страна е хубаво , а от дуга не е .. Незнам какво да направя да го заинтрувам пак , дори незнам дали да се опитвам , защото немога му кажа какво да чувства...
Надявам се вие като неутрални читатели да кажете какво мислите

Търси друг. :wink:

Mimka_sweet
12-11-2006, 06:58
Значи лятото срещнах едно момче и май се харесахме , но той ми каза , че не иска нищо сериозно (не само от мен , а по принцип.. ) и така го карахме до нас.. правихме секс няколко пъти , той е я моя град само почивните дни , а през другото време учи в по - голям град. Но нещо нещатат не върваха и го попитах и той ми каза , че от една страна му е омръзнало , че преди му е било интересно и т.н.т. , но сега вече не... и обясни този факт , че не сме били един за друг.. просто не сме си пасвали...
Вече незнам.. то и аз не съм много наясно какво искам.. от една страна искам да сме двамата , но той не иска нишо сериозно и това не ми допада , макарче от една страна е хубаво , а от дуга не е .. Незнам какво да направя да го заинтрувам пак , дори незнам дали да се опитвам , защото немога му кажа какво да чувства...
Надявам се вие като неутрални читатели да кажете какво мислите

Търси друг. :wink:дам...

DevilWish
12-11-2006, 08:47
Намери си някой от твоя град ,който да "иска нещо сериозно"

bulgarche
12-11-2006, 10:44
Е чувства има ли или е само секс? Ти защо искаш да си с него?

sherry
12-11-2006, 11:05
След като не те иска, не се занимавай с него. Има и други, ще те боли, но ще мине. По-добре сама, отколкото с човек, който не те обича.

12-11-2006, 12:58
щом не иска нищо сериозно, тогава какво го интересува дали си пасвате или не? подобен тип отношения като сходство на характери и прочие се отразяват и оказват влияние върху сериозни връзки, а не върху подобни забежки!

мисля, че и той не знае какво иска и какво да прави с теб
Ето с това съм съгласна ...!