PDA

View Full Version : ревнувам го много



12-16-2006, 10:11
ами значи историята е доста дълга затова ще я съкратя малко.Гаджето ми има някаква приятелка от друг град,с което се е запознал в чата.Всичко беше добре,докато не прочетох смс от въпросното момиче,в който пишеше "много те обичам миличко,липсваш ми много искам да те нацелувам" и други такива...... :cry: Преживях го...даже с това момиче започнахме да си чатим.Докато той не й отиде на гости....След 1-2 седмици и тя му дойде на гости...ПОЛУДЯХ! НАМРАЗИХ Я! НАМРАЗИХ ВСИчКО СВАРЗАНО С НЕЯ! Намразих дори града,в който живее :( Сега уж не си пишат,но аз все още го ревнувам... :( И все си мисля,че ме лъже....все си мисля,че си пишат :cry: :cry: :cry:

Хора дайте някое друго съветче плс :cry: Не издържам вече :cry: И моля без упреци !!! :)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:13
Защо мразиш момичето. Би трябвало да намразиш приятеля си

12-16-2006, 10:19
Ами....................обичам го.....а и тя му пишеше,че го обича,сега дали той и е писал такива неща незнам..... :cry: офффффффффф :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:22
Незнам мила обаче трябва да говориш с него. Какви са им отношенията. дали е имало някога нещо между тях

SINDEL
12-16-2006, 10:24
Моми4ето не е виновно. Тя откъде да знае 4е мом4ето, с което си 4ати, има гадже. Приятелят ти е този,който е постъпил подло в слу4ая и според мен трябва да поговориш с него и да разбереш дали все още си пише с нея, има ли нещо пове4е от приятелство между тях, има ли 4увства към нея и още пове4е има ли 4увства към теб..

12-16-2006, 10:26
ами,приятеля ми е твърдо ПРОТИВ връзките с голямо разстояние и все ми казва,че никога нищо не е имало м/у тях,но аз го ревнуваааааааам :cry: Толкова пъти съм си мислила,че е супер глупаво да го ревнувам от момиче на толкова километри от тук,а само като я видя в чата и............ ](*,)

HELP ME,Хорааааааа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

miloto_girl_4e
12-16-2006, 10:27
И аз на твое място бих умряла от ревност, нормално...
А и това той да и ходи на гости ... леле ... какви мисли биха ми минали през главата, особено след като си прочела този смс..
Нищо лично, но мисля, че те лъже, че не си чатят, защото явно е усетил или направо е видял как го ревнуваш от нея..
Замисли се има ли причина да прекъснат взаимоотнашенията си.. това не може да стане без някаква причина...
Такаче.. един честен и откровен разговор трябва да проведеш с него... :!:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:28
Нз обаче трябва да си имаш едно на ум, щото тва с гостито е мн съмнително

12-16-2006, 10:32
Той отиде там с негови приятели и тя дойде тук с нейни ... Даже се запознахме и мога да кажа с ръка на сърцето,че е много сладка :cry:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:38
Според мен ако чатиш още с нея ще е най-добре да й кажеш, че не ти е приятно да праща такива смс-и на приятеля ти. Пък тя, ако е точна ще спре. Успех

12-16-2006, 10:46
Казвала съм й,но тя не спря до едно време.След това имаше само luv kisses и т.н.Но,разбирате ли,аз ПРОСТО го ревнувам от нея,само като се сетя за туй момиче и ми иде да се хварля от някъде....не че не съм се опитвала да го правя...... :cry: Наистина искам да съм с приятеля си,10 месеца вече сме заедно,доказвал ми е,че ме обича,но......МАМКА МУ ЗАщО СЕ чУВСТВАМ ТАКА ?!?!?! :cry: ЗАщО НЕ МОЖЕ ВСИчКО ДА СИ БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ?!?!?!?! :cry: ИСКАМ ДА УМРА !!!!!!!!!!!!!!!!

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:49
Миличка, недей да говориш такива неща. Щом се обичате не мисля, че някакво момиче от чата може да ви раздели. а ти спри да мислиш за нея и.... нз какво да ти кажа.. и аз съм била в такава ситуация и знам, че е много гадно. Но трябва просто тя да разберем, че се обичате и ще се откаже. Поне в моя случей стана така

12-16-2006, 10:51
ДАНО,ЗАщОТО НАИСТИНА НЕ ИЗДЪРЖАМ !!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:53
Спокойно всичко ще се оправи! Ще стискам палци {}

12-16-2006, 10:55
Благодаря ти,мила,аз на тебе също !!! Знам,че ще се справиш !!! Дано и аз се справя :cry:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:57
Между другото ти на колко години си и от къде?

12-16-2006, 10:59
на 17 от Карлово,а ти? Тук малко чат стана :lol:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 11:00
да .. айде ако исакш си кажи ника с който влизаш в чата да си талк там, че тука наистина стана чат

Talisman
12-16-2006, 11:15
Edin zdrav boi 6te q opravi taq natrapnica :twisted: Sheguvam se ;-) Nai - dobre pogovori s priqtelqt si. Sry 4e se povtarqm :mrgreen: I ne si misli gluposti ot roda na " iskam da sa hvarlq ot nqkade " , " da umra" [-X [-X [-X [-X [-X [-X

12-16-2006, 11:51
Talisman за боя и аз съм си го мислила :lol: :lol: :lol: Благодаря на всички за съветите,но ние толкова много сме говорили :( Дайте некое др съветче :(

DaHu_Ty`{f} ника ми е lacuna^fenka кажи в кой канал да те намеря :P

MoHuTo
12-16-2006, 12:05
Ми според мен трябва да поговориш с приятеля си, той има мн по-голяма вина от това момиче!Той постъпва подло спрямо теб!Най-добре поговорете и се изяснете като хората, а и това с гостите е мн съмнително..хмм.. :-k

kofti_nick
12-16-2006, 12:07
Ходиш утях сядаш на компа и търсиш логове в мирката ... ако си чатят в скайп е още по лесно :) Мухахаха :)

evil_lady_in_black
12-16-2006, 12:10
Неразбирам защо повечето момичета са толкова наивни #-o Вие не схванахте ли че всяко момче има нужда от разнообразие неможе да е 100 века само с една или до края на живота си #-o #-o #-o Просто го остави и си намери друго момче ако ти изневери веднъж нищо няма да го спре да го направи пак !

12-16-2006, 12:36
Той твърди,че са само приятели и,че е спрял да си пише с нея само заради мен,за да не си има проблеми с мене :\

LaPeNcEto0o
12-16-2006, 12:45
govori s nego

12-16-2006, 16:51
И какво да му кажа?!?! "Извинявай,но вапроса с твоята приятелка още ме мъчи,трябва да избереш мен или нея" ТОВА ЛИ??? Не обичам да поставям някого пред дилема :cry:

koalka
12-16-2006, 17:27
И аз бих се опасявала,ако съм прочела нещо такова и е ходил в същия град.А и не мога да си представя как ще приема да съм с момче,което има и друга приятелка,демек и с двете.

SPELL-BOUND
12-17-2006, 06:50
Хм... Само да знаеш колко добре те разбирам. Преди около година имах точно, ама точно същия проблем. Приятеля ми, с който вече сме заедно почти 2 години беше отишъл на гости на свои роднини в друг град. И там, съвсем "случайно" се запознал с някакво момиче, което ВЕЧЕ му било само приятелка, а малко преди ние да се съберем с него те двамата са били "близки приятели". Т.е. ... има ли са нещо само в чата и не са се познавали лично. Аз като чух това полудях. Цяла вечер е бил с някаква си, която му била "близка приятелка", сам с нея, на дискотека, на разходки и т.н.. Същата нощ, разбира се, не благоволи да ми вдигне телефона и на другия ден ми се обади чак към 14:00ч. защото се пробеал в 6:00 и му се спинкало. До този момент му имах безрезервно доверие, никога не съм искала да му чета смс-и, да разпитвам с кой чати, с кой общува, кой го търси. След като ми разказа за това момиче аз му казах да не ме търси, докато не се махне от този град и не се върне. После не спря да ми звъни, но не му вдигах телефона. На другия ден вечерта си дойде, видяхме се и 1-вото нещо, което направих е да му потърся телефона. И... въпросното момиче му беше писало подни на тези неща, които си ти видяла. Не съм се карала с приятеля си, той много добре ме познава и знае, че ако допусне толкова непоправима грешка, че да ми изневери повече няма да чуе за мен. Опитах се да се владея и да говоря спокойно с него, като целях да му покажа, че вярвам в себе си, че съм силна и исках да ми обясни какво значи всичко това. Обяснението беше: "Ние сме само приятели, ама тя си е такава и казва на всички момчета "мило"." И...ей такива глупости. Исках да знам защо след като бяхме заедно горе-долу една година той нито веднъж не е споменал за това момиче. Но така и не ми даде смислено обяснение. Аз също не обичам на поставям някого пред дилема, но му поставих една "задча" (ако мога така да се изразя) - да успее да ми докаже, че тази негова приятелка наистина му е само приятелка, че не е имало нищо между тях, че обича мен, че е разбрал, че не е постъпил правилно и е сгрешил и че ще направи така, че на мен да не ми става неприятно от неща, които той говори с приятелките си или от тяхното отношение към него.(Това изречение е "малко" объркано :-) ) Защото не може аз да му викам "мило,обичам те" и същото да прави някаква негова приятелка, с която тогава се беше познавал само от чата. Разказвам ти всичко това, за да се опиташ да направиш някакъв аналог между моята и твоята история. И да разбереш едно нещо, което е много важно - не се подценявай, не прави глупости, не изпадай в някакви отчаяни състояние и знай едно - ако това момче, с което си те обича истински, ама наистина истински, ако държи на теб и вярва в бъдещето ви ще направи всичко възможно, за да не те наранява. Сигурно ти е писнало да чуваш: "Говори с него.", но точно това трябва да направиш. Обясни му как се чувстваш, сложи картите на масата, кажи му какво очакваш от него, какви са желанията ти и от какво имаш нужда. Повярвай ми, ако той направи това, което ще те накара да се усмихнеш.... значи тези 10 месеца си била с ТВОЯ човек. Ако не може да се съобрази с твоите чувства и болката ти... по-добре остани сама известно време. Моите разбирания са такива, че просто не приемам, за мен не е възможно човека, когото обичам да знае, че нещо ме наранява и да го прави пак. Твоя приятел ти е казал, че вече не си пишат. Не знам дали трябва да му вярваш. Не познавам това момче. Ти си била не малко време с него и съм сигурна, че ще се спраиш. Знам как се чувстваш. Знам какви съмнения те разкъсват. Обичаш го, искаш да му вярваш, искаш всичко между вас да е наред, но... това което се е случило все още не ти дава мира и те изпълва с вякакви съмнения. Изживях същото. И все още когато се връщам към моите спомени изпитвам болка. Тогава бях на косъм да изгубя доверието в приятеля си. И след тази негова постъпка сякаш нещо се скъса между нас. Но да погледнем и от хубавата страна - това му даде възможност да ми докаже за пореден път, че ме обича и че държи на мен :wink:
Известно време не му вярвах, държах се хладно, избягвах го. Намирах се в едно "изчаквателно" положение и се надявах, молех се да преодолеем случилото се и то да остане в миналото без прекалено крайни последствия за връзката ни. Каквото и да е казвал приятеля ми, каквото и да е правил, по какъвто и начин да се е опитвал да ме убеди, че нищо не е имало между тях аз няма как да бъда 100% сигурна. Но след наистина огромните, направо гигантски услия, които положи, за да му повярвам, след болката и сълзите, които видях в очите му, след всички разговори избрах да му повярвам. След това не беше нужно дори да казвам, че няма да ми бъде приятно да се вижда отново с това момиче. Малко по малко тя изчезна от живота му след кратък период от време. След като измина една година от тази история в живота ни и още една година от връзката ни аз съм щастлива с него и не съжалявам, че тогава му повярвах. Но да си призная... довериоето ми е него вече не е такова, каквото беше преди да разбера за тази случка. Всички знаем - когато нещо се счупи, дори да бъде залепено следите винаги си личат.
Искам да те помоля нещо - поеми си дълбоко въздух, усмихни се и давай смело напред. Говори възможно най-бързо с приятеля си. Сигурна съм, че си го правила много пъти. Но дай спокойствие на себе си. Съмненията, които изпитваш разкъсват твоята душа и пречат на твоето щастие. В любовта без болка и разочорования не може. И в крайна сметка помисли върхи следното: "Дай на човека до себе си свобода. Нека той да реши дали да я използва и как. По неговите постъпки съди за отношението му към теб и чувствата му!"
Това е най-мъдрата "философия", с която можеш да разбереш до колкото те обича и държи на теб един човек.
Само не позволявай сама на себе си да се отчайваш. Това е най-голямата грешка, която можеш да направиш. Знаеш, че приятелят ти те обича и докато го чувстваш... бъдещето винаги ще изглежда розово, дори в момента над вас да са надвиснали буреносни облаци.
ИМАЙ ВЯРВА В СЕБЕ СИ. ТИ СИ ПО-ДОБРАТА И АКО ПРИЯТЕЛЯТ ТИ НАИСТИНА Е СГРЕШИЛ И СЪМНЕНИЯТА ТИ СЕ ОКАЖАТ ВЯРНИ... ГУБИ САМО ТОЙ, НЕ ТИ !!!

SPELL-BOUND
12-17-2006, 07:00
И какво да му кажа?!?! "Извинявай,но вапроса с твоята приятелка още ме мъчи,трябва да избереш мен или нея" ТОВА ЛИ??? Не обичам да поставям някого пред дилема :cry:
:-)
Можеш да започнеш така: "Извинявай, но въпроса с твоята приятелка още ме мъчи..." и продължението да бъде следното "...искам да ми помогнеш да го преодолея и да се справим заедно". Такива ултиматуми се поставят в много крайни случаи :twisted: Все пак наистина може да са само приятели и да няма причина да го ревнуваш. А и ти си в правото си да му искаш обяснения. След като се обичате той е отговорен за начина, по който се чувстваш и сте зависими един от друг.

12-17-2006, 13:24
btwSPELL-BOUND,супер много ти благодаря за съветчето,както на теб,така и на другите!!!Колкото и да ми е неприятно да започна отново този разгоров с него,мисля,че така ще е най-добре не за него,а за мен самата,защото пред него се държа мило,но вътре в себе си се боря с все сили да преодолея това!Радвам се,че намерих човек,който е преживял същото като SPELL-BOUND,в смисъл,не се радвам,че си го преживяла,а че има човек,който знае какво изпитвам аз в момента и,който ме разбира! Още веднъж БЛАГОДАРЯ ТИ,SPELL-BOUND,че сподели историята си,разбрах вече какво трябва да правя :) btw ако може да поддържаме някакъв контакт с тебе,ще се радвам страшно много !!!

SPELL-BOUND
12-17-2006, 14:34
:-) Не само за теб, а и за двама ви ще е най-добре да проведете този разговор. Нали той те обича? :) Значи иска да си щастлива, да си спокойна, да му се радваш, да се усмихваш. Знам от опит, че в една връзка винаги трябва да се говори и да се споделя дори за най-малкия проблем. Ако нещо те притеснява или не се чувстваш достатъчно сигурна единствения начин да се справиш със ситуацията е да го направиш заедно с най-близкия си и любим човек.
Можеш да ми пишеш на e-mail spell_bound_@abv.bg И аз много ще се радвам, ако поддържаме връзка. Искам да знам как си, как се чувстваш и какво се случва с теб и приятеля ти.
И се разбрахме, нали - ВЯРВАЙ В СЕБЕ СИ И В ЛЮБОВТА ! :smt023

12-17-2006, 22:23
abe kvo da ti kaja , i tva momi4ence ne e kitka za mirisane 6tom se zabrakava sas zaeti mom4eta........ :smt011 pak daje i :obi4am te , mili4ko, 6to prosto ne i kaje6 da ne se barka kadeto ne i e rabotat!!!!!!!!! :smt018

12-18-2006, 10:33
abe kvo da ti kaja , i tva momi4ence ne e kitka za mirisane 6tom se zabrakava sas zaeti mom4eta........ pak daje i :obi4am te , mili4ko, 6to prosto ne i kaje6 da ne se barka kadeto ne i e rabotat!!!!!!!!!


Ами казвала съм й,но тя се сърди и се оплаква на приятеля ми,който постоянно я защитава!!! :( Днес се надявам да се видя най-накрая с него и да се изясним по този въпрос !

Благодаря УЖАСНО МНОГО на всички за подкрепата и за съветите !!! :smt008 Ще ви държа в течение,как са се развили нещата :)

БЛАГОДАРЯ ОщЕ ВЕДНЪЖ!!!