PDA

View Full Version : daite mi syvet pls



daisybaby
01-02-2007, 14:14
Znachi problemat mi e che edno momche postoqnno mi zvynni i ne me ostavq na mira zashtoto uj me haresva az govorih s nego i mu kazah che ne izpitvam nishto kym nego i ne go haresvam i mu kazah moje da sme SAMO priqteli a toi ne prestava da mi zvyni i da mi pishe sms zashtoto ne mu vdigam kato mi zvyni veche nqkolko pyti si smenqh nomera no pak mi zvyni nz ot kyde mi zvema nomera no mi pisna pomognete mi pls blagodaria vi predvaritelno

pussycat
01-02-2007, 14:30
Ми остави го да си пише и да си звъни ти като не му обръщаш внимание на него ще му писне и ще престане... =P~

koalka
01-02-2007, 14:34
Ами вие при никакво положение не може да сте само приятели, защото той изпитва чувства към теб.Явно някак си се добира до номера ти и ти звъни, но ти не му вдигай и ще видиш как ще спре по едно време.Просто ще се откаже :wink:

daisybaby
01-02-2007, 14:46
blagodaria vi mnogo

iiirish
01-02-2007, 15:36
и аз имах такъв случей. просто казах да момчетата от компанията ми без никаква умисъл, а просто колкото да споделя, а те взеха че отидоха и му обърсали по един шамар :smt005
после се извръщаше по улицата като ме видеше :smt005

daisybaby
01-02-2007, 15:50
и аз имах такъв случей. просто казах да момчетата от компанията ми без никаква умисъл, а просто колкото да споделя, а те взеха че отидоха и му обърсали по един шамар :smt005
после се извръщаше по улицата като ме видеше :smt005

heheh e pone sa te otyrvali ot dosadnika :wink:

iiirish
01-02-2007, 15:56
и аз имах такъв случей. просто казах да момчетата от компанията ми без никаква умисъл, а просто колкото да споделя, а те взеха че отидоха и му обърсали по един шамар :smt005
после се извръщаше по улицата като ме видеше :smt005

heheh e pone sa te otyrvali ot dosadnika :wink:

ами тогава последвай примера ми ;) близки приятели, брат, братовчеди

DeSk{}
01-02-2007, 19:54
и аз имах такъв случей. просто казах да момчетата от компанията ми без никаква умисъл, а просто колкото да споделя, а те взеха че отидоха и му обърсали по един шамар :smt005
после се извръщаше по улицата като ме видеше :smt005

heheh e pone sa te otyrvali ot dosadnika :wink:

Кажи му всичко в прав текст. Ако не стане му кажи че ще му се разсърдиш и ако той поне малко държи на теб ще спре. Ако не стане и това си изключи телефона за 1 седмица и няма да имаш проблеми!

nasty_f
01-02-2007, 20:12
Хвани се с момчето,което харесваш и по натам,ако не престане да ти звъни кажи на гаджето и направо искам да присъствам на боя :mrgreen: ...Или на приятелите си,както беше написано вече.И също като не му обръщаш внимание,ако ще да звъни 1000000 пъти,остави го,той ще си звъни,звъни и на края ще се откаже,не отговаряй на смс-ите и си живей живота спокойно :wink:

Pleasure
01-02-2007, 20:25
Абе глупости , бла бла .По-добре говори отново с него .Кажи му , че не ти е приятно да звъни и т.н. И му кажи в прав текс без такива " искам да сме приятели " , направо "не искам да ми звъниш поече , ясну? " , направи една злобна физиономия и готово :mrgreen: А ако тва не помогне викай някой да го бий и ше си седне на дупито ;] :mrgreen:

CaPuTyYyY
01-02-2007, 20:28
Всеки път като ти звъни му вдигай не му говори набудвай го много яко и 99 процента ще фалира и повече няа те занимава :lol:

Pleasure
01-02-2007, 20:36
И това е идея :lol:

daisybaby
01-03-2007, 07:24
hehe :lol: shte opitam vsichko koeto mi napisahte blagodaria :wink:

mimi_gothica
01-03-2007, 07:40
vdigni mu opredelete si sre6ta i mu varji tenekiq,ili na sre6tata da otide nekvo mom4e tvoi priqtel i da go stupa. :-D

SiMiLi_
01-03-2007, 07:43
Ми остави го да си пише и да си звъни ти като не му обръщаш внимание на него ще му писне и ще престане... =P~
tova mislq 4e e nai pravilno