PDA

View Full Version : Bihte li iskali da imate izvestno gadje



lubov4iikata
01-02-2007, 22:10
Kak mislite bihte li iskali da imate izvestno gadje :P 6tqhte li da revnuvate kato znaete 4e toi/tq e haresvan/haresvana ot tolkova dr momi4eta/mom4eta? :-k

HopeLesss
01-02-2007, 22:27
Ми смея да твърдя, че моето гадже е известно. Не, не го ревнувам, защото му имам доверие. Те да си го харесват, само да не го припарват :D :twisted: :lol:

DeSk{}
01-02-2007, 22:40
Не виждам причина да ревнуваш ако ти отделя нужното време...

01-02-2007, 22:52
Ми...за мен не е най-важното приятелката ми да е известна, но мн би ми допаднало ако тя е! :wink:

MoHuTo
01-02-2007, 23:13
Ами бих ревнувала ако имам причина..иначе не виждам смисъл

sexY_mackA90
01-03-2007, 00:56
Емии не аз не ревнувам от гаджето си макар да го харесват много момичета но аз вярвам в него както той вярва в мен ;-)

лоринда
01-03-2007, 01:22
не искам да имам извесно гадже.представяте ли си как ще ви следят непрекъснато и няма да можете да отидете на едно кафе спокойно? :smt011 такова нещо не би ми харесало.

01-03-2007, 05:00
има една известна реплика,която доста ми харесва :)
Колкото по-красива е жената ти,толкова по-големи са рогата ти! \:D/

пък иначе по темата,мисля,че ако си имаме достатъчно доверие един в друг - защо не,но ще има много хора,които ще се опитват да пречат и т.н.

BuBi008
01-03-2007, 05:19
Ne sym probvala moito sladyrche ne e izvestno no ne mislq che shteshe da mi haresa ! E da vseki iska da e izvesten dokato ne vidi kakvo e i naistina nqma da imame nito minuta spokoistvie ne jelaq da se kriq ili pyk da luja ! Predpochitam da ne sym izvestna pokrai gadjeto mi i toi da ne e otkolkoto da razmenq shtastie na svobodatat zashtoto to si e tochno svoboda nqma da me e strah da ne se spuna po ulicatat che da ne bi nqkoq kamera da e zad nas i da ni snimat ! Inache nqmam protiv da probvam za edin den none i poveche :)

х
01-03-2007, 06:27
Ne sym probvala moito sladyrche ne e izvestno no ne mislq che shteshe da mi haresa ! E da vseki iska da e izvesten dokato ne vidi kakvo e i naistina nqma da imame nito minuta spokoistvie ne jelaq da se kriq ili pyk da luja ! Predpochitam da ne sym izvestna pokrai gadjeto mi i toi da ne e otkolkoto da razmenq shtastie na svobodatat zashtoto to si e tochno svoboda nqma da me e strah da ne se spuna po ulicatat che da ne bi nqkoq kamera da e zad nas i da ni snimat ! Inache nqmam protiv da probvam za edin den none i poveche :)

mai gleda6 mn holivudski filmi. tuka tiq raboti gi mqma.v bg pasparacite ne4 presledvat svedskite li4nosti, a napravo si s14inqvat razni ne6ta za tqh! a i nali ako napi6e6 ne6to vqrno i skandalno, 6te ti vzrivqt kolata, 6te naebat jenata i 6te otvlekat d16terqta, ili v ob6tiq slu4ai 6te te s4upqt ot boi! 6to misli6 4e izvestnite li4nosti hodqt s ohrani? \:D/

a po v1prosa- gadjeto mi e menidj1r na dosta ot na6ite zvezdi... 8)

CVETELLINA
01-03-2007, 07:39
Известен,до толкова,че се познава с повечето хора на нашата възраст в града ни..дам,такъв е..Но пък и аз също познавам много хора..ии мога да кажа,че е харесван-но това не ми пречи,защото знам,че моето си е само мое хихи O:) ..Пък и той ако ме обича-ако искат целият град да го харесват..все му е тая 8-[ :P

SiMiLi_
01-03-2007, 07:56
men 6te me kefi da e izvestno :) i izob6to nqma da go revnuvam 6toto ne sam revniva

CaPuTyYyY
01-03-2007, 08:00
Ем яко ще е :lol: и ако не ми дава поводи няма да го ревнувам

bawdy talk
01-03-2007, 08:06
Ако е световно известна звезда или просто няква звезда не не искам :::

koalka
01-03-2007, 08:44
Не, не искам.И зависи до колко е известен.Нека го харесват, на мен няма да ми пречи, но да знам, че той има очи само за мен.

lubov4iikata
01-03-2007, 08:51
Zna4i az li4no mnogo bih revnuvala ako gadjeto mi e futbolist,kato Ronaldo,ili nqkoq holivudvska zvezda kato Brat Pitt,i vsi4ki momi4eta go haresvat!No iskah da vidq kak mislite vie,poneje vseki si ima razli4no mnenie po vuprosa. :D tova e vqrno,4e ako mu vqrva6 nqma pri4ina da go revnuva6,no vse pak nqma li da vi e gadno ako znaete 4e vsqko momi4e ili mom4e go haresva i si me4taq za nego? :(

CVETELLINA
01-03-2007, 10:08
no vse pak nqma li da vi e gadno ako znaete 4e vsqko momi4e ili mom4e go haresva i si me4taq za nego? :(Тогава даже ще съм много щастлива,защото всички го харесват-но Аз съм с него,нали?! :-D И също така като предположим,че повечето момичета го харесват-ще бъда щастлива,защото той е избрал мен,а не някоя друга.Другите да си мечтаят,в това няма нищо лошо..важното е той кой обича и предпочита,така чее... 8)

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 10:36
Не виждам причина да ревнуваш ако ти отделя нужното време...

\:D/

Dorianchety
01-03-2007, 10:49
ми... може някое известно гадже ... но аз попринцип не съм ревнивка :P

PoisoNGirL
01-03-2007, 11:00
verno shte e malko gadno da ne mojete nikoga i nikude da ste si na spokoistvie.Ne che moeto ne go znae polovinata grad i ne go presledvat vse nqkvi,no ako toi ne im obrushta vnimanie ne me burka kakuvto i da e.Vse pak e po-dobre da e super bezizvesten i da si e samo za men :lol:

kobrichka
01-03-2007, 14:38
no vse pak nqma li da vi e gadno ako znaete 4e vsqko momi4e ili mom4e go haresva i si me4taq za nego? :(Тогава даже ще съм много щастлива,защото всички го харесват-но Аз съм с него,нали?! :-D И също така като предположим,че повечето момичета го харесват-ще бъда щастлива,защото той е избрал мен,а не някоя друга.Другите да си мечтаят,в това няма нищо лошо..важното е той кой обича и предпочита,така чее... 8)

=D> поткрепям :twisted:

macka123
01-03-2007, 14:53
mi nqmam 4ak takova golqmo jelanie da vi kaja

BuBi008
01-03-2007, 15:10
Ne sym probvala moito sladyrche ne e izvestno no ne mislq che shteshe da mi haresa ! E da vseki iska da e izvesten dokato ne vidi kakvo e i naistina nqma da imame nito minuta spokoistvie ne jelaq da se kriq ili pyk da luja ! Predpochitam da ne sym izvestna pokrai gadjeto mi i toi da ne e otkolkoto da razmenq shtastie na svobodatat zashtoto to si e tochno svoboda nqma da me e strah da ne se spuna po ulicatat che da ne bi nqkoq kamera da e zad nas i da ni snimat ! Inache nqmam protiv da probvam za edin den none i poveche :)

mai gleda6 mn holivudski filmi. tuka tiq raboti gi mqma.v bg pasparacite ne4 presledvat svedskite li4nosti, a napravo si s14inqvat razni ne6ta za tqh! a i nali ako napi6e6 ne6to vqrno i skandalno, 6te ti vzrivqt kolata, 6te naebat jenata i 6te otvlekat d16terqta, ili v ob6tiq slu4ai 6te te s4upqt ot boi! 6to misli6 4e izvestnite li4nosti hodqt s ohrani? \:D/

a po v1prosa- gadjeto mi e menidj1r na dosta ot na6ite zvezdi... 8)

hehehhe Emi to togava po dobre da produlja da si gledam holivudskite filmi te po rozovi mi izglejdat . A pak de da gi znam shto hodqt s ohrani da ne bi fenovetet da gi napdnat :P

TreeHill
01-03-2007, 15:39
Не, не искам.И зависи до колко е известен.Нека го харесват, на мен няма да ми пречи, но да знам, че тя има очи само за мен.

pampers
01-03-2007, 15:46
не искам за6тото и без да е известен го ревнувам пък ако е известен нз..ко 6те става.. :-k така 4е не искам

alkobalko
01-03-2007, 15:50
За мен това няма да е от значение. Бих го ревнувала само, ако му нямам доверие. Ако знам, че има очи само за мен няма да се интересувам дали е известен или не.

teardrop
01-03-2007, 15:51
Не, не искам.И зависи до колко е известен.Нека го харесват, на мен няма да ми пречи, но да знам, че той има очи само за мен.

Bathory †Girl
01-03-2007, 16:21
Ne , blagodarq ..............samo glavoboliq ](*,)

real-girl
01-03-2007, 18:11
Ne mi trqbva,nqma da tr1gna s nqkoi si samo,6toto e izvesten. Vij,ako si go haresam i e izvesten i ako ne6tata prov1rvqt.. 8) ,ama dale4 ne mi e edna ot me4tite tva-trqbva 4ovek1t da ima ka4estva.. i to si ima problemite tva da si s izvesten-s hilqdite mu fenki i pfff..dale4 po-dobre e da e obiknoveno mom4e,koeto da te obi4a,uvajava i tn. Kakto kazah,nqma da bqgam ot nego,ako mi se slu4i de,no ne e ot zna4enie po princip kolko e populqren i tak1v li e v1ob6te.

IKisseDAGirL
01-03-2007, 21:09
щом е известен, значи има защо :arrow: няма да имам нищо против да съм с такъв
а на тези, които му тичат след задника, само мога да им пожелая успех в някой друг живот :wink: