PDA

View Full Version : Всички ли са нещастно влюбени бе?!



POLA^_^
01-03-2007, 20:30
От доста време пиша във форума и се нагледах на теми от типа "Ще си режа вените"....и прочие...Всички ли са еиднствено и само нещастни?!Как не се появяват повече теми "Господи,колко съм влюбена!"?!е, да тук някой ще каже, защо трябва да се пуска такава тема.. то има тук таме някоя хубава, пък и по-нормално е тук да се задават въпроси и да се говорят неща свързани с "нещастната любов"... но нека бъдем ненормални тогава.
Има ли някой щастлив тука?!НЯкой,който да се чувства окрилен в нечии прегръдки!?
Някой, който да се чувства предаден когато любимият/та му каже че няма да дойде на среща.
Някой, който да се чувства нещастен когато не му се обаждат цял ден.
Има ли? И какво мислите за това да си щастливо влюбен!?

Bacard1
01-03-2007, 20:38
ми полче аз съм ВЛУБЕН ДО УШИ в едно момиче то си зн кое е..........сичко ни е идеално мнм я обичам казвал сум и го не малко пъти и то от сърце тя е всичко за мен наистина сме щастливи заедно и с удоволствие ще кажа че сум щастливо влюени и немога да живея без нея с мисалта за нея става и си лягам няма да има ден ако не стана с нината усмивка и с мисалта за нея.......нищо няма да ни раздели и тя ми е наи добрия приятел с нея мога да си говора за сичко за секи абсолютно всичко което можете да се сетите мога да права с нея...неината прегрутка ме оспокоява и ми вдъхва доверие и .............пак да се повтора немога без нея!!!!!!!!!!! :smt007 :smt007 :smt007

alkobalko
01-03-2007, 20:38
Аз съм една от най-щастливо влюбените, да не кажа и най-щастливо. Обичам го повече от всичко на света, а още по-хубаво е, че и той ме обича.

koalka
01-03-2007, 20:38
Еми аз съм щастлива, много.Лудо влюбена съм.Хората пишат, защото имат проблем и за това срещаш такива теми.И на мен ми се иска всички да са влюбени, но това не става...

POLA^_^
01-03-2007, 20:43
Аз съм една от най-щастливо влюбените, да не кажа и най-щастливо. Обичам го повече от всичко на света, а още по-хубаво е, че и той ме обича.
ех...аз си мислех ,че съм най-шастливата ама на... :wink: Страшно съм шастлива с човека до мен,а мисля че го заслужавам щото доста неша преживях преди да го срещна...Нека да сме повече такива:))!!!!
Koalka знам че затова е форума да си помагаме,но мисля че някой и друга оптимистична тема тип "Има щастие и всеки все някога ше го срещне" много ще помогне на отчаяните форумци :D

koalka
01-03-2007, 20:44
Аз съм една от най-щастливо влюбените, да не кажа и най-щастливо. Обичам го повече от всичко на света, а още по-хубаво е, че и той ме обича.
ех...аз си мислех ,че съм най-шастливата ама на... :wink: Нека да сме повече такива:))!!!!
Koalka знам че затова е форума да си помагаме,но мисля че някой и друга оптимистична тема тип "Има щастие и всеки все някога ше го срещне" много ще помогне на отчаяните форумци :DТака е да, но после веднага ще ти се нахвърлят "темата е тъпа" и нещо от сорта, но наистина ще ги обнадежди.

Bacard1
01-03-2007, 20:47
аз ще я защтитя щото няма да са прави споде мен също трябва да има такива теми да повече самочуствие на заблудените............!!! :D :D

HopeLesss
01-03-2007, 21:05
Чукайте на дърво, докато пишете това, защото някой може да завиди :wink: Аз също се присъединявам към щастливо влюбените :D

Nadelina
01-03-2007, 21:16
Iskam da kaja che naskoro pisah tema kolko sym shtastliva.. kak sled vsichkite stradania shtastieto mi se e usmihnalo.. i choveka koito obicham se e vyrnal pri men.. i sym na sedmoto nebe.. prosto go spodelih... ne mi pukashe kakvo mislqt drugite... no loshoto e che mneniata koito mi dadoha ne bqha "Pozdravlenia" ili "Radvame se za teb" ili neshto ot sorta.. a otnovo nqkfi neshta koito vyobshte nqmah jelanie da procheta.. a az prosto iskah da se zaradvate s men.. :(

P.S. Moje da syjalq che napisah tova.. no taka si beshe....

priti_kiti
01-03-2007, 21:18
и аааз :) с едно малко изключение,но ако нямаше трудности нямаше да е интересно..

Kraken
01-03-2007, 21:20
Пола права си дотяга му на човек от такиа неща ама забележи че сайта се казва teenPROBLEM

AliceSw
01-03-2007, 21:28
аз като никога тая ве4ер съм настроена на любовна вълна и мога да ви кажа, 4е вси4ки, които писате в тая тема са щастливки, аз не съм, но е хубаво, 4е има наистина влюбени хора.. :-)

radito
01-03-2007, 21:49
нали знаеш, че хората виждат винаги лошата страна на нещата.знаят да се оплакват,но не и да се радват на това, което имат!засичала съм и теми, в които пък някой се похвали за нещо и другите едва ли не започват да му се подиграват и да му казват:"е аз са кво да направя?"е такива немога да ги разбера,яд ли ги е,завиждат ли?!комплексари!.....а иначе в момента не съм лудо влюбена,но се надявам, че и това ще стане скоро.не съм тръгнала да се оплаквам!а ти не каза влюбена ли си? :D \:D/ :smt057

AliceSw
01-03-2007, 21:54
аз съм влюбена, но тази ве4ер разбрах, 4е няма по4ти никакъв смисъл, защото ТОЙ все още оби4а друга, а и може би, защото направих една голяма глупост, но това не е при4ина да не се радвам, 4е има истински влюбени и щастливи хора

Absconding
01-04-2007, 00:09
Това е вече поне 3та такава тема от както следя форума. Не, не всички са нещастно влюбени, но това е teenPROBLEM и хората пишат теми по-скоро за да поискат съвет или съчувствие, от колкото за да се похвалят, че всичко им е наред. И това си е нормално.

BuBi008
01-04-2007, 02:23
Eeeee ima mnogo shtastlivo vliubeni tyka pone ot nabliudeniq taka mislq. I estetsfnu az se priseidinqvam kam tqh . Zadnu sym s moito bebe pochti godina i za sega vsichko varvi po med i maslo pak dano da e taka i za napred. A za vaprosa zashto nqma tolkova hubavi temi emi kak zashto? Zashtoto kakav moje da se govori v takiva temi osven horatata da se nadprevarat koi e po shtastliv . A pak i nqma koi znae kakav komentar da ostavish osven '' radvam se'' ili ''bravo'' tochno za tova a pak moje i nqkoi hora da si pomislqt che im go natrivash v nosa ili pak che si prekalenu prefurcunena i se perchisdh i hvalish nasam natam . A pak topva che naistina en vsichki se radvat e tochno ot zloba ili zavist kakto edno momiche se oplakvashe po gore che vmesto da se radvat za neq te pochnali da q uprekvat .

pampers
01-04-2007, 14:33
мм да влубена съм до у6и..в едно мом4енце може да се каже 4е вси4ко ни е перфектно само има една трудност 4е сме от разли4ни градове..но все пак превъзмогваме я до колкото можем :mrgreen: :mrgreen:

ThePainIsReaL
01-04-2007, 16:51
Вие пък хора , да не искате да ви завиждаме , защото ще щастливи ? Адски много ви се радвам на всички тука , които винаги си показвате любовта и ни разкавате за нея ( koalka , Aleandra и др. ) :)
И ние , които сме нещастно влюбени , някога сме били щастливо влюбени , но сега си имаме проблеми . Ще се оправим , някога ще повярваме пак в щастието , иска малко време просто ..
Но все пак , наистина много повече се радвам , когато чета теми от типа на : "Лудо си се обичаме " , отколкото : " Ден и нощ мисля за него , а той дори не иска да чуе за мен .. "

Така , че вие се обичайте и ни показвайте на нас нещастните , че има любов , пък дано някой ден и ние отново се усмихнем и засияем в прегръдките на любими хора :D

BeBencEto
01-04-2007, 16:59
амиииии..какво да ти кажа...аз съм си супер щастлива..било то влюбена щастливо или нещастно :-)

teardrop
01-04-2007, 18:25
И аз съм към влюбените :-D Много, много, много си го обичам и за почти година, откакто сме заедно, още не мога да повярвам, че е с мен и ме обича. Имаме си проблеми, но пък така любовта е по-сладка :wink:

In4iTu_
01-04-2007, 18:31
Не може всички да са щастливи...Аз съм нещастно влюбена, обаче май не ми се отразява много на настроението, когато съм сред приятели...може би малко, когато съм сама...

POLA^_^
01-04-2007, 18:33
Така , че вие се обичайте и ни показвайте на нас нещастните , че има любов , пък дано някой ден и ние отново се усмихнем и засияем в прегръдките на любими хора :D
Точно това е целта на темата,Радвам се,че срещтнах разбиране,а не упреци,че темата е тъпа и т.н... :wink:

Bacard1
01-04-2007, 18:45
само духа на лубовта дасе чува без депресанти и комплексари ххх :lol: :lol: :smt008