PDA

View Full Version : Ima li povod za pritesnenie ?



Mozuka !
01-04-2007, 00:48
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Guai
01-04-2007, 01:10
Пич единственото което мога да ти кажа е че и аз си мислех че имам този проблем в самото начало но трябва да зн че ако зн как да работиш с него как да я задоволисх с този пенис и ще ти кажа че си е с нормална големина ти кво искаш 20 сантимов пенис да я изкормиш и тя да нз от де са взе тва чудо та радваи се че имаш това нормално е и ако все още те притеснява това аз така направих чво я накрах да изпитва малък оргазъм преди да го мушна вътре после нито ще те пита колко е голям нито нищо пък ако иска да ти прави свирки в самото начало отблъсния и я накараи да стигне до малък оргазъм тя 1ва и после освен за хубави усещания на дали ще се сети !!! ади и успех момче \:D/

01-04-2007, 04:26
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Има ена фатка - направете го на тъмно, тя няма да разбере дори и ако ти е 10 см :mrgreen: :mrgreen:

Neth
01-04-2007, 04:52
Щом нейната приятелка е започнала да говори на тази тема не вярвам твоето гадже да го интересува толкова размерът.Иначе щеше да каже нещо от сорта на надявам се да е така или нещо такова.+това нищо не ти пречи да опиташ.Ако вечно се страхуваш от секса със нея тя ще те зареже 100%.Но ако опиташ имаш и голям шанс да си продължите нормално връзката.Нищо не губиш,само можеш да спечелиш

BuBi008
01-04-2007, 05:00
Olelel otnovo tema za pritesneniq za razmera na penisa . E dobre be hora kakvo tolkova mu se pritesnqvate ne moga da razbera ? Ti si s tova momiche ot 6 meseca ne e mnogo no ne e i malko vreme nqmate li si doverie da ste zaednu polovin godina veche vse shte ima nqkvi chuvstva ebati ... a pak mislq che shtom ima chuvstva nqma da bude tolkova golqma rabota kolko ti e golqm .... Taka ako trugnesh se spichash savsem nishtu nqma da napravish ... A pak i ne vsqko momiche se inetresuva ot tova za men lichno po vajno e kachestvoptot a ne nqkvo da e gramaden i da me boli . A pak ako te obicha shte e na vurha ako se potrudish manichko ...Hvashtai list i himikalka i pochvai d aplanuvash kolko po romantichno i gotinko shte i go napravish :P Haide zagurbvai pritesneniqta i uspeh :)

01-04-2007, 12:05
Mislq 4e ima za kvo da se pritesnqva MNOGO mu e maluk i kato go vidi toq mizeren 15 cm morkov onaq shte se 4udi kak da mu kaje 4e go zarqzva,shtoto nali ve4e momi4etata ako ne im xaresa penisa te zarqzvat imam i poznati,koito im se e slu4valo ,gubish moito mom4e neznam silikon alu.... misli.. :-k

Sladko_dqvol4e
01-04-2007, 12:09
Spoko,nqma ot kvo da se pritesnqva6
6tom doide momenta da go pravite 6te vidi6 4e vsi4ko 6te si doide na mqstoto
:D

BloodSoul
01-04-2007, 15:51
Не е важно колко ти е голямо инструментчето, а как работиш с него! ;)

skate-more
01-04-2007, 16:42
правилно :)
наеш ли докат я ебеш с пръст леко я ръчни отзад обаче внимателно, много ше и хареса , не е на ебавка пич пробвай верно може много да и хареса а може и да не и хареса обаче кат не и хареса спираш :) и така :)

01-04-2007, 20:36
Не, не, самоубий се, как може само 15 сантиметра. То и на джуджетата им е по 3 метра и нагоре, ти как си мислиш че бил задоволил някоя?

Mozuka !
01-04-2007, 23:43
A we znam 4e ne e 4ak tolkova zle ama,no kato gi slusham kvi teorii vadqt i mi stava kunfuzno,dori i tuka kato 4eta temite vseki pishe "priatelqt mu e 17cm i dosega ne sum 4el nqkoq da kaje 14 15 cm mu e" i tva oshte pove4e me depresira 4e sum 1/1000 slu4ai...

shadow4e
01-04-2007, 23:56
По проучване на 3500 мъже се оказва, че точно 15-15,2 е средната дължина. Тоест не си с малък, а със среден. И още нещо, когато си с момиче, а не сам в банята, ще бъде даже по-дълъг, тъй като ще си по-възбуден :wink: . 15 см си си екстра, а и момичето не ходи с пенисът ти, а с теб. Ти ако я обичаш ще се раздадеш за нея и ще видиш че и ръцете и езичето са златни, ето това ще й хареса и ще и достави наистина удоволствие!

01-05-2007, 04:36
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Бременна е! :lol:

Майн
01-05-2007, 11:52
Не ми е ясно, кога админите ще сложат ограничение за размера на аватарите.

01-05-2007, 11:57
Mislq 4e ima za kvo da se pritesnqva MNOGO mu e maluk i kato go vidi toq mizeren 15 cm morkov onaq shte se 4udi kak da mu kaje 4e go zarqzva,shtoto nali ve4e momi4etata ako ne im xaresa penisa te zarqzvat imam i poznati,koito im se e slu4valo ,gubish moito mom4e neznam silikon alu.... misli.. :-k
ти какво?! да бе да искаш да му е половин метър??Или завиждаш?!
Споко пич 15 см е напълно в нормата!!Нормалната дължина е от 15 до 15,4.Обаче,предполагам, че и зависи на колко си години.
na 17 ?

Mozuka !
01-06-2007, 00:16
Neznam kak da postupq,sq kato se stigne do sex-a kato si go naumix tva i nqma izlizane ot glavata mi 4ak poludqvam,kakvo shte stane kakvo shte kaje :(

shalqlqlqlq
01-06-2007, 00:30
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Има ена фатка - направете го на тъмно, тя няма да разбере дори и ако ти е 10 см :mrgreen: :mrgreen:

Бат ми, това е жена и на светло да го види да не мислиш, че като и кажеш 17см, тя ще каже не 15см ти е.... :-s Горките нямат никаква ориентация, а едва ли ще извади линиика :mrgreen: ако извади обаче и кажи дай да видим, и трошни 1вите 2 см, или там с колко си я излъгал :smt005

ultra
01-06-2007, 01:35
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Има ена фатка - направете го на тъмно, тя няма да разбере дори и ако ти е 10 см :mrgreen: :mrgreen:

Аз пък викам да я опъне на задна,тогава наистина ще и се стори голям...

AmOr~E~MoRt
01-06-2007, 03:07
Zna4i situaciqta beshe slednata,xodq s 1 momi4e 6 meseca , zna4i izboshto ne se e podxvashtala temata za sex-a i dr. vuprosi..Onzi den slusham psuvsem slu4aino do4ux ] kak edna neina priatelka i kaza " oshte ne ste go pravili,kak moje ? " i 2riqt vupros "Napravete go sigurno shte ima golqm patlak " i moita priatelka kaza "shte vidim,no ne oshte" i togava mi stana za 1vi put malko kofti za tozi razmer,tui kato ne se e nablqgala tazi tema,stana mi dosta podtiskashto ot fakta 4e mi e samo 15 cm,a tq sled tozi razgovor shte o4akva neshto golqmo, i neznam kak shte se po4uvstva po vreme na akt-a ...Mnogo mi e kofti sq sled tva i se qdosvam 4e 4ux razgovora i sq se pritesnqvam mnogo za sex-a :(

Бременна е! :lol:
:smt005 :smt005 :smt005 e kak pyk stigna do toq izvod 4e e bremenna ??? :smt005 :smt005 :smt005
Mozuka, dori maistora da ima golqm instrument ako ne znae kak da go izpolzva za ni6to ne stava ;) pyk i ne e nujno da e ne6to svryhgolqmo kato ti sko4i da i izbode o4ite :smt005 :smt005 :smt005 ne se vprqgai ...
i btw izre4enie nikoga ne se zapo4va sys "zna4i"

01-06-2007, 12:15
stiga go lujete mom4eto weeeeeeeeeeeeeeeeeee 15 cm pf xorata pod 16.5 ne struvat i se zarqzvat sled 1vata ve4er MAX ! Vij ako ti e debel okolo 14 cm tva kompensira opredeleno... ?

Xamster4e
01-07-2007, 00:50
stiga go lujete mom4eto weeeeeeeeeeeeeeeeeee 15 cm pf xorata pod 16.5 ne struvat i se zarqzvat sled 1vata ve4er MAX ! Vij ako ti e debel okolo 14 cm tva kompensira opredeleno... ?
TI VQRVASH LI SI WE ,EI KATO NE SI RAZBIRA4 NE SE OBAJDAI ,pi4 spoko 15 cm sa dostatu4no samo da ima lubov mejdu vas... !!!