PDA

View Full Version : HeLp!!!



s7yle
01-05-2007, 11:28
Gleite sa kuf mi e problem!!!taka....hodeh s 1 momi4e predi 6 meseca sled tva skusahme (tq me zaeba) i sa ot 2 sedmici mi zvami i silafime taka super priqtelski i onq den mi zvani i mi vika 4e me obi4a i 4e zaradi men si e zaebala predishniq (za purvi put v jivota si kazva dukata "obi4am te" ) ama na mene mi e prez K*RA i nz prosto kak da i go kaa tva, shtoto mene me kefi 1 neina mnogo dobre priqtelka a i az si iam gadje v momenta (ama tq ne znae tiq podrobnosti)... I sa mi kaete kvo da praa shtoto sum na zor i nz kak da postupa...

mn 10x na vsi4ki

nikinkaaa
01-05-2007, 11:32
Е к`во като не я харесваш какво да направиш?Няма да тръгваш с нея :-)
ПС:КИРИЛИЦА!!!!

Vodo
01-05-2007, 11:37
Казваш и Sorry ама не си за мене и чао чао :smt006

лоринда
01-05-2007, 11:42
Кажи й, че имаш гадже и държиш на него.Тя трябва да разбере, че вече нямаш чувства към нея.Ако не те разбере й кажи направо как са нещата(за приятелката й и че вече не те кефи).Аре успех и да пишеш кво е станало. :-)

Allthatshewant
01-05-2007, 12:41
emi po dobre i kaji istinata otkolkoto tq da se zalygva i da ima prazni nadejdi .. bydi s momi4eto s koeto se 4uvstvash dobre..

iiirish
01-05-2007, 12:56
просто й кажи, че чувствата ти към нея вече не са същите като преди. може би ще я заболи от истината, но е по-добре така отколкото да я лъжеш и да й даваш празни надежди, че между вас може да се получи отново

pampers
01-05-2007, 13:00
еми казва6 и истината бе..изпуснала е 6анса с теб било е преди..а сега си има6 др живот който не вклу4ва нея..и готово не е толкова трудно :lol:

LO6IQ
01-05-2007, 13:48
просто й кажи, че чувствата ти към нея вече не са същите като преди. може би ще я заболи от истината, но е по-добре така отколкото да я лъжеш и да й даваш празни надежди, че между вас може да се получи отново
Точно така =D>
:smt016 :smt016 :smt016

koalka
01-05-2007, 14:36
Еми кажи й го направо.Нямаш чувства и толкова.Най-виновната е тя, така че не трябва да се сърди на теб.Изпуснала си е шанса, но какво да се прави.

nasty_f
01-05-2007, 14:46
Отиваш при нея,казваш й,че не можеш да тръгнеш с нея пак,защото си имаш приятелка, и защото вече не изпитваш нищо към нея,да е мислила на време,и ако ти е била казала по-рано можело да стане нещо,но сега просто не можеш и не искаш,угаснали са чувствата ти към нея.И не бъди много сигурен,че ти казва точно истиата,че те обича,може да иска да се избъзика...Ако казва истината ще я заболи,но по-добре да знае истината и недей да й даваш напразни надежди,казваш и в прав текст...Изглежда тук всички мислим еднакво,така че не знам какъв друг,по-различен отговор можеш да получиш...Айде успех!

NyMpHeTaMiNe_f
01-05-2007, 15:16
Кажи й, че имаш гадже и държиш на него.Тя трябва да разбере, че вече нямаш чувства към нея.Ако не те разбере й кажи направо как са нещата(за приятелката й и че вече не те кефи).Аре успех и да пишеш кво е станало. :-) Na sy6toto mnenie sym \:D/

SwEeTSsSnake
01-05-2007, 20:41
След като харесваш момичето, с което си остани си с нея, а онази, която едно време те е зарязала да си гледа работата :-({|=

malkata_
01-05-2007, 21:18
След като харесваш момичето, с което си остани си с нея, а онази, която едно време те е зарязала да си гледа работата :-({|=

казваш и мацка сори ама вече не ме кефиш!!!имам си гадже....а и една твоя фр ме кефи...ако обичаш остави ме намира!!!толко ли е трудно....?!

even_in_death
01-05-2007, 21:29
Кажи и че си е изпуснала шанса отдавна и че вече е късно...

dream_dragon
01-05-2007, 21:34
Първо си оправи начина на писане, защото така не ме кефиш. А за проблема ти, ти си зле, щом се разписваш тук. Нещата са ясни, имаш гадже, с онова момиче не се е получило, край няма какво да се търсите.