PDA

View Full Version : trqbva li...



01-05-2007, 13:36
...da imat momi4etata nqkva intimna pri4eska.pitam 6tot mn moi priqtelki izpolzvat kola maska i mn boli taka. iskam da znam ima li nqkuv po- bezboleznen na4in.i vapros kaum mom4etata - kak predpo4itat -obezkosmeni i nevinni da sme kat devici ili divi i buini? sry ako ima ve4e takuv vapros ama ne mojah da go namerq.pls help :(

bungle
01-05-2007, 13:39
Самобръсначка! Ето ти безболезнен метод.

01-05-2007, 13:56
Самобръсначка! Ето ти безболезнен метод.


безболезнен ама само пакости ще си докараш на главата от него
коло маската е най - доброто решение
боли отначало, като ти изтънее косъма няма да боли толкова
не прави грешката със самобръсначка :smt018

Lorraine
01-05-2007, 14:42
пффффф депилиращ крем! :smt011

ista
01-05-2007, 14:52
...da imat momi4etata nqkva intimna pri4eska.pitam 6tot mn moi priqtelki izpolzvat kola maska i mn boli taka. iskam da znam ima li nqkuv po- bezboleznen na4in.i vapros kaum mom4etata - kak predpo4itat -obezkosmeni i nevinni da sme kat devici ili divi i buini? sry ako ima ve4e takuv vapros ama ne mojah da go namerq.pls help :(

ам... обезкосмени като девици... нещо ме съмнява, че това е само на девиците признак. щото... не знам. майка ми ме съмнява да е девствена...

рика
01-05-2007, 14:54
Аз ходя на кола маска и предпочитам бразилска, ако можеш щях да ходя и на лазер но уви!

malka_sladuranka
01-05-2007, 15:13
Иста, моля те не намесвай майка си в подобни теми.. [-X

theworldleader
01-05-2007, 15:25
Бе каква прическа брееее....
самобръсначката и цепиш през гората... ;)

теодора флорентини
01-05-2007, 15:28
Самобръсначка! Ето ти безболезнен метод.

ти си много тъпо парче. ако на 15 почне да се търка със самобръсначка на 20 ше е като телена четка от долу.

не те зная ама ако се бръснеш така [-X

bulgarche
01-05-2007, 15:28
Нещо не съм им фен на тез прически ;)
Пък ако е "голичко" по-бива

gangbang
01-05-2007, 15:29
Мен па ме кефи да има тънка чертичка :P

bungle
01-05-2007, 15:49
теодора флорентини,ми нали иска безболезнен метод, казвам и един.
Аз съм си с епилаторчето. Боли,ама така е...Трай бабо за хубост.

ista
01-05-2007, 16:24
Иста, моля те не намесвай майка си в подобни теми.. [-X

ама не де, пу...
то момичето така се беше изказало, че все едно всички обезкосмени човешки същества от женски пол са девствени!
8-[ 8-[ 8-[

Zzo0oMeR
01-05-2007, 16:49
...da imat momi4etata nqkva intimna pri4eska.pitam 6tot mn moi priqtelki izpolzvat kola maska i mn boli taka. iskam da znam ima li nqkuv po- bezboleznen na4in.i vapros kaum mom4etata - kak predpo4itat -obezkosmeni i nevinni da sme kat devici ili divi i buini? sry ako ima ve4e takuv vapros ama ne mojah da go namerq.pls help :(
ммм :P повярвай ми не предпочитаме Диви и Буйни в никакъв случай
Лично аз предпочитам напълно обезкосмени а по безболезнен начин да се обескосмиш е наистина самобръсначката но след това стават все по дебели и повече а и излизат мн бързо :)
имаш още няколко опции лазерна епилация или най доброто решение в момента е фотоепилацията ( за трайно обезкосмяване ) но тва ще ти излезне мноооОооого солено :)
така че няма начин Кола маската е решението .. ще боли ще боли пък ще претръпнеш ... все пак трай бабо за хубост!

deidiy
01-05-2007, 17:07
ми за безболезнен начин самобръсначка или депилатор но както вече ти казаха с самобръсначката недей ако държиш да е безболезнено с депилотор :D

shizzle
01-05-2007, 22:38
Напълно с две ръце, едно мъжко достойнство и един чувствителен език гласувам за ЧИСТО ГЛАДИЧКО! Не харесвам прически, не са ми приятни, нито естетични. А за методи - слушай дамите преди мен, аз не разбирам чак толкова много :) Имам си методи, но не знам дали са подходящи за женския пол.

c0ca1na
01-05-2007, 22:39
Напълно с две ръце, едно мъжко достойнство и един чувствителен език гласувам за ЧИСТО ГЛАДИЧКО! Не харесвам прически, не са ми приятни, нито естетични. А за методи - слушай дамите преди мен, аз не разбирам чак толкова много :) Имам си методи, но не знам дали са подходящи за женския пол.
Сподели с нас ! :smt019

shizzle
01-06-2007, 00:10
Сподели с нас ! :smt019

Настояваш ли? Разрови се из темите за мъжко обезкосмяване, там съм споделил вече ^_^

Kabal
01-06-2007, 00:46
Така.

Значи забравете за всякакви депилатоари,било то кремове,спрейове или каквото и да било друго.Това е възможно най-лошото решение.Косъмът ще удвоява големината и дебелината си всеки път,когато прибягвате до такива средства,сами моце да се сетите какво става след време!

Лазерна или Фото епилация са най-доброто решение(било то за крака,ръце или други области),но и най-скъпото.За сега няма понятие "трайно обескосмяване",но най-дългите срокове са около 5 год.за фото епилоцията или между 1-2 години за лазерната,в зависимуст от отделния човек!

Така,че най-достъпните методи са самобрасначката или колата маска,като второто е по-добро,но и по-болезнено решение!

shizzle
01-06-2007, 00:55
](*,) ](*,) ](*,)

Усещам положителния импулс, който влагаш, Kabal.. Но говориш глупости! Ти пробвал ли си кола маска, епилатор или депилаторен крем? А? Май не. Е, аз съм. И много момичета са. И казват, че няма промяна в дебелината на косъма при епилатор и кола маска. Като си епилират краката, по-дебели ли им стават космите, мой? Хайде.. Next time, consult yourself with a professional.

shalqlqlqlq
01-06-2007, 01:03
Абе ако ще си говорим за епилации...кажете \:D/ Депилатолара е шибана работа.....колата маска понякога ги къса. Само епилатора...ама боли да го еба :evil: но трай Боби за хубост ::: това на краката, в гащите само бръснача, под мишниците бръснача, гърдите кола маска или приятелката с пинсетката....лицето...бръсн ч :mrgreen:

Kabal
01-06-2007, 01:10
Абе ти май не си от най-редовните а?Аз говоря глупости?Я пак,че нещо не разбрах!Да пробвал съм почти всякаква епилация и много добре знам за какво говоря!Недей да спориш с мен тук,защото не можеш да защитиш и най-елементарна теза!Щом слагаш под общ знаменател депилация и епилация,повече нямам какво да си говорим.Ако не ми вярваш се обърни ти към някой дерматолог,да ти каже как седят нещата!

shizzle
01-06-2007, 01:30
Не съм тръгнал да слагам депилация и епилация на едно стъпало! Сравнявам кремовете и епилатора с останалите разпространени методи! Идеята на депилаторните кремове е да са неинтрузивни и да излъжат косъма да не загрубява!

А ти какво правиш? Отричаш депилаторните кремове и предлагаш САМОБРЪСНАЧКА!

Смея да попитам.. Не, всъщност не смея.

ultra
01-06-2007, 01:31
Самобръсначка! Ето ти безболезнен метод.

ти си много тъпо парче. ако на 15 почне да се търка със самобръсначка на 20 ше е като телена четка от долу.

не те зная ама ако се бръснеш така [-X

Ами не ми е заприличала на телена четка да ти кажа честно,по простата причина,че нямам мн косми долу :mrgreen:
Аз почнах на 14-15,сега съм на 23 и съм си ок.

shalqlqlqlq
01-06-2007, 01:33
Самобръсначка! Ето ти безболезнен метод.

ти си много тъпо парче. ако на 15 почне да се търка със самобръсначка на 20 ше е като телена четка от долу.

не те зная ама ако се бръснеш така [-X

Ами не ми е заприличала на телена четка да ти кажа честно,по простата причина,че нямам мн косми долу :mrgreen:
Аз почнах на 14-15,сега съм на 23 и съм си ок.

На 23 ли си :shock: :shock: :shock:

Шизле, не са ти съвсем ясни нещата относно епилацията....а на Кабал...щом е предлагал бръснача ептен....

П.П. Не съм чел цялата тема :mrgreen:

Kabal
01-06-2007, 01:37
Няма смисъл да спорим,отиди при дерматолог да ти обясни разликата!

shizzle
01-06-2007, 01:40
Разликата между какво и какво, ве, Кабал? (lol, не съм виновен, че звучи като "кавал"!)

shalqlqlqlq ме изпревари, но аз все пак.. ultra е дъъърта, ultra е дъърта.. на-на-нааа-на :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shalqlqlqlq
01-06-2007, 01:42
Разликата между какво и какво, ве, Кабал? (lol, не съм виновен, че звучи като "кавал"!)

shalqlqlqlq ме изпревари, но аз все пак.. ultra е дъъърта, ultra е дъърта.. на-на-нааа-на :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ултра баце ми е екстра...само да видим дали ще ми отг на личните, май не :roll:

Kabal
01-06-2007, 01:44
Между епилация,депилация.Какви видове има и кое е добре и кое не!дали косъмът се удебелява и при кой начин и тн.

А може и при някоя козметичка,ама на тях доворие нямам,последният път ми се ревеше...в буквален смисъл,овцЪ...и :cry:

ultra
01-06-2007, 02:35
Разликата между какво и какво, ве, Кабал? (lol, не съм виновен, че звучи като "кавал"!)

shalqlqlqlq ме изпревари, но аз все пак.. ultra е дъъърта, ultra е дъърта.. на-на-нааа-на :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ултра баце ми е екстра...само да видим дали ще ми отг на личните, май не :roll:

хаха дърта... :mrgreen: :mrgreen:
заблях се по един друг сайт и съм изтървала обсъждането...
шаляляля отговорих ти на Лични,ама удряш на камък :smt005