PDA

View Full Version : Za hora sys sexsualen opit!!! Samo za takiva!!!



a SluT FrOm HeaVeN
01-08-2007, 14:15
Tyka Ako MOje da ne se vkliuchvat nekfi sus vuobrajaemi sexualni prejivqvaniq...KOito iska da pishe...Spodelqite nekfi qki prejivqvaniq primerno sex na nestandartni mesta,lubimi pozi i si4ko ot toq rod...lichno az sum fen na sexa vuv fhodove ;) :-D

BorderManager
01-08-2007, 14:18
Не ща.
Толкоз много нестандартни изпълнения съм имал, че най-нестандартното за мен вече е нормална любов в мисионерска поза... :roll:

01-08-2007, 14:29
Tyka Ako MOje da ne se vkliuchvat nekfi sus vuobrajaemi sexualni prejivqvaniq...KOito iska da pishe...Spodelqite nekfi qki prejivqvaniq primerno sex na nestandartni mesta,lubimi pozi i si4ko ot toq rod...lichno az sum fen na sexa vuv fhodove ;) :-D

Винаги съм искал да го направя в космоса, заради безтегловността. И като свърша тя цялата да е в сперма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BorderManager
01-08-2007, 14:34
Струва ми се, че няма да можеш да я омажеш със сперма.
По-скоро фъргочът ти ще се носи из пространството около вас като смрадлива и безопасна кълбовидна мълния... :lol:

benitka
01-08-2007, 14:40
nai nestandartnoto mi mqsto beshe v edin vhod na ebin blok , beshe mn qko da se ebesh i da si mislish ako v sledvashtiq moment vleze nqkoi kakvo shte napravish :)

01-10-2007, 04:14
Струва ми се, че няма да можеш да я омажеш със сперма.
По-скоро фъргочът ти ще се носи из пространството около вас като смрадлива и безопасна кълбовидна мълния... :lol:

Явно знаеш от опит докато са те шибали. Поне хареса ли ти?