PDA

View Full Version : Kakvo da pravq



01-10-2007, 16:15
Zna4ii haresvam edno mom4e i toi mene izlizame zaedno govorim si po skype oba4e ne hodim o6te. Toi znae 4e az go haresvam i az su6to 4e toi mene. Ne mi e predlagal da stanem gajeta noo vednuj toii me pregurna. Az se otdrupnah ii sa si govorim po skype samo si kazvame zdrasti kogato se vvidim v daskalo. Imam 4uvstvoto 4e go otbluskvam no v su6toto vreme sym vlubena v nego nz kfo da pravq da go 4akam li ili... daite syvet pls

01-10-2007, 16:18
Извинявай,обаче ти какво искаш?!Да ти каже 'искаш ли да станем гаджета?' :?: Това ли искаш?! На колко си години??? Щом знаете и двамата,че се харесвате,излезте на кафенце,гушнете се целунете се и така..недей като някое малко дете да очакваш той да ти каже: 'хайде да ходим'
Няма такъв филм!!!! :smt005

linkin_park_fenka
01-10-2007, 16:20
Извинявай,обаче ти какво искаш?!Да ти каже 'искаш ли да станем гаджета?' :?: Това ли искаш?! На колко си години??? Щом знаете и двамата,че се харесвате,излезте на кафенце,гушнете се целунете се и така..недей като някое малко дете да очакваш той да ти каже: 'хайде да ходим'
Няма такъв филм!!!! :smt005 :smt005 абсолютно съм съгласна.
Между другото на колко си?10? :smt005

sexiiiii
01-10-2007, 16:24
Saglasna sam sas :arrow: sexy_small_lady :wink:
Ne trqbva da stoi6 i da 4aka6 da te pita. :!: To po postapkite mu trqbva da razbere6 :smt008

01-10-2007, 16:25
Извинявай,обаче ти какво искаш?!Да ти каже 'искаш ли да станем гаджета?' :?: Това ли искаш?! На колко си години??? Щом знаете и двамата,че се харесвате,излезте на кафенце,гушнете се целунете се и така..недей като някое малко дете да очакваш той да ти каже: 'хайде да ходим'
Няма такъв филм!!!! :smt005 :smt005 абсолютно съм съгласна.
Между другото на колко си?10? :smt005
xax na 7 sum

koalka
01-10-2007, 17:43
Да, наистина защо не излезете и да се изясните?Не знам какво чакате? И двамата се харесвате, така че...

LO6IQ
01-10-2007, 20:37
Извинявай,обаче ти какво искаш?!Да ти каже 'искаш ли да станем гаджета?' :?: Това ли искаш?! На колко си години??? Щом знаете и двамата,че се харесвате,излезте на кафенце,гушнете се целунете се и така..недей като някое малко дете да очакваш той да ти каже: 'хайде да ходим'
Няма такъв филм!!!! :smt005
Где па ги намерихте тез дет ва авесват бе пуу...
На колко си годинки ? давам ти най-много 4ти клас :mrgreen: