PDA

View Full Version : HORA POMOGNETE :(!



midian_89
01-10-2007, 21:26
zapoznah se s edno momi4e predi okolo 4 meseca...
naposledak zapochnah da useshtam 4e se vlubvam v neq...
tq mi kaza 4e me obicha no e samo kato priqtel...
naposledak stanahme mnogo blizki.. izlizame mn chesto
vinagi uspqvam da q razsmeq adski mn sum hlutnal po neq... ama tq mai ne.. i na skoro haresva6e nqkvo mom4e.. :( nz kvo da pravq
ama tq me ima samo kato priqtel i kato ni6to pove4e a tova stane li... nqma 6ans prosto :(( mnogo si spodelq s men i ni e adski qko kato izlizame ama sym mn izplashen i nz kwo da prawq :( molq vi pomognete mi

Need_A_Girl
01-10-2007, 21:35
Има два варианта - 1) Изливаш си чувствата, ама жертваш приятелството! 2) Забравяш за своите чувства и правите едно голямо приятелство!

midian_89
01-10-2007, 22:01
neznam, ako tq me otblusne nz kwo shte prawq.. nz posle kak shte q pogledna w ochite... adski typo shte mi e.. ne iskam pak razocharowanie

vvs_go
01-10-2007, 22:14
gluposti pokazva6 klasa obqsnqva6 i 4e q iska6 i tolkoz iskala te samo kato priqtel kak li pyk ne

midian_89
01-10-2007, 22:34
ami taka mislq zashtoto ne pokazwa sus nishto che me iska kato poweche ot priqtel e 4oek

koalka
01-11-2007, 09:48
Еми има два варианта:
:arrow: отказваш се от нея, забравяш я и продължаваш напред
:arrow: бориш се за нея, държиш се мило, правиш й комплименти, показваш й, че си влюбен и се надяваш след време и при нея чувствата да се появят.

priti_kiti
01-11-2007, 12:35
Има два варианта - 1) Изливаш си чувствата, ама жертваш приятелството! 2) Забравяш за своите чувства и правите едно голямо приятелство! .. само дето втория вариант е.. леко неизпълним, тъй като той е влюбен в нея и малко трудно ще се примири толко лесно със ситуацията и ще я приема само като приятелка.. без никакви задни помисли.. :?

bawdy talk
01-11-2007, 12:43
Еми има два варианта:
:arrow: отказваш се от нея, забравяш я и продължаваш напред
:arrow: бориш се за нея, държиш се мило, правиш й комплименти, показваш й, че си влюбен и се надяваш след време и при нея чувствата да се появят.

Моят отговор е същия :wink:

kobrichka
01-11-2007, 12:49
Еми има два варианта:
:arrow: отказваш се от нея, забравяш я и продължаваш напред
:arrow: бориш се за нея, държиш се мило, правиш й комплименти, показваш й, че си влюбен и се надяваш след време и при нея чувствата да се появят.

няма други варианти

midian_89
01-11-2007, 14:37
ami az winagi sam se durjal milo sus neya i sym i prawil komplimenti i shte produljawam... mersi mn za suwetite ... she opitam ot wsichko pak kwoto stane

PerfectStrang3r
01-11-2007, 16:45
Еми има два варианта:
:arrow: отказваш се от нея, забравяш я и продължаваш напред
:arrow: бориш се за нея, държиш се мило, правиш й комплименти, показваш й, че си влюбен и се надяваш след време и при нея чувствата да се появят.

Моят отговор е същия :wink:

И моя :-k