PDA

View Full Version : PRO4ETETE ME I KAJETE KAKVO MISLITE



obarkana
01-13-2007, 11:04
zdr na vs moqto istoriq e mnogo dalga no 6te se opitam da q sakratq....hodih s edno mom4e mnogo kratko vreme no toi me zarqza vapreki tova oba4e sled tova me tarse6e postoqnno bila sam mnooogo pati s nego sled tva no samo za 1 ve4er a prez denq se pravi am da q super qko i dori mi govori taka da se kaje gadno tezi vs ve4eri sa zaradi alkohola 6tot toi obi4a da pie po 4-5 biri i sled tva kat mu doide nastroenie me tarsi tva e v prodaljenie na godina i pove4e v na4aloto mnogo go obi4ah no sega ve4e ne e tolkova mnogo otrqzah dosta mom4eta zaradi nego no sega se poqvi 1 mom4e koeto e tolkova dobro i milo kaza mi 4e me obi4a toi e v moq klas ..razbirahme se 4udesno do sno6ti sled kato tancuvah s parvoto mom4e sled tova mi se rasardi i kaza 4e trqa da izbiram koi e na parvo mqsto za men ...te dvamata sa bratov4edi molq vi da mi kajete kakvo da pravq i s koi da ostana za6toto sam mnogo obarkana plsss blagodarq predvaritelno S parvoto mom4e -6te bada kogato toi poiska a s vtoroto mislq 4e 6te se razbirame toi mnogo dobar 4ovek kajete mi kakvo da pravq pls pls pls pls

MoHuTo
01-13-2007, 11:34
Мен ако питаш по-добре избери второто момче, защото този първия само си играе с тебе..ти това ли искаш??Не искаш ли нещо по-добро??Да си щастлива например.. :-k Ти си решаваш в крайна сметка.. :wink:

katttto3
01-13-2007, 12:17
мила мисля да избереш второто момче,защото той ще успее да те направи щастлива.ако ти се чувстваш момиче на повикване,то тогава избери първото момче!!!!

Barbie
01-13-2007, 12:23
А към кого имаш чувства? Тъй като ако второто момче не предизвиква в тебе никаква нежност, каквото и да ти говорим, няма да ни послушаш.

Иначе е най-разумно да се сближиш с второто момче. Ако можеш, спри да ходиш по свирката на първия младеж - така само му галиш самочувствието и той си позволява да те разиграва. Игнорирай първия, сближи се с втория (ако познавам правилно мъжката психика, трябва да те предупредя, че е възможно първото момче да усети, че губи територията си и да се опита отново да те "придърпа" към себе си. Това обаче за мен не е любов...). Моя любим съвет - не го мисли толкова. От много умуване често полза няма.

nasty_f
01-13-2007, 12:27
Слушай сърцет си...Аз не мога да ти кажа с кой от двамата да бъдеш.Прави това,което искаш и да не ти пука,че са братовчеди,другият който остане сам ще си намери друга,спокойно :wink:

Calvin Klein Escape
01-13-2007, 13:39
ha sega shte ti kaja 1-voto mom4e i ti she ostanesh s nego?! - taka li?!
ili ne kazvam 2-roto 6ot mi se stryva po pe4eno primerno i se hvashtash s nego?!
ok, da vidim sega ne6ty drygo: otivash na pazar, kypyvash si 1 pola primerno baba ti te vijda s neq i kazva "kashmar! neiskam da te gledam iobshto s taq pola" i ti kakvo? spirash da q nosish, no na teb ti haresva!
da, tova e syper nali?! samo deto nqma baba ti da hodi s taq polq, a ti.
sly4aq e sy6tiq, ne az, ne nqkoi dryg, a ti shte bedesh s tova mom4e, koeto i da izberesh, 6te e pravilen izbora ti, samo pri 1 yslovie, ako go sama kajesh tozi 6te e t krai, drygiq..... tfa e yspeh :)

BuBi008
01-13-2007, 14:22
Wow emi zavisi ti koi obichash a ne nie koi bihme izbrali no az lichno ako bqh an tvoe mqsto bih izbrala vtoroto momche zashtoto e vidimo che drugiqt samo te igrae ... s teb e samo kogato mu e kef... a pak drugiqt mi se vijda po seriozen ...

Lud_fizik
01-13-2007, 15:45
Каквото и да си говорим правилния избор е втория. човек който те обича и който едва ли ще си играе с теб. Първия явно не струва щом си позволява да си играе с чувствата ти и с теб. Той те разглежда само като компания за секс и нищо друго. Това не би трябвало да продължава така, Ами премисли си и си реши. Желя ти успех

koalka
01-13-2007, 17:49
Как можеш въобще да питаш?Естествено, че второто момче.Първия те разиграва вече година и ти нищо не си направила до сега.Разбирам, че си го обичала, ама според мен това трябва да спре!А другото момче правилно те е поставило пред избор, защото все пак има доста силни чувства, от това, което разбрах.

deidiy
01-13-2007, 18:01
Как можеш въобще да питаш?.
подкрепям те те да не си му някаква играчка избери второто :?

iiirish
01-13-2007, 18:01
не ми е ясно що за въпроси задаваш :-s много добре знаеш какво ще ти каже всеки един от нас - да бъдеш с момчето, което те обича, тоест съответно и което те заслужава!
според мен въпроса тук е не толкова кое момче предпочиташ, а какъв тип връзка искаш в момента. ако не искаш нищо сериозно и обвързващо можеш да си с първото момче. но ако решиш, че имаш нужда от стабилна и сериозна връзка бъди с второто ;)

xixi
01-13-2007, 19:14
Мисля,че ми се яде сладолед...

f1s714e70
01-13-2007, 22:01
VTOROTO kvo se 4udi6.Za parvoto si momi4e na povikvane aa za vtoroto momi4e za seriozna vraska do kolkoto razbrax :-k

01-13-2007, 23:34
tva e glupava dilema ti ne iska6 syvet prosto se 4udi6 dali e normalno 4ovek da si kopae sobstveniq grob

drR
01-14-2007, 01:48
Поръчай си двойно питие :)

kornslipknot
01-14-2007, 09:10
men ako pita6 po-dobre e da si s vtoriq...onq purviq moje i da go obi4a6,no dokolkoto razbrah ve4e 4uvstvata ti otslabvat...a 6to me razbira6 s vtoroto mom4e-probvai.az mislq,4e ni6to ne gubi6,a dori pe4eli6 pove4e...