PDA

View Full Version : Cikal



awanturistkata{P}
01-19-2007, 12:34
zdraveite na 17 sam i ot samoto na4alo na cikala mi toi mi e kato po 4asovnik...nikakvi problemi dori bolki v krasta ili korema predi nego....samo 4e ot dva meseca nasam kaakto i sega...predi po vreme i 3,4 dena sled cikala se 4uvstavm adski zle....vie mi se cvqt,glavata me boli adski mn dve ve4eri nemojeh da spq...gadene nemoga da stana ot legloto...nikakvi hap4eta ne pomagat....nqkoi imal li e podoben problem i kakvo e pravel po vaprosa...i tva normalni uslojneniq li sa ili trqbva da se trevoja... :( :( :( :( :( :( ;( ;( ;(

kristina_ok
01-19-2007, 13:06
На мен не ми се е случвало хапчетата да не помагат или да не мога да спя.Мисля че е най-добре да се консултираш с лекар.

pampers
01-19-2007, 13:08
иди на лекар тва е спасението ли4но на мен такъв проблем съм нямала :lol:

midian
01-19-2007, 13:34
иди на лекар тва е спасението ли4но на мен такъв проблем съм нямала :lol:Кое е смешното???

01-19-2007, 23:11
zdraveite na 17 sam i ot samoto na4alo na cikala mi toi mi e kato po 4asovnik...nikakvi problemi dori bolki v krasta ili korema predi nego....samo 4e ot dva meseca nasam kaakto i sega...predi po vreme i 3,4 dena sled cikala se 4uvstavm adski zle....vie mi se cvqt,glavata me boli adski mn dve ve4eri nemojeh da spq...gadene nemoga da stana ot legloto...nikakvi hap4eta ne pomagat....nqkoi imal li e podoben problem i kakvo e pravel po vaprosa...i tva normalni uslojneniq li sa ili trqbva da se trevoja... :( :( :( :( :( :( ;( ;( ;(

Бременна сИ!!!

lo6a_karma
01-20-2007, 17:48
кохсултирай се с лекар тои знае най- добре