PDA

View Full Version : какво най много вазбужда момичетата



Forra
01-19-2007, 12:46
може да е банално обаче ако имате желания моля Ви кажете дали нежност или пак нещо др. Кажете тайната :)

Rality
01-19-2007, 12:48
Pri vsi4ki e razlichno :)

midian
01-19-2007, 13:37
може да е банално обаче ако имате желания моля Ви кажете дали нежност или пак нещо др. Кажете тайната :)Секс :wink: .
И хубави жени /поне мен/, може стриптийз /ама женски/.

Angel_of_fate
01-19-2007, 14:03
зависи от мн неща :-D нз защо но свещите мн действат :wink: целуфкииииииииииииииии нежни ! по цялото тяло . Косата ... :lol: галиш играеш си с нея ... само не я скуби :shock: ръчичките и с тях може мн да възбудиш женска , гали й ги , целувай ги . :) смучкай и гризкай мекуту на ушетата , не ми се казва още

JoeBanana
01-19-2007, 14:17
пачки по стотачки :-D направо скуиртват :-D

Пръцц
01-19-2007, 18:04
Ми доста работи може да ги възбудят.Но най-ефективният начин е да не се къпеш месец два,да не си сменяш гащите и чорапките и да и се нахвърлиш на врата.Всичката тази воня ферментира в афродиазак,момичето ще се възбуди и нахвърли.

Ice_Queen
01-19-2007, 18:08
Мъррр..... да ме близне/докосне/погали 1 само по гърба и му скачам.. :twisted:

Barbie
01-19-2007, 18:52
Мнооого обширна тема. Чисто визуално може да ме възбуди...приятелят ми (така де, с колкото по-малко дрехи, толкова по-добре... :-) ); а някой по-горе спомена и женски стриптийз - ако не е нещо особено вулгарно, ми се струва еротично.
Някоя определена песен...
И вече всевъзможни докосвания - косата (ррррр, косата - всичко свързано с нея, целувки, галене...), лицето, устните...врата (целувки, да усещам дъха му на врата си...а при лек и нежен масаж на врата просто не съм на себе си), ушите, деколтето, гърдите (много, много чувствителни...), корема (особено когато става дума за целувки), ръцете - кожата от вътрешната страна между лакетя и китката е нежна и чувствителна, дланите...вътрешната страна на бедрата...
Самата аз, когато докосвам приятеля си, се възбуждам особено много...имам някаква слабост към ръцете му (и наистина много обичам да му смуча пръстите :-D ), врата му, лице, устни, рамене, гръб, гърди, корем...други части...
Отплеснах се... :oops: :-D

Skramizavar
01-19-2007, 19:12
Мнооого обширна тема. Чисто визуално може да ме възбуди...приятелят ми (така де, с колкото по-малко дрехи, толкова по-добре... :-) ); а някой по-горе спомена и женски стриптийз - ако не е нещо особено вулгарно, ми се струва еротично.
Някоя определена песен...
И вече всевъзможни докосвания - косата (ррррр, косата - всичко свързано с нея, целувки, галене...), лицето, устните...врата (целувки, да усещам дъха му на врата си...а при лек и нежен масаж на врата просто не съм на себе си), ушите, деколтето, гърдите (много, много чувствителни...), корема (особено когато става дума за целувки), ръцете - кожата от вътрешната страна между лакетя и китката е нежна и чувствителна, дланите...вътрешната страна на бедрата...
Самата аз, когато докосвам приятеля си, се възбуждам особено много...имам някаква слабост към ръцете му (и наистина много обичам да му смуча пръстите :-D ), врата му, лице, устни, рамене, гръб, гърди, корем...други части...
Отплеснах се... :oops: :-D
леле...

TreeHill
01-19-2007, 19:39
Мнооого обширна тема. Чисто визуално може да ме възбуди...приятелят ми (така де, с колкото по-малко дрехи, толкова по-добре... :-) ); а някой по-горе спомена и женски стриптийз - ако не е нещо особено вулгарно, ми се струва еротично.
Някоя определена песен...
И вече всевъзможни докосвания - косата (ррррр, косата - всичко свързано с нея, целувки, галене...), лицето, устните...врата (целувки, да усещам дъха му на врата си...а при лек и нежен масаж на врата просто не съм на себе си), ушите, деколтето, гърдите (много, много чувствителни...), корема (особено когато става дума за целувки), ръцете - кожата от вътрешната страна между лакетя и китката е нежна и чувствителна, дланите...вътрешната страна на бедрата...
Самата аз, когато докосвам приятеля си, се възбуждам особено много...имам някаква слабост към ръцете му (и наистина много обичам да му смуча пръстите :-D ), врата му, лице, устни, рамене, гръб, гърди, корем...други части...
Отплеснах се... :oops: :-D


:)

LO6IQ
01-19-2007, 19:45
пачки по стотачки :-D направо скуиртват :-D
:-D :-D :-D :-D

01-19-2007, 21:34
пачки по стотачки :-D направо скуиртват :-D
:-D :-D :-D :-D

HardcorE_AFA
01-26-2007, 09:20
mi vazbujdame se nai mnogo kogato sme s nqkoi koito go obi4ame + nqkvi po grubi ispulneniq xaxa,ili lizaneto e su6to vuzbujda6to...trqq go prai6 i ti,taka 6te i e qko i na mackata :lol: :lol: :lol:

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 09:51
1 здрав и надървен член!

macka123
01-26-2007, 11:42
mnogo ne6ta
vyzbujda me tqloto na gadjeto mi...osobeno korem4eto mu (hmmmm....)
rycete mu....gyrdite mu....
obojavam celuvkite mu....
slabite mi mesta sa korem4eto i vytre6nata 4ast na bedrata...
obojavam da use6tam duha mu v/u tqloto si...
obojavam silnite mu pregrydki....
ob6to vzeto me vyzbujda vsi4ko svyrzano s nego

mrysnika
01-26-2007, 11:47
Haide da se vyzbuzhdame vzaimno. ne seriozno ako iskate neka go napravim obicham da gledam kak momicheto se gyrchi ot kef zaradi men i sym sposoben na sichko za da q izkaram ot relsi ot kef da se prysne ot goleminata na chlena mi koito da q izpylni cqlata momicheta kakvo shte kazhete? privyrzhenichki li ste kym tova da vi pobyrkat ot zadovolstvo? spodelqite kakvo iskate. az moga da vi go dam v pylen(pri tova mnogo debel i dylyg) razmer. mozhe i da se lubim. vsichko shto e do sex. pishete pyk posle shte izmislim kakvo da pravim

Sexapilna_kukla
01-26-2007, 12:22
Ne omruzna li ti da si prosish sex,i to vuv foruma :lol:

soreman
01-26-2007, 15:14
Според мен истината е в лизането.... като гледам някое момиче как получава оргазъм след оргазъм и цялата се превива трудно ми е да повярва че може нещо да ги възбуди повече от това!

Metoman
01-26-2007, 15:17
Ако една жена обича един мъж,ще получи оргазъм доже само като почувства как мъжа докосва тялото и 8)

IlLuSi0nS`
01-26-2007, 20:48
едно момче може да ме възбуди само с поглед.. :wink: по едно време (отдавна преди 1-2 години) един от даскало толкова ме привличаше че се подмокрях само като го видя, макар че не се познавахме и дори незнаех как се казва.. хаха така и не се запознах с него де, но ми стигаше да си го гледкам междучасията :-D като си помисля че човека е нямал ни най-малка представа хаххаха

panterata
01-27-2007, 00:10
зависи си от момичето.. примерно аз някой път предпочитам да е груб.. да ме хване , да ме сграбче.. ;) да ме метне на леглото..

Metoman
01-27-2007, 00:11
зависи си от момичето.. примерно аз някой път предпочитам да е груб.. да ме хване , да ме сграбче.. ;) да ме метне на леглото..
Садо-мазо :lol:

koalka
01-27-2007, 04:57
Приятелят ми най-много ме възбужда и когато ме докосва.

bungle
01-27-2007, 10:45
Приятелят ми най-много ме възбужда и когато ме докосва.

Всеки допир на приятеля ми ме възбужда..
дори да прибере кичур коса зад ухото ми..

malka_sladuranka
01-27-2007, 12:25
ако си дърво и за нищо не ставяш и всичко от кама сутра да направиш пак няма да възбудиш никой :evil:

01-27-2007, 14:40
само като ме гушне и... :oops:

f
02-05-2007, 22:58
Opredeleno moga da kaja 4e tva sa CELUVKITE PO GURBAA

GiRo
02-05-2007, 23:17
хмм възбуда.всеки си е различен при слабите му места.аз до колкото съм научил :-D

Butterfly^
02-06-2007, 08:13
1 здрав и надървен член!

](*,)

всяко докосване, изпълнено с нежност ме възбужда адски много. А иначе най- слабото ми място са ушенцата :lol: направо се побърквам като усещам горещия му дъх там :oops:

Tempestjuji
02-06-2007, 08:14
пачки по стотачки :-D направо скуиртват :-D

хаха..няма лъжа :mrgreen: :mrgreen:

Snoopy_
02-06-2007, 08:39
Айде да филтрираме всички които са били с 1 момче което обичат безумно и се възбуждат само като чуят името му щото е леко безсмислено .... Един ден няма да сте с него и ще спите с момче което не обичате ами просто ви привлича сексуално, тогава надали само от "гушкане" ще се възбудите.

Excu
02-06-2007, 10:46
750 gb hard disk :-D :-D :-D :-D i Ati Radon X1600 512 mb ram :-D :-D :-D

No vse o6ti si pasvam sys moite danni :mrgreen: :mrgreen: Nesme si UUmryznali :mrgreen: :mrgreen:

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 10:48
Seizure of Power tfa ne e vajno parite
a otnosno temata
mi mislq 4e trqba da si nejen s neq da q celuva6 po vratleto da q gali6 po kosata no ne q skubi haha :)

Fanatichka
02-06-2007, 20:10
Много неща могат да ме възбудят.Зависи от настроението.По някога си падам по грубостите в умерени количества, когато прилятелят ми е по рязък.Друг пут по нежните целуфки, галения и т.н.Възбуждам се, когато ме докосва почти навсякаде(вътрешната част на ръцете,врата,дупето,гърдит ,котенцето) :smt016 , има си техника :twisted: Целуфки по цялото тяло.Много слабо място са ми ушите, полудявам просто.Също така вратът,гърдите отново...абе навсякъдЕ.Самият той ме възбужда адски много.

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 23:01
Една домашна....възбужда най-много :lol:

:D :D :D

ThePainIsReaL
02-07-2007, 06:42
Наистина зависи от настроението , но като цяло - целувчици тук-там ( най-чувствителни ми са ръцете , коремът , вратът и вътрешната част на бедрата ) ... да усетиш дъха му по врата или гърба си . :P .. А и в повечето време адски възбуждащо ми действа , просто като си ходим по улиците , да си сложи ръцете на задните ми джобове . ( т.е. в/у дупето :-D )

Айде .. стига толкова 8)