PDA

View Full Version : Bolest ili genetika sex



01-22-2007, 13:51
Az ne go s4itam za problem. Az sum bi sexualen no se kriq ot sveta i samo naj blizkite mi fr znaqt doskoro imah vruzka s f no prikliu4i zle. Ot togava zapo4nah da izlizam s muje i ne me e sram ot tova pod4ertavam ne sum gay haresvam mn jeni taka 4e koito 6t eme psuva d aizbiva kompleksi drugade. Kakto i da e istinskiqt problem oba4e e , 4e az ne prieh razdqlata s priqtelkata si mn dobre. Ozlobih se i ne se ose6tam 4e naranqvam horata okolu sebe si.
Dulgo vreme se boreh sre6tu razdvoenieto si no tova be6e zapo4nalo da me sasipva. i nakraq re6ih da se otdam na " razvrat " i udovolstviq ne me razbirajte pogre6no vinagi sum bil sexualno zadovolen. Vuprosut mi e ne 4e ima zna4enie no odobrqvate li podoben na4in na su6testvuvane?

artilerista_vlad
01-22-2007, 14:14
щом тебе те кефи, ние нямаме право да те съдим. но ако искаш да се разбираш по-добре с хората около теб просто поговори с тях и се опитай да не си го изкарваш на някой, който не е виновен, за да не загубиш приятел/и!

Scandalous_lady
01-22-2007, 14:21
Нямам нищо против бисексуалните имам приятели които са Би.Никога не бих преценила някой по сексуалността му. :smt006

Snoopy_
01-22-2007, 18:02
Братле и аз след болезнена раздяла почнах да вършея наред, без връзки без нищо... И те разбирам. Трябва обаче да помислиш върху раздвоението си. Прецени дали харесваш жени защото обществото те кара да го считаш за правилно, или харесваш мъже само защото жените те лъжат и нараняват. Един ден ще се сключиш брак, и за да не си нещастен в него трябва да откриеш себе си. Иначе за озлобението - продължи докато не изпиташ сам желание да спреш, бъди мнителен за да не попаднеш в още по дълбока дупка, и когато срещнеш човек който те приема какъвто си, на който можеш да се довериш и с който се чустваш обичан - давай!

LO6IQ
01-22-2007, 18:05
Нямам нищо против бисексуалните имам приятели които са Би.Никога не бих преценила някой по сексуалността му. :smt006
:wink:

Kabal
01-22-2007, 18:34
Всеки има право да избира за себе си без никой да го вини за това,което е избрал!

koalka
01-22-2007, 19:39
Ами осъзнай се, докато е време, защото явно на роднините ти не им е приятно.

shalis
01-22-2007, 20:39
Кофти тръпка....помисли добре заслужава ли си заради 1 човек да постъпваш гадно с много повече.

BorderManager
01-23-2007, 07:21
Kaкво точно питаш сега?! :roll: