PDA

View Full Version : Kak



Isidora
01-23-2007, 20:29
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008

01-23-2007, 20:32
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008

Трима неизвестни, единият от които маскиран и въоръжен с пистолет, нападнали товарна “Шкода Мадара”, спряла принудително за смяна на гума. Инцидентът станал към 9 часа на пътя. Тримата заплашили 86-годишния шофьор, ударили го по главата и му задигнали чанта с документи и 50 лв

LuD
01-23-2007, 20:36
Be nema to4na pri4ina za skysan prezervativ, ili e bil defekten, ili e skysan pri otvarqneto, ili e bokluk, ili de da znam, mnou pri4ini ima.Prosto sled tva zadyljitelno trea se proveri dali e skysan!! Peace!

JoeBanana
01-23-2007, 20:38
или тоя дето го е слагал е некадърник :-D (90+% от случаите)

Alex_f
01-23-2007, 20:38
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008

Трима неизвестни, единият от които маскиран и въоръжен с пистолет, нападнали товарна “Шкода Мадара”, спряла принудително за смяна на гума. Инцидентът станал към 9 часа на пътя. Тримата заплашили 86-годишния шофьор, ударили го по главата и му задигнали чанта с документи и 50 лв

tai,i tva kvo ob6to ima po temata?

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 09:43
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008
emi sluchva se...kolkoto i vnimavash i da si opiten se sluchva na vseki... predi dve sedmici ni se izhluzi prezervativa...ostana v men i v purvite 2-3 min se 4udehme kude e... :roll: posle, dobre4e priqtelq mi uspq da go izvadi...dosta navutre beshe. Taka che sluchva se na vseki...

Kitana
01-24-2007, 09:46
има много при4ини по които 1 презарватив може да се скъса и най- ве4е от липсата на опит при слагане, ако не се ванимава и прекаленото бързане !
а за изхлузването- ако сте много бурни или ако мом4ето не е 4ак толкова мн възбудено :)

HardcorE_AFA
01-24-2007, 09:48
или тоя дето го е слагал е некадърник :-D (90+% от случаите) :wink:

streetfight1@abv.bg
01-24-2007, 09:56
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008
emi sluchva se...kolkoto i vnimavash i da si opiten se sluchva na vseki... predi dve sedmici ni se izhluzi prezervativa...ostana v men i v purvite 2-3 min se 4udehme kude e... :roll: posle, dobre4e priqtelq mi uspq da go izvadi...dosta navutre beshe. Taka che sluchva se na vseki...

тигре, склонен съм да не повярвам че тази случка се е разиграла с твое участие :)
щом толкова ти се пишеше, можеще просто да драснеш нещо от сорта - " днес гледах в една серия на Спешно отделение как да едно момче му остана презерватива във вагината на партньорката си, едвам го извадиха, беше страшхо :)"

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 12:39
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008
emi sluchva se...kolkoto i vnimavash i da si opiten se sluchva na vseki... predi dve sedmici ni se izhluzi prezervativa...ostana v men i v purvite 2-3 min se 4udehme kude e... :roll: posle, dobre4e priqtelq mi uspq da go izvadi...dosta navutre beshe. Taka che sluchva se na vseki...

тигре, склонен съм да не повярвам че тази случка се е разиграла с твое участие :)
щом толкова ти се пишеше, можеще просто да драснеш нещо от сорта - " днес гледах в една серия на Спешно отделение как да едно момче му остана презерватива във вагината на партньорката си, едвам го извадиха, беше страшхо :)"
awe kato ne znaesh za kvo stava vupros, po-dobre si trai i ne komentirai, ne mi puka che ne mi vqrvash...kato ti se sluchi nqkoi den pak shte si govorim :twisted:

01-24-2007, 12:44
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008
emi sluchva se...kolkoto i vnimavash i da si opiten se sluchva na vseki... predi dve sedmici ni se izhluzi prezervativa...ostana v men i v purvite 2-3 min se 4udehme kude e... :roll: posle, dobre4e priqtelq mi uspq da go izvadi...dosta navutre beshe. Taka che sluchva se na vseki...

тигре, склонен съм да не повярвам че тази случка се е разиграла с твое участие :)
щом толкова ти се пишеше, можеще просто да драснеш нещо от сорта - " днес гледах в една серия на Спешно отделение как да едно момче му остана презерватива във вагината на партньорката си, едвам го извадиха, беше страшхо :)"
awe kato ne znaesh za kvo stava vupros, po-dobre si trai i ne komentirai, ne mi puka che ne mi vqrvash...kato ti se sluchi nqkoi den pak shte si govorim :twisted:

ако някога ми се случи и се наложи да го обсъждам с теб, то ще е само ако презерватива ми е остана в теб :)

streetfight1@abv.bg
01-24-2007, 12:46
sexy_tigar4e_MM горния пост е мой, да не стане объркване

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 12:47
Ne sam pravila sex i mi e mn interesno kato pi6ete,4e prezervativa vi se e skasal,4e se e izhluzil
Kak stava kata-gore6ti strasti li?
:-D :smt008
emi sluchva se...kolkoto i vnimavash i da si opiten se sluchva na vseki... predi dve sedmici ni se izhluzi prezervativa...ostana v men i v purvite 2-3 min se 4udehme kude e... :roll: posle, dobre4e priqtelq mi uspq da go izvadi...dosta navutre beshe. Taka che sluchva se na vseki...

тигре, склонен съм да не повярвам че тази случка се е разиграла с твое участие :)
щом толкова ти се пишеше, можеще просто да драснеш нещо от сорта - " днес гледах в една серия на Спешно отделение как да едно момче му остана презерватива във вагината на партньорката си, едвам го извадиха, беше страшхо :)"
awe kato ne znaesh za kvo stava vupros, po-dobre si trai i ne komentirai, ne mi puka che ne mi vqrvash...kato ti se sluchi nqkoi den pak shte si govorim :twisted:

ако някога ми се случи и се наложи да го обсъждам с теб, то ще е само ако презерватива ми е остана в теб :)
ne moga da sporq s takiva kato teb, qvno ne si dostatu4no naqsno s tezi ne6ta 6tom go smqta6 za nevuzmojno...tvoi problem

streetfight1@abv.bg
01-24-2007, 12:50
твърде възможно е, но и това, че наб ти се е случвало (с мъж) ако си слагала презерватива на някакви странни предмети лесно може да се изхлузи :D

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 12:54
твърде възможно е, но и това, че наб ти се е случвало (с мъж) ако си слагала презерватива на някакви странни предмети лесно може да се изхлузи :D
qvno imash opit s predmetite... :twisted:

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 12:59
определено имам опит с моя предмет :)
не си спомням да са се случвали такива неща,
тигре, твоя човек да не би да си е сложил наелонов плик вместо презерватив :D

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:04
определено имам опит с моя предмет :)
не си спомням да са се случвали такива неща,
тигре, твоя човек да не би да си е сложил наелонов плик вместо презерватив :D
ami nalaga se plik za6toto vsi4ki prezervativi sa mu malki i daje i plika go stqga ama kakvo da se pravi

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 13:12
определено имам опит с моя предмет :)
не си спомням да са се случвали такива неща,
тигре, твоя човек да не би да си е сложил наелонов плик вместо презерватив :D
ami nalaga se plik za6toto vsi4ki prezervativi sa mu malki i daje i plika go stqga ama kakvo da se pravi

за жалост единствената причина да ми пада на Янко презерватива е че не му е достатъчно голяма пишката за презервативите, които ползва :)
виждаш ли как меко се изразявам, приемай думите ми сериозно, отнасяй се сериозно, за да те обичам и аз :)

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:23
определено имам опит с моя предмет :)
не си спомням да са се случвали такива неща,
тигре, твоя човек да не би да си е сложил наелонов плик вместо презерватив :D
ami nalaga se plik za6toto vsi4ki prezervativi sa mu malki i daje i plika go stqga ama kakvo da se pravi

за жалост единствената причина да ми пада на Янко презерватива е че не му е достатъчно голяма пишката за презервативите, които ползва :)
виждаш ли как меко се изразявам, приемай думите ми сериозно, отнасяй се сериозно, за да те обичам и аз :)
haha ti otkude znaesh kva mu e pishkata... :smt005

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 13:27
от самото начало на глупавия спор, който поде ме караш със всичка сила да те обидя, наистина си много просто момиче, погледни си първия пост и ще разбереш защо на Янко цигането му е малко пишлито

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 13:29
може би настъпи момента в който тряба да замълчиш и поне малко да се опиташ да помислиш над казаното от теб този следобед

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:31
от самото начало на глупавия спор, който поде ме караш със всичка сила да те обидя, наистина си много просто момиче, погледни си първия пост и ще разбереш защо на Янко цигането му е малко пишлито
ami mn dobre znam kakvo pishe v purviq mi post...no ne vijdam pi4ina za tvoite "neveroatni: izvodi... ne nzam ot kompleksi liot kvo... :shock: :shock:

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:34
може би настъпи момента в който тряба да замълчиш и поне малко да се опиташ да помислиш над казаното от теб този следобед
ami pich,vij sega ti si toq deto trqbva da pomisli za kazanoto... az mn dobre znam kakvo govorq...nqmam namerenie da ti se dokazvam, dostatu4no sum ubedena v sebe si, nqma da sporq poveche s teb...

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 13:38
единствения комплекс, който се наблюдава и той е от твоя страна, това е малката пишка на янко, кажи му че има и малки размери презервативи, не е срамно :D , тогава няма да има гафове, нали?
много ми е приятно а си общувам с девойки като тебе, що се отнася до моите комплекси, съм на възраст, която и да имам са от сърсем различно естество
а и още нещо, ако те види майка ти за какво и харчиш паричките ще се върнеш много назад във времето, ако ме рабираш :)[/u]

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:44
единствения комплекс, който се наблюдава и той е от твоя страна, това е малката пишка на янко, кажи му че има и малки размери презервативи, не е срамно :D , тогава няма да има гафове, нали?
много ми е приятно а си общувам с девойки като тебе, що се отнася до моите комплекси, съм на възраст, която и да имам са от сърсем различно естество
а и още нещо, ако те види майка ти за какво и харчиш паричките ще се върнеш много назад във времето, ако ме рабираш :)[/u]
ami ne si lichi da ti kaja che si "na vuzrast" maika mi mn dobre znae kakvo pravq i nqma kakvo fa kriq ot neq . BTW kato si na vuzrast kakvo pravish tuk? ako be6e taka nqma6e da spori6 s men za tova ne6to... :twisted:

streetfight1 @abv.bg
01-24-2007, 13:47
Ти си олицетворение на същността на този форум
Не ме карай да пояснявам :D , питай майка ти тя много добре знае

sexy_tigar4e_MM
01-24-2007, 13:57
Ти си олицетворение на същността на този форум
Не ме карай да пояснявам :D , питай майка ти тя много добре знае
ama kakvo pravish tuk ne moga da razbera? kato ne ti haresva za6to izob6to vliza6 tuk?