PDA

View Full Version : za6to ne moga



01-24-2007, 10:56
imam edinvapros.za6to da mu se ne znae ne moga da stigna do vaginalen orgazam??????????? :evil: :roll: svar6vam samo kogato masturbiram ili kogato gadjeto mi pravi fr lubov.ina4e kogato si pravim normalen sex nikoga ne moga da polu4a orgazam :( oba4e kogato masturbiram ili toi kogato me pipa otdolu tolko mnogo se vazbujdam i vinagi svar6vam.kajete kakva e pri4inata????????? za6to polu4avam samo klitoren orgazam no ne i vaginalen????????????/pls help

Snoopy_
01-24-2007, 10:59
1 от 4 жени не е предразположена към вагинален оргазъм. Съвет - правете пози с гаджето си които наблягат на клиторната стимулация, така ще можеш да свършваш и по време на секс.

Logopeddd
01-24-2007, 11:25
Кво мога да ти кажа от моя скромен житейски опит - в путката на жената има едно нещо / на което не му знам научното название/ като топче / някой и яйце може да му каже/ и точно там е G-точката на жената. На някой е в средата - те получават най-лесно вагинален оргазъм, на други е по-наляво или по-надясно. Най-лесно можеш да разбереш къде се намира тва като докато я лижеш жената и тя е възбудена много и ровиш из путката, ама нежно! То зависи и от жената де, може и по грубо. Намира приятеля ти тва нещо и има два начина да свършиш вагинално - единият като го стимулира тва нещо с пръст, а другият според страната на която се намира, да се чукате така, че патката му да отива натам. Например, ако е отляво ще застане отдясно и ще те чука наляво. При всички жени, скоито съм бил, тва нещо е действало. Изградил съм си го сам като концепция! Успех!

bungle
01-24-2007, 11:27
Кво мога да ти кажа от моя скромен житейски опит - в п*тката на жената има едно нещо / на което не му знам научното название/ като топче / някой и яйце може да му каже/ и точно там е G-точката на жената. На някой е в средата - те получават най-лесно вагинален оргазъм, на други е по-наляво или по-надясно. Най-лесно можеш да разбереш къде се намира тва като докато я лижеш жената и тя е възбудена много и ровиш из п*тката, ама нежно! То зависи и от жената де, може и по грубо. Намира приятеля ти тва нещо и има два начина да свършиш вагинално - единият като го стимулира тва нещо с пръст, а другият според страната на която се намира, да се чукате така, че патката му да отива натам. Например, ако е отляво ще застане отдясно и ще те чука наляво. При всички жени, скоито съм бил, тва нещо е действало. Изградил съм си го сам като концепция! Успех!

:!: :!: :!:

Колко добре казано.

Cuddly
01-24-2007, 11:29
Гостке, и аз съм така. Вече три години, откакто правя секс не мога да получа вагинален оргазъм. Кофти е.. :(

BloodSoul
01-24-2007, 14:22
Бай Иван казва много верни неща! Също така опитайте различни пози, по-бързо, по-бавно!

krem4et0
01-24-2007, 14:39
Пробвай 2 пози,при които свършвам много лесно вагинално:мисионерската във вариант или краката ти на раменете му,или свити до гърдите ти(последния път я пробвахме и зиживях оргазъм дълъг 20-30 секунди. Второто е да си седнала в него с лице. Така се масажила и клитора ти. Успех!

Snoopy_
01-24-2007, 14:51
Грешков, много благодаря че допълнихте познанията ми, както и че ме подсетихте за вътрешната част на клитора (клитора е по дълъг от мъжкия полов член ама малко хора знаят ;) ) Само дето съжелявам, колега, но вашите и моите обяснения тука са излишни, тука научните неща не се зачитат, много сложно им звучи... Явно съвети като "чукай я на лево ко топчето и е от лево" са по достъпни....

Logopeddd
01-24-2007, 15:02
Грешков, много благодаря че допълнихте познанията ми, както и че ме подсетихте за вътрешната част на клитора (клитора е по дълъг от мъжкия полов член ама малко хора знаят ;) ) Само дето съжелявам, колега, но вашите и моите обяснения тука са излишни, тука научните неща не се зачитат, много сложно им звучи... Явно съвети като "чукай я на лево ко топчето и е от лево" са по достъпни....

Именно. Трябва да им го представиш на достъпен език. Иначе не вдяват!

Snoopy_
01-24-2007, 15:07
Ванка тъй е, друг е въпроса че твойто достъпното не е напълно вярно ;)

Logopeddd
01-24-2007, 15:19
Aз споделям само опит! И във всички случай при мен е било така! Не мога да кажа, че тва е универсално правило! Не съм оправил всички жени на света ( за жалост)!

Snoopy_
01-24-2007, 15:35
Хах, ти май не си бил в Немската в Бургас.... нямаше да искаш да опънеш всички жени на света ако беше бил там :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

Snoopy_
01-24-2007, 15:36
Хах, ти май не си бил в Немската в Бургас.... нямаше да искаш да опънеш всички жени на света ако беше бил там :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

f1s714e70
01-24-2007, 16:53
ami otpusni se ne misli za ni6ty dr :) 0pitaite razlini pozi i 6te go useti6 :)