PDA

View Full Version : Pravilno li postapih ili ne ?



Sajelqva6tiq
01-26-2007, 21:20
S gajdeto mi praihme sex za 1vi pat ( az sam na 17 tq na 15 ) tq e devstvena az ne .... Kato po4nah da i go vkarvam kaza 4e q boli ama az i kazah ako iska da e s mene da tarpi i tq produlji no vupreki tova mranka6e 4e q bolqlo dosta ?

BeZ^BikiNi
01-26-2007, 21:23
Chesno kazano dosta grubo si se izrazil ama e taka ne moje bez bolka -dori i minimalna pak q ima za tova trqbva da poturpi malko v nachaloto !ama naistina mn jestoko si q naredil :shock:

kAdrOkoSkA
01-26-2007, 21:27
axXAxaxAa бахти ултиматума! Малоумник! Момичето наистина иска да е с тебе следкато е останала след подобно изказване. Тъпак! Бъди по-мил!

BloodSoul
01-26-2007, 21:27
Постъпил си много грозно! За едно момиче първият път е нещо специално, не някой да и вика "Ако искаш да си с мене ще търпиш". Това показва твоята безотговорност към това, което правиш и към самата нея. Щом я е боляло е трябвало да спреш. Сега и дължиш едно огромно ИЗВИНЕНИЕ, е то няма да поправи нещата... Но друго не ти остава, вече си направил грешните стъпки!

Sajelqva6tiq
01-26-2007, 21:29
da ama posle i haresa ..... i se edno ni6to ne e stanalo ne mi se razsurdi... a seedno ne bqh az ne iskah da i go kaja nz 6to taka postapih

adoration_
01-26-2007, 21:34
Ти си пълен нещастник!Как може да поставиш такова условие на момичето?!И после пита зле ли е постъпил... Как изобщо те търпи т'ва момиче?! :shock: Кр*тен!
П.П. Сори... ама си е така ;) Никой нормален човек не би постъпил като теб ...

Sajelqva6tiq
01-26-2007, 21:38
a prosto ne bqh az be hora o6te sajalqvam ne iskah da i go kaja :(

kAdrOkoSkA
01-26-2007, 21:52
Сега очаквам да ми кажеш, че е било от възбудата... Не че е невъзможно, даже напротив...

Sajelqva6tiq
01-26-2007, 21:52
хора просто незнам.... сеедно не бях аз ... по принцип съм много мил с момичетата

BloodSoul
01-26-2007, 21:54
Виждаме колко си мил!

01-26-2007, 21:54
ti si mnogo zle.kak moje da kaje6 takova ne6to?!?sega vednaga kato se vidite trqbva da i se izvini6.ne si bil ti...kvo se opravdava6.postupil si super gadno s momi4eto i ni6to ne te izvinqva. :evil:

kAdrOkoSkA
01-26-2007, 21:55
Радвай се, че и тя явно го знае... спох

teenkopele
01-27-2007, 04:38
Много тъпа постъпка...

koalka
01-27-2007, 04:53
Какви са ти чувствата към нея?Навеждаш ме на мисълта, че си само заради секса с нея, за да й кажеш, че ако иска да е с теб да търпи....Ти не й оставаш избор.А ти, замислял ли си се тя дали иска или не ти пука?

alkobalko
01-27-2007, 08:18
Постъпката ти е много грозна. Дори и да държиш на нея, точно тези думи не го показват. Първия път за момичето е нещо много специално, а представи си как се е почувствала след думите ти. Явно много те обича щом след казаното е останала. Дължиш и едно огромно извинение. И повече да не се повтаря :!:

01-27-2007, 08:54
xxaxaxa mnogo qko si postapil radva6 ! :lol: \
znae6 li sega za izvineniq i dylji6 edno mnogo qko ebane 8)

eternity
01-27-2007, 14:09
Mnogo gruba gre6ka si napravil,no nie momi4etata tarpim kogato obi4ame nqkogo taka 4e moje i d ane razbere6 ot neq kakvo misli po vaprosa.
P.S.Pove4e ne pravi takiva raboti

BloodSoul
01-27-2007, 14:20
xxaxaxa mnogo qko si postapil radva6 ! :lol: \
znae6 li sega za izvineniq i dylji6 edno mnogo qko ebane 8) Много умно от твоя страна!

malka_sladuranka
01-27-2007, 14:30
Постъпил си много грозно! За едно момиче първият път е нещо специално, не някой да и вика "Ако искаш да си с мене ще търпиш". Това показва твоята безотговорност към това, което правиш и към самата нея. Щом я е боляло е трябвало да спреш. Сега и дължиш едно огромно ИЗВИНЕНИЕ, е то няма да поправи нещата... Но друго не ти остава, вече си направил грешните стъпки! ахам ахам, доста правилно

Snoopy_
01-27-2007, 15:04
Честно казано, си ибахти нечувствителния и егоистичен селянин. Ако искала да е с теб да търпи. Ей заради такива твои изречения я е боляло, заради това че си го набивал без никаква нежност, и заради това че не си я предразположил. Аз ко съм едно момиче... аз да ти се отдам, да си загубя чистотата с тебе, и ти да ми викаш "трай ма" директно те центрирам в ташаците дигам си гащите и не те поглеждам повече. Тъпан!

My_Infernal_Majesty
01-27-2007, 15:07
Честно казано, си ибахти нечувствителния и егоистичен селянин. Ако искала да е с теб да търпи. Ей заради такива твои изречения я е боляло, заради това че си го набивал без никаква нежност, и заради това че не си я предразположил. Аз ко съм едно момиче... аз да ти се отдам, да си загубя чистотата с тебе, и ти да ми викаш "трай ма" директно те центрирам в ташаците дигам си гащите и не те поглеждам повече. Тъпан!

Йеес бе!!! Браво- точно така!

shalis
01-27-2007, 20:49
Честно казано, си ибахти нечувствителния и егоистичен селянин. Ако искала да е с теб да търпи. Ей заради такива твои изречения я е боляло, заради това че си го набивал без никаква нежност, и заради това че не си я предразположил. Аз ко съм едно момиче... аз да ти се отдам, да си загубя чистотата с тебе, и ти да ми викаш "трай ма" директно те центрирам в ташаците дигам си гащите и не те поглеждам повече. Тъпан!

Йеес бе!!! Браво- точно така!


Мноооого яко казано...от момче :)Много правилно!!!

BrokenInnocence
01-27-2007, 22:07
Честно казано, си ибахти нечувствителния и егоистичен селянин. Ако искала да е с теб да търпи. Ей заради такива твои изречения я е боляло, заради това че си го набивал без никаква нежност, и заради това че не си я предразположил. Аз ко съм едно момиче... аз да ти се отдам, да си загубя чистотата с тебе, и ти да ми викаш "трай ма" директно те центрирам в ташаците дигам си гащите и не те поглеждам повече. Тъпан!

Кефиш!

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2007, 22:17
Честно казано, си ибахти нечувствителния и егоистичен селянин. Ако искала да е с теб да търпи. Ей заради такива твои изречения я е боляло, заради това че си го набивал без никаква нежност, и заради това че не си я предразположил. Аз ко съм едно момиче... аз да ти се отдам, да си загубя чистотата с тебе, и ти да ми викаш "трай ма" директно те центрирам в ташаците дигам си гащите и не те поглеждам повече. Тъпан!

x@ctly! :twisted:

Alerta
01-27-2007, 22:36
axXAxaxAa бахти ултиматума! Малоумник! Момичето наистина иска да е с тебе следкато е останала след подобно изказване. Тъпак! Бъди по-мил!Добавям: ИДИОТ! МАЛОУМНИК! ПРОСТАК!
Ей ако някой ми каже тва го отебавам веднага >.<

Its Me
01-28-2007, 07:58
S gajdeto mi praihme sex za 1vi pat ( az sam na 17 tq na 15 ) tq e devstvena az ne .... Kato po4nah da i go vkarvam kaza 4e q boli ama az i kazah ako iska da e s mene da tarpi i tq produlji no vupreki tova mranka6e 4e q bolqlo dosta ?

Ей ти си много груб бе :lol: :lol: Леле абе момичета как понасяте да сте с по-големи като се държът тъка бе те не всичките са такива.. А на тебе ой ти пожелавам да случиш на някоя перверзна да ти бутне вибратор в дупето и да каже "Ако искаш да си с мене ще търпиш: да еба... :x

gangbang
01-28-2007, 08:02
S gajdeto mi praihme sex za 1vi pat ( az sam na 17 tq na 15 ) tq e devstvena az ne .... Kato po4nah da i go vkarvam kaza 4e q boli ama az i kazah ako iska da e s mene da tarpi i tq produlji no vupreki tova mranka6e 4e q bolqlo dosta ?

Правилно си постъпил. Иначе нямаше да я нaебеш още дълго време. А явно не е умряла от болка?! Нали така :wink:
Обикновено момичетата се лигавят малко повече от необходимото и преиграват с ролята на "първия път", хубаво е че не си се поддал на тази манипулация и си си свършил работата :D

Alerta
01-28-2007, 10:20
S gajdeto mi praihme sex za 1vi pat ( az sam na 17 tq na 15 ) tq e devstvena az ne .... Kato po4nah da i go vkarvam kaza 4e q boli ama az i kazah ako iska da e s mene da tarpi i tq produlji no vupreki tova mranka6e 4e q bolqlo dosta ?

Правилно си постъпил. Иначе нямаше да я нaебеш още дълго време. А явно не е умряла от болка?! Нали така :wink:
Обикновено момичетата се лигавят малко повече от необходимото и преиграват с ролята на "първия път", хубаво е че не си се поддал на тази манипулация и си си свършил работата :DА ти идиот такъв си толкова зле, че няма на къде!!! Аре ти да се родиш жена с девствена ципа а да видиме дали нема да те боли бе. То е много лесно така да говориш ама кога е така при първия ти път те ръгат без капка нежност и предразполагаме (да, точно така ми беше първия път) тогава ще говориш... Били сме се превземали... Ей заслужаваш да ти напъхат един вибратор отзад да видиш дали няма да те боли. Е ще кажа, че при нас е нещо такова. Деаба като не знаеш си затваряй тъпия плювалник и мълчи...
Нямало да я наебе дълго време... Абе той ако я обича ще трае ако трябва 5 години бе! А ако не е готов да го направи за кво да е с него...
Така че хвани МЛЪКНИ и не прави тъпи изказвания щото си ултра ама УЛТРА зле!
(пф сори ама не се стърпях...)
Абе вие мъжете понякога сте големи егоисти бе... Направо заслужавате Азис да ви изебе всичките и да видите кво е приятно да си гледате само вашия кеф... А на момичето дали му е приятно НА КОЙ МУ ПУКА БЕЕЕ?!?!?!
Оф... зле сте...

Frank_Lampard
01-28-2007, 10:27
тъпо си й казал... трябваше да я успокоиш по някакъв начин, че това е нормално и т.н.... подтисни селското в себе си :lol:

gangbang
01-28-2007, 10:31
Alerta, по-леко де, не се пали толкова... да не си спала на криво снощи? :D

Човека пита да ли правилно е постъпил и от мъжка гледна точка, както и да се погледне е постъпил правилно. Иначе си права, че ви боли жените и т.н. ама ако не изтърпи тая болка има да си отлагат, отлагат... Щом веднъж се е навила, за кво му е да я изпуска? После па ше излезе, че е глупак и е опуснал момента. Щото има и такива случаи. :wink:

И съм съгласен с теб, че трябва да е по-нежно разбира се. Но има си сега и некой са чобани, дадеш им и ръгат, кво да се прави?! Все пак не се умира от тва, тъй че и да те заболи, ше ти мине, на другия път ше ти е по-готино, па и се като гледам така момичетата, различно е, една я боляло, друго не, трета кръв и текло, някоя нямала нищо и т.н.

Въпросът беше такъв и му отговорих принципно, че е избрал по-правилния вариант, според мен за конкретната ситуация 8)

Kraken
01-28-2007, 10:34
оо пич мноу лошо си се осрал кофти постъпка намери начин да й се извиниш по начин,който тя да не забрави

Alerta
01-28-2007, 10:40
Alerta, по-леко де, не се пали толкова... да не си спала на криво снощи? :D

Човека пита да ли правилно е постъпил и от мъжка гледна точка, както и да се погледне е постъпил правилно. Иначе си права, че ви боли жените и т.н. ама ако не изтърпи тая болка има да си отлагат, отлагат... Щом веднъж се е навила, за кво му е да я изпуска? После па ше излезе, че е глупак и е опуснал момента. Щото има и такива случаи. :wink:

И съм съгласен с теб, че трябва да е по-нежно разбира се. Но има си сега и некой са чобани, дадеш им и ръгат, кво да се прави?! Все пак не се умира от тва, тъй че и да те заболи, ше ти мине, на другия път ше ти е по-готино, па и се като гледам така момичетата, различно е, една я боляло, друго не, трета кръв и текло, някоя нямала нищо и т.н.

Въпросът беше такъв и му отговорих принципно, че е избрал по-правилния вариант, според мен за конкретната ситуация 8)Е според мене пък не е прав... Я се постави на мястото на едно момиче и помисли дали ще ти стане приятно някой да ти каже такова нещо... Някой, който обичаш...

Octofunk
01-28-2007, 10:51
хахахахаххахахааха пич ти ме разби :lol:

Trisha1991
01-28-2007, 11:43
По-скоро е правилно, но е могло и по-нежно да мине

Eternal_flame
01-28-2007, 12:45
Spored men tova e mn grozna postapka,ne bi trqbvalo da q zadaljava6 po tozi na4in.Naistina bez bolkata ne moje,no da i postavq6 takiva ultimatomi e tapo spoder men!

macka123
01-28-2007, 13:27
ee malko gadno si postypil
spored men trqbva da i se izvini6
no znam li kak.....

kofti_nick
01-28-2007, 14:23
S gajdeto mi praihme sex za 1vi pat ( az sam na 17 tq na 15 ) tq e devstvena az ne .... Kato po4nah da i go vkarvam kaza 4e q boli ama az i kazah ako iska da e s mene da tarpi i tq produlji no vupreki tova mranka6e 4e q bolqlo dosta ?

ИДИОТ !!!