PDA

View Full Version : Kvo da pravq



01-28-2007, 17:16
Nz kak da zapo4na
Vski4ko e tolkova obarkano
Zna4i taq god 6te stana na 20,a o6te ne sam spala s mom4e
Tva stranno li e
S gadjeto mi hodim ve4e 1 god i o6te ne sme bili zaedno,ne za6toto toi ne iska/toi si e vinagi gotov/,a za6toto az ne iskam-prosto me e strah ot tolkova mn ne6ta/zabremenqvane,vaob6te vsi4ko,svarzano sas sexa mi struva sta6no/
Kak da se otpusna i da ne mislq za gluposti i kak da razbera dali tova e 4ovekat,s koito iskam da bada-toi sa6to e devstven
V edin moment izgarqm ot jelanie da mu se otdam,a v dr me e tolkova strah i nz dali iskam da sam s nego?
Pomognete mi

malka_sladuranka
01-28-2007, 17:20
Няма как да ти помогнем, ако ти не си помогнеш сама. Просто се отпусни и не мисли за тези неща от които те е страх. Кажи си щом всички го правят защо аз да не мога. Помисли си колко ще ви е хубаво и така :-D

01-28-2007, 17:23
4etoh mn ne6ta v toq forum,svarzani s 1 pat i si kazah,4e sam gotova
Kazah go i na priqtelq mi-a toi znaete li kvo mi otgovori:"Az iskam naistina da si gotova,a ne samo,za6toto nqkakvi ot nqkoi si forum sa ti go kazali"
Mn zle se po4uvstvah

malka_sladuranka
01-28-2007, 17:26
Ами от една страна е прав. Трябва ти да го почувстваш, а ние просто ти даваме малко подкрепа и позитивно мислене ;)

koalka
01-28-2007, 17:26
Преди да направиш нещо, прочети за тези неща, които те притесняват и тогава може би ще се поуспокоиш малко.Ако искаш да го направиш-направи го.То по тази логика, ако те е страх, ти трябва да си останеш девствена, а и все пак приятелят ти не може нищо да не разбира.

DarkAngelOfHope
01-28-2007, 17:39
ne znam dali znae6....no ne biva da 4aka6 Gospodin IDEALEN....prosto za6toto toi moje nikoga da ne se poqvi.... Vqrno 4e parviq pat e vajen, osobeno za vas jenite...no ne moje6 da 4aka6 cql jivot...pak i nqma za6to da se 6a6ka6...prezervativite garantirat dostata4na sigurnost, ako ne ti stiga pii i hap4eta....i vsi4ko 6te bade ok....
Seksa ne hape....toi e nai sladkoto ne6to, koeto moje6 da si predtsvi6 :)

vvs_go
01-28-2007, 17:45
купи опаковка презервативи и една бутилка хубава водка и се дръж като голямо моми4е

01-28-2007, 17:54
Според начина,по който представяш приятеля си,мога да си мисля,че е свястно момче.Помисли-цяла година е с теб и те чака да бъдеш готова и сигурна в това,което искаш,явно държи на теб наистина,щом не те пришпорва и очаква ти сама да го поискаш...
Относно това,за което те е страх-предполагам,че е нормално да имаш такива опасения,но ги разсей,помисли трезво,както казаха преди мен-презервативите са сигурен начин за предпазване,много хора им се доверяват,можеш спокойно и ти :wink:
А и поговорете открито за нещата,които ви тревожат и двамата,може да не се притесняваш толкова след това :)
Успех![/quote]

Just'Me
01-28-2007, 18:20
spored men vinagi ima parvi pat i ot vsi4ko se strahuva6 parviq pat da ne se izloji6 ili da nqma lo6i posledstviq no po dobre napravi parvata kra4ka i prodalji napred vse pak si ve4e na 20 ima hora deto sa bili na 14 kogato za prav pat sa go pravili

01-28-2007, 18:32
Hei :) Nai-vajnoto v slu4aq e da poslu6a6 surceto si! Nqma smisul da go pravi6, za6toto "taka trqbva" ili ne6to ot sorta. Ako ne si gotova, prosto nedei! V kraina smetka i tqloto ti i jivotut si e tvoi. No, nali znae6 - ot opit glava ne boli, a i sexut ne e stra6no ne6to, za tova otpusni se i ako se 4uvstva6 gotova DAVAAAAI :D

bLiNdchY
01-28-2007, 18:33
Mi ... otidi v tqh dori i da te e sram i to posle 6te se naredqt ne6tata kat te fane na tqsno :P

Marisaa
01-28-2007, 18:33
Hei Nai-vajnoto v slu4aq e da poslu6a6 surceto si! Nqma smisul da go pravi6, za6toto "taka trqbva" ili ne6to ot sorta. Ako ne si gotova, prosto nedei! V kraina smetka i tqloto ti i jivotut si e tvoi. No, nali znae6 - ot opit glava ne boli, a i sexut ne e stra6no ne6to, za tova otpusni se i ako se 4uvstva6 gotova DAVAAAAI :D

naia
01-28-2007, 18:42
спокойно бе мила на 20 си я се стегни,отпосни се не е страшно ...няма от какво да те е страх :wink: