PDA

View Full Version : love kum fr



02-03-2007, 18:00
Moqt problem sig vi e mnoo poznat i toi e sledniqt. Haresvam edin moi fr, ama priqtel mi e i ne sum sigorna 4e me haresva. I nz kfo da pravq, ako mu kaja i toi ne otvru6ta 6e si razvalim priqtelstvoto i tn. Puk i naskoro mi kaza 4e me obi4a kato priqtel, koeto o6te pove4e me ot4aq...uf nz kfo da napraa...

Addict
02-03-2007, 18:48
Според мен ти е пуснал жокер, че те обича можеби и като повече от приятел... Кажи му! След това 2 варианта...
1. Тръгвате
2. Не тръгвате ама се усмихваш, казваш: "Ок няма проблем" и всичко продължава по старо му ...

honda^
02-04-2007, 15:46
Хм...мисля, 4е с тва, 4е ти е казал, 4е те оби4а като приятелка не е имал ни6то друго предвид(освен тва, което ти си 4ула). Не смятам, 4е това е "жокер". Мисля, 4е е най-добре да из4ака6(за да види6 как той се дуржи към теб)ако види6, 4е не е безразли4ен(а ти няма как да не го усети6, такива работи все пак си ли4ат), тогава му кажи. Но ако не...не си струва.

S_T_E_V_E
02-04-2007, 16:52
То в повечето случаи май така става, но тази любов е най-хубава защото щом сте приятели, имате общи теми и така нататък знаете всичко. Щом ти го чустваш може и той да е така :-k

S_T_E_V_E
02-04-2007, 16:53
То в повечето случаи май така става, но тази любов е най-хубава защото щом сте приятели, имате общи теми и така нататък знаете всичко. Щом ти го чустваш може и той да е така :-k

PerfectStrang3r
02-04-2007, 16:55
Хм...мисля, 4е с тва, 4е ти е казал, 4е те оби4а като приятелка не е имал ни6то друго предвид(освен тва, което ти си 4ула). Не смятам, 4е това е "жокер". Мисля, 4е е най-добре да из4ака6(за да види6 как той се дуржи към теб)ако види6, 4е не е безразли4ен(а ти няма как да не го усети6, такива работи все пак си ли4ат), тогава му кажи. Но ако не...не си струва.

Само да отбележа... "4" не е буква от българската азбука. Иначе съм съгласен :)

gabituuu
02-04-2007, 18:16
момчетата търсят женско приятелство за да ни разбират по добре а и защото жените сме мн по добри слушатели когато имат проблем примерно.когато мъж има някакви чувства той няма да ти е само приятел разликата е че те не могат да са задоволят с малко както ние,на нас ни е достатачно да видим че е щастлив макар и с друга ...а и за да ти каже че те обича - вярваш ли че точно това е начин да те сваля - аз не мисля така просто държи на теб и си му близка - задоволи се с това и не рискуваи да го загубиш.любовта не може без привързаност и приятелство,но приятелството не прераства в любов (или поне ужасно рядко става това чудо) :smt058

koalka
02-04-2007, 18:20
Може би трябва да рискуваш да му кажеш, че го харесваш.Но ако не изпитва нищо към теб и ти е добър приятел, ще можете да си запазите приятелството, както преди.

_BeBeTo0o_{P}
02-04-2007, 23:04
Ако той не те обича катУ нещУ повече може би приятелството ви ще продължи,но акУ стане нещУ повече междУ вас и после решите да се разделите тази любов няма да се превърне пак в приятелствУ..ей тФа е гаднотУ..правила съм грешката да тръгвам със супер добър приятел,но кактУ и да е ;) Избора е твой :P