PDA

View Full Version : 8 месеца, а секса все още е мираж!



02-03-2007, 18:18
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

[m!s$_k@pr!$]
02-03-2007, 18:22
eeee, ибах мааму! 8 месеца и.....още нищо. Ми успокоявай я, а пък ако не се навие я фащаи и....на сила :lol: Сори ама тя пък незнам ква тряа да е- кво толкоз един секс, пък и вие ходите доста време.
Ами според мен тъй, пък ако мн се дърпа я зарязвай

Trisha1991
02-03-2007, 18:27
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави

sexapil-f
02-03-2007, 18:32
Devstvena li e? Sigurno! AKo puk ne e taka,ima ne6to gnilo. Budi vnimatelen i nqkoi put q razgore6ti taka,4e da ne moje bez da se naebete,kolkoto i grubo da zvu4i. Deistvai. Moje predi tova da go obsudite,no edva li e neobhodimo.

02-03-2007, 18:35
Хора, как можете да мислите така!?
И двамата трябва да проявите малко разбиране, според мен!
Сега до проблема на автора - едно момиче може да е готово след 1 месец, но може и след година - всичко зависи до нейната нагласа и това колко доверие си имате. Щом се дърпате, то трябва да поработиш над вашите отношения, а не върху това как да я предразположиш за секс. Първо те съветвам да отидеш при нея с цвете и да й се извиниш за това, че си настоявал толкова, да й обещаеш, че ще й се реваншираш и да си изпълниш обещанието си, разбира се. След това се дръж мило с нея (повече от преди), ходете на екскурзии...и изобщо мисълта ни е да се замислиш, че има и други хубави неща в една връзка, освен секса - когато тя е готова, ще ти каже, сигурен съм! А и сигурно ще й е за първи път, затова може да й предложиш да обсъждате темата, но без каквито и да е било намеци за акт - просто да споделяте лични виждания и разбирания - така тя ще се отпусне ;)
А сега до другите коментари - "зарязвай я", "поне свирки да ти прави" и т.н. - за това ли са момичетата, по дяволите? Хора, уважавйте половинките си, дайте им вниманието и грижите, от които се нуждаят и някой ден те ще ви се отблагодарят богато! Ако мислите, че те са само за свирки, секс и т.н., то имате много погрешно виждане на света!

02-03-2007, 18:40
А и ако мислиш, че не те обича и не държи на теб, то много се лъжеш - ако беше така, отдавна нямаше да сте заедно - оправдай вижданията й и чувствата й към теб!

ninsy
02-03-2007, 18:56
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави

Глупости,може наистина да я е страх,може да има някакв ипроблеми .Всичко може да е за това най добре поговорете защо се дърпа !

Trisha1991
02-03-2007, 19:00
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави

Глупости,може наистина да я е страх,може да има някакв ипроблеми .Всичко може да е за това най добре поговорете защо се дърпа !

Да, разбира се, ама той е момче. Аз като исках да се пазя правех на гаджето си свирка или чикия и след няколко месеца чак се навих за секс. Нормално е, но защо да го държи 8 месеца монах!?? Това е тъпо

BloodSoul
02-03-2007, 19:04
Е, 8 месеца, познавам хора, който са ходили 2 години и не са правили нищо така че... Поговори с нея може да има някакви проблеми, сигурно се притеснява, поговорете по тая тема, прояви малко разбиране!

Barbie
02-03-2007, 19:08
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави

Глупости,може наистина да я е страх,може да има някакв ипроблеми .Всичко може да е за това най добре поговорете защо се дърпа !

Да, разбира се, ама той е момче. Аз като исках да се пазя правех на гаджето си свирка или чикия и след няколко месеца чак се навих за секс. Нормално е, но защо да го държи 8 месеца монах!?? Това е тъпо

Защото не всичко в една връзка е секс. Авторът не споменава на колко години са той и партньорката му. Явно има нещо, което я притеснява и заради което се чувства несигурна. А авторът не трябва да я притиска, а да я предразположи да разговаря с него по този въпрос. Ако разбере къде точно е проблема, ще им е по-лесно и на двамата да го преодолеят. Но в никакъв случай не трябва да я насилва или още по-малко да й поставя някакви ултиматуми...

Alerta
02-03-2007, 19:13
Trisha1991
Абе мой познат 1 година стоя на сухо и чакаше приятелката му да се почувства готова... Така че...
Колкото до автора...
Ми страх я е, не е готова... Ти знаеш ли тва ква крачка е за едно момиче? Трябва да я накараш да се отпусне, да се чувства в сигурни ръце...
и пак до тришето...
И като е момче кво? Ок има си нужди, ама и жените имат ебахти. Тва, че ти си на принципа ако едно момче не ме е изчукало до 3тия месец значи не става не всички са така. И не всички са (ае да не казвам кво) като тебе на 13 да правят свирки... само за да задоволят БОГОИЗБРАНИЯ!
За кво бил с нея... Ми щото я обича бе! Явно някой мноо ти е говорил 'ти ако ме обичаш ще ми правиш всирки'. Тва, че не се чувства готова да прави секс с него не значи, че не го обича. Ти си руса бе моето момиче... Ама по акъл!

malka_sladuranka
02-03-2007, 19:18
Ако я обичаш и държиш на нея и 8години ще чакаш ако трябва. Трябва да я предразположиш, трябва да се отпусне, да ти повярва и чак тогава ще стане.

Night_lover
02-03-2007, 19:23
sori ama qvno nemoje6 da q predrazpoloji6 za normalen razgovor ta kvo li da kaja za sexa? Sigurno trq da se promeni6 , pone az taka smqtam ;)
Uspeh!

babi_girl
02-03-2007, 19:30
che az na moq mu pusnah kato napravihme 9 meseca. ama predi tva si pravehme vsi4ko stanalo osven sex. sega ako tq e devstvena esyvsem normalno.

krem4et0
02-03-2007, 19:46
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

Digital
02-03-2007, 19:48
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх
Мое да има проблем. Ти пак си късметлия че ходиш цели 8 месеца с някое момиче, аз съм изкарвал макс 1 месец. Бахти, грозен ли съм кво ?
Както обичам да казвам - shits evetywhere :)

krem4et0
02-03-2007, 19:51
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

Trisha1991
02-03-2007, 19:57
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

:lol: :lol: :lol: Вие сте некви уникални :lol: :lol: :lol:

literbebe
02-03-2007, 19:58
Щом ве4е се 4удиш защо не ти пуска зна4и не я оби4аш ве4е.Тва не е толкова лесно за едно моми4е колкото вие си мислите мн е трудно да допуснеш някой толкова в себе си,а и да не говориме 4е в днешно време е мн трудно да разбере6 кой за какво е с теб не зависимо от тва колко време ходите.Тя може да се притеснява,4е няма да я искаш после...има мн възможни при4ини,може да не е готова още защо не я попиташ какво я притеснява ?Може да ти дойде в полза :) Пробвай,ако наистина я оби4аш толкова :) ще 4акаш докато му дойде времето :)
Да ви имам и мъжкото мислене ](*,)

sexy_tigar4e_MM
02-03-2007, 20:01
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави
awe vie ste mn zle ](*,) ](*,) ,tova che ne iska sex, ne znachi, che ne go obicha =; , prosto ne se chuvstva gotova, ako naistina q obichash shte budesh s neq,vupreki vsichko,vse nqkoga shte ti pusne nqma da ostanesh na suho.. :wink: :lol:

sexy_tigar4e_MM
02-03-2007, 20:02
Щом ве4е се 4удиш защо не ти пуска зна4и не я оби4аш ве4е.Тва не е толкова лесно за едно моми4е колкото вие си мислите мн е трудно да допуснеш някой толкова в себе си,а и да не говориме 4е в днешно време е мн трудно да разбере6 кой за какво е с теб не зависимо от тва колко време ходите.Тя може да се притеснява,4е няма да я искаш после...има мн възможни при4ини,може да не е готова още защо не я попиташ какво я притеснява ?Може да ти дойде в полза :) Пробвай,ако наистина я оби4аш толкова :) ще 4акаш докато му дойде времето :)
Да ви имам и мъжкото мислене ](*,)
=D> =D> =D> =D> :smt006 =D> =D>

sexy_tigar4e_MM
02-03-2007, 20:09
Ако я обичаш и държиш на нея и 8години ще чакаш ако трябва. Трябва да я предразположиш, трябва да се отпусне, да ти повярва и чак тогава ще стане.

krem4et0
02-03-2007, 20:19
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

:lol: :lol: :lol: Вие сте некви уникални :lol: :lol: :lol:
разни хора-разни идеали. А иначе-нищо ни няма просто така се случи и не съжелявам. сега с този човек не съм просто интимна-аз просто съм разголена и тялом и духом. за мен сексът е не просто сливане на тялото ми с неговото,а танц,в който ставаме 1 човек. Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Trisha1991
02-03-2007, 20:22
Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Баба ми разбира от тия работи. Тя гледа Дързост и красота; Просто Мария и разни от сорта. Аз си падам по доста по-модерни неща, които ти на село гледаш само по кабелната телевизия :smt005

WaKo
02-03-2007, 20:22
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави
awe vie ste mn zle ](*,) ](*,) ,tova che ne iska sex, ne znachi, che ne go obicha =; , prosto ne se chuvstva gotova, ako naistina q obichash shte budesh s neq,vupreki vsichko,vse nqkoga shte ti pusne nqma da ostanesh na suho.. :wink: :lol:

Ама не си съвсем права... Моята вече бивша приятелка преди да се хване с мен, ходеше с един 2 години и не бяха правили секс ( тя беше девствена ), защото тя не е искала и причината си е била точно, че не го е обичала. После спахме с нея на третата седмица - е, кажи ми каква е причината преди това 2 години да не иска и после на третата седмица да спи с мен? Не мисля, че на мен е имала повече доверие или нещо подобно отколкото на него. Какво му се карате на човека, че иска да спи с приятелката си след 8 месеца!!! Това са 8 месеца!!! Пробвайте 8 месеца без секс и тогава ще видите как е и дали няма само това да ви е в главата. Пък някой писал даже да й се извинява... Бахти простотията, тя на него трябва да му се извинява. За 8 месеца би трябвало да е добила достатъчно увереност в него, пък и мисля че той е чакал повече от достатъчно. Съвета ми към човека е: Пич, зарежи я - никога няма да ти пусне, с теб никога няма да се почувства готова. Не го приемай като някаква обида - получава се и ти гарантирам, че проблема не е в теб, а в нея. Просто не си заслужава да се мъчиш повече. Ясно ми е, че не е толкова лесно да я зарежеш, ама и това другото не е връзка - 8 месеца какво? Да се държите за ръчичка? Вярно, че съм по-дърт от почти всички тук и гледам на нещата по различен начин, ама и като бях на 15-16 пак мислех така. 8 месеца са й били предостатъчно да се почувства готова. И две години да я чакаш пак няма да стане готова и след това ще стане като при мен - ще скъсате и след това тя се преспи с някой на втората седмица, просто според мен тя си е свикнала с теб като с приятел, но не те възприема като сексуален обект и затова е така работата. Ако е искала да сте го направили отдавна

krem4et0
02-03-2007, 20:48
Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Баба ми разбира от тия работи. Тя гледа Дързост и красота; Просто Мария и разни от сорта. Аз си падам по доста по-модерни неща, които ти на село гледаш само по кабелната телевизия :smt005
О,съжелявам,че любовта вече не е на мода. Боже мой,колко съм задръстена!!!!! Как може да си мисля,че да обичеш и да си обичан е нещо универсално. Явно не е!!!!
момиче,пожелавам ти така да се влюбиш,че всеки път като се сетиш за тези си думи да си сипеш пепел по главата.

krem4et0
02-03-2007, 20:51
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави
awe vie ste mn zle ](*,) ](*,) ,tova che ne iska sex, ne znachi, che ne go obicha =; , prosto ne se chuvstva gotova, ako naistina q obichash shte budesh s neq,vupreki vsichko,vse nqkoga shte ti pusne nqma da ostanesh na suho.. :wink: :lol:

Ама не си съвсем права... Моята вече бивша приятелка преди да се хване с мен, ходеше с един 2 години и не бяха правили секс ( тя беше девствена ), защото тя не е искала и причината си е била точно, че не го е обичала. После спахме с нея на третата седмица - е, кажи ми каква е причината преди това 2 години да не иска и после на третата седмица да спи с мен? Не мисля, че на мен е имала повече доверие или нещо подобно отколкото на него. Какво му се карате на човека, че иска да спи с приятелката си след 8 месеца!!! Това са 8 месеца!!! Пробвайте 8 месеца без секс и тогава ще видите как е и дали няма само това да ви е в главата. Пък някой писал даже да й се извинява... Бахти простотията, тя на него трябва да му се извинява. За 8 месеца би трябвало да е добила достатъчно увереност в него, пък и мисля че той е чакал повече от достатъчно. Съвета ми към човека е: Пич, зарежи я - никога няма да ти пусне, с теб никога няма да се почувства готова. Не го приемай като някаква обида - получава се и ти гарантирам, че проблема не е в теб, а в нея. Просто не си заслужава да се мъчиш повече. Ясно ми е, че не е толкова лесно да я зарежеш, ама и това другото не е връзка - 8 месеца какво? Да се държите за ръчичка? Вярно, че съм по-дърт от почти всички тук и гледам на нещата по различен начин, ама и като бях на 15-16 пак мислех така. 8 месеца са й били предостатъчно да се почувства готова. И две години да я чакаш пак няма да стане готова и след това ще стане като при мен - ще скъсате и след това тя се преспи с някой на втората седмица, просто според мен тя си е свикнала с теб като с приятел, но не те възприема като сексуален обект и затова е така работата. Ако е искала да сте го направили отдавна
Не е така. Не съм гледала на гаджето си като на приятел. Възбуждала съм се. Искала съм секс и причинта,не е била,че не съм готова,а че исках да се убедя,че след това няма да се промени нищо в отношението му към мен,че няма да съм безинтересна. И сега след толкова секс зад гърба ми мога да кажа с ръка на сърцето,че едва ли бих допуснала така близо и интимно друг човек преди да съм го опознала напълно. А това не става от днес за утре.

MeRiToR
02-03-2007, 20:52
am pi4a skif sqq kva e rabotata devstvenite sa taka kofti rabota e naistina :cry: oba4e trqq da q raznejish da ste samo da izdebnesh momenta . ili sedni si prikaai s neq i i obqsni kvo to4no trqq o4akva ako ti ne si devstven de :P

02-03-2007, 21:28
Хора, как можете да мислите така!?
И двамата трябва да проявите малко разбиране, според мен!
Сега до проблема на автора - едно момиче може да е готово след 1 месец, но може и след година - всичко зависи до нейната нагласа и това колко доверие си имате. Щом се дърпате, то трябва да поработиш над вашите отношения, а не върху това как да я предразположиш за секс. Първо те съветвам да отидеш при нея с цвете и да й се извиниш за това, че си настоявал толкова, да й обещаеш, че ще й се реваншираш и да си изпълниш обещанието си, разбира се. След това се дръж мило с нея (повече от преди), ходете на екскурзии...и изобщо мисълта ни е да се замислиш, че има и други хубави неща в една връзка, освен секса - когато тя е готова, ще ти каже, сигурен съм! А и сигурно ще й е за първи път, затова може да й предложиш да обсъждате темата, но без каквито и да е било намеци за акт - просто да споделяте лични виждания и разбирания - така тя ще се отпусне ;)
А сега до другите коментари - "зарязвай я", "поне свирки да ти прави" и т.н. - за това ли са момичетата, по дяволите? Хора, уважавйте половинките си, дайте им вниманието и грижите, от които се нуждаят и някой ден те ще ви се отблагодарят богато! Ако мислите, че те са само за свирки, секс и т.н., то имате много погрешно виждане на света!

Аве пич кво се обясняаш за отблагодаряване бре днешната младеж ако се замисли за т`ва което им дават другите то чудо ше бъде наистина има голяма част хора които обръщат внимание ама са мноу малко в сравнение с другите аз съм още млад и само 1\15 от хората които познавам обръщат внимание на това какво праят за тях а пък още по-малко хора ти отвръщат на доброто с добро

namely_me
02-03-2007, 21:32
Че това ква връзка е? Кажи й, че или трябва да прави секс с теб, или ще скъсаш с нея. Това не е нормално, в крайна сметка.

Alerta
02-03-2007, 21:39
Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Баба ми разбира от тия работи. Тя гледа Дързост и красота; Просто Мария и разни от сорта. Аз си падам по доста по-модерни неща, които ти на село гледаш само по кабелната телевизия :smt005Ауу госпожица модеерна... Вижте ме, чукам се с всеки срещнат. Йеее, колко съм готина. Вие всички сте много задръстени, защото се влюбвате вместо да се чукате с някой и да го зарежете. Мен пък целия квартал ме е минал и правя свирки на бащите на приятелите си. Йее вижте ме ква съм модерна, не като вас задръстеняци такива.
Тришенце, ходи се застреляй миличка!

mi6enceto
02-03-2007, 21:40
ami normalno e ako e devstvena da q e strah ne zavisimo ot tova kolko vreme ste zaedno..spokoino vsi4ko s vremeto si

namely_me
02-03-2007, 21:44
Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Баба ми разбира от тия работи. Тя гледа Дързост и красота; Просто Мария и разни от сорта. Аз си падам по доста по-модерни неща, които ти на село гледаш само по кабелната телевизия :smt005Ауу госпожица модеерна... Вижте ме, чукам се с всеки срещнат. Йеее, колко съм готина. Вие всички сте много задръстени, защото се влюбвате вместо да се чукате с някой и да го зарежете. Мен пък целия квартал ме е минал и правя свирки на бащите на приятелите си. Йее вижте ме ква съм модерна, не като вас задръстеняци такива.
Тришенце, ходи се застреляй миличка!

Хаха, ама ти наистина ли вярваш на всички тия неща дето тя ги пише. Мен лично всички тия изказвания ми звучат доста комплексарски, да не говорим, че човек не се хвали наляво и надясно колко много свирки е направил, или че приятелите му ги карат в РПУ и не знам си кво. Кефя се на по-освободените разбирания, но когато човек почне да си измисля трябва да слага няква граница, все пак...

Alerta
02-03-2007, 22:11
Ама какво ли разбира тъпата ти главица от любов,партньорство,приятел ство,искреност,честност и духовна свързаност!

Баба ми разбира от тия работи. Тя гледа Дързост и красота; Просто Мария и разни от сорта. Аз си падам по доста по-модерни неща, които ти на село гледаш само по кабелната телевизия :smt005Ауу госпожица модеерна... Вижте ме, чукам се с всеки срещнат. Йеее, колко съм готина. Вие всички сте много задръстени, защото се влюбвате вместо да се чукате с някой и да го зарежете. Мен пък целия квартал ме е минал и правя свирки на бащите на приятелите си. Йее вижте ме ква съм модерна, не като вас задръстеняци такива.
Тришенце, ходи се застреляй миличка!

Хаха, ама ти наистина ли вярваш на всички тия неща дето тя ги пише. Мен лично всички тия изказвания ми звучат доста комплексарски, да не говорим, че човек не се хвали наляво и надясно колко много свирки е направил, или че приятелите му ги карат в РПУ и не знам си кво. Кефя се на по-освободените разбирания, но когато човек почне да си измисля трябва да слага няква граница, все пак...Бе и да си измисля и да не си пак са тъпи комплексарски изпълнения неините простотии!

02-03-2007, 22:43
Е, 8 месеца, познавам хора, който са ходили 2 години и не са правили нищо така че... Поговори с нея може да има някакви проблеми, сигурно се притеснява, поговорете по тая тема, прояви малко разбиране!

ia kazkaji malko po-podrobno za taq dvoika :shock: :shock: :shock: i az znam edni takiva, da ne sa sushtite..shtoto tva e rqdkost vse pak !!!

02-03-2007, 23:01
Хех, тука някакви любови, истории..

Момче, първо правило - НИКОГА не приемай насериозно съвет за момиче от друго момиче. От първото правило следват всички останали..

Сега, наистина не ви знам годините, но щом дамата се прави на дръпната, остави. Не подобава на един Мъж да търси секс като обезумял. Ако наистина държиш на нея, можеш и да почакаш още известно време, но ако искаш и физически контакт (напълно те разбирам, всички момиченца с разбиранията им за духовно извисени връзки и вечни любови е време да разберат, че МЪЖЕТЕ СЕ НУЖДАЯТ ОТ СЕКС!) просто я остави и си търси нещо друго.

Бахти, Мъжете трябва да бъдем твърди като скали, да предлагаме сигурност и закрила, след това да минаваме на нежни вълни, да се грижим за тях, да ги обсипваме с внимание и не знам още какво и накрая овцата хване, че се изчука с друг. Айде заврете си широко прокламираната девственост там, дето слънце не огрява, щото освен една ципичка не губите нищо друго.

Не се поддавай на тукашните провокации! Събрали се няколко романтични девойки и ти разправят как трябва да я предразполагаш, да говорите, да чакаш, да й даваш още повече любов. Чакайте малко, мацки, кога ще се научите и вие да отвръщате на тези неща? Ние секса трябва да го приемаме като подарък, за който трябва да се трудим ли? Че даже и да сме благодарни, че сте ни пуснали накрая? А не, благодаря, има още 4 млрд. на тая земя..

02-03-2007, 23:06
Че това ква връзка е? Кажи й, че или трябва да прави секс с теб, или ще скъсаш с нея. Това не е нормално, в крайна сметка.
Откъде знаеш,че не е нормално?Ако приятелката на автора на темата е на 13,кво очаква?!Все пак не всички почват да се ебат от 12 годишни... :roll:

strange__
02-04-2007, 08:19
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

:lol: :lol: :lol: Вие сте некви уникални :lol: :lol: :lol:
Не бе,мацка-ти си уникалната тука :!: Толкова брутално ограничена си,че съм в мега шока! Това е сигурно 6-7 тема,която отварям и в която ти се смея със глас.Какво като си на 15 години и са те минали всички чалга-пичове от квартала/града?!Нещо за много велика ли си се взела?! Поредната дрисла,която се има за секс-богиня...не,че съм много по-голяма от теб на години,но ако бях като тебе-бих си пръснала мозъка (ако го имах изобщо...) :roll:
По темата...автора толкова и я обича мацката,ако изпитваше нещо друго,различно от желанието да се на*бе,изобщо нямаше да се стига до тази тема :wink:

kukli4ka__
02-04-2007, 10:28
абе хора какви са тия любовни истории дето разправяте май някои хора гледат много сериали как 8 месеца няма да му пусне какво значи не съм готова за да е толкова време с него трябва да има чувства а щом има какво и пречи да се наебе не е толкова сложно!има и друг вариант ходи тя да се шиба с разни и на него не му пуска!на колко години е това момиче?

malkoto_sladur4e
02-04-2007, 10:31
Пълни глупости!!! :smt013 Ако е малка наистина може да я е страх и да не е готова!А ти ако я обичаш ще я изчакаш (да я зарежеш е най-тъпото което може да направиш)!!!!!!!!!!!!!!! :smt011

malkoto_sladur4e
02-04-2007, 10:34
П.С. krem4eto мн ми харесва!Супер мацка!Точно така...аз с моя приятел 7 месеца не правих секс..чак тогава му пуснах и кво?!?Просто по-рано не се чувствах напълно готова пък и бях мн малка тогава..Кви са тия измишлиотини ве хора?!?!?!Пример:Ако не ти пусне не те обича...и един мърмот завива шоколада в станиол #-o #-o #-o

gangbang
02-04-2007, 12:30
8 месеца са много да се чака жена да легне в кревата ти. Била тя и девствена.
Но не е и основно нейна вината.Ти явно също не си достатъчно дозрял, за да можеш да я предразположиш, така че да се навие да го направи с теб. :D

Sexapilna_kukla
02-04-2007, 12:51
8 месеца са много да се чака жена да легне в кревата ти. Била тя и девствена.
Но не е и основно нейна вината.Ти явно също не си достатъчно дозрял, за да можеш да я предразположиш, така че да се навие да го направи с теб. :D
:smt023 Така е!

sexy_tigar4e_MM
02-04-2007, 15:30
П.С. krem4eto мн ми харесва!Супер мацка!Точно така...аз с моя приятел 7 месеца не правих секс..чак тогава му пуснах и кво?!?Просто по-рано не се чувствах напълно готова пък и бях мн малка тогава..Кви са тия измишлиотини ве хора?!?!?!Пример:Ако не ти пусне не те обича...и един мърмот завива шоколада в станиол #-o #-o #-o
nie puk hodehme 11 meseca kodato mu pusnah... :roll: mili4kiq mi... :smt008

02-04-2007, 16:05
Виждате ли, те, видите ли, ни ПУСКАЛИ.. И както вече споменах, вероятно трябва горещо да ви благодарим, а?

Овцееееее...

krem4et0
02-04-2007, 16:11
П.С. krem4eto мн ми харесва!Супер мацка!Точно така...аз с моя приятел 7 месеца не правих секс..чак тогава му пуснах и кво?!?Просто по-рано не се чувствах напълно готова пък и бях мн малка тогава..Кви са тия измишлиотини ве хора?!?!?!Пример:Ако не ти пусне не те обича...и един мърмот завива шоколада в станиол #-o #-o #-o
nie puk hodehme 11 meseca kodato mu pusnah... :roll: mili4kiq mi... :smt008
А,аз 18,но защо трябва да "пускаме". решенито да правим секс тогава го взехме двамата. Преценихме,че връзката ни трябва да е сигурна и стабилна,а и 9 от тези 18 месеца той беше в казармата!

DitmataMC
02-05-2007, 22:03
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!


кремчето,ти си рядко праведно момиче,такива като тебе са 1 на сто, :| , реликва ;-)

koalka
02-06-2007, 08:58
Ти си много зле и е ясно, че главно от това се интересуваш.Момичето, ако е девствено естествено, че ще се притеснява.Но ти опитваш ли се да я успокоиш, да й кажеш, че ти си до нея и няма от какво да се притеснява, че ще си нежен и внимателен или не?

krem4et0
02-06-2007, 09:14
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!


кремчето,ти си рядко праведно момиче,такива като тебе са 1 на сто, :| , реликва ;-)
Не е така-имам 2 колежки,които са го правили след година и 8 месеца едната и след 2 години и нещо другата. Те са уникални,а не аз.

deusex
02-06-2007, 09:20
кремче извинявай ама колежките ти са леко задрастени...
това което са направили само по себе си е геройство НО да не забравяме че никой не е безсмъртен а живота е ОБИДНО кратък за да се попиляват цели 2 години без секс...
както и да е
а по темата:

"НЯМА ЖЕНА КОЯТО ДА НЕ ПУСКА - ИМА МЪЖ КОЙТО НЕ ЗНАЕ КАК ДА СИ ПОИСКА!!!"

HopeLesss
02-06-2007, 09:21
Ти си много зле и е ясно, че главно от това се интересуваш.Момичето, ако е девствено естествено, че ще се притеснява.Но ти опитваш ли се да я успокоиш, да й кажеш, че ти си до нея и няма от какво да се притеснява, че ще си нежен и внимателен или не?

Тук не си права. Ако се интересуваше само от това, до сега да я беше зарязал 100 пъти. Щом е бил с нея 8 месеца без да са спали, значи наистина я обича. Но в крайна сметка всеки си има нужди.

Ако трябва да съм честна, аз бях 1 година с приятеля си преди да го направим. Не мисля че съм го държала на сухо. Просто го направихме, когато и двамата бяхме напълно готови. Не е важно колко време сте заедно, а дали и двамата сте готови за това нещо.

Опитай се да разговаряш с нея. Може би не си я предразположил да иска да бъде с теб... :roll:

IlLuSi0nS`
02-06-2007, 09:48
8 месеца си я чакал.. браво! моите поздравления.. ама да не я беше чакал толкова.. се пиши тука и питай ама що ама кфо.. проведете един дълъг разговор в задушевна атмосфера на тема нейната представа за време пък и секса мое го вмъкнете в разговора.. ако има време естествено..

krem4et0
02-06-2007, 09:56
кремче извинявай ама колежките ти са леко задрастени...
това което са направили само по себе си е геройство НО да не забравяме че никой не е безсмъртен а живота е ОБИДНО кратък за да се попиляват цели 2 години без секс...
както и да е
а по темата:

"НЯМА ЖЕНА КОЯТО ДА НЕ ПУСКА - ИМА МЪЖ КОЙТО НЕ ЗНАЕ КАК ДА СИ ПОИСКА!!!"
Е,аз не казвам,че е правилно или не е. Просто е факт. А и аз да речем не мисля,че годината и половина без секс е пропиляна,защото ми даде възможност да разбера що за човек е той,да съм сигурна в реакциите му,да го опозная като 5-те си пръста,а и платоничната любов има чар. Имах нужда от таква,а не от консуматорска връзка. Това да се разхождаме,да сме си заедно просто прегърнати или хванати за ръка е нещо неповторимо и понякога сексът бледнее пред такива мигове.

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 11:09
ami normalno e 8 meseca da ne iska da ti pusne kvo lo6o ima???

02-06-2007, 11:36
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

ti lud si li mom4e .....dava6 oltimatomi ili 6e q naebe6 ili 6i i tegli6 edni putki maini i 6e q zarejej.....8 meseca ti lud si li za tolkoz vreme mojeje da si nameri6 nqkoq koqto pone da ti puska.... :smt017

avtora.bez.sex
02-06-2007, 19:18
аз съм тоя лош човек - автора
не сме на по 13, аз съм на 18, а тя почти на 16. Преразполагах я всякак, трикчета фатки и приумици. И НИЩО. а тия дето пише като излезнали от час по сексуална култура - go to hell. просто искам секс. тва не е нещо лошо или ненормално, по принцип трябва да е хубаво.
за да събудя съжаление, ще ви кажа че не съм го правил, и съм и казал на тъпата кучка, че ако завърша гимназия девствен се самоубивам. Писна ми да съм най-прецакан.
И тук е мястото за една дзен приказка. За човека с най-мръсните крака тази страна на великия водопровод. Тоя тип просто не си ми краката 10 дни, толкова просто, а толкова ефективно да привлече момичетата. И то готини момичетата, не са били некви мърли. Даже си прасна една.
И аз просто се чувствам ужасно, от гледна точка на това, че тоя изруд неден, и всякакви такива образи като него, направо каст на хорър филм. те винаги имат всичко, а аз с пръз в гъза.
И тая просто ще ме умори от скука, праща ми смс - ела у нас. И само се целуваме и нищо повече, ако ми дойде неква интересна идея, тя все се дърпа. И все нещо и изниква. Утре щех да заведа на бира и картофки с класа ми да отпразнуваме, че никой не остана без оценка. А тя ще среща баба си. И то не е само тоя път - то гости ли ще има, или ще има за учене, или пък си отива на село или некви такива

malka_sladuranka
02-06-2007, 19:48
аз съм тоя лош човек - автора
не сме на по 13, аз съм на 18, а тя почти на 16. Преразполагах я всякак, трикчета фатки и приумици. И НИЩО. а тия дето пише като излезнали от час по сексуална култура - go to hell. просто искам секс. тва не е нещо лошо или ненормално, по принцип трябва да е хубаво.
за да събудя съжаление, ще ви кажа че не съм го правил, и съм и казал на тъпата кучка, че ако завърша гимназия девствен се самоубивам. Писна ми да съм най-прецакан.
И тук е мястото за една дзен приказка. За човека с най-мръсните крака тази страна на великия водопровод. Тоя тип просто не си ми краката 10 дни, толкова просто, а толкова ефективно да привлече момичетата. И то готини момичетата, не са били некви мърли. Даже си прасна една.
И аз просто се чувствам ужасно, от гледна точка на това, че тоя изруд неден, и всякакви такива образи като него, направо каст на хорър филм. те винаги имат всичко, а аз с пръз в гъза.
И тая просто ще ме умори от скука, праща ми смс - ела у нас. И само се целуваме и нищо повече, ако ми дойде неква интересна идея, тя все се дърпа. И все нещо и изниква. Утре щех да заведа на бира и картофки с класа ми да отпразнуваме, че никой не остана без оценка. А тя ще среща баба си. И то не е само тоя път - то гости ли ще има, или ще има за учене, или пък си отива на село или некви такива Ц-ц-ц как говориш само. Пожелавам ти да си завършиш гимназия девствен.
П.С трябва да се научиш да уважаваш човека до себе си..

Barbie
02-06-2007, 20:04
И какво, прощавай, ще стане ако завършиш гимназията девствен?!
Съчувствам на момичето да теб (така наречената "тъпа кучка"). Вярвам, че ако спи с теб, после горчиво ще съжалява. Защото с хлапашкото си и незряло отношение, явно не си готов да бъдеш първия МЪЖ (думата е ключова!) в живота на едно момиче.
Аман от деца-идиотчета...пък било то на 18!

malka_sladuranka
02-06-2007, 20:24
И какво, прощавай, ще стане ако завършиш гимназията девствен?!
Съчувствам на момичето да теб (така наречената "тъпа кучка"). Вярвам, че ако спи с теб, после горчиво ще съжалява. Защото с хлапашкото си и незряло отношение, явно не си готов да бъдеш първия МЪЖ (думата е ключова!) в живота на едно момиче.
Аман от деца-идиотчета...пък било то на 18! Напълно съм съгласна с думите ти. Много мразя такива комплексарчета, неосъзнаващи какво правят и как могат да наранят човека до себе си. :evil: Към автора: За да получиш нещо трябва и ти да дадеш.

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 20:33
ходим вече 8 месеца а тя се дърпа и все си измисля некви причини и извинения. казва че я било страх

Ами тая не те обича, просто не държи на теб. Много е 8 месеца и да не ти пусне. Месец до 3 най-много. За кво си с нея? Поне свирки да ти прави

ama ti normalna li si???

avtora.bey.sex
02-06-2007, 20:38
аз ли съм комплексатче, аз ли бе, нещастни тъпачки такива. я се заврете в някоя дупка и си заврете уважението отзад. а тя уважава ли ме? като ме прави на последен идиот.
значи да разбирам че вие мили дами-фригиди сте на страната на човека с най-мръсните (думата е черно, много черно и смрадливо) крака и сие?

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 20:39
Ние с гаджето ми не правихме секс 18 месеца!!!!!!! Причини-много,но това е фактът. И през тези 18 месеца нито 1 път не ме е карал да правя каквото и да е било и никога не е настоявал. Бяхме решили да го направим,когато НАИСТИНА го искаме. Бяхме на по 20,когато го направихме и ни беше за първи път и на двамата!

evala ti za teq prikazki

malka_sladuranka
02-06-2007, 20:42
А пък автора е КуКу :smt118

CvEtI`KiSs
02-06-2007, 20:46
А пък автора е КуКу :smt118

dam napralno e vqrno tfa hah

wHiTe GiRl
02-07-2007, 06:02
Ne e stra6no kato ne si go pravil 8 meseca prosto qvno tq ne e gotova .Moia 4aka 7 meseca predi da mu pusna i sega si mislq 4e malko sam izbarzala taka 4e kolkoto po kasno tolkova po dobre....e estestveno bez da se uvli4ate ...Prosto kogato go napravi6 posle trqq da ti e priqtno 4e si go naprail a ne da si kaje6 ''tova li be6e momenta i tozi li be6e 4oveka za men.." pomisli si
:)

krem4et0
02-07-2007, 06:17
аз съм тоя лош човек - автора
не сме на по 13, аз съм на 18, а тя почти на 16. Преразполагах я всякак, трикчета фатки и приумици. И НИЩО. а тия дето пише като излезнали от час по сексуална култура - go to hell. просто искам секс. тва не е нещо лошо или ненормално, по принцип трябва да е хубаво.
за да събудя съжаление, ще ви кажа че не съм го правил, и съм и казал на тъпата кучка, че ако завърша гимназия девствен се самоубивам. Писна ми да съм най-прецакан.
И тук е мястото за една дзен приказка. За човека с най-мръсните крака тази страна на великия водопровод. Тоя тип просто не си ми краката 10 дни, толкова просто, а толкова ефективно да привлече момичетата. И то готини момичетата, не са били некви мърли. Даже си прасна една.
И аз просто се чувствам ужасно, от гледна точка на това, че тоя изруд неден, и всякакви такива образи като него, направо каст на хорър филм. те винаги имат всичко, а аз с пръз в гъза.
И тая просто ще ме умори от скука, праща ми смс - ела у нас. И само се целуваме и нищо повече, ако ми дойде неква интересна идея, тя все се дърпа. И все нещо и изниква. Утре щех да заведа на бира и картофки с класа ми да отпразнуваме, че никой не остана без оценка. А тя ще среща баба си. И то не е само тоя път - то гости ли ще има, или ще има за учене, или пък си отива на село или некви такива Ц-ц-ц как говориш само. Пожелавам ти да си завършиш гимназия девствен.
П.С трябва да се научиш да уважаваш човека до себе си..
Дамммммм голям проблем-ще се самоубива ако завърши девствен гимназия. Боже! Как ще го направиш-ще се обесиш,ще се хвърлиш от блока или ще си биеш сънотвърно. А и идеята с рязане на вените не е лоша,ама съм чувала,че доста се мъчиш. Ако ти трябват още идее за самоубийство-пиши. Аз съм насреща. А ти с това отношение към приятелката си заслужаваш само това да не правите секс НИКОГА!
Вчера по повод на твоята тема попитах приятеля ми какво е мислил по въпроса,че не правим секс 1 година и половина и думите му много ме впечатлиха. Той каза:по едно време си мислех,че това няма да се случи никога,но нямаше значение-на мен ми беше хубаво да съм с теб. В 1 връзка момичето трябва първо да намекне,че този момент е дошъл. За нас мъжете е по-лесно-кой не иска да прави секс? За вас жените е по-трудно да се решите и ако ви притискаме това няма да стане,както вие го искате.
Цитирах по памет. И не защото го каза моят приятел мисля,че е чудесно. дано да има повече такива момчета.
Негови са думите-и да не бяхме правили 5 години секс-не ми пука. Хубаво е просто да сме заедно и никога нямаше да те заставя.
как да не го обичаш това момче?

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 08:05
аз съм тоя лош човек - автора
не сме на по 13, аз съм на 18, а тя почти на 16. Преразполагах я всякак, трикчета фатки и приумици. И НИЩО. а тия дето пише като излезнали от час по сексуална култура - go to hell. просто искам секс. тва не е нещо лошо или ненормално, по принцип трябва да е хубаво.
за да събудя съжаление, ще ви кажа че не съм го правил, и съм и казал на тъпата кучка, че ако завърша гимназия девствен се самоубивам. Писна ми да съм най-прецакан.
И тук е мястото за една дзен приказка. За човека с най-мръсните крака тази страна на великия водопровод. Тоя тип просто не си ми краката 10 дни, толкова просто, а толкова ефективно да привлече момичетата. И то готини момичетата, не са били некви мърли. Даже си прасна една.
И аз просто се чувствам ужасно, от гледна точка на това, че тоя изруд неден, и всякакви такива образи като него, направо каст на хорър филм. те винаги имат всичко, а аз с пръз в гъза.
И тая просто ще ме умори от скука, праща ми смс - ела у нас. И само се целуваме и нищо повече, ако ми дойде неква интересна идея, тя все се дърпа. И все нещо и изниква. Утре щех да заведа на бира и картофки с класа ми да отпразнуваме, че никой не остана без оценка. А тя ще среща баба си. И то не е само тоя път - то гости ли ще има, или ще има за учене, или пък си отива на село или некви такива

защо просто не я зарежеш? намери си някоя на която ще и пука..

IlLuSi0nS`
02-07-2007, 08:10
Вчера по повод на твоята тема попитах приятеля ми какво е мислил по въпроса,че не правим секс 1 година и половина и думите му много ме впечатлиха. Той каза:по едно време си мислех,че това няма да се случи никога,но нямаше значение-на мен ми беше хубаво да съм с теб. В 1 връзка момичето трябва първо да намекне,че този момент е дошъл. За нас мъжете е по-лесно-кой не иска да прави секс? За вас жените е по-трудно да се решите и ако ви притискаме това няма да стане,както вие го искате.
Цитирах по памет. И не защото го каза моят приятел мисля,че е чудесно. дано да има повече такива момчета.
Негови са думите-и да не бяхме правили 5 години секс-не ми пука. Хубаво е просто да сме заедно и никога нямаше да те заставя.
как да не го обичаш това момче?

ам аз няма да го обичам такова момче.. кфо толкова има в едно чукане е бахти и хората дето сте.. години минали.. ама моля ти се.. и защо винаги трябва да поставяш някакви свои си критерии и да ги налагаш върху всички останали хора.. за да правиш секс с един човек не ти трябва нищо повече от физическо привличане.. защо го правите толкова сложно?

deusex
02-07-2007, 08:11
за всеки който има подобен проблем ще кажа лесно решение в 2 точки:

- ходи с жената
- еби любовницата

:-D

Cherkeza
02-07-2007, 08:45
ша си го караш на чикий и това е то :D :wink:

02-07-2007, 08:55
Ебахти и кретена дето си!!! Наистина заслужаваш не само да завършиш девстен гимназия, ами и девствен да си умреш!!!
Горкото момиче!!! Съжалявам я как е търпяла такова отношение 8 месеца!! Явно е мазохистка, нещо...
И ще я наричаш тъпа кучка!!! Как ще наричаш така гаджето си, бе шибаняк!?! Нищо чудно, че не ще секс момичето от такъв некадърник!!!
Бахти и хората дето сте... ](*,)

krem4et0
02-07-2007, 08:56
Вчера по повод на твоята тема попитах приятеля ми какво е мислил по въпроса,че не правим секс 1 година и половина и думите му много ме впечатлиха. Той каза:по едно време си мислех,че това няма да се случи никога,но нямаше значение-на мен ми беше хубаво да съм с теб. В 1 връзка момичето трябва първо да намекне,че този момент е дошъл. За нас мъжете е по-лесно-кой не иска да прави секс? За вас жените е по-трудно да се решите и ако ви притискаме това няма да стане,както вие го искате.
Цитирах по памет. И не защото го каза моят приятел мисля,че е чудесно. дано да има повече такива момчета.
Негови са думите-и да не бяхме правили 5 години секс-не ми пука. Хубаво е просто да сме заедно и никога нямаше да те заставя.
как да не го обичаш това момче?

ам аз няма да го обичам такова момче.. кфо толкова има в едно чукане е бахти и хората дето сте.. години минали.. ама моля ти се.. и защо винаги трябва да поставяш някакви свои си критерии и да ги налагаш върху всички останали хора.. за да правиш секс с един човек не ти трябва нищо повече от физическо привличане.. защо го правите толкова сложно?
за някои хора сексът не е просто чукане. Не мога да си представя да съм интимна с човек,който не познавам. Не налагам нищо-просто си казвам как е при мен!

bungle
02-07-2007, 08:57
Ебахти и кретена дето си!!! Наистина заслужаваш не само да завършиш девстен гимназия, ами и девствен да си умреш!!!
Горкото момиче!!! Съжалявам я как е търпяла такова отношение 8 месеца!! Явно е мазохистка, нещо...
И ще я наричаш тъпа кучка!!! Как ще наричаш така гаджето си, бе шибаняк!?! Нищо чудно, че не ще секс момичето от такъв некадърник!!!
Бахти и хората дето сте... ](*,)

Mного точно казано. :-({|=

XXX_f
02-07-2007, 10:17
браво готин (тук има ирония)
как може да говориш така, явно ти не я обичаш
мога да ти кажа едно нещо ако наистина я обичаш , ще чакаш ако трябва 10 години [-(

OtherDimension
02-07-2007, 10:22
браво готин (тук има ирония)
как може да говориш така, явно ти не я обичаш
мога да ти кажа едно нещо ако наистина я обичаш , ще чакаш ако трябва 10 години [-(

е тук се поизхвърли малко :) :)
ти твоя я се замисли дали ще можеш да го чакаш 10 години :roll:

XXX_f
02-07-2007, 10:29
браво готин (тук има ирония)
как може да говориш така, явно ти не я обичаш
мога да ти кажа едно нещо ако наистина я обичаш , ще чакаш ако трябва 10 години [-(

е тук се поизхвърли малко :) :)
ти твоя я се замисли дали ще можеш да го чакаш 10 години :roll:

образно казано "ще чака 10 години"