PDA

View Full Version : Мразя жените



ахваяяъ
02-03-2007, 18:22
Незнам какво ми става напоследък. Понеже съм срамежлив и никога не съм говорил с момиче през живота си, пък и не съм "Брад Пит" :( започвам напоследък да се ядосвам като видя момиче, псувам я на ум и т.н. Да не би да започвам да ставам гей :shock: защото докато все още мисля трезво ме е гнус от "мъжката любов". Кажете кво да правя, на 18 години съм :smt009

nikinkaaa
02-03-2007, 18:24
Хах зле , бате мноу зле :lol: Ние какво сме виновни , че ти си уекичко задръстен?И аз мразя мъжете ма мене никой не ме пита :lol:

Addict
02-03-2007, 18:34
Трай ма!!!
Ми пич не ти и трее бе... Жена ли е само за псуване става...
Е и за други неща, ама то т'ва пущиняци... много малко жени го правят добре... Така че псувай си на воля, даже може и на глас :smt005 Жена ли е не ми го фали... *Човал за праене на секс* - Една ***, друго полезно си нямат.

02-03-2007, 18:35
ако не харесва6 жени си зле и за ни6тъ нестава6 но ако харесва6 жени ми си слоии снимка тука и 6ти каа ко требва да си пооправи6 да си малко по красиж :)

cherinka
02-03-2007, 18:54
бати проблема. ми мрази си квото щеш и който искаш си псувай. психоидеот!

02-03-2007, 19:02
Знам, че не е нормално. Затова пиша тук.
Е ся не съм чак толкова психясъл, просто се дразня като видя хубаво момиче или пък щастлива двойка защото немога да го имам и аз това :cry:


слоии снимка тука и 6ти каа ко требва да си пооправи6 да си малко по красиж :)
хехехе няма нужда от снимка :wink: Ще се опиша - 177 см висок, 92 кг., с пъпки....има ли нужда да казвам още? :?

iiirish
02-03-2007, 19:05
и сега какво да правим ние?! някоя от нас да се съблече?! :smt005 баси! ми като не можеш да си намериш момиче и да си развържеш езика пред нея тя не ти е виновна за нищо!!! :evil:

Beb4e__to
02-03-2007, 19:07
Ми и аз мраза мом4ета ама да тръгна да ги псувам ли :lol:

02-03-2007, 19:07
и сега какво да правим ние?! някоя от нас да се съблече?! :smt005 баси! ми като не можеш да си намериш момиче и да си развържеш езика пред нея тя не ти е виновна за нищо!!! :evil:
И къв е смисълът да и кажа нещо като съм 1000% сигурен че няма да каже и една дума на мухльо като мен

punisher
02-03-2007, 19:12
Знам, че не е нормално. Затова пиша тук.
Е ся не съм чак толкова психясъл, просто се дразня като видя хубаво момиче или пък щастлива двойка защото немога да го имам и аз това :cry:


слоии снимка тука и 6ти каа ко требва да си пооправи6 да си малко по красиж :)
хехехе няма нужда от снимка :wink: Ще се опиша - 177 см висок, 92 кг., с пъпки....има ли нужда да казвам още? :?

яя висок си колкото мене :P
ае идвай да се заговряме и да приключваме :-D
не бе пич... кво са едвали си гей.. то и аз понякога се отегчавам ама да не ти пука мн мн ... :wink:

Undying
02-03-2007, 20:03
Определено нещо ти хлопа...

02-03-2007, 20:09
В такъв случай приеми,че си гей и почни да псуваш и мъжете! :P :-D

honda^
02-04-2007, 15:56
Ае, хора, мом4ето е писало, за6тото се надява някой да го посъветва не6то, а не да го ебават. Аз кво мога да кажа за твоя проблем...събери смелост и се отпусни малко. УСПЕХ!!!

bawdy talk
02-04-2007, 16:08
Постарай се да си готин за да те харесват момичетата,така и ти ще почнеш да ги харесваш!!!Мисля че ти ги мразиш защото те не те харесват! :D

svetlidim
02-04-2007, 20:52
Ти не се харесваш,как да те харесат другите?Отиди на козметик и вкарай малко походка и всичко ще е тип-топ!!!Момичетата ще почнат да те харесват и ти също тях и всичко ще е ОК. :)

02-04-2007, 21:14
poe4eto ste qko tupi... dori ne razbrahte problema na 4oveka... kifli smotani

svetlidim
02-04-2007, 21:19
Ти като го разбра,ко напрай???Нищо,нали?..кифладж я..!!! :smt016

GLeZoRanA
02-04-2007, 22:49
Незнам какво ми става напоследък. Понеже съм срамежлив и никога не съм говорил с момиче през живота си, пък и не съм "Брад Пит" :( започвам напоследък да се ядосвам като видя момиче, псувам я на ум и т.н. Да не би да започвам да ставам гей :shock: защото докато все още мисля трезво ме е гнус от "мъжката любов". Кажете кво да правя, на 18 години съм :smt009 Стани гей тогава

Alerta
02-04-2007, 22:58
Е като си мухльо както сам се описваш кво са ти виновни?
А и как можете да псувате жените, при условие, че точно те са ви раждали и ако не са били те вас нямаше да ви има?

kAdrOkoSkA
02-04-2007, 23:32
Незнам какво ми става напоследък. Понеже съм срамежлив и никога не съм говорил с момиче през живота си, пък и не съм "Брад Пит" :( започвам напоследък да се ядосвам като видя момиче, псувам я на ум и т.н. Да не би да започвам да ставам гей :shock: защото докато все още мисля трезво ме е гнус от "мъжката любов". Кажете кво да правя, на 18 години съм :smt009

Ха Ха! "Леееееко" си се комплексирал, ама няма страшно - гей все още не си :smt005 Поговорката за лисицата и гроздето ако знаеш... напълно и изцяло е приложима в твоя случей :smt016 И само да отбележа - няма да те харесат колкото и да ги псуваш! xaxaxaxaaxa

JORJIQ_*_#_*
02-05-2007, 14:47
Хората са казали- не трябва да допускаме неуспехите да влезнат в сърцето ни! Каквото и да става не се отчайвай, иначе тотално си режеш шансовете. Ако си настроен с омраза гарантирам ти ,че никое момиче няма да ти обърне внимание, както и да изглеждаш. За повече самочувствие, вместо да се вайкаш, по-добре ходи на фитнес, лекувай си акнето и така! Късмет

assd
02-05-2007, 16:10
бъди пич! аз така израстнах (като малък не бях хубав, и не ме забелязваха много) но след тва всичко се оправи, даже ми предлагаха да ставам манекен (наистина, не се шегувам, защото реших на 15 че не искам да съм загубеняк и тръгнах на фитнес) и след 3-4 год резултата се вижда (са съм на 20) и мога смело да твърдя че съм супер (е ама съм и скромен), а като включим и че имам кола съм направо неустоим.... (уф малко се възгордях, ама си е верно че съм нарцис :D )
пп имам и сини очи :wink:
така че не се притеснявай, всичко е в твоите ръце - или искаш да се промениш и ще го направиш или ще си пишеш във форумите и ще се оплакваш...
успех!

koalka
02-05-2007, 18:24
Момичетата не са ти виновни, че не можеш да говориш с тях...

salkiTy
02-05-2007, 18:43
Еми...нямам думи... #-o Не мога да проумея как можеш да псуваш някое случайно момиче(и при тва на ум) без да го познаваш...Та това е толкоз жалко...Първо туй, че псуваш всяка срещната означава, че не си доволен (само ти си знаеш от кфо) и единственото спасение да поемеш иниацивата в свои ръце (а не да хленчиш наляво-надясно). А пък че псуваш наум..ми научи се да си изразяваш чувствата или там квото и да е на глас и ако може по-интелигентно, защото вече не е модерно да се псува :smt005 ...А и можеш да промениш визията си, но ако се захванеш с фитнес или някакви процедури, няма да стане за кратко време..НЕОБХОДИМО е търпение, както и в отношенията ти с жените.. :wink:

Dez
02-06-2007, 00:04
Незнам какво ми става напоследък. Понеже съм срамежлив и никога не съм говорил с момиче през живота си, пък и не съм "Брад Пит" :( започвам напоследък да се ядосвам като видя момиче, псувам я на ум и т.н. Да не би да започвам да ставам гей :shock: защото докато все още мисля трезво ме е гнус от "мъжката любов". Кажете кво да правя, на 18 години съм :smt009

1 shti kaja kopele :) brad pit i toi purdi, sere i kato stane sled sun ima losh duh :) _\m/ PEACE :)

02-06-2007, 01:47
тъй лиии?аз пък мрязя мъжете :smt013 ](*,)

BeBcHeTo
02-06-2007, 06:31
Ние па кфо може да ти помогнем....?!?!

leko_otkachena
02-06-2007, 06:43
Трай ма!!!
Ми пич не ти и трее бе... Жена ли е само за псуване става...
Е и за други неща, ама то т'ва пущиняци... много малко жени го правят добре... Така че псувай си на воля, даже може и на глас :smt005 Жена ли е не ми го фали... *Човал за праене на секс* - Една ***, друго полезно си нямат.TOQ PA TI BOLEN LI SI?TI KATO SI NQKAKUV ......... I MISLISH TAKA ZA JENITE NE ZAVIJDAM NA MOMICHETO S KOETO HODISH!!!!!!1 ](*,) :smt019 :smt013 :arrow: otnosno temata ami mai si mnooogo sramejliv i si mislish,che jenite sa ti vinovni,che ne gi zagovarqsh