PDA

View Full Version : Бременна ли съм???



02-07-2007, 16:47
Ужасно ми е неудобно да питам за това тук, но умирам от страх и трябва да знам.
Преди седмица имаше купон и с гаджето ми отидохме. До тогава бях девствена и в онзи ден..той ме отвори с пръсти. Чувала съм, че и преди същинското изпразване момчетата отделят капчици сперма. Има ли възможност, докато се е пипал да е останало нещо по пръстите му и когато ги "пъхна" в мен да съм забременяла. Подчертавам, че той така и не се изпразни. Пръстите му не проникнаха особено на дълбоко, но дали това има значение. И второто нещо..имаше момент (може би не повече от 20-40 секунди максимум), когато пениса му бе особено близо до влагалището ми(не го е пъхал!)
Треперя от страх. След няколко дни говорих с приятелки и те ме посъветваха да взема от хапчетата за след 72 часа, но на опаковката пишеше, че те са най-ефективни, ако се вземат до 12 часа след акта, а вече бяха минали близо 60. В деня, когато ме отвориха бе последният ден от мензиса ми, знам, че тогава рискът е най-голям.
Не мога да чакам един месец за да видя дали нещо се е случило. Моля ви, тези, които имат повече опит с това да ми помогнат - възможно ли е да съм забременяла?

02-07-2007, 16:54
spokoino ni6to ti nqma.tiq spermatozoidi ne mogat da letqt ili da se teleportirat,6tom ne sa bili vpruskani v teb sus sila nqma kak da e stanalo ne6to.a nali znae6 4e sled 1 sedmica ot predpolagaemiq gaf moje da si napravi6 test i toi 6e ti pokaje nai-dobre.estestveno sigurno ima 6ans 0,0001% da si bremenna.vsi4ko e vuzmojno.nikoi tuk ne moje da ti kaje sus sigurnost.napravi si test i ne se tup4i s tiq vredni hap4eta bez pri4ina. [-X

DIVINE_TIME
02-07-2007, 16:55
Първо: Има много такива теми но ...
Второ: няма как да си забременяла защото:
- си била в последния ден от cикъла си , а тогава вроятността да забременееш (обратно на това,което ти твърдиш) е най-малка!
- Не сте имали полово сношение!
- Относно пръстите ... сперматозоидите умират , при съприkосновение с въздуха ...
И страаашно много още фактори има , но смятам , че е глупаво и ненужно да изброявам ...

alkobalko
02-07-2007, 16:55
Няма никакъв шанс да си забременяла. Щом дори не е проникнал в теб и не е свършил няма никаква възможност да си бременна. Не се притеснявай. Искам да те поправя. Последния ден от менструацията не е най-рисковия за бременност. Такъв период е "овулацията" (14 дни от началото на предишната менструация или 14 дни до идването на следващата). И все пак е трудно да се определи кога точно е овулацията при момичетата с нередеовен цикъл.

tequila
02-07-2007, 16:55
Ужасно ми е неудобно да питам за това тук, но умирам от страх и трябва да знам.
Преди седмица имаше купон и с гаджето ми отидохме. До тогава бях девствена и в онзи ден..той ме отвори с пръсти. Чувала съм, че и преди същинското изпразване момчетата отделят капчици сперма. Има ли възможност, докато се е пипал да е останало нещо по пръстите му и когато ги "пъхна" в мен да съм забременяла. Подчертавам, че той така и не се изпразни. Пръстите му не проникнаха особено на дълбоко, но дали това има значение. И второто нещо..имаше момент (може би не повече от 20-40 секунди максимум), когато пениса му бе особено близо до влагалището ми(не го е пъхал!)
Треперя от страх. След няколко дни говорих с приятелки и те ме посъветваха да взема от хапчетата за след 72 часа, но на опаковката пишеше, че те са най-ефективни, ако се вземат до 12 часа след акта, а вече бяха минали близо 60. В деня, когато ме отвориха бе последният ден от мензиса ми, знам, че тогава рискът е най-голям.
Не мога да чакам един месец за да видя дали нещо се е случило. Моля ви, тези, които имат повече опит с това да ми помогнат - възможно ли е да съм забременяла?
това по скоро е параноя :wink:

[m!s$_k@pr!$]
02-07-2007, 17:01
Ужасно ми е неудобно да питам за това тук, но умирам от страх и трябва да знам.
Преди седмица имаше купон и с гаджето ми отидохме. До тогава бях девствена и в онзи ден..той ме отвори с пръсти. Чувала съм, че и преди същинското изпразване момчетата отделят капчици сперма. Има ли възможност, докато се е пипал да е останало нещо по пръстите му и когато ги "пъхна" в мен да съм забременяла. Подчертавам, че той така и не се изпразни. Пръстите му не проникнаха особено на дълбоко, но дали това има значение. И второто нещо..имаше момент (може би не повече от 20-40 секунди максимум), когато пениса му бе особено близо до влагалището ми(не го е пъхал!)
Треперя от страх. След няколко дни говорих с приятелки и те ме посъветваха да взема от хапчетата за след 72 часа, но на опаковката пишеше, че те са най-ефективни, ако се вземат до 12 часа след акта, а вече бяха минали близо 60. В деня, когато ме отвориха бе последният ден от мензиса ми, знам, че тогава рискът е най-голям.
Не мога да чакам един месец за да видя дали нещо се е случило. Моля ви, тези, които имат повече опит с това да ми помогнат - възможно ли е да съм забременяла?
Абе вие не разбрахте ли че не се забременява така лесно??? Пък и дори как може да се съмняваш? Нямаш елементарна сексуална култура (не че те обиждам)

Barbie
02-07-2007, 17:04
Ужасно ми е неудобно да питам за това тук, но умирам от страх и трябва да знам.
Преди седмица имаше купон и с гаджето ми отидохме. До тогава бях девствена и в онзи ден..той ме отвори с пръсти. Чувала съм, че и преди същинското изпразване момчетата отделят капчици сперма. Има ли възможност, докато се е пипал да е останало нещо по пръстите му и когато ги "пъхна" в мен да съм забременяла. Подчертавам, че той така и не се изпразни. Пръстите му не проникнаха особено на дълбоко, но дали това има значение. И второто нещо..имаше момент (може би не повече от 20-40 секунди максимум), когато пениса му бе особено близо до влагалището ми(не го е пъхал!)
Треперя от страх. След няколко дни говорих с приятелки и те ме посъветваха да взема от хапчетата за след 72 часа, но на опаковката пишеше, че те са най-ефективни, ако се вземат до 12 часа след акта, а вече бяха минали близо 60. В деня, когато ме отвориха бе последният ден от мензиса ми, знам, че тогава рискът е най-голям.

Първо, рискът е най-голям около моментът на овулацията, което ще рече дните около 14 ден между два цикъла (и все пак при различните жени овулацията настъпва по различно време.)
Второ, девойче, пениса му е бил БЛИЗО до влагалището ти и ти се чудиш бременна ли си? :-s Какви, за бога, трябва да са тези сперматозоиди-атлети, че да прелетят въпросното разстояние (обено имайки предвид, че той изобщо не бил и свършвал...)
И не, като се е докосвал и после е докосвал теб не си забременяла - има страшно много такива теми из форума.
И вместо да се тресеш от нерви (нали не си пила Постинор?!) прочети малко информация - из интернет е пълно. Не се забременява толкова лесно. Нищо ти няма и нищо страшно не е станало. Спокойно. :wink: Ползвайте предпазни средства и не се шашкай.

Plague
02-07-2007, 17:05

CvEtI`KiSs
02-07-2007, 17:08
ami spored men ne si

DIVINE_TIME
02-07-2007, 17:10
От доста време чета мненията във форума , но наскоро се регистрирах и трябва да подчертая , че всеки ден се изумлявам от темите , пуснати тук и от ниската сексуална култура на някои СЕКСУАЛНО-АКТИВНИ младежи .... :smt012

Barbie
02-07-2007, 17:26
знаеш ли колко сперматозоида трябва да си пукнат главичките в яйцеклетката за да й се спука стената?!- много!

:-s За да проникне в яйцеклетката е достатъчен ЕДИН сперматозоид. Той първо прониква през най-горния слой на яйцеклетката, след което освобождава ензими, които разрушават следващия слой на яйцеклетката, съставен от протеини. Когато сперматозоидът проникне през този слой, предизвиква реакция, която прави яйцеклетката недостъпна за останалите сперматозоиди. Друг е въпросът, че е нужен огромен брой сперматозоиди, за да може малка част да достигне яйцеклетката.

nemepoznava6
02-07-2007, 17:29
Veroqtnosta e mnogo,mnogo malka :)

Pocu_Ty
02-07-2007, 19:40
Veroqtnosta e mnogo,mnogo malka :)
....tolkova malka 4e nqma smisul da se pritesnqvash ...(spored men)

02-08-2007, 12:04
absolutno nevazmojno

02-08-2007, 19:43
хахаха ти си като кучките /тея косматите на 4 крака дет лаят иам предвид/ и те като теб в последния ден от разгонването се оплождат хахаххаха

Иначе състоянието ти е тревожно наистина - психическото. Рискът е смешно малък. Теоритично - може, ма то теоритично сперматузоид може и в кисела среда да оцелее и 10 дена да оцелее....ама не стаа така...

02-09-2007, 09:31
zdravei i az vinagi se panikoisvam za takiva ne6ta no spokoino i ne se pritesnqvai 6toto taka moje da ti zakusnee i da se panikiosa6 o6te pove4e.ako smqta6 4e ne moje6 i samo za tova 6te misli6 si vzemi test struva 3lv(sure check).spored men nqma vuzmojnost no za tvoe uspokoenie

krem4et0
02-09-2007, 15:19
Първо: Има много такива теми но ...
Второ: няма как да си забременяла защото:
- си била в последния ден от cикъла си , а тогава вроятността да забременееш (обратно на това,което ти твърдиш) е най-малка!
- Не сте имали полово сношение!
- Относно пръстите ... сперматозоидите умират , при съприkосновение с въздуха ...
И страаашно много още фактори има , но смятам , че е глупаво и ненужно да изброявам ...
Е,не е най-малка,но е относително малка. Най-малка е 1-вия ден на цикъла и последната седмица преди да ти дойде.

DIVINE_TIME
02-09-2007, 15:25
Първо: Има много такива теми но ...
Второ: няма как да си забременяла защото:
- си била в последния ден от cикъла си , а тогава вроятността да забременееш (обратно на това,което ти твърдиш) е най-малка!
- Не сте имали полово сношение!
- Относно пръстите ... сперматозоидите умират , при съприkосновение с въздуха ...
И страаашно много още фактори има , но смятам , че е глупаво и ненужно да изброявам ...
Е,не е най-малка,но е относително малка. Най-малка е 1-вия ден на цикъла и последната седмица преди да ти дойде.

E добре, няма да споря! По-голяма си,имаш повече опит,така че сигурно си права ...