PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да ми е направена магия?



02-09-2007, 09:38
kolkoto i naludni4evo da zvu4i mislq 4e mi napraviha magiq.hodih s edno mom4e koeto mn se be6e privarzalo kam men i az go zarqzah.togazva toi mi kaza dano vseki s kogoto tragna6 da go obi4a6 taka kakto az teb i dano vinagi da te zarqzvat za da vidi6 kakvo mi e na men.ot togava hodih s 4 m dosega nikoga nikoi ne me be6e za rqzval i ..zarqzaha me i 4te:(tova samo iskah da go spodelqi da popitam za mnenieto vi.a sega 6te vi pomolq i za sabet.poslednoto m s koeto hoseh me zarqza za6toto pra6tah {} po 4ata na edin negov fr s koito dori ne sme se vijdali no toi me zarqza i sega nz dali moga da napravq ne6to s koeto da si go varna.mn prikazvahme no toi kazva 4e vsi4ko ve4e e svar6ilo izvinqvah mu se no toi mi kazva 4e tova nqma da opravi ne6tata i sega sam mn ot4aqna i si nqmam ideq kakvo moga da napravq.PLS pomognete mi

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

I love elena
02-09-2007, 09:46
Мисля че момчето което ти е казало тея думи просто го е заболяло защото от личен опит ти казвам че много боли когато не може да бъдеш с човека когото обичаш.А иначе просто не си срещнала човек с който да бъде с теб

П.П:Щом това момче последното те е зарязало за глупост значи е много ревнив и няма смисъл да бъдеш с него [-X

alkobalko
02-09-2007, 09:53
Много нерално звучи да ти е направило магия. Думите, които е казал са доста тежки, но не ми се вярва наистина да са те прокълнали. Просто не си сполучила в следващите си връзки. А на последното момче се опитай да му обясниш как стоят нещата и дано всичко се оправи.

ge0rg1ev-
02-09-2007, 11:21
Магий, Бог, бла-бла-бла, такива работи няма. Измислили са ги тия работи за да може да се обяснят някои неясни нещица на хорицата. Иначе, да подкрепям по-горния пост, е гати и ревнивия момък. Да ре зареже само заради едно {} в чата.

koalka
02-09-2007, 12:18
Не мисля, че ти е направена магия.Просто момчето е било наранено и за това ти е казало тия неща(и аз бих била, обичал те е, а ти си го зарязала).Когато сме тийнейжъри имаме много връзки, които са кратки и все единият е зарязаниян(не винаги), така че може би при теб се е получило по същия начин. :wink: Недей да се притесняваш за тези неща, нищо няма да промениш,а ще ти става зле като се сетиш.Продължавай напред.

KoRn
02-09-2007, 14:24
MIlsq 4e 6e si Otreja Rukata!


Mersi za Bani4kata s praz po rano!!

Za ni6to ti si pi4! :smt006