PDA

View Full Version : Любовта на живота ми :)



DarkAngelOfHope
02-12-2007, 20:15
Здравейте :)
Чета темите из форума и все попадам на теми за раздяли, изневери, и не споделена любов, което е малко тъжно ...

Та аз искам да ви кажа за моята любов която меко казано е прекрасна. Преди време срещнах най-страхотната жена. Скоро с нея ще празнувам втори 14. февруари, след няколко седмици за втори път и рождеия ми ден, две нови години, тя прави празниците ми незабравими, а делничните дни когато сме заено - празници. Дава смисъл на живота ми. Обичам да я гледам, да виждам усмивката й, радостта в очите й. Обичам я ! Тя ми подарява най - страхотните дни в живота ми. Без нея той би бил много по скучен и сив. Незнам дали има думи с който може да се опише всичко което е тя за мен. Страхотна, мила, добра, чувствителна, нежна, изключително добра с мен ... прсото невероятна :)
И аз се опитвам да и отвръшам със съшото и се надявам че се справам добре.Надявам се да я правя щастлива поне наполовина колкото тя прави мен щастлив. Обичам я !

ОБИЧАМ ТЕ МОЯ МАЛКА СЛАДКА !!! ОБИЧАМ ТЕ !!! ТИ СИ ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА МИ !!! ОБИЧАМ ТЕ !!!

Пожелавам на всички вас да срещнете истинската любов защото тя е там някъде и ВИ чака ... не губете вяра в нея !!!

Тва е от мен за сега :)

slan4evo_momi4e
02-12-2007, 20:40
Знаеш ли DarkAngelOfHope любовта е най-страхотното нещо, което може да ти се случи.....и аз се радвам, че ти си открил жена, която да обичаш с цялото си сърце. Хората често се оплакват колко много ги боли.....но те не осъзнават, че всеки техен опит да открият правилния човек им помага да разберат какво търсят и какво искат....И така....да оценят колко прекрасна, всепоглъщаща и изпепеляваща може да бъде една любов....
Аз....срещнах човек....много специален човек...преди година и половина...прекарах две нови години с него....сега ще станат два Свети Валентина....после два негови рожденни дни и така...През цялото това време аз все се чудех дали това не е сън и наистина ли на мен се случва....и отговора винаги беше "Да, всичко е реално". Сега давам всичко от себе си, за да направя този човек щастлив....и се радвам, че той ми отвръща съсъ същото. Защото никога никой не е бил толкова важен за мен колкото е той сега. Обичам го......Обичам теб DarkAngelOfHope и искам да знаеш, че тази тема е едно от най-милите неща, които някой е правил за мен. Благодаря ти, че правиш деня ми различен и истински, че изпълваш живота ми със смисъл и караш сърцето ми да се смее.....Благодаря ти че си до мен! Обичам те!

Kraken
02-12-2007, 20:48
Еми браво пич дано навсякъде ти върви както в любовта... :mrgreen:

sokre
02-12-2007, 21:58
е брат ми с теб имаме голямо съвпадение :D
и аз ще празнувам 2-и 14 февруари с моета приятелка , и тя след 1 седмица има РД на 22-и :smt007 !
много се радвам за теб и няма кво друго да ти пожелая освен да празнувате още безброи Рожденни дни и 14-и февруари-та :P :smt057

Devilsplaymate
02-12-2007, 22:15
Много се радвам за вас. Така трябва, хората трябва да се обичат. Бъдете все така щастливи и нека чувствата ви са все така силни O:)

koalka
02-13-2007, 06:51
Много е хубаво това, което си написал, а още по-хубаво е, когато е вярно.Не знам на колко си, но и аз се чувствам така в момента.Готино е от време на време да се четат такива теми. :)

DarkAngelOfHope
02-13-2007, 09:14
ami koalka ... az sym na po4ti na 23 :) sled 2-3 sedmici 6te gi navyr6a :P
i istoriqta si e istinska :)

koalka
02-13-2007, 09:23
ami koalka ... az sym na po4ti na 23 :) sled 2-3 sedmici 6te gi navyr6a :P
i istoriqta si e istinska :)Е то е ясно, че е истинска.Предположих, че си по-голям. :wink:

alkobalko
02-13-2007, 14:11
Аз също съм влюбена по този начин. И за мен човекът до мен е смисълът на живота ми. Обичам го толкова много, че не мога да си представя живота си без него. Днес се замислих и разбрах, че само един човек може да е напълно достатъчен, може да е всичко и да ти дава всичко.

Digital
02-13-2007, 14:20
Ураааааа :smt005
браво браво :)

Papagal4e
02-13-2007, 15:02
ее много е прятно точно ,когато ти е кофти,че ще прекараш сам Св.Валентин да прочетеш такава тема и да разбереш.че има смисъл да се надяваш

babi_girl
02-13-2007, 17:07
Здравейте :)
Чета темите из форума и все попадам на теми за раздяли, изневери, и не споделена любов, което е малко тъжно ...

Та аз искам да ви кажа за моята любов която меко казано е прекрасна. Преди време срещнах най-страхотната жена. Скоро с нея ще празнувам втори 14. февруари, след няколко седмици за втори път и рождеия ми ден, две нови години, тя прави празниците ми незабравими, а делничните дни когато сме заено - празници. Дава смисъл на живота ми. Обичам да я гледам, да виждам усмивката й, радостта в очите й. Обичам я ! Тя ми подарява най - страхотните дни в живота ми. Без нея той би бил много по скучен и сив. Незнам дали има думи с който може да се опише всичко което е тя за мен. Страхотна, мила, добра, чувствителна, нежна, изключително добра с мен ... прсото невероятна :)
И аз се опитвам да и отвръшам със съшото и се надявам че се справам добре.Надявам се да я правя щастлива поне наполовина колкото тя прави мен щастлив. Обичам я !

ОБИЧАМ ТЕ МОЯ МАЛКА СЛАДКА !!! ОБИЧАМ ТЕ !!! ТИ СИ ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА МИ !!! ОБИЧАМ ТЕ !!!

Пожелавам на всички вас да срещнете истинската любов защото тя е там някъде и ВИ чака ... не губете вяра в нея !!!

Тва е от мен за сега :) mnogo se radvam za vas i vi pojelavam oshte pone 100 rojdenni dni da izkarate zaedno. i dano vseki da nameri lubov kato vashata

02-13-2007, 17:11
brao bate!

sherry
02-13-2007, 17:13
Радвай се все така на обичта си и ви пожелавам още много приказни мигове. Дано връзката ви става все по - хубава и здрава, дано само хубави неша ви се случат, а лошите мигове(дано да са малко), посрещате отново заедно...рамо до рамо, всичко е по - лесно, когато си обичан.

slan4evo_momi4e
02-14-2007, 13:33
Май тук е мястото да ти кажа Честит Свети Валентин мило мое .... {P}{P}{P} Просто наистина много си те обичам и се радвам, че за втори път имаме шанса да отпразнуваме този ден заедно :) Обичам те .... от тук до края на света :)

FcheSladko
02-14-2007, 16:26
Еее супер!!! :) Много се радвам за вас и за момичето, с което си. Голяма късметлийка е, че има човек като тебе. :) Искрено да ти кажа.. завиждам ви благородно :) Дано още много много пъти да сте заедно на този празник :) =D> =D> =D> =D> =D>

HardcorE_AFA
02-14-2007, 21:08
браво дано всеки някой ден да се чувства като теб =D>

PoisoNGirL
02-14-2007, 22:52
Hubavo e,che vse oshte ima hora,koito sa namerili istinskata lubov.Obnadejdavashto e da chetesh takiva temi i to tochno okolo 14ti fevruari.Dano oshte mnogo vreme da ste zaedno :smt007 \:D/

gerinceto
02-15-2007, 07:25
Много се радвам за вас. Така трябва, хората трябва да се обичат. Бъдете все така щастливи и нека чувствата ви са все така силни O:)