PDA

View Full Version : Kakvo spored vas ozna4ava "Iskam malko svoboda,po4ivka



Rihanna
02-13-2007, 14:27
takam... eto q i moqta istoriq.... hodq s edno mom4e ot mesec i polovina.nie u4im v edno u-6te i toi e godinka po-golqm ot men...(az sum na 16) i v na4aloto(purvite sedmici na vruzkata ni) se durje6e adcki milo,pi6e6e mi redovno sms-si,strelka6e me,prosto go 4uvstvah,4e naistina me obi4a kakto mi kazva6e i mi go pokazva6e... problema e v tova,4e ot dve semici toi rqzko promeni otno6enieto si kum men... zahladnq nqkak si,distancira se, ne mi obru6ta6e po4ti nikakvo vnimanie v u-6te...abe durje6e se s men kato s poznata...i kato sme v kompaniq i napsleduk go zabelqzah,4e oponira na vsi4ko,koeto kazvam,govori pove4e s drygite momi4eta i t.n... ,NO rabotata e tam,4e toi e adcki seriozen tip mom4e... a i e zodiq telec,koeto samopo sebe si govori mnogo za haraktera... ne e elementaren tip,koito iska samo da se na*be s teb i ako mu otkaje6 da te zareje... a i toi mi be6e kazal,4e mnogo trudno popada na umno,inteligentno,ambiciozno,krasivo,seriozno,zaba vno momi4e i 4e s men e ucelil desqtkata... da,i az taka mislq,4e dvamata sme rodeni edin za dryg prosto.... no neznam kakvo mu stana izvednuj.. ne sme se karali za ni6to... prosto v4era re6ih da pogovorq s nego.. da go pitam za6to se durji taka s men,dali sum go razo4arovala,obidila s ne6to i t.n... i toi produljava6e dori i v razgovora ni da se durji hladno...use6tah go prosto... kaza mi tam nqkoi ne6ta i kaza,4e imal nujda ot malko po4ivka i svoboda... kak go tulkuvate tova... ????? sled kato nito sum go pritiskala da e non-stop s men,za6toto i dvamata sme dostatu4no zaeti,nito sum go tormozela za ne6to,da mu dosajdam,da se natiskam,natrapvam i t.n... i za6to go kaza... a i mesec i polovina edva li e tolkova vreme,4e da se e umoril ot ne6to vuv vruzkata ni...:/???? 6toto ne e kazal"kusame" ili ne6to takova... a toi principno pravi vinagi tova ,koeto misli bez izli6no 4akane i t.n....tui 4e.. nz..nz...pliiiissss help me people... 6tto sum adcki,adcki,adcki,adckiiii mnogo VLUBENA v nego... prosto do smurt!... ne iskam da go zagubq...kajete kakvo da pravq pliiisss!!!!!!!!!!!!!!....

Papagal4e
02-13-2007, 14:46
еми аз си мисля,че си е харесал и някое друго момиче и се държи по-хладно с теб за да не си помисли тя ,че ти го вълнуваш много..а ти е казал това за почивката ако евентуално нищо не стане с нея да си се върне при теб

DarkAngelOfHope
02-13-2007, 14:49
Ми ... ако е толкова сериозен и толкова те обича наистина ... как ще се измори от връзка 1 месец !?
незнам колко го познаваш ... дали наистина е толкова сериозен ... дали не си си направила погрешна преценка за него ... не искам да те отчайвам, дано да е нещо временно, ако наистина го обичаш бори се за него но никога не му се моли да бъде с теб ... на 16 си има още много живот пред теб не трябва да се му се молиш ... ако той е на сила до теб и е хладен ... едва ли ше ти е много приятно че сте заедно ... преживявал съм нещо подобно ... накрая тя ме направи на глупак пред наи добрите ми приятели ...

Пожелавам ти всичко най - хубаво, дано нещата между вас да се оправят :)

john_kaleka
02-13-2007, 17:23
mnogo go tormozish shtom iska po4ivka!!!!!!!!!1111pri istinskata liubov nema takiva spirki

krem4et0
02-13-2007, 17:30
Казва ти след 1-2 седмици,че те обича! Не те обича-просто го казва. Преценил е,че не те обича и толкова. Това че сте подходящи не значи,че ще ставате като двойка. Противоположностите се привличат и това в особена важи в любовта!

minimalist
02-13-2007, 17:51
Казва ти след 1-2 седмици,че те обича! Не те обича-просто го казва. Преценил е,че не те обича и толкова. Това че сте подходящи не значи,че ще ставате като двойка. Противоположностите се привличат и това в особена важи в любовта!

крем, стиа подклажда евентуалната раздяла само...ние се борим тука да ги събираме, ти ги разделяш....ааааа, ше се караме :>
Нека си живее в заблуда момичето, кво по-добро от щастливи деца :>

koalka
02-13-2007, 17:58
Мога да ти кажа със сигурност, че това момче не те обича.Просто така си говори, а и ако те обичаше мислиш ли, че щеше да се държи така?А това, че иска малко почивка и свобода според мен означава,че нещата вървят към края си и той не те харесва.А и като прибавим хладното му отношение...

krem4et0
02-13-2007, 18:02
Казва ти след 1-2 седмици,че те обича! Не те обича-просто го казва. Преценил е,че не те обича и толкова. Това че сте подходящи не значи,че ще ставате като двойка. Противоположностите се привличат и това в особена важи в любовта!

крем, стиа подклажда евентуалната раздяла само...ние се борим тука да ги събираме, ти ги разделяш....ааааа, ше се караме :>
Нека си живее в заблуда момичето, кво по-добро от щастливи деца :>
Е,да си живее. дано да греша и да са щастливи младите,да се плодят и да създават новото бъздеще на нацията ни!

PoisoNGirL
02-13-2007, 18:05
Kak moje da ti kaje,che te obicha sled tolkova malko vreme?To po princip ne e mnogo vajno vremeto,no lichno az ne sums klonna da vqrvam.Puk i po otnoshenieto mu...ti bi li se durjala studeno s nego kato go obichash...ne nali??Znachi toi prosto ne moje da te obicha...pri lubovta nqma nachin na mu pisne ot teb za mesec.Pogovori seriozno s nego i si kaji vsichko,koeto imash!Ako neshtata sum kraq si,po-dobre e da znaesh...

brokenhearted_
02-13-2007, 20:41
хахаха колко познато ... просто е,иска да те разкара,честито =)
нито те е обичал,нито те обича,просто в болния му момчешки мозък е станало нещо и е решил,че не иска да е с теб и най-логичното според него е да се дистанцира.ае не страдай и си търси др...

iiirish
02-13-2007, 20:51
може би вече не е толкова убеден, че си "сладко, мило, амбициозно и т.н." момиче и се съмнява в дълбочината на чувствата си... понякога човек просто се оказва, че се е заблудил по отношение на даден човек и решава, че му трябва време за да осъзнае къде е грешката му и как да я поправи ако изобщо може...
съвета ми е да му дадеш необходимото време при всички положения. и най-вече да се съгласиш с всяко негово решение каквото и да е то

sladunka
02-13-2007, 21:59
mislq 4e neznae kak da ti kaje 4e iska da kasate.taka 4e zareji go pravo ti vmseto da se 4udi6 samo.maje mnoooogo \:D/

Guns'N Roses
02-13-2007, 22:19
Той също те обича, но просто всеки изпада рано или късно в такъв момент. Покажи му, че наистина държиш на него и той сам ше се върне...

MoHuTo
02-13-2007, 22:29
Ами това за почивката аз го тълкувам като: "Искам да скъсаме, но нз как да те зарежа, затова вземи ти го направи!" Съжелявам ако думите ми звучат гадно, ама си е точно така..случвало ми се е :-s