PDA

View Full Version : Moderated:Като и кажа, че я харесвам се прави на интересна..



02-15-2007, 20:01
eto q i moita istoriq. Razbrah 4e edno momi4e me haresva. Namerihme se v skype, 4atihme, govorihme oba4ee az nishto ne praveh. tai lqtoto mina i az se vlubih v neq i sum i go kazal. dori tq me popita. sled tova oba4e kato i go pokaja tq se pravi na interesna... v y4ili6tee se edno ne se poznavame super typo. Kogato otvorq taq tema tq vinagi q smenq ii razni tupotii nqkoi moje li da mi kaje na kakvo se dulji tova i ako moje syvet ko da praq :?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

^sladinka^
02-15-2007, 20:07
amiii az kato momi4e mislq,4e tq prosto e sviknala s mis1lta,4e ti q haresva6 pove4e otkolko tq tebe.I 4e ti vinagi trqbva da v1rvi6 sled neq.
Nakarai q da revnuva.Ne i obr16tai tolkova vnimanie i vij kak 6te reargira.dali 6te i e t1po i dali 6te se pravi,4e ne i puka.
Uspeh!!!

02-15-2007, 20:13
ami ako se pravi 4e ne i puka kfo zna4i

02-15-2007, 20:16
abe ako se pravi 4e ne i puka q zaebi pi4 ima i dr momi4eta

ThePainIsReaL
02-15-2007, 21:11
Ам .. това е обичайната практика - да се правиш на недостъпна . Опитай се да я накараш да поревнува - ако не стане .. ясно ти е . Наистина се ориентирай към друга .

koalka
02-16-2007, 08:30
Ам .. това е обичайната практика - да се правиш на недостъпна . Опитай се да я накараш да поревнува - ако не стане .. ясно ти е . Наистина се ориентирай към друга . Така е.Ще е жалко, ако се прави на недостъпна и ти спреш да я харесваш, а тя продължава.После ще съжалява, но може да е късно.

iiirish
02-16-2007, 09:55
след като тя се прави на интересна не мисля, че ти си този, който трябва да й играе по свирката! тя те заебава, ми направи същото и ти! тя се прави на чукната - ти да не си по-долен от нея! остави я и просто си гледай сеира тя как ще се държи и ще се промени ли нещо ;)

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:18
emi...6ans

XpM
02-16-2007, 16:23
eto q i moita istoriq. Razbrah 4e edno momi4e me haresva. Namerihme se v skype, 4atihme, govorihme oba4ee az nishto ne praveh. tai lqtoto mina i az se vlubih v neq i sum i go kazal. dori tq me popita. sled tova oba4e kato i go pokaja tq se pravi na interesna... v y4ili6tee se edno ne se poznavame super typo. Kogato otvorq taq tema tq vinagi q smenq ii razni tupotii nqkoi moje li da mi kaje na kakvo se dulji tova i ako moje syvet ko da praq :?


Баце - тя трябва да те гони - не ти нея. Щом тя те харесва работата ти е опечена, само не и се натискай, че тогава се чувства желана и си прави ташаци....

Crazy_teen4e`f
02-16-2007, 16:29
Може чувствата и към теб да са изстинали.

EvilBrunette
02-17-2007, 21:59
Позната картинка. Абсолютно същото е при мен и най-много се дразня от това как се държим в даскало - като пълни непознати, а си пишем вече няколко месеца. Имаше една мисъл "Този, който обича по-малко владее връзката" или нещо от сорта. Явно при нас е така. Мога само да ти кажа, че трика с ревността непремено ще подейства :-D Просто в момента си мисли, че може да те "има" по всяко време и не бърза да прави някаква крачка. За това гледай да бъдеш по-недостъпен. Ще видиш, че резултатът няма да закъснее :wink:

PoisoNGirL
02-17-2007, 22:02
Pokaji malko nepukizum.Otdrupni se i ne i pishi malko.Da vidish kak shte si pomisli,che si e zagubila sigurniq shans i shte doticha pri tebe...Vsqko momiche se pravi na nedostupno dokato momcheto ne se seti i ne i skroi toq nomer :)

sexy_momi4e
02-18-2007, 15:23
momi4etata obi4at da im se obru6ta mn vnimanie,prosto q zareji ti ve4e si napravil purvata kra4ka,ot tuk natateka tq si re6ava

LO6IQ
02-19-2007, 09:44
Може чувствата и към теб да са изстинали.
[-X къде ги видя тея чувства ... ?
Те едва се познават .. той я харесва пък нейните чувства да са изтинали .. автора не е споменал ,че тя го харесва. :smt004