PDA

View Full Version : Идеи за дънки...



блааа
02-18-2007, 10:29
Скоро изрових едни стари дънки обаче емат избеляло ръбче от подгъване и се чудя как мога да го оправя... Да ги боядисам ли... а не знам как. Или нещо друго... Дънките са черни. Е, какви предложения имате?

02-18-2007, 10:42
moje da si gi nosi6 taka i defekta da se prevurne v efekt. :wink:

02-18-2007, 10:44
Дънките можеш да ги направиш уникални.Стига да имаш въображение. Можеш да поизрежеш на някой места и да направиш кръпки,можеш да ги направиш тип 'изтъркани'. Можеш да сложиш брокат или/и да сложиш някаква картинка /от онези които се лепят с помощта на ютия/.
Има много различни работи,които можеш да направиш. :wink:

GaNGsTa`Gi®l
02-18-2007, 13:26
Освен тфа което ти предложиха можеш и да си ги боядисаш както ти каза...в магазини такива за платове и текстилни раоти въобще трябва да се продават текстилни бои..аз щях да ходя да си търся ама така и ме домързя хах :) И с тях можеш да си ги боядисаш целите или пък да си направиш някаква щампа на мястото,където е изтъркано...:)

christina_aguilera
02-18-2007, 16:58
Можеш да ги отрежеш и на мястото където са били крачолите го запълваш с плат, не знам дали ме разбра или пък да ги направиш на 3/4, тъкмо да си имаш за лятото :-D

christina_aguilera
02-18-2007, 17:00
Можеш да ги отрежеш и на мястото където са били крачолите го запълваш с плат, не знам дали ме разбра или пък да ги направиш на 3/4, тъкмо да си имаш за лятото :-D
хаха забравих да кажа, че от първия вариант може да стане на пола и ще бъде мн ефектно, мн съм проста начи :?

martyivanova
02-24-2007, 23:54
ако си любителка на пайетки,маниста,апликации.. . използвай цветове като си ги съчетаваш с твои блузки...
Апликации всякакви има по магазинчетата
виждала съм готин ефект с платнена лентичка (видях розова) на избелялото място правиш няколко дупки и вмъкваш лентичката.Оформя6 някаква панделка и веше имаш оригинални дънки:)Можеш дори да я пристегнеш така че в крачолчето да станат по крачето ти и е мн сладко с така наречените ПАНТОФКИ:)
Бъди изобретателна !

girl_in_black
02-27-2007, 09:34
Може точно по избелялото да сложиш ширити-има ги най-различни по магазините.

Glezanka
02-27-2007, 18:54
Ili puk da prusnesh malko belina po celite dunki,za da gi izbelish celite .. w smisul na kapki da sedi izbelenoto i teq rybcheta nqma da se zabelqzwat tolkowa mnogo :wink: