PDA

View Full Version : Как да го накараме да хлътне



Diva4ki
02-18-2007, 10:30
След няколко дни аз и една моя фр сме на купон в момчето което харесваме..но това момче ни е наранявало адски много пъти и вече сме решили играта да се обърне в наша полза 8-[ идея да го накарме да полуде и накрая да остане на сухо а ще е яко и гаджето му да ни види
Та въпроса ми е били ли сте озлобени до такава степен,че да разрушите една връзка..И как сте го направили...какво да правим ние..Ще се Радваме да чуем мнението ви :smt008

Lov3Don`tCosT
02-18-2007, 10:35
E tova e malko gadno ama ako momcheta vi e naranqvalo mn pbti moje .:)) ako momcheto i dvete vi e naranqvalo shte e malko trudno tochno vie da go zablaznite za tova nakaraite nqkoq vasha fr. da mu se natisna da go svali i t.n. da go zatisne v bgbla i togava "po sluchainost" da se poqvi priqtlkata mu i shte ima Sodom i Gomor :-D

gerinceto
02-18-2007, 10:43
E tova e malko gadno ama ako momcheta vi e naranqvalo mn pbti moje .:)) ako momcheto i dvete vi e naranqvalo shte e malko trudno tochno vie da go zablaznite za tova nakaraite nqkoq vasha fr. da mu se natisna da go svali i t.n. da go zatisne v bgbla i togava "po sluchainost" da se poqvi priqtlkata mu i shte ima Sodom i Gomor :-Dhaxhah tva e qk savet

ThePainIsReaL
02-18-2007, 10:50
Аз не бих го направила .. щом си има връзка , едва ли ще му пука за мен .. Пък и кво да се хабя за него , ще си намеря и аз един и готово .

gamercheto_
02-18-2007, 10:51
напийте го на дискотеката и накарайте някоя да почне да му се натиска пред очите на приятелката му след което само стойте и гледайте сиир....след като свършат панаирите между тях отидете и му ударете по един шамар като завършек :smt016

sexy_momi4e
02-18-2007, 10:57
E tova e malko gadno ama ako momcheta vi e naranqvalo mn pbti moje .:)) ako momcheto i dvete vi e naranqvalo shte e malko trudno tochno vie da go zablaznite za tova nakaraite nqkoq vasha fr. da mu se natisna da go svali i t.n. da go zatisne v bgbla i togava "po sluchainost" da se poqvi priqtlkata mu i shte ima Sodom i Gomor :-Dhaxhah tva e qk savet
Tova nqma da ima efekt,za6toto posle negovoto gadje 6te se opita da otmusti na va6ata fr,po dobre oble4ete nqkakvi kusi poli4ki,minavaite pokrai nego i efekta 6te e po golqm :wink:

02-18-2007, 13:37
mersi 8-[

iiirish
02-18-2007, 13:44
и според мен няма смисъл да се занимаваш! миналото си е минало и няма смисъл да се връщаш назад, нито да си хабиш нервите и усилията за едно нищо и никакво отмъщение!

pampers
02-18-2007, 13:44
лапе6ки истории... :smt011

LO6IQ
02-18-2007, 13:49
Съгласен с анито.сл 8)

#YoU MuSt DiE#
02-18-2007, 13:53
Амм на мен ми са е случвало само че аз ги разделих заради момичето :-D както и да е :shock: амм използваите си чара или де а знам не знам и ас как ги разделих накараите я да ревнъва много и да си мисли че има нещо между вас :wink:

navits
02-18-2007, 13:54
лапе6ки истории... :smt011



И аз така мисля.....
мда ;-)

bungle
02-18-2007, 13:59
След няколко дни аз и една моя фр сме на купон в момчето което харесваме..но това момче ни е наранявало адски много пъти и вече сме решили играта да се обърне в наша полза 8-[ идея да го накарме да полуде и накрая да остане на сухо а ще е яко и гаджето му да ни види
Та въпроса ми е били ли сте озлобени до такава степен,че да разрушите една връзка..И как сте го направили...какво да правим ние..Ще се Радваме да чуем мнението ви :smt008

Aбе, тъпачките, я си стойте мирно на задниците.
Хипер зле сте.
Щели да развалят чужда връзка.
Я се вразумете,бе ?
Погледнете се колко сте зле и колко сте жалки.
Не мога да повярвам, че има такива хора.
И да знаете.., всичко се връща.

02-18-2007, 15:00
Ако трябва да съм чесна наскоро аз станах причината за края на 1 доста дълга връзка да ви кажа не изпитах удоволетворение сега и аз и момчето и момичето с което ходеше сме се сдухали и за всички е кофти така че няма смисъл защото по този начин няма да нараните само него а и доста от хората около него и малко или много и вие ще се сдухате-е така поне стана при мен де....

koalka
02-18-2007, 18:27
Не бих разрушила ничия връзка, защото първо ще се поставя на мястото на момичето, което ще бъде наранено и тогава.Тя с нищо не ви е виновна, нали?Но по принцип всичко се връща, нали знаете?Но надали ще има ефект вашия "план", тъй като момчето, ако държи на гаджето си, няма да ви обърне внимание.Харесвате го, но искате да му отмъстите...интересно.

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 18:29
тъпа тема - заслужава тъп отговор... някой тук казваше 'отрежи си ръката'... мисля, че това за случая е много подходящо... :twisted: :smt019