PDA

View Full Version : Приятелство м/у момче и момиче.



He3aBuCuM
02-18-2007, 20:50
Според вас мили ми "съфорумци" може ли да съществува истинско приятелство м/у момче и момиче, без да има обвързване ?
Давайте свойте мнения ... :)

Хем и аЗ да се позамисля малко върху въпроса ми ... :-k

Kraken
02-18-2007, 20:52
Мноу ясно че може

iiirish
02-18-2007, 20:52
оу, със сигурност и категорично мога да кажа НЕ!!! подобни два опита да бъда близка с две момчета като приятели завършиха със "ами... ани... аз...те харесвам..." :-s никога не може да има безкористно и чисто приятелство между двата пола! колкото и някой да твърдят противното, винаги единия от двамата изпитва някакви определени по-специални симпатии към другия! понякога те се казват на глас, понякога не... но тях обезателно и винаги ги има!

Kraken
02-18-2007, 20:53
А ся се сетих че имаше преди доста такива теми ама ся ме мързи да ги търся в сми тва което исках да кажа е че трееше да се поразровиш малко

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 20:54
...3ма от най-добрите ми приятели са момчета... и само едно е момиче....сам си прави изводите... като имаш предвид, че и 3мата си имат гаджета.... :) и аз от своя страна също...

Lambo
02-18-2007, 21:09
Не определено мога да кажа, че такова нещо не съществува. Едно момче и момиче или не са никакви приятели, или не са "само" приятели. Винаги поне единия изпитва нещо повече към другия - ако не емоционални чувства, то поне физическо привличане...

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 21:16
Не определено мога да кажа, че такова нещо не съществува. Едно момче и момиче или не са никакви приятели, или не са "само" приятели. Винаги поне единия изпитва нещо повече към другия - ако не емоционални чувства, то поне физическо привличане...

дрън-дрън... или аз съм живо изключение :-D

Lambo
02-18-2007, 21:21
Не определено мога да кажа, че такова нещо не съществува. Едно момче и момиче или не са никакви приятели, или не са "само" приятели. Винаги поне единия изпитва нещо повече към другия - ако не емоционални чувства, то поне физическо привличане...

дрън-дрън... или аз съм живо изключение :-D


Така говореше и една моя приятелка. Тя ходеше с едно момче, но скъсаха и станаха "само" приятели и двамата си намериха нови гаджета и след 10-на месеца (сега) и двамата се оказаха сами и от "само" приятели пак са гаджета... Така, че винаги можеш да провериш "само-приятелските" чувства на "само приятелите" ти като излъжеш, че си скъсала с приятеля ти и че ти е мн кофти, че си самотна, ала бала... на бас мога да се хвана че поне 2ма ще се поддадат веднагически....

deidiy
02-18-2007, 21:23
може но винаги ще има задни мисли :smt016

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 21:32
Не определено мога да кажа, че такова нещо не съществува. Едно момче и момиче или не са никакви приятели, или не са "само" приятели. Винаги поне единия изпитва нещо повече към другия - ако не емоционални чувства, то поне физическо привличане...

дрън-дрън... или аз съм живо изключение :-D


Така говореше и една моя приятелка. Тя ходеше с едно момче, но скъсаха и станаха "само" приятели и двамата си намериха нови гаджета и след 10-на месеца (сега) и двамата се оказаха сами и от "само" приятели пак са гаджета... Така, че винаги можеш да провериш "само-приятелските" чувства на "само приятелите" ти като излъжеш, че си скъсала с приятеля ти и че ти е мн кофти, че си самотна, ала бала... на бас мога да се хвана че поне 2ма ще се поддадат веднагически....
няма...защото и 3мата имат много сериозни връзки... и са много влюбени... възприемам ги по-скоро като по-големи братя...а те се отнасят с мен като с по-малка сестричка... ще ти дам прост пример...една вечер лятото с единия се разхождахме до късно из Морската градина... тогава и 2мата нямахме гаджета... беше някъде 11-11.30...гледахме морето....осветените кораби и т.н. иначе казано романтична обстановка... седнахме на една пейка и аз се облегнах на него...по едно време усетих, че сме на опасна близост и целунем ли се... всичко отиде по дяволите....продължихме да си говорим и се гледахме от мн близко разстояние... вярвай ми...нямаше го онзи поглед на обърканост,двоумение 'да я целуна или не'... през цялото време се държахме точно като брат и сестра...а момента иначе беше мн подходящ за такова нещо.... така че... не ми говорете небивалици :) МОЖЕ ДА СЪЩЕСТВУВА ПРИЯТЕЛСТВО М/У МОМЧЕ И МОМИЧЕ!

Digital
02-18-2007, 21:34
Мноого трудно. Ако и двамата са обратни може би ще стане де.

Lambo
02-18-2007, 21:37
Може да не се е престрашил просто... ;) Или както ти каза, да се е страхувал, че ако те целуне няма да му отвърнеш и всичко ще отиде по дяволите ;) абе нз не ми се спори сега зависи си от хората, но засега в моя живот никога не съм ставал свидетел на такова приятелство... Естествено, че едно момче и момиче може да са приятели, но винаги ще има нещо повече....

ABSOLUTme
02-18-2007, 21:43
moje be.shto da ne moje?az imam mn priqteli momcheta i nikoi ne me e 'napadal'(samo vednuj ili 2puti de,ama beshe mn otdavna,a i v cqlata kartinka imashe namesen i alkoholec :-D ) :roll:

Nadelina
02-18-2007, 22:06
MOJE!!! Imam takyf priatel.. koito si ima seriozna priatelka.. az syshto si imam priatel.. no mejdu men i nego ima neshto specialno.. Znam che kakvoto i da stava.. toi vinagi she byde zad men.. v nai trudnite mi momenti she me podkrepi kakto go e pravil vinagi.. i shte skochi do nebeto s men kogato az sym shtastliva.. Tozi chovek go obicham do bolka.. No kato priatel... Priatel (s glavna bukva) :)

Lambo
02-18-2007, 22:10
Много странно как всички момичета казват, че може, а всички момчета - че неможе.... Кой ли е заблудения в случая :lol: :wink:

iiirish
02-18-2007, 22:12
Много странно как всички момичета казват, че може, а всички момчета - че неможе.... Кой ли е заблудения в случая :lol: :wink:

хехе ми мисля, че ме забрави мене ;) аз поддържам теорията, че НЕ може! ;) не разграничавай двата пола, а по-скоро двата полюса на въпроса! това, че повечето момичета вярват само доказва кой са по-наивните, но това не значи че всички обезателно се слагат под общ знаменател ;)

He3aBuCuM
02-19-2007, 03:45
оу, със сигурност и категорично мога да кажа НЕ!!! подобни два опита да бъда близка с две момчета като приятели завършиха със "ами... ани... аз...те харесвам..." никога не може да има безкористно и чисто приятелство между двата пола! колкото и някой да твърдят противното, винаги единия от двамата изпитва някакви определени по-специални симпатии към другия! понякога те се казват на глас, понякога не... но тях обезателно и винаги ги има!

Това е ... няма какво повече да говорим ;) Подкрепям изцяло това мнение =D>

DarkAngelOfHope
02-19-2007, 05:32
Аз съм момче и според мен може да съществува само пряителство между момче и момиче .... наистина доборо приятелство. Аз имам такава приятелка вече ... 2 години ... и може да се каже че с нея сме преживели доста

Станахме толкова добри приятели когато тя скъса с тогавашното си гадже а аз с моето. Тогава се сближихме излизахме заедно ходехме си на гости, помагахме си просто да преживеем загубите ... и двамата бяхме зарязани от гаджетата все пак ...

Сега вече тя си има гадже от година ... аз от година и 4 месеца :D , но с нея сме си все така добри приятели ... знам че имам човек с когото мога да споделя каквото и да било ... ( С моята приятелка (гадже)също мога ... ест че тя е пътва пред всичко останало и с нея споделям най-напред ) но е хубаво да има и още един човек на когото може да се довериш ... та според мен е абсолютно възможно ... само трябва да попаднеш на подходящия Човек :)

iiirish
02-19-2007, 05:35
оу, със сигурност и категорично мога да кажа НЕ!!! подобни два опита да бъда близка с две момчета като приятели завършиха със "ами... ани... аз...те харесвам..." никога не може да има безкористно и чисто приятелство между двата пола! колкото и някой да твърдят противното, винаги единия от двамата изпитва някакви определени по-специални симпатии към другия! понякога те се казват на глас, понякога не... но тях обезателно и винаги ги има!

Това е ... няма какво повече да говорим ;) Подкрепям изцяло това мнение =D>

радвам се, че мислим еднакво ;)

teenkopele
02-19-2007, 05:44
Трудно, но възможно.
Аз имам такова приятелство. :)

LO6IQ
02-19-2007, 06:01
колкото и някой да твърдят противното, винаги единия от двамата изпитва някакви определени по-специални симпатии към другия! понякога те се казват на глас, понякога не... но тях обезателно и винаги ги има!
:smt045

inloveindani
02-19-2007, 06:07
повечето ми приятели са момчета в това няма нищо лошо

02-19-2007, 06:29
da sporet men moje,as naprimerno sm na 14 sega,momi4e mi e nai dobrata fr.i e na 16, ima si gadje t.n mnogo e svestna si4ko moga da i kaja ;) i si i vikam kAKAAA i mi e kato sestra,poznavamae se veche 1 godina nqkyde :)

He3aBuCuM
02-19-2007, 07:30
Имам в предвид разликата в годините да не е кой знае колко голяма.
Да може да се разпалват некви интереси м/у двамата ;)

anito.sl Me too :oops:

LO6IQ
02-19-2007, 07:39
повечето ми приятели са момчета в това няма нищо лошо
Дали ?
Има .. ще го разбереш по късно. =;

koalka
02-19-2007, 07:43
Според мен може да има, но нещата в никакъв случай не трябва да се задълбочават и в никакъв случай не трябва да стават толкова близки, защото ако момчето и момичето си споделят всичко, заедно са почти всеки ден, това може да препастне в нещо повече.И нещата стават вече по-задълбочени.

AliceSw
02-19-2007, 08:09
за мен може, имам такъв приятел и съм сигурна, че между нас не може да има любов, най-малкото, защото не го възприемам като мъж, а и той официално ме е обявил за негова "сестра"

от друга страна има хора, които не го разбират тва с приятелството и така супер мн се скапват отношения...

ThePainIsReaL
02-19-2007, 08:10
Категорично НЕ . Направо се чувствам жалка в опита си да бъда приятелка с момче .. винаги става някаква простотия , ония се напива и си излива сърцето .. после аз съм нараняваща , той страдащ . След време аз страдаща , защото съм останала сама , а той се прави на непукист и дори не ме поглежда . :?

Той :P
02-19-2007, 08:47
такова чудо НЯМА ,в момента съм в такова "приятелство" с едно момиче, щото я харесвам, но знам че нищо няма да стане ,а тя е невероятен човек мн добра мила и сичко там... ама нищо няма да стане така че за ся си я държа като приятел с цел да ме опознае и да ме хареса ама едва ли ще има такова нещо , само знам че винаги изхода е със скандали и репилки от типа "не искам да те виждам повече , няма да ти говоря доживот" ама кво да се прави ...

Undying
02-19-2007, 09:43
Ха,може разбира се,на мен повечето ми приятели са момчета.

Луко
02-19-2007, 11:02
ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМА ПРИЯТЕЛСТВО М/У ДВАТА ПОЛА.С ЕДНО МОМИЧЕ, С КОЕТО ХОДИХ ПРЕДИ ГОДИНИ, СЕГА СМЕ МНОГО ДОБРИ ПРИЯТЕЛИ.

bungle
02-19-2007, 11:08
Не...

Хиляди пъти съм се убеждавала...

Най-малкото.. се появява ревност.

XpM
02-19-2007, 11:25
Според вас мили ми "съфорумци" може ли да съществува истинско приятелство м/у момче и момиче, без да има обвързване ?
Давайте свойте мнения ... :)

Хем и аЗ да се позамисля малко върху въпроса ми ... :-k

Може много ясно... Къв е проблема.

He3aBuCuM
02-19-2007, 12:40
Де да знам ... аз си твърдя, че не може.
Всяка вече се прибирам с "най-добрата" ми приятелка от дома на бебчето ми(приятелката ми) и си приказваме ...
Но задълбочат ли се нещата като приказваме се секс или за чувства, започваме да приказваме така, като че ли ако бяхме заедно щяхме да си даваме всичко от което имаме нужда(секс , любов и др.)
За това аз твърдя, че не може да съществува такова искрено приятелство [-X

Vaniushkata
02-19-2007, 14:03
Mmm,ima,no v mnogo rqdki slu4ai.Az naprimer ot kakto sym se rodila sym izrasnala s edno mom4e,koeto mi e nai-dobriq priqtel.Vinagi mi e bil zad gyrba i vinagi 6te byde.A nqkoi be6e spomenal ne6to za revnost,moga da kaja,4e toi stana stra6no dobyr priqtel s gadjeto mi(ve4e biv6o),toi nikoga ne e imal protiv nito edin moi priqtel(gadje)osven ako ne vijda 4e me naranqvat.Kato brat i sestra sme.Daje pomnq kak edno vreme slu6ahme prikazki na plo4i zaedno,be6e mnogo hubavo.Vinagi sym se imala s negovite priqtelki i toi mn se radva6e zaradi tova.Edin pyt mi be6e kazal "Nai-gadnoto ne6to za men 6te e:da se mrazi6 s moe gadje"Abe mnogo si go obi4am.I se radvam,4e na men se e padnalo 6tastieto da imam tolkova dobyr priqtel.

Tempestjuji
02-19-2007, 14:20
Може, но сако ако няма сексуално привличане...

bungle
02-19-2007, 14:23
Toва пък за сексуалното привличане е глупост...

Дори, когато го няма ( уф, говоря от опит..) впоследствие ти се влюбваш в личността на човека и започваш да харесваш и външността му. Или просто да няма значение за теб..

02-19-2007, 14:26
Opredeleno i spored men moje az sam jivo dokazatelstvo za tva pove4eto priqteli a mi mom4eta momi4etata parvo 4e sa v pove4eto slu4ei intrigantki ii 4eteri sa mi naplano dostat4no.s moite priqteli sme ot 10 godini zaedno ii nemislq 4e nqkoi ima zadni misli ili ne6teo takova to ako e stavalo ne6to da e stanalo otdavana ot 1 klas se poznavame

Gravity^of^love
02-19-2007, 14:35
Бих казала "Да"...Имам едно такова приятелство с едно момче вече 11 месеца...отначало и двамата имахме нужда да говорим с някой..да вметна,че той не е от моя град...но неизбежното се случи..с времето ставахме все по близки във всяко едно отношение...бяхме заедно на море и беше супер яко и ест не бяхме само приятели..но лятото свърши, морето също..но ето, че ние все още сме си супер близки и всичко си е като първите месеци на приятелството ни. Въпреки, че с него имахме нещо (и то по стечение на обстоятелствата прикючи бързо) все още много държа на него и си казваме абсолютно всичко без да крием..и не съжалявам за лятото както и той...така, че чувствата не пречт на приятелството \:D/

SUGAR_F
02-19-2007, 14:38
abe vie si4ki momi4eta se izkarahte 4e vaob6te nqmate fr momi4eta e kak staa tova???az sam i za i protiv 4e moje da sashtestvuva priqtelstvo m\u mom4e i momi4e...parvo sam za zashtoto i az samata imam fr mom4eta....no ne moje da se kaje 4e im spodelqm sakroveni taini a prosto se zabavlqvame i tova e...ne vqrvam mn mn da hodite da si spodelqte nai sakrovenite taini s nqkoe mom4e...i ne vqrvam 4e nqkoe momi4e moje da 4ete mislite na protivopolojniq pol....taka 4e vinagi 6te ima simpatii ot ednata strana...nikoi ne znae kakvo si misli drugiq..taka 4e momi4eta ne badete tolkova naivni [-X

Tempestjuji
02-19-2007, 14:45
Toва пък за сексуалното привличане е глупост...

Дори, когато го няма ( уф, говоря от опит..) впоследствие ти се влюбваш в личността на човека и започваш да харесваш и външността му. Или просто да няма значение за теб..

Има нещо вярно в думите ти..Обаче и аз говоря от опит и.... А бе, който както го разбира \\//

misli pozitivno
02-19-2007, 15:01
Може,ако са обратни :-D :-D :-D винаги единия ще се влюби.Сички казвате колко добри приятели имате,а откъде сте сигурни,че той или тя не е влюбен във вас и просто си крие чувствата...Или кво момичето когато се обърне с гръб към вас,кво не й поглеждате дупето ли ? поглеждате го нали ? Според мене неможе,макар че имам много приятелки от другия пол,просто някак си истинско приятелство несе получава...

I_ve7o
02-19-2007, 15:08
ima mnogo qsno :)) spored men pone

zubi
02-19-2007, 15:11
Мисля че може да има ... но всичко зависи от момчето и от момичето ... в смисъл че аз в момента съм само приятел с едно момиче и си споделяме много работи които аз принципно неказвам на абсолютно никого ... за нея незнам ... и така си споделяме .... . .. Аз лично никога несъм се замислял за нещо повече .... само приятели ... :-) ... така че възможно е :-)

BeBcHeTo
02-19-2007, 15:34
Може!!!

Some1 else
02-19-2007, 16:35
Може, ако момчето е гей... иначе е някаква невероятна рядкост...

02-19-2007, 16:42
Преди имаше такава тема и аз писах,че може!!!Но сега,когато го изпитах на свой гръб твърдя обратното...Господи,съсипах ме си приятелството само за 1 месец щастие...Мисля,че може единствено ако и двамата са обвързани... :x

CrazyWitch
02-19-2007, 16:50
Един от хората на които много държа е момче и съм с него от детската градина до бала. Хах.. съдба.
Не съм имала нищо с него мисля си също така, че не бих могла и не искам да имам. Възприемам го само като приятел.

LO6IQ
02-19-2007, 16:54
Един от хората на които много държа е момче и съм с него от детската градина до бала. Хах.. съдба.
Не съм имала нищо с него мисля си също така, че не бих могла и не искам да имам. Възприемам го само като приятел.
Е.. па ти не го ли обичаш поне мъничко момчето? :-D
Абе нямам приятелсвто м/у момче и момиче и тва е . :smt035

Ice_Queen
02-19-2007, 17:11
Само ако единия е грозен :lol:

ахахахахахха :smt005 , дали ?!

FiRe_LaDy
02-19-2007, 17:19
Mi da shto pyk da ne moje? Az mislq che moje zashtoto sym imala i imam takiva priqteli,momcheta. :wink:

CrazyWitch
02-19-2007, 17:23
Един от хората на които много държа е момче и съм с него от детската градина до бала. Хах.. съдба.
Не съм имала нищо с него мисля си също така, че не бих могла и не искам да имам. Възприемам го само като приятел.
Е.. па ти не го ли обичаш поне мъничко момчето? :-D
Абе нямам приятелсвто м/у момче и момиче и тва е . :smt035

Уважавам и си обичам приятеля за който пиша, но не и по този начин по-който ме убеждаваш.
Имам си приятел от година и нещо и правя голяма разлика кое какво е :) Мисля, че не съм малка.
Имам си приятелите .. имам си и интимната ми половинка.
Приятелство м/у момиче и момче има ДА.

П.С. Чесно казано, ако приятеля ми си има една много добра приятелка просто .. до сега нямаше да се задържим, защото съм много ревнива.. и искам тука да му благодаря, че е приел тоя факт, че имам за добър приятел едно момче.

He3aBuCuM
02-19-2007, 17:30
Не знам ... не мога да опиша к'во чувствам ...
Тази вечер като се прибирахме с момичето, което споменах настояваше да вървим хванати под ръка(пенсионерската :lol: ) и аз ... склоних и се чудя дали не съм направил грешка ... "Ами ако са ме тествали ...? " - Това е въпроса, който ме притеснява ... :( :-k

feshankaa
02-20-2007, 15:56
Не определено мога да кажа, че такова нещо не съществува. Едно момче и момиче или не са никакви приятели, или не са "само" приятели. Винаги поне единия изпитва нещо повече към другия - ако не емоционални чувства, то поне физическо привличане...

дрън-дрън... или аз съм живо изключение :-D

изключение значи съм и аз :) определено има ! имам двама истински приятели - момче и момиче.На тях имам пълно доверие и им споделям абсолютно всичко ,мн си ги обичкам даже :!:

Muse_of_Madness
02-20-2007, 16:17
Аз лично дружа по-добре с момчета, отколкото с момичета.

XNRG
02-20-2007, 16:18
аз дружа и с едната страна и с другата ... не е чудно това [-(

AnIcHkAtA
02-20-2007, 16:20
Moje i o6te kak

craitan
02-20-2007, 17:27
разбира се че може стига да не ти е бившо гадже тя/той щото от приятелство любов става но от любов приятелство не [-X ](*,)

ND4SPD_f
02-20-2007, 17:28
az smqtam 4e ne moje za6toto rano ili kusno 6te se porodqt 4uvstva u 1 ot dvamata

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-20-2007, 17:31
razbira se 4e vqrvam :) imam 2ma nai dobri fr i 2 nai dobri priqtelki :) i v momenta ediniq me uspokoqva :roll: a i super po qko e .. ne si zavijdame s mom4etata.. (shtoto nqma za kakvo..) govorim si po otkrito.. verno ne moga da si govorq za sutieni ili nqkvi takiva pred tqh no :P super si e :P

Krem4eto
02-20-2007, 17:55
Категорично не!!!НЕМОЖЕ!Просто или момичето или момчето харесва "приятеля си"!!!Много хора са казвали "Най-хубавите връзки почват от приятелството!"!

chaotic_f
02-21-2007, 21:07
Еми според мен може да има такова приятелство. Даже съм на мнение, че понякога момчетата ме разбират по-добре. Приятелите не ги деля на момичета или момчета, те на първо място са приятели- нещо не зависещо от пола.

baby_angel
03-11-2007, 12:22
mejdu mom4e i momi4e moje da sa6estvuva pritelstvo znam go ot li4en opit taka 4e povqrvaite MOJE

ice_cream_f
03-11-2007, 14:43
Аз съм момче и според мен може да съществува само пряителство между момче и момиче .... наистина доборо приятелство. Аз имам такава приятелка вече ... 2 години ... и може да се каже че с нея сме преживели доста

Станахме толкова добри приятели когато тя скъса с тогавашното си гадже а аз с моето. Тогава се сближихме излизахме заедно ходехме си на гости, помагахме си просто да преживеем загубите ... и двамата бяхме зарязани от гаджетата все пак ...

Сега вече тя си има гадже от година ... аз от година и 4 месеца :D , но с нея сме си все така добри приятели ... знам че имам човек с когото мога да споделя каквото и да било ... ( С моята приятелка (гадже)също мога ... ест че тя е пътва пред всичко останало и с нея споделям най-напред ) но е хубаво да има и още един човек на когото може да се довериш ... та според мен е абсолютно възможно ... само трябва да попаднеш на подходящия Човек :) =D> i az sum na tova mnenie moje bi za6toto i az imam takuv priqtel(mom4e) i s nego si spodelqme vsi4ko,no tva ne ozna4ava 4e trqabva da sme gajeta

TARAN4O
03-12-2007, 08:07
Приятелството м-у момче и момиче е като приятелството м-у куче и котка.Има го в много редки случаи.Иначе единия винаги иска да изяде другия :D:D:D

darkdevil
03-12-2007, 17:36
зависи но може разбира се аз лично имам 2 много добри приятелки към които не изпитвам нищо повече от приятелски чуства!

maybelline
03-12-2007, 17:41
оу, със сигурност и категорично мога да кажа НЕ!!! подобни два опита да бъда близка с две момчета като приятели завършиха със "ами... ани... аз...те харесвам..." :-s

И при мен беше така!"Ами...аз те харесвам"..."Като приятелка,нали?"..."Ами и като гадже те харесвам..."
Имам няколко приятели момчета и мисля,че може да има приятелство между двата пола.

03-12-2007, 17:55
оу, със сигурност и категорично мога да кажа НЕ!!! подобни два опита да бъда близка с две момчета като приятели завършиха със "ами... ани... аз...те харесвам..." :-s никога не може да има безкористно и чисто приятелство между двата пола! колкото и някой да твърдят противното, винаги единия от двамата изпитва някакви определени по-специални симпатии към другия! понякога те се казват на глас, понякога не... но тях обезателно и винаги ги има!
Там е работата, че си пробвала само с две момчета .. :) Аз съм наистина ДОБЪР приятел с няколко момичета от моя клас и нищо не изпитвам към тях (освен приятелство :lol: ), както съм сигурен, че и при тях е същото! :)

TikvenaElhichka
03-12-2007, 19:23
Всъщност възможно е, имам няколко приятели момчета, но не сме кой знае колко близки с повето от тях, само един прави изключение, но мисля, че изпитвам по-различни чувства към него....

vvs_go
03-12-2007, 19:34
da

nasty_f
03-12-2007, 19:36
Категорично и със сигурност мога да кажа ДА!Ами,ако вземем за пример мен...Моят най-добър приятел е братовчед ми.Че аз няма да се хващам с него... :-D А също и поне още 5,6 момчета,с които съм отраснала и продължавам и сме на 100% САМО и единствено приятели и не се харесваме за гаджета,сигурна съм.
Може,може :wink:

03-12-2007, 21:27
Много трудно може да се отговори на този въпрос... Такова приятелство може да има, разибра се, НО ВИНАГИ единият от двамата изпитва някакви по различни чувства от приятелските към другия... Това е неизбежно... Могат да се дадат няколко примера - ние хората не се сприателявама с другия пол с цел приятелство, ние обикновенно искаме да се сбилижим с човек от другия пол с цел друг вид чувства... Много пъти това не става и остава само приятелството... Но единия ще му останат чувствата към другия... Дали ще се знае за тези чувства или не...... Дори и да има приятели които нямат първоначално чувства един към друг то тези чувства ще се появят все някога... Все пак какво ни кара да се влюбим - Една голяма част е характера на другия човек... След като си приятел с някого, значи на теб ти харесва това, което той(тя) прави, което харесва, начина по който мисли и т.н. Остава само природата да си каже думата... Все пак говорим за по-близки приятели... Иначе всички ние имаме приятели от другия пол, ама не са кой знае какви приятели... Когато става думи за близки приятели, то тогава винаги единият от двамата изпитва по-различни чувства към другия...

I cum blood
03-13-2007, 01:16
napotiv...moje da ima estestveno...imam si nai dobur priqtel koito mi e kato brat4e i se podkrepqme vzaimno v trudni momenti ama nikoga ne ni e minavalo prez akula za ne6to po seriozno :smt104

nEEdWeeD
03-14-2007, 15:03
ami mislq 4e moje.I az imam nqkolko fr mom4eta koito sa gotovi na si4ko za men.Az sa6to mn gi cenq i vinagi 6te gi podkrepqm.Tai 4e ne e tolkova nevazmojno mom4e i momi4e da sa samo dobri priqteli