PDA

View Full Version : Moderated:Относно тройката



Miteto_bs
02-27-2007, 18:26
мислите ли че троиката е нещо гадно?
аз например през живота ми съм правил много пъти троика 1 път с две момичета и 100 пъти например с някой приятел и местно курве например.. но това с двете момичета си ми остана като ебати якото изживяване.. :-k

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

moncho
02-27-2007, 18:30
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X

Miteto_bs
02-27-2007, 18:35
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X немоа в тоя форум да и намеря мястото.. и то с 100 спамера баце и аз станох.. де да е сложа?

moncho
02-27-2007, 18:38
Мда накараме да се замисля #-o аз бия сложил в Новини и съобщения

Miteto_bs
02-27-2007, 18:39
Местя е мерси.. :::

Miteto_bs
02-27-2007, 19:19
мерси на модератора че смени темата..

malka_sladuranka
02-27-2007, 19:39
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X В ЛЮБОВ ли и е мястото? :-D
Попринцип не си падам по тройките. Не обичам да деля. Секса е за двама.

NiksaN4o
02-27-2007, 20:14
Значи тройите според мен не са гадни или нещо такова, но когато обичам някое момиче - не бих правил тройка. Защото когато обичаш някой - ти му се отдаваш целия. А в тройката няма никаква любов [-(

Trisha1991
02-27-2007, 20:19
Аз съм правила тройка и никак не е гадно

02-27-2007, 20:24
Аз съм правила тройка и никак не е гадно
За теб да ама знаеш ли как се обслужват две момичета ???

Miteto_bs
02-28-2007, 05:39
За теб да ама знаеш ли как се обслужват две момичета ??? аз лично знам.. бил съм с 2 още на 16г..
хах как прозвуча все едно съм някои дядка а съм само на 21.. :-s
та по темата.... по принцип е лесно бе да обслужиш 2 момичета стига да имаш фантазия и да импровизираш в леглото.. :smt005

theworldleader
02-28-2007, 06:14
Тая тема ми е малко като рекламка, а ?

02-28-2007, 09:01
За теб да ама знаеш ли как се обслужват две момичета ??? аз лично знам.. бил съм с 2 още на 16г..
хах как прозвуча все едно съм някои дядка а съм само на 21.. :-s
та по темата.... по принцип е лесно бе да обслужиш 2 момичета стига да имаш фантазия и да импровизираш в леглото.. :smt005
toq e tragnal na ribolov mai."Bace" tuka nema 6arani pa ti hodi si ebi mestnite kurveta :::

Miteto_bs
02-28-2007, 10:13
toq e tragnal na ribolov mai."Bace" tuka nema 6arani pa ti hodi si ebi mestnite kurveta Абе колко си кух не е истина.. Истински Спамер си според мен... Олиго аз си имам 4- годишна връзка с приятелката ми... несъм тругнал да зарибявам.. бегаи питаи маикати за троиката например тя с това се слави из махалата.. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

Nadelina
02-28-2007, 10:58
Az ne vijdam nishto losho v troikata.. Dori iskam da probvam... Vijda mi se primamliva i interesna ideq :)

02-28-2007, 11:23
toq e tragnal na ribolov mai."Bace" tuka nema 6arani pa ti hodi si ebi mestnite kurveta Абе колко си кух не е истина.. Истински Спамер си според мен... Олиго аз си имам 4- годишна връзка с приятелката ми... несъм тругнал да зарибявам.. бегаи питаи маикати за троиката например тя с това се слави из махалата.. :smt098 :smt098 :smt098 :smt098
hah kompleksiran seltak.Tuka ne e mqstoto za avto reklama taka 4e hodi pii studena vodica.Kolkoto do troikata ne6to si se obarkal......ova e prizvanieto na tvoita maika.Ne si misli 4e vsi4ki maiki sa kurvetini kato tvoita.
adios mangale :smt006

bungle
02-28-2007, 11:25
И к'во като си правил 3ка с нек'ви 16-годишни ?

Miteto_bs
02-28-2007, 12:57
Az ne vijdam nishto losho v troikata.. Dori iskam da probvam... Vijda mi se primamliva i interesna ideq :)
Преди да пробваш трябва да си подбереш партниорите че иначе утре може да блеснеш в интернет :mrgreen: :wink:

radiante
02-28-2007, 18:33
За теб да ама знаеш ли как се обслужват две момичета ??? аз лично знам.. бил съм с 2 още на 16г..
хах как прозвуча все едно съм някои дядка а съм само на 21.. :-s
та по темата.... по принцип е лесно бе да обслужиш 2 момичета стига да имаш фантазия и да импровизираш в леглото.. :smt005

Нема да е зле още веднъж да се изтъкнеш като великия ебач-задоволител на цели две момичета едновременно....УаУ :-&

ThePainIsReaL
02-28-2007, 18:40
Не мисля , че е гнусно или лошо нещо .. проворика фантазията .. наистина не знам как бих реагирала , ако е тройка с две момчета , щото двама не се обслужват лесно :roll: но ще бъде интересно преживяване и определено трябва да е с по-разкрепостени . Ако е с две момичета мисля , че ще ми по-лесно , пък и без тва си падам малко би . :mrgreen:
Но тройка бих пробвала само заради секса. Ако имам сериозно гадже и го обичам , определо не ! Не бих позволила на някоя друга да се докосва до тялото му и да го има . И не мисля , че и той , ако ме обича , ще е съгласен да ме дели с трети .

JoeBanana
02-28-2007, 18:54
тук, за втори път, засичам как съвсем "непринудено" вметваш, че си на 21 :mrgreen:
разбирам, че искаш (дори и несъзнателно) да си лошия батко на форума(тройки, вили, слънчеви очила "Муха", мадама по гащи) и малолетните да ти се радват, ама не по тоя нескопосан начин, де :mrgreen:
ся да не помислиш, че се заяждам :mrgreen:
не съм такъв човек - другите ще потвърдят
а да - и ако беше погледнал. щеше да разбереш, че си 689-я човек, който пита за тройките

Miteto_bs
02-28-2007, 19:19
тук, за втори път, засичам как съвсем "непринудено" вметваш, че си на 21 :mrgreen:
разбирам, че искаш да си лошия батко на форума(тройки, вили, слънчеви очила "Муха", мадама по гащи) и малолетните да ти се радват, ама не по тоя нескопосан начин, де :mrgreen:
ся да не помислиш, че се заяждам :mrgreen:
не съм такъв човек - другите ще потвърдят
а да - и ако беше погледнал. щеше да разбереш, че си 689-я човек, който пита за тройките

Хахаха ти ме убие олиго...
Неми пука кфо си мислиш че искам да докажа с къща,вила,очила, и т.н.

Неми пука е ако искаш и автомобил мога да ти покажа за който ти или някой от родителите ти трябва да работят вечно..

:smt098 :smt098 :smt098 На ти Лошият батко..

http://images13.snimka.bg/002112792.jpg

50000 евро моито момче... :smt007 :smt007

JoeBanana
02-28-2007, 19:36
ееее виж сега как грешно възприемаш какво ти казах :mrgreen:
показвай, митйе, показвай, синко :mrgreen:
то е ясно, че като няма лични качества, ще трябва да компенсираме комплекса за малоценност с пари коли и махленски речник :mrgreen: ниииищо ново

яяя кажи сега - мама и тати като са ти дали туй возило, пишката ти по-голяма ли стана, а ? :mrgreen:
и да - пука ти, пука ти, че чак газ пикаеш, то се вижда :mrgreen:
искам да ми покажеш сега и къде живееш, колко инчов ти е телевизора, ква ви е пералнята... ае направо всичко :mrgreen: айде чакам :mrgreen:
и колко струват разбира се

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:03
Мите,а шофер имаш ли си? :-s
а инак за тройка-винаги навита с жената(malka_sladuranka) и моята слабост Seizure of Power \:D/

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:04
Мите,а шофер имаш ли си? :-s
а инак за тройка-винаги навита с жената(malka_sladuranka) и моята слабост Seizure of Power \:D/ охаааа и на мен ми е слабост Seizure of Power :-D Така, че само си ела и ще ти скъсаме шортите. :smt079

JoeBanana
02-28-2007, 20:08
но какво мога да предложа, аз, бедния Пауър, на дами като вас :smt010 ето, ето, край депресирах се... сега отивам да се обеся :mrgreen: сбогом жесток свят !
митьо, ти си виновен ! ше говоря с майка ти как караш хората да мрат :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:10
На вниманието на Seizure of Power

това е хола http://images13.snimka.bg/002142171.jpg

това е в суши-бар на вилата http://images13.snimka.bg/002059209.jpg дивана струва близо 4000лв. естествен ратан и е от индия..

телевизорче - панасоник голям е колкото диагонала на двете ти ръце
http://images14.snimka.bg/002292710.jpg

Съжелявам за пералнята казох питай майка ти !!!! тя знае колко струва :smt019

JoeBanana
02-28-2007, 20:13
чудесно, митко, чудесно :mrgreen: сега какво друго ше ни покажеш ? давам ти свобода на избор :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:15
аре по темата стига дразги ...

в реялност несъм такова говедо само ви дразня.. така искренно се забавлявам.. но сега по темата :-({|=

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:16
наиситна много хубава къщурка и изглед,ама явно не са ви стигнали паричките са си обзаведете хола :roll:

are prekratete вече.осрахте всички теми

JoeBanana
02-28-2007, 20:19
аре по темата стига дразги ...

в реялност несъм такова говедо само ви дразня.. така искренно се забавлявам.. но сега по темата :-({|=
не бих казал, че ни дразниш... по-скоро се излагаш и ние те правим за смях :mrgreen: пък дали си говедо или не си - всеки ще прецени за себе си
айде, оставям ти темата :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:24
Едва ли точно ти ме правиш за смях аз искренно се забавлявам с такива като теб тук, в дискотеките и навсякаде.. чаткаш ли за мен ти и другите като теб сте от друга планета..

кофти че сме толкова далеко един от друг като цяло..

принцът и просяка \:D/

Miteto_bs
02-28-2007, 20:25
наиситна много хубава къщурка и изглед,ама явно не са ви стигнали паричките са си обзаведете хола :roll:

are prekratete вече.осрахте всички теми

то така е по тарикатско бе хола е обзаведен но там е изгледа и е перфектно иначе всичко е обзаведено от до.. с намесата на дизаинер :-k

JoeBanana
02-28-2007, 20:29
Едва ли точно ти ме правиш за смях аз искренно се забавлявам с такива като теб тук, в дискотеките и навсякаде.. чаткаш ли за мен ти и другите като теб сте от друга планета..

кофти че сме толкова далеко един от друг като цяло..

принцът и просяка \:D/
е, ти явно не искаш да спрем :mrgreen: ми то и ти за мен, и льохмани като теб сте от друга планета :mrgreen: планетата на маймуните :mrgreen:
пък аз дали съм беден или по-богат от теб, не можеш да знаеш, защото не парадирам с нито едно от двете :mrgreen: аз също съм тук да се забавлявам, но за разлика от теб знам как :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:31
Оо повярвай ми незнаеш... :-$

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:31
Едва ли точно ти ме правиш за смях аз искренно се забавлявам с такива като теб тук, в дискотеките и навсякаде.. чаткаш ли за мен ти и другите като теб сте от друга планета..

кофти че сме толкова далеко един от друг като цяло..

принцът и просяка \:D/
е, ти явно не искаш да спрем :mrgreen: ми то и ти за мен, и льохмани като теб сте от друга планета :mrgreen: планетата на маймуните :mrgreen:
пък аз дали съм беден или по-богат от теб, не можеш да знаеш, защото не парадирам с нито едно от двете :mrgreen: аз също съм тук да се забавлявам, но за разлика от теб знам как :mrgreen: Дам душко...ела да о*ереме някоя тема...и да се забавляваме... 8)

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:32
Оо повярвай ми незнаеш... :-$ Ооо повярвай ми...точно той знае... \:D/

JoeBanana
02-28-2007, 20:33
Оо повярвай ми незнаеш... :-$
ще си позволя да не повярвам, мите :mrgreen:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:33
Ае незнае бе... [-X [-X

С мен неа спориш.. Аз винаги съм прав..
:smt013

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:34
Ае незнае бе... [-X [-X

С мен неа спориш.. Аз винаги съм прав..
:smt013
Или си въобразяваш, че си прав? И ще споря.... :twisted: Seizure of Power е един от най-забавните във форума! 8)

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:35
наиситна много хубава къщурка и изглед,ама явно не са ви стигнали паричките са си обзаведете хола :roll:

are prekratete вече.осрахте всички теми

то така е по тарикатско бе хола е обзаведен но там е изгледа и е перфектно иначе всичко е обзаведено от до.. с намесата на дизаинер :-k
ама аз само да си кажа,че се ебавах :lol:

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:36
наиситна много хубава къщурка и изглед,ама явно не са ви стигнали паричките са си обзаведете хола :roll:

are prekratete вече.осрахте всички теми

то така е по тарикатско бе хола е обзаведен но там е изгледа и е перфектно иначе всичко е обзаведено от до.. с намесата на дизаинер :-k
ама аз само да си кажа,че се ебавах :lol: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Miteto_bs
02-28-2007, 20:36
Ае незнае бе... [-X [-X

С мен неа спориш.. Аз винаги съм прав..
:smt013
Или си въобразяваш, че си прав? И ще споря.... :twisted: Seizure of Power е един от най-забавните във форума! 8)

Мен лично ме боли к**а кое е забавен кой не в форумите влизам дасе подразня да понауча нещо и тн.

Miteto_bs
02-28-2007, 20:37
malka_sladuranka


Ти знаеш ли как да ползваш цитатите? O:)

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:39
malka_sladuranka


Ти знаеш ли как да ползваш цитатите? O:) :smt017 Просто си цитирам...какво има да им ползвам... :::

JoeBanana
02-28-2007, 20:39
Ае незнае бе... [-X [-X

С мен неа спориш.. Аз винаги съм прав..
:smt013
Или си въобразяваш, че си прав? И ще споря.... :twisted: Seizure of Power е един от най-забавните във форума! 8)

Мен лично ме боли к**а кое е забавен кой не в форумите влизам дасе подразня да понауча нещо и тн.
Димитър, всички влизаме да се подразним, но малко знаем как да го правим качествено ( ти определено не знаеш) :mrgreen: А относно болките - веднага на лекар ! Не искам да лишим нацията от ценно поколение !

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:40
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:Вземи си направление от ДжиПи-то

JoeBanana
02-28-2007, 20:41
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen:

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:41
:smt005 :smt005 :smt005
нямате милост,обаче

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:42
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen: Аз пък мислех, че ще отиди на гинеколог и ще се разчепи на магарето... 8-[

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:44
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen:
Seizure,не го мисли ти,ше си поръча ново от италия :lol:

JoeBanana
02-28-2007, 20:46
ах, вие, палавници :mrgreen: не ви е срам !
димитър, не ги слушай :mrgreen:

дами, лека нощ ви желая :mrgreen:
утре ще се видим пак :mrgreen:
димитър и на теб отново ще пожелая приятна вечер :mrgreen:

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:48
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen:
Seizure,не го мисли ти,ше си поръча ново от италия :lol: По-добре от Африка...Някой надарен нигериец-донор...... :-D

ABSOLUTme
02-28-2007, 20:51
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen:
Seizure,не го мисли ти,ше си поръча ново от италия :lol: По-добре от Африка...Някой надарен нигериец-донор...... :-D
или напрао от африкански слон,нали сме грандомани 8-[

Miteto_bs
02-28-2007, 20:51
Уролог се нарича... :mrgreen: :mrgreen:
еее ся що му каза ? аз се надявах да иде на хирург и да му резнат чурчето :mrgreen:
Seizure,не го мисли ти,ше си поръча ново от италия :lol: По-добре от Африка...Някой надарен нигериец-донор...... :-D

Това е идея за африка тамън сега ми е 30см. и още толкова беркет..
ти осещала ли си нигериец в ануса? :smt017

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:52
или напрао от африкански слон,нали сме грандомани 8-[
хахаха
Ще си има ново хуботче дететооооооо =D> =D> =D>

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:53
Това е идея за африка тамън сега ми е 30см. и още толкова беркет..
ти осещала ли си нигериец в ануса? :smt017
Не. А ти? Хубаво ли ти беше? :twisted:

02-28-2007, 20:55
Баровец,след като разбрахме че ти е малка пишката и си комплексар,мисля че е време да се разкараш от форума.....Всички те съсипаха от подиграфка и стана като парцал!Ае поздрави на майка ти :lol:

Miteto_bs
02-28-2007, 20:55
Това е идея за африка тамън сега ми е 30см. и още толкова беркет..
ти осещала ли си нигериец в ануса? :smt017
Не. А ти? Хубаво ли ти беше? :twisted:

Аз не съм осетил.. но такива на по 12 като тебе... се исказват в форума с анален секс например.. па си викам може да го взимаш и ти отзад :-$

malka_sladuranka
02-28-2007, 21:00
Това е идея за африка тамън сега ми е 30см. и още толкова беркет..
ти осещала ли си нигериец в ануса? :smt017
Не. А ти? Хубаво ли ти беше? :twisted:

Аз не съм осетил.. но такива на по 12 като тебе... се исказват в форума с анален секс например.. па си викам може да го взимаш и ти отзад :-$ Чек, чек...чекай... хаха...Какво си Осетил? 8) Иии...чекай...12те съм ги минала още миналия век... :smt005, а това, че ти пъшкаш като Джена Джеймсън от анален, не означава, че с всички във форума е така. :::

BastardOfChrist
02-28-2007, 21:06
Здравейте!
Казвам се Димитър!
Имам кола за 50к Евро!
Имам Диван за 4к Евро!
Имам къща която е голяма колкото палат и е обзаведена от най-добрия дизайнер някога съществуващ!
И нося зли очила , да не забравим!
Но , аз ли съм постигнал всичко това?
Не естествено! Аз НЕ ЦЕНЯ ПАРИТЕ! Аз съм шибан идиот опитващ се да впечетли тийнагерки на по 13-16години , който мечтаят да ги повозя в колата ми (която изглежда супер-зле междудругото)!Да , чувствам се пълноценен човек , който неомее нищо и разчита на мама и тати! Чувствам че допринасям , към обществото!
Мъдроста ми е позната на всички , както и вишия ми ЕнтЕлЕгЕнт.
Fear Me , Fools!

Miteto_bs
02-28-2007, 21:07
:smt017 :smt017 :smt017 каде требваше да се смея тука?

malka_sladuranka
02-28-2007, 21:08
:smt017 :smt017 :smt017 каде требваше да се смея тука? ами на иронията :smt005

BastardOfChrist
02-28-2007, 21:09
:smt017 :smt017 :smt017 каде требваше да се смея тука?
Сарказъм се казва мой човек , сарказъм ;==)
Явно не си слушал много в часове?
О чакай , мама е казала на учителката , да ти пише 6 , защотото така ще спонсорира училището?
Просто направих леко обощение , на твоята "прекрасна" същност.
А смеха... не , ти нетрябва да се смееш , а да помислиш, какъв обществен паразит си в същност...

Miteto_bs
02-28-2007, 21:09
Здравейте!
Казвам се Димитър!
Имам кола за 50к Евро!
Имам Диван за 4к Евро!
Имам къща която е голяма колкото палат и е обзаведена от най-добрия дизайнер някога съществуващ!
И нося зли очила , да не забравим!
Но , аз ли съм постигнал всичко това?
Не естествено! Аз НЕ ЦЕНЯ ПАРИТЕ! Аз съм шибан идиот опитващ се да впечетли тийнагерки на по 13-16години , който мечтаят да ги повозя в колата ми (която изглежда супер-зле междудругото)!Да , чувствам се пълноценен човек , който неомее нищо и разчита на мама и тати! Чувствам че допринасям , към обществото!
Мъдроста ми е позната на всички , както и вишия ми ЕнтЕлЕгЕнт.
Fear Me , Fools!

бе с някой корекции минава..

1во- мен деца неме вълнуват!!
другото що годе е верно :mrgreen: :mrgreen:

moncho
02-28-2007, 21:11
Така да си напиша моето мнение относно коментара на митето към малката сладуранка
така забелязал съм че 90% от неините коментари са сериозни и целящи да помогне на въпросния човек, а ти мите от скоро те виждам в този форум и всичките ти коментари са не сериозни ,подигравателни и целящи да убидят някого такаче мисли преди да напишеш нещо
П.П. малката сладоранка това първия и единствен коментар в които отправям мнение за тебе не целя подмазване и т.н.

02-28-2007, 21:12
Здравейте!
Казвам се Димитър!
Имам кола за 50к Евро!
Имам Диван за 4к Евро!
Имам къща която е голяма колкото палат и е обзаведена от най-добрия дизайнер някога съществуващ!
И нося зли очила , да не забравим!
Но , аз ли съм постигнал всичко това?
Не естествено! Аз НЕ ЦЕНЯ ПАРИТЕ! Аз съм шибан идиот опитващ се да впечетли тийнагерки на по 13-16години , който мечтаят да ги повозя в колата ми (която изглежда супер-зле междудругото)!Да , чувствам се пълноценен човек , който неомее нищо и разчита на мама и тати! Чувствам че допринасям , към обществото!
Мъдроста ми е позната на всички , както и вишия ми ЕнтЕлЕгЕнт.
Fear Me , Fools!

бе с някой корекции минава..

1во- мен деца неме вълнуват!!
другото що годе е верно :mrgreen: :mrgreen:
Мите аре легай да мое да дойда и да оправя майка ти ве :!:

malka_sladuranka
02-28-2007, 21:13
..

1во- мен деца неме вълнуват!!


Ако се утешаваш с това...ще те разочаровам, в този форум най-много 20% са деца...Темите "на 12 съм и ми го сложиха отзад" са 99% ебавки...Така, че не се заблуждавай. Приеми мнението на здравомислещите хора и се осъзнай. 8)

moncho
02-28-2007, 21:15
Малко да се поправя че сам се поубъркал в последния коментар беше за друга тема където митето каза
Applause Applause Applause Applause Applause Евала хубаво, че сте вие.. зубарите на форума и даскало.. да му дадете съвет.

Miteto_bs
02-28-2007, 21:17
Здравейте!
Казвам се Димитър!
Имам кола за 50к Евро!
Имам Диван за 4к Евро!
Имам къща която е голяма колкото палат и е обзаведена от най-добрия дизайнер някога съществуващ!
И нося зли очила , да не забравим!
Но , аз ли съм постигнал всичко това?
Не естествено! Аз НЕ ЦЕНЯ ПАРИТЕ! Аз съм шибан идиот опитващ се да впечетли тийнагерки на по 13-16години , който мечтаят да ги повозя в колата ми (която изглежда супер-зле междудругото)!Да , чувствам се пълноценен човек , който неомее нищо и разчита на мама и тати! Чувствам че допринасям , към обществото!
Мъдроста ми е позната на всички , както и вишия ми ЕнтЕлЕгЕнт.
Fear Me , Fools!

Евала добре измисленно за човек от простолюдието.
Понеже колата ми е много зле реших дати покажа и другата която също е много зле... признавам си на 2г. е остаря

http://images13.snimka.bg/002112787.jpg

http://images13.snimka.bg/002112790.jpg

http://images13.snimka.bg/002112789.jpg

Доволен/а ли си?
Както ти казох извинявам се но колата е стара и вече нестава за съжаление ... залко за цената която и платих :smt013 :smt013 :smt013

malka_sladuranka
02-28-2007, 21:17
Така да си напиша моето мнение относно коментара на митето към малката сладуранка
така забелязал съм че 90% от неините коментари са сериозни и целящи да помогне на въпросния човек, а ти мите от скоро те виждам в този форум и всичките ти коментари са не сериозни ,подигравателни и целящи да убидят някого такаче мисли преди да напишеш нещо
П.П. малката сладоранка това първия и единствен коментар в които отправям мнение за тебе не целя подмазване и т.н.
;-) ясно

BastardOfChrist
02-28-2007, 21:21
Така е мите , така е кърт.
Простичък човек съм си.
Нямам къща за 100к лева
нямам кола за 100к лева
нямам никаква голяма-собственост като твойте ;==)
но знаеш ли какво притежавам?
Да , притежавам умението да се оправям сам в живота , без да пищя на мама и тате за пари , за да ми купят поредната кола/апартаментче/вила или друга просотия.
Знаеш ли какво друго притежавам , което е далеч по ценно от парите ти? Умея да ценя парите и труда с който те се изкарват
Колко от тези 5487984534лева си искарал сам , без помощ от мама?
Я си представи че ти вземат виличките/колите и вашите умрат/изчезнат , а също така и пари ти , кво правим ? ;==)))

Sexapilna_kukla
02-28-2007, 21:22
Мите, не ти ли писна само да парадираш с това и онова #-o

Miteto_bs
02-28-2007, 21:26
Така е мите , така е кърт.
Простичък човек съм си.
Нямам къща за 100к лева
нямам кола за 100к лева
нямам никаква голяма-собственост като твойте ;==)
но знаеш ли какво притежавам?
Да , притежавам умението да се оправям сам в живота , без да пищя на мама и тате за пари , за да ми купят поредната кола/апартаментче/вила или друга просотия.
Знаеш ли какво друго притежавам , което е далеч по ценно от парите ти? Умея да ценя парите и труда с който те се изкарват
Колко от тези 5487984534лева си искарал сам , без помощ от мама?
Я си представи че ти вземат виличките/колите и вашите умрат/изчезнат , а също така и пари ти , кво правим ? ;==)))

Рано ми е даси го представя..
Според теб аз не работя така ли?
Ами в грешка си работя в бате даже много усърдно и макар в наша фирма аз се трудя с нивото на персонала и това че е на мама и тати мен не ме оправдава понасям си последствията.
а това дали ще умрат и т.н. всички един ден отиваме там.. дано си подредиш живота някога така за да видиш какво е удоволствието да си богат.. И да видим как би постъпил с своите деца.

02-28-2007, 23:56
Така е мите , така е кърт.
Простичък човек съм си.
Нямам къща за 100к лева
нямам кола за 100к лева
нямам никаква голяма-собственост като твойте ;==)
но знаеш ли какво притежавам?
Да , притежавам умението да се оправям сам в живота , без да пищя на мама и тате за пари , за да ми купят поредната кола/апартаментче/вила или друга просотия.
Знаеш ли какво друго притежавам , което е далеч по ценно от парите ти? Умея да ценя парите и труда с който те се изкарват
Колко от тези 5487984534лева си искарал сам , без помощ от мама?
Я си представи че ти вземат виличките/колите и вашите умрат/изчезнат , а също така и пари ти , кво правим ? ;==)))

Рано ми е даси го представя..
Според теб аз не работя така ли?
Ами в грешка си работя в бате даже много усърдно и макар в наша фирма аз се трудя с нивото на персонала и това че е на мама и тати мен не ме оправдава понасям си последствията.
а това дали ще умрат и т.н. всички един ден отиваме там.. дано си подредиш живота някога така за да видиш какво е удоволствието да си богат.. И да видим как би постъпил с своите деца.
ahahhaaah tuka sum izpusnal ek6ana vijdam.Ta mangale ne si misli 4e si mnogo vajen(znae6 li moje puk tuka da ima i po golemi barovci ot teb)
s nqkakva koli4ka za 45 000$ i shlupena ka6turka v selo Burgas ne si koi znae kvo.Vtoro......gledam vseki obijda6 na maika ili ne6to svarzano s maikata.....e tova samo dokazva 4e ima6 nqkakav kompleks na taq tema(hahaha mai i ne e samo na tazi tema)mai tvoita maika e kurva a?haaahaha e da de ot kade 6e ima6 pari za o4ila :smt006
aide da znae6 ot men....V tozi jivot kolkoto i da si golqm vinagi se namira nqkoi po-golqm ot teb........ne znam....mje ve4e da si go nameril :smt005
pozdrav ot men mangale .l. i adios :smt098

Miteto_bs
03-01-2007, 05:24
Така е мите , така е кърт.
Простичък човек съм си.
Нямам къща за 100к лева
нямам кола за 100к лева
нямам никаква голяма-собственост като твойте ;==)
но знаеш ли какво притежавам?
Да , притежавам умението да се оправям сам в живота , без да пищя на мама и тате за пари , за да ми купят поредната кола/апартаментче/вила или друга просотия.
Знаеш ли какво друго притежавам , което е далеч по ценно от парите ти? Умея да ценя парите и труда с който те се изкарват
Колко от тези 5487984534лева си искарал сам , без помощ от мама?
Я си представи че ти вземат виличките/колите и вашите умрат/изчезнат , а също така и пари ти , кво правим ? ;==)))

Рано ми е даси го представя..
Според теб аз не работя така ли?
Ами в грешка си работя в бате даже много усърдно и макар в наша фирма аз се трудя с нивото на персонала и това че е на мама и тати мен не ме оправдава понасям си последствията.
а това дали ще умрат и т.н. всички един ден отиваме там.. дано си подредиш живота някога така за да видиш какво е удоволствието да си богат.. И да видим как би постъпил с своите деца.
ahahhaaah tuka sum izpusnal ek6ana vijdam.Ta mangale ne si misli 4e si mnogo vajen(znae6 li moje puk tuka da ima i po golemi barovci ot teb)
s nqkakva koli4ka za 45 000$ i shlupena ka6turka v selo Burgas ne si koi znae kvo.Vtoro......gledam vseki obijda6 na maika ili ne6to svarzano s maikata.....e tova samo dokazva 4e ima6 nqkakav kompleks na taq tema(hahaha mai i ne e samo na tazi tema)mai tvoita maika e k***a a?haaahaha e da de ot kade 6e ima6 pari za o4ila :smt006
aide da znae6 ot men....V tozi jivot kolkoto i da si golqm vinagi se namira nqkoi po-golqm ot teb........ne znam....mje ve4e da si go nameril :smt005
pozdrav ot men mangale .l. i adios :smt098

E na tova se vika prost oligofren..
navqrno moje da ima i po bogati, no pred men si gnida moito dete.
Ako znaete kolko pisma polu4ih na Li4ni.. i kolko hora mi kazoha bravo Mite teq ot zavist neznaqt kakvo govorqt.. nedei da im obrushtash vnimanie drun drun.. vse mi e taq koi kakvo si misli za men..

na sledva6tata sreshta na foruma kadeto i da e bih doshal s radost i da vi e razvalq :smt019 :smt019 O4akvai te me nqmam tarpenie da se zapoznaq s nqkoi ot vas... :smt011 Obeshtavam che shte e interesno.. are s zdrave =;

BastardOfChrist
03-01-2007, 05:49
Нека позная , това са твойте 13-15годишни обожателки?
Всъщност гнидата си ти , по-точно ти си едно нищожно лайно ;==) Хайде тичай при мама да ти смени памперса!

Miteto_bs
03-01-2007, 06:00
Нека позная , това са твойте 13-15годишни обожателки?
Всъщност гнидата си ти , по-точно ти си едно нищожно лайно ;==) Хайде тичай при мама да ти смени памперса!
Hheheheh shte ti4am pri mama da mi dade edni 400lv na novi o4ila naprimer.. ::: Vushko

JoeBanana
03-01-2007, 06:22
минавам само да ви кажа добро утро, че трябва да излизам :mrgreen: виждам не сте скучали :mrgreen:

gangbang
03-01-2007, 06:24
Добро утро и от мен и Честита Баба Марта :-D И тройката е хубаво нещо, да! 8)

Nadelina
03-01-2007, 06:38
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. a 80% ot dneshnoto obshtestvo e tolkova materialno che nqma do kyde.. Da, vqrno e che pochti vsichki go otrichat no koi ne iska da ima v djoba si 50 lv a ne 5 lv.. Vseki! Ima po vajni neshta i ne go otricham.. Za mene sashto ima po vajni neshta (i go kazvam za da ne se zaqdete vypreki che nqma vryzka :lol: ) Istinata e che az go haresvam Miteto....

03-01-2007, 07:23
Istinata e che az go haresvam Miteto....
istinata e,4e nqma6 vkus :::

OtherDimension
03-01-2007, 07:56
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. a 80% ot dneshnoto obshtestvo e tolkova materialno che nqma do kyde.. Da, vqrno e che pochti vsichki go otrichat no koi ne iska da ima v djoba si 50 lv a ne 5 lv.. Vseki! Ima po vajni neshta i ne go otricham.. Za mene sashto ima po vajni neshta (i go kazvam za da ne se zaqdete vypreki che nqma vryzka :lol: ) Istinata e che az go haresvam Miteto....


оооо , не се и съмнявам :smt005 :smt005 :smt005

Nadelina
03-01-2007, 07:56
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. a 80% ot dneshnoto obshtestvo e tolkova materialno che nqma do kyde.. Da, vqrno e che pochti vsichki go otrichat no koi ne iska da ima v djoba si 50 lv a ne 5 lv.. Vseki! Ima po vajni neshta i ne go otricham.. Za mene sashto ima po vajni neshta (i go kazvam za da ne se zaqdete vypreki che nqma vryzka :lol: ) Istinata e che az go haresvam Miteto....


оооо , не се и съмнявам :smt005 :smt005 :smt005

V koe po tochno ?

OtherDimension
03-01-2007, 08:00
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. a 80% ot dneshnoto obshtestvo e tolkova materialno che nqma do kyde.. Da, vqrno e che pochti vsichki go otrichat no koi ne iska da ima v djoba si 50 lv a ne 5 lv.. Vseki! Ima po vajni neshta i ne go otricham.. Za mene sashto ima po vajni neshta (i go kazvam za da ne se zaqdete vypreki che nqma vryzka :lol: ) Istinata e che az go haresvam Miteto....


оооо , не се и съмнявам :smt005 :smt005 :smt005

V koe po tochno ?


че има право момчето..
такива като тебе за жалост ги има по улиците и те са причината този симпатяга да си вярва , че е нещо повече от тези ,които нямат пари...
такива като TEБ

theworldleader
03-01-2007, 08:10
Аз лично не бих правил 3ка.
Не мога да си представя как някой ще пипа приятелката ми да речем и пред мен :shock: .. Ще се бием, 3ка няма да стане, обаче..

А иначе от другата страна.. Аз с две момичета, едната от която приятелката ми.. да гледам погледа на моята и да я виждам как избеснява, не, не искам, няма да ми е хич приятно..

няма да е секс, а като задължение..

moncho
03-01-2007, 08:26
Istinata e che az go haresvam Miteto....
istinata e,4e nqma6 vkus :::
:smt023

iLoveChocolate
03-01-2007, 08:29
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X В ЛЮБОВ ли и е мястото? :-D
Попринцип не си падам по тройките. Не обичам да деля. Секса е за двама.

браво, аз съм на същото мнение за тройката

03-01-2007, 10:32
минавам само да ви кажа добро утро, че трябва да излизам :mrgreen: виждам не сте скучали :mrgreen:
ahahahah kak 6te sku4aem s toq kloun.
Mitkoo aide pokaji gi tezi pisma.Az polu4ih pismo ot George Bush i toq mi vika "bravo sledim spora vi s interes ot beliq dom"hahahahahha pomiar
Kolkoto do taq pa4a na koqto Miteto i haresva.......znam te teb ot koi tip momi4eta si.....pisnalo mi e ot takiva kato teb........Nikoi ne e kazal 4e parite ne sa vajni.....oba4e e mnogo selsko i prosta6ko da se due6 navsqkade s tqh.
Haha i Mitko az ne go pravq ot zavist (hahahahahaa) a 6toto mi e kef.
I kato ima sre6ta vav Sofiq i az 6te doida mangale

malka_sladuranka
03-01-2007, 10:36
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. Сама го каза - необходимост, средство, а не са за да парадираш с тях, щот става смешен...не за друго. :smt005

Miteto_bs
03-01-2007, 10:57
Oleee.. ama vie ste go osrali Miteto ta dumi nqmam... Q prestanete.. Momcheto ima pravo.. Parite sa edna neobhodimost.. a 80% ot dneshnoto obshtestvo e tolkova materialno che nqma do kyde.. Da, vqrno e che pochti vsichki go otrichat no koi ne iska da ima v djoba si 50 lv a ne 5 lv.. Vseki! Ima po vajni neshta i ne go otricham.. Za mene sashto ima po vajni neshta (i go kazvam za da ne se zaqdete vypreki che nqma vryzka :lol: ) Istinata e che az go haresvam Miteto....

Благодаря ти :wink: Намери се един човек да ме защити в темата.. макар че, много хора ме подкрепиха на ЛС.
Nadelina :smt007 :smt007 :smt007 Искренно ти благодаря [-o<

03-01-2007, 10:59
"mnogo hora me podkrepiha na LS"
:smt082

Miteto_bs
03-01-2007, 11:00
Аз лично не бих правил 3ка.
Не мога да си представя как някой ще пипа приятелката ми да речем и пред мен :shock: .. Ще се бием, 3ка няма да стане, обаче..

А иначе от другата страна.. Аз с две момичета, едната от която приятелката ми.. да гледам погледа на моята и да я виждам как избеснява, не, не искам, няма да ми е хич приятно..

няма да е секс, а като задължение..

Виж тук си много прав.
Но представи си, че пред тебе има две момичета, който искат да правите секс.
Как би реагирал в ситуацията? Били помислил за твоита? :smt017

malka_sladuranka
03-01-2007, 11:02
"mnogo hora me podkrepiha na LS"
:smt082 Не му се смей, че сега ще скалъпи "мноооггооо" ЛС-та и ще ни скрие шапките. :smt005

03-01-2007, 11:20
"mnogo hora me podkrepiha na LS"
:smt082 Не му се смей, че сега ще скалъпи "мноооггооо" ЛС-та и ще ни скрие шапките. :smt005
hehe v momenta mi pi6e LS v koeto vika 4e si igraq s oganq ahahahahhah forumen bia4.Sega si pravi novi registracii za da si puska sam na sebe si LS i posle da ni gi pokazva

malka_sladuranka
03-01-2007, 11:22
Sega si pravi novi registracii za da si puska sam na sebe si LS i posle da ni gi pokazva Взе ми думите от устата. :smt023

JoeBanana
03-01-2007, 11:36
здравейте, приятели :mrgreen: пак ли се почва ?
:mrgreen:

radiante
03-01-2007, 12:07
Аз лично не бих правил 3ка.
Не мога да си представя как някой ще пипа приятелката ми да речем и пред мен :shock: .. Ще се бием, 3ка няма да стане, обаче..

А иначе от другата страна.. Аз с две момичета, едната от която приятелката ми.. да гледам погледа на моята и да я виждам как избеснява, не, не искам, няма да ми е хич приятно..

няма да е секс, а като задължение..

Виж тук си много прав.
Но представи си, че пред тебе има две момичета, който искат да правите секс.
Как би реагирал в ситуацията? Били помислил за твоита? :smt017




Ти май обичаш само себе си.....естествено обичаш повече скъпите ти принадлежности, купени с парите на мама и тати :D

03-01-2007, 12:08
здравейте, приятели :mrgreen: пак ли се почва ?
:mrgreen:
priqteliu to ne e svar6valo :lol:

SwEeT_pAiN_F
03-01-2007, 12:10
Здравейте,
прочетох цялата тема с интерес. Наистина, човека има право да се изтъква че има много пари, ама чак пък да се прави на кой съм аз... малко или много е смешно... Вярно аз не съм от богатите.. даже хич, но знам цената на парите, потта с която могат да се изкарвати може би защото моите родители са на държавна работа и нямат пари да ме издържат в някой университет извън Б-я аз си скъсвам задника от учене за да мога след няколко години аз да съм добре и да мога да им помагам, и тогава живот и здраве и всичко да се нареди както трябва, ще разбера какво е да си богат и да можеш да си позволиш да си купуваш коли вили и т.н. Но тогава сигурно ще бъда по-умна от теб и ще се наслаждавам. Майка ми ми беше казвала относно една учителка която ме мразеше защото мама не я водеше на кафета и не и подаряваше разни там подаръци "Тя ще остане в България, а ти ще успееш много повече от нея извън Б-я!!" Просто се замисли какво си оставил зад гърба си защото...21 години не са малко...А дали си направил някой щастлив? Или просто момичето което е с теб не е само заради парите ти... много сме нагли ама...т`ва е положението.
Не искам с тоя постинг да се заяждам с теб, просто да те накарам малко да се замислиш....

moncho
03-01-2007, 12:25
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X В ЛЮБОВ ли и е мястото? :-D
Попринцип не си падам по тройките. Не обичам да деля. Секса е за двама.

браво, аз съм на същото мнение за тройката
Относто тоя моя коментар нещо не си спомням защо съм го написал а щом съм го написал следователно е имало причина или съм се убъркал ](*,)

03-01-2007, 12:35
тъз пък малка_сладуранка ли кват е там е много отворена :idea:

moncho
03-01-2007, 12:43
така маката сладуранка значи сетих се за какво става вапрос темата беше друга и е редактирана ако погледнеш добре ще видиш че и митето от долу е писал че не знае каде и е мястото и темата беше съвсем друга
така че без коментари от родана "В ЛЮБОВ ли и е мястото? "
;-)

moncho
03-01-2007, 12:47
Тая тема е тъпа и не и е тука мястото [-X немоа в тоя форум да и намеря мястото.. и то с 100 спамера баце и аз станох.. де да е сложа?



Местя е мерси.. :::

Това мисля доказва моето твърдение.
П.П. Малко издребнявам ама се ядосах :-D

Bleach
03-01-2007, 12:56
Абе някак си не обичам да деля дупката с друг х** .. Но пък ,ако са две мадами...Примерно приятелката ми и нейната най-добра..Но някакси и тоя варянт не ми се връзва..Абе ,ако нямам връзка бих се опитал да навия 2 мацки,но сега никога..обичам си мацката и никога не бих я предал :)

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:08
така маката сладуранка значи сетих се за какво става вапрос темата беше друга и е редактирана ако погледнеш добре ще видиш че и митето от долу е писал че не знае каде и е мястото и темата беше съвсем друга
така че без коментари от родана "В ЛЮБОВ ли и е мястото? "
;-) Ясно, ясно...все едно... 8)

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:09
тъз пък малка_сладуранка ли кват е там е много отворена :idea: Вика му се умна... :smt005

shadow4e
03-01-2007, 13:10
хахахаххаа Митеее хахахахха
Може ли снимка на тоалтната ви?

То е хубаво човек да има много пари, но и да знае какво прави с тях и защо го прави.

А за тройките- с две момчета не бих пробвала, с две момичета бих. Възбуждащо е, ама... аз моят го ревнувам, че някаква ще го кара до у-ще, а пък камо ли от такова нещо...

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:12
хахахаххаа Митеее хахахахха
Може ли снимка на тоалтната ви? И Митето седнал отгоре...с изцъклени от напъване очи.... :smt005

shadow4e
03-01-2007, 13:13
Ааааа не, той не, той е богоизбран и не ходи по голяма нужда!!! :lol:

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:15
Ааааа не той не той е богоизбран и не ходи по голява нужда!!! :lol: Мене ако ме питаш той е изходен от голяма нужда.... :smt005

shadow4e
03-01-2007, 13:18
ааааа това вече е гадно :)

03-01-2007, 13:42
hahah vie madamite ne si popliuvate.Dosta go nahranihte
bravo kefite me :smt036

03-01-2007, 14:00
Vij sega-tiq macki tuka sa na principa dokato oko ne vidi i ruka ne pipne ne vqrvat!Taka 4e nz kak 6te gi ubedi6 kolko si bogat i tn...Ina4e sum ostanal s vpe4atlenieto,4e sa golemi tigrici i skoro 6te trqbva da se zapoznavame s nqkoi ot tqh use6tam! :P :-D :-D

JoeBanana
03-01-2007, 15:20
Vij sega-tiq macki tuka sa na principa dokato oko ne vidi i ruka ne pipne ne vqrvat!Taka 4e nz kak 6te gi ubedi6 kolko si bogat i tn...Ina4e sum ostanal s vpe4atlenieto,4e sa golemi tigrici i skoro 6te trqbva da se zapoznavame s nqkoi ot tqh use6tam! :P :-D :-D
но дали те искат да се запознаете ? :mrgreen:

03-01-2007, 18:08
Тройката-нещо гадно????? [-X Който го е направил не е съжелявал :!:

03-01-2007, 18:18
Тройката-нещо гадно????? Shame on you Който го е направил не е съжелявал Exclamation

saglasna sam s teb :D as pravih naskoro....sas edna fr i be6e mn qko...as li4no sam privarjenik \:D/

kukli4ka__
03-01-2007, 18:23
тройките никак не са лошо нещо.правила съм го с две момчета а също и с моя приятелка и един пич,всички пъти е било супер яко.
друг е въпроса че ако наистина харесваш някого е малко трудно имаш чувството че го делиш един вид,но това е просто разнообразие и не пречи на взаимоотношенията по никакъв начин

Miteto_bs
03-01-2007, 19:26
Здравейте,
прочетох цялата тема с интерес. Наистина, човека има право да се изтъква че има много пари, ама чак пък да се прави на кой съм аз... малко или много е смешно... Вярно аз не съм от богатите.. даже хич, но знам цената на парите, потта с която могат да се изкарвати може би защото моите родители са на държавна работа и нямат пари да ме издържат в някой университет извън Б-я аз си скъсвам задника от учене за да мога след няколко години аз да съм добре и да мога да им помагам, и тогава живот и здраве и всичко да се нареди както трябва, ще разбера какво е да си богат и да можеш да си позволиш да си купуваш коли вили и т.н. Но тогава сигурно ще бъда по-умна от теб и ще се наслаждавам. Майка ми ми беше казвала относно една учителка която ме мразеше защото мама не я водеше на кафета и не и подаряваше разни там подаръци "Тя ще остане в България, а ти ще успееш много повече от нея извън Б-я!!" Просто се замисли какво си оставил зад гърба си защото...21 години не са малко...А дали си направил някой щастлив? Или просто момичето което е с теб не е само заради парите ти... много сме нагли ама...т`ва е положението.
Не искам с тоя постинг да се заяждам с теб, просто да те накарам малко да се замислиш....

Благодаря ти за мнението, но според мен неси права поне за момичето ми не е познаваш тяхният бизнес е подобен, на нашият занимават се с хотелиерство строителство и търговия на имоти.. нея нека не е намесваме..

sweety_91
03-01-2007, 19:30
Не съм правила и не мисля да правя,но не мисля,че е нещо гадно! :roll:

BastardOfChrist
03-01-2007, 19:33
Митее заспа бе митеее
Днес бях 8 астрономически часа в школо.
Я ме развесели малко !
Кажи колко пари ти струваше телевизорчето?

03-01-2007, 19:53
Митее заспа бе митеее
Днес бях 8 астрономически часа в школо.
Я ме развесели малко !
Кажи колко пари ти струваше телевизорчето?
kolko li hahaahah.Mi dva tri teka v dupeto maika mu....
Hotelierstvo mu vikat sega
Koi hotel e va6 Mite?

Miteto_bs
03-01-2007, 19:59
Този в който майка ти е хигиенистка а баща ти помощен персонал за по 180лв заплатка :) сети ли се?

BeZ^BikiNi
03-01-2007, 20:07
Ako bqh edin moderator do sq da sum q zakluchila taq tema! :evil: Vqrno , che momcheto e ot tipa - djobovete tupkani s pari a v glavata 2 brumbara tenis igraqt s mozuka mu .... amaa.... to smisula na temata e suvsem drug :!: Mite nishto lichno - vsichki razbrahme che imash kinti dobre,obache mai e vreme da spresh da se izlagash s tupotiqta ti i da se hvalish .. prosto ne obrushtai vnimanie i zanapred ne se fukai s materialnite si pridobivki :smt012 I sega OTNOSNO TEMATA
Az sum tvurdo za 3ka s dve momichata i smqtam da q osushtestvq nqkoi den kogato si nqmam priqtel\:D/ No 3ka s dve momcheta mi se vijda prekaleno brutalno... Vajnoto obache za mene e da se pravi s hora kum koito nqmame vlojeni chuvstva

03-01-2007, 20:09
Този в който майка ти е хигиенистка а баща ти помощен персонал за по 180лв заплатка :) сети ли се?
mi ne se se6tam :smt017

Морска Сладурана
03-02-2007, 16:13
Ooooooo qvno dosta si stanal izvesten tuk.. popadnoh slu4aino v foruma i vidqh tvoite snimki.
Iskam da dopalnq, che si mnogo sladak i bih iskala da se zapoznaem Mite.
Az poznavam Svetlio ot ohranata ti.
I sum suglasna na 3ka s tebe i nego :oops: :oops: Mnogo ste mi sladki i dvamata. Nedei da obrushtash vnimanie na tezi selqni te si nqmat na predstava koi si vsushtnost i mislq, che na jivo edvali nqkoi ot tqh bi ti govoril taka!!!! :evil:
Aide celuvki :smt007 :smt007

kukli4ka__
03-02-2007, 16:20
Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 6:13 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ooooooo qvno dosta si stanal izvesten tuk.. popadnoh slu4aino v foruma i vidqh tvoite snimki.
Iskam da dopalnq, che si mnogo sladak i bih iskala da se zapoznaem Mite.
Az poznavam Svetlio ot ohranata ti.
I sum suglasna na 3ka s tebe i nego Mnogo ste mi sladki i dvamata. Nedei da obrushtash vnimanie na tezi selqni te si nqmat na predstava koi si vsushtnost i mislq, che na jivo edvali nqkoi ot tqh bi ti govoril taka!!!!
Aide celuvki

мале мале тайни обожателки Мите имаш вече сега ще ти сформирам фен клуб маи сме малко дето не ни дразниш ама ще стане

malka_sladuranka
03-02-2007, 16:21
Хахххуахухехахеахххуахухе хахеахххуахухехахеахххуах ухехахе
Тоя почна вече и сам да си пише под формата на гост...хахахахах смеххххх смеххххххххххххххх...... :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 ааааа напраооо ме заболя корема от смях

malka_sladuranka
03-02-2007, 16:22
мале мале тайни обожателки Мите имаш вече сега ще ти сформирам фен клуб маи сме малко дето не ни дразниш ама ще стане
Ама ти да не се върза...хахахахах Тая глупост той сам си я е пуснал... :smt035

Miteto_bs
03-02-2007, 16:25
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Е ся ми ебахте майката... Заклевам се не съм го писал това!!!!

kukli4ka__
03-02-2007, 16:25
kukli4ka__ написа:

мале мале тайни обожателки Мите имаш вече сега ще ти сформирам фен клуб маи сме малко дето не ни дразниш ама ще стане

Ама ти да не се върза...хахахахах Тая глупост той сам си я е пуснал...
_________________


що бе и аз съм му фенка
мечтая си да се оженя за него и майка му и баща му като сватбен подарък да ни подарят 1 хотел и нещо друго примерно от сърце :oops:

malka_sladuranka
03-02-2007, 16:26
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Е ся ми ебахте майката... Заклевам се не съм го писал това!!!! Да бее.... и случайно ти се появи 5мин след като "обожателката ти" постна... хахахахаххахахахахахха

Miteto_bs
03-02-2007, 16:31
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Е ся ми ебахте майката... Заклевам се не съм го писал това!!!! Да бее.... и случайно ти се появи 5мин след като "обожателката ти" постна... хахахахаххахахахахахха

Аве аз си бях тук но писох на ЛС на един дравник от сайта на който скоро съм му на гости и след писмото виждам тук това :shock: :shock: :shock:

което ме накефи м/у другото.
ти неискаш ли да ти направим 3ка аз и момчетата кфо лошо има?
БВМ, яки пичове има да се кефиш едва ли някой като мен ти е обръщал внимание.. :-k

BastardOfChrist
03-02-2007, 16:33
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Е ся ми ебахте майката... Заклевам се не съм го писал това!!!! Да бее.... и случайно ти се появи 5мин след като "обожателката ти" постна... хахахахаххахахахахахха

Аве аз си бях тук но писох на ЛС на един дравник от сайта на който скоро съм му на гости и след писмото виждам тук това :shock: :shock: :shock:

което ме накефи м/у другото.
ти неискаш ли да ти направим 3ка аз и момчетата кфо лошо има?
БВМ, яки пичове има да се кефиш едва ли някой като мен ти е обръщал внимание.. :-k
Немисля , че тя иска някой като теб да й обръща внимание :--)
Всъщност , се питам дали някое умно момиче , би искало ?=(

shadow4e
03-02-2007, 16:35
Хахахаха минал си покрай яките пичове.

Нищо, малка сладуранке, имам предложение за теб!!! Да се бием за БМВ-то на Митето искаш ли??? Която победи, Митето е нейн :lol: :lol: :lol:

malka_sladuranka
03-02-2007, 16:36
Немисля , че тя иска някой като теб да й обръща внимание :--)
Всъщност , се питам дали някое умно момиче , би искало ?=(
Прав си, не искам да ми объща внимание. А ако ми обърне, ще ми бъде забавно да се пое*авам с него... 8)

Miteto_bs
03-02-2007, 16:36
Мойто момче с толкова много пари може всичко аз имам всичко повярвай ми. До колкото ти не те знам как мислиш но кажи ми колко момичета предпочитат момчето да е с пари и някакво име в града? :-s

shadow4e
03-02-2007, 16:36
А на моето предложеине :roll:

machoka
03-02-2007, 16:36
По желание на автора.