PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



Трендафил
03-02-2007, 17:32
Вчера никой не ми подари мартеница, но видях едно момиче, което искаше да ми даде, но не ми даде... Аз не съм сигурен де, ама мисля че я беше срам да ми даде, защото ме харесва...

03-02-2007, 17:35
Не мисля, че това е точен критерий дали тя те харесва. Според мен трябва да прекарваш повече време около нея и евентуално да се запознаете. Не намирам нищо срамно да подариш мартеница на някой, но щом момичето е толкова срамежливо, по-добре ти направи първатастъпка !

LO6IQ
03-02-2007, 17:39
НИКОЙ НЕ ТИ ПОДАРИ МАРТЕНИЦА ... :shock: ?
Как бе .. тва тряя да е ебавка .. аз вчера докато се добера до чина ме накичиха като коледна елха ... и после аз ги кичих :-D
По темата : може и да те харесва . :wink: ти прецени .. не съм гадател да ти кажа харесва ли те или не . Фифти фифти брато . :wink:

strawberry_girl4e
03-02-2007, 18:27
i ti ne polu4i nito edna marteni4ka v4era nito ot taq koqto misli6 4e te haresva??? STRANNO...hmmm ama se pak ako tq te haresva6e 6te6e da ti podari marteni4ka nqma6e da q e sram ne misli6 li :)

sweety_91
03-02-2007, 18:41
Не си получил нито една мартеница?! :shock:

А по темата,ами може и да те харесва. :roll:

Ipolit
03-02-2007, 18:44
Хм... Може би харесва само името ти. Искала е да дари с мартеничка оногова, когото харесва. А оногова който харесва си не ти самият а само името ти. Та "Трендафил" е само име, което тя харесва. Усетила се е тръгвайки към теб, че не може да подари мартеничка на едно име което харесва, и е предпочела да не я дарява изобщо. Или иначе казано дарявайки те с мартеница, тя не я дарява на оногова който харесва ( "Трендафил", но само името ти демек) а на теб самия. По това съображение се е и отказала. Загадката е разплетена.

Така си го представям, защото името ти е прекрасно и заслужаващо харесване. :P

JuSt_A_vErMiN
03-02-2007, 18:46
уау нито една малка скромна мартеничка не получи :( мноу гадну...та така де по темата абе никой нищо не може да каже дали те харесва или не...може да е някакъв намек,че има симпатии към тебе незнам ще разбереш с времето....

koalka
03-02-2007, 21:15
И какъв е проблема?Хубаво е, че те харесва. :wink:

03-03-2007, 11:04
Момче, това че никой не ти е дал мартеница най-малкото според мен говори, че си задръстен... На сичкото отгоре това момиче също не ти е дало мартеница, което ме навежда на мисълта, че е много вероятно тя изобщо да не се интересува от теб. Предполагам ти я харесваш и си намираш причина да си мислиш, че и тя те харесва. Ако ти беше дала мартеница можеше случайно да е знак. Ама като не ти е дала, според мен темата ти е плод на твоето въображение. Ако искаш да ме опровергаеш може да се запознаеш с нея и да видиш, но честно ти казвам според мен вероятността да греша е малка.

shemetaa
03-03-2007, 12:04
yayy...i samo zaradi tfa misli6 4e te haresva?!moje puk da ne e iskala da ti dava...eto edna statiika ot edin vestnik...moje da ti pomogne...

TQ(TOI)TE HARESVA,AKO:
1.ti se usmihva
2.ti pravi komplimenti
4.te kani na tanci v diskoto
5.ti pravi uslugi
6.prili4a6 na biv6oto my(i) gadje
7.imate mnogo ob6ti interesi
8.vseki put te pozdravqva
9.pomni rojdennata ti data
10.te kani na kuponi
11.se smee i na nai-glupavite ti vicove(lafove)
12.stoi blizo do teb
13.se interesuva ot problemite ti
14.v zavedenie sqda vinagi do teb
15.4esto ti zvani
16.ti pra6ta 6egoviti sms-i (ili liubovni)
17.zatrypva email-a ti s pisma
18.se zaka4a s teb
19.predlaga ti po4erpka
20.neprekasnato te sledi s pogled
21.te za6titava ot dosadnici
23.govori ti mili dymi
24.zabelqzva i nai-malkata promqna v nastroenieto ti
25.vzima prisarce vsqka tvoq zabelejka
26.te pita ''kak izglejdam?''
27.se radfa na vseki tvoi kompliment
28.te celuva po buzata kogato se vidite i sboguvate
29.se iznervq kogato nqkoi te svalq
30.znae vsi4ki kliuki za teb......

PoisoNGirL
03-03-2007, 12:07
kak moje nikoi da ne ti podari.. tva me navejda na misulta,che nqmash nito istinski priqteli nito rodnini deto da te obichat.Zvuchi gadno ama..
ta potemata.. ne mojesh da sudish za nqkoi dali te haresva po tva dali ti e podaril martenica ili ne.. prosto otivash pri neq i q pitash samo taka shte razberesh...