PDA

View Full Version : Любовта ни е обречена



Разбито сърце
03-03-2007, 20:02
Знам, че след няколко месеца той ще замине да учи в друг град.
Каза ми го още в началото... аз казах, че това няма значение за мен... че просто искам да сме заедно защото много го харесвам.
Само, че времето започна да отминава и аз чувствам, че го губя
Всеки ден ни е като последен... всяка вечер плача, защото не искам да живея без него.
Знам, че той трябва да замине... за негово добро е... но :cry:
Каза ми, че щял да направи всичко по силите му да ме вземе със себе си там. Помислих си, че и той е обезумял от мъка и не мисли трезво... но и това май е вариант. :cry:
Нищо не мога да направя... просто стоя безучастно и виждам... как с всеки изминал ден, той се отдалечява все повече и повече от мен :cry:

krem4et0
03-03-2007, 20:06
чакай сега-да няма да мре или да учи в друга държава. пак ще се виждате,ако не всяка седмица-ще си идва през седмица. Имам колеги, чиито гаджета са на майната си-на 400км от тях да речем и пак си се виждат и си ходят 3-та година. Ако се обичате-ще се виждате!

koalka
03-03-2007, 20:22
Напълно съм съгласна с Кремчето.

Kianna
03-03-2007, 20:44
Оф..абе защо си измисляш проблеми като нямаш,бе момичееее?!?!Как мислиш-дали бихте били единствената двойка,в която той ще замине да учи и прочие ?Брат ми и приятелката му са заедно от 3години-тя учи във Варна,той в Пловдив!Е явно и тяхната връзка е обречена,ама има варианти! :!:

suletka___
03-04-2007, 12:02
Gore napisanoto e dosta vqrno hste vi e trudno , no go obmislete kato variant !

iiirish
03-04-2007, 12:23
ами може би моя пост ще е първия, който ще се съгласи, че нещата между вас доста ще се променят след това заминаване! невиждани очи се забравят, нали знаеш! там в другия град той ще намери нови приятели, нова компания с която да се движи и... също така може би и друго момиче, което да накара сърцето му да трепне...
а тези фантасмагории, че щял да те вземе там са чисти мечти и повярвай ми - той не мисли трезво когато ги казва! [-(

ro6li4ka
03-04-2007, 16:14
Ми малко ще ви дойде трудно да сте така разделени ама не значи че е обречено всичко...ако найстина е човек който си заслужава значи ще сте заедно въпреки разтоянието...пък и ако го погледнеш от другата страна като сте разделени и като се видите само ще си се радвате няма да имате кога да се карате :) винаги трябва да си оптимист :)

crazy_sexy_mace
03-04-2007, 16:23
Далеч от очите, далеч от сърцето... :smt016

Digital
03-04-2007, 16:24
Любовта ви е обречена още от първата ви среща момиче... истина ?

In4iTu_
03-04-2007, 16:36
Съгласна съм с anito.sl -> "Далече от очите, далече от сърцето",разбираш нали? Съжалявам, че съм толкова директна, но по-добре да кажа истината отколкото да ти давам надежди за нещо, което няма да издържи дълго

Alpha_Dog{F}
03-05-2007, 13:56
Ако наистина се обичате , това може даже да ви помогне . Когато се видите ще ви е много хубаво , няма да имате време за караници за дреболии . Разстоянието ще ви сближи още повече и наистина ще се радвате един на друг , когато сте заедно :)

W3aKn3ss
03-05-2007, 14:00
Постепенно чувствата ще охладнеят, в един миг ще осъзнаеш как вече някой друг е заел неговото място в сърцето ти и се сещаш за този човек, чак след месеци... Дори и да издържите известно време.. рано или късно ще се случи. :(

HopeLesss
03-05-2007, 14:13
Съгласна съм с Анито. Мисля че трябва да се радваш на всеки миг, прекаран с него, а не да се тръшкаш и да ревеш, че ще го изгубиш. Пък знае ли човек, може нещата да се развият добре за вас и ти да заминеш при него... Всичко е възможно, зависи обаче ти на колко си и т.н.

krem4et0
03-05-2007, 19:00
Раздялата за любовта е като вятъра за огъня-слабата потушава, а силната разгорява още по-силно!

LO6IQ
03-05-2007, 19:04
Съгласна съм с anito.sl -> "Далече от очите, далече от сърцето",разбираш нали? Съжалявам, че съм толкова директна, но по-добре да кажа истината отколкото да ти давам надежди за нещо, което няма да издържи дълго
:wink: И аз съм съгласен с анито.сл . :wink:

xixi
03-05-2007, 19:13
Съгласна съм с anito.sl -> "Далече от очите, далече от сърцето",разбираш нали? Съжалявам, че съм толкова директна, но по-добре да кажа истината отколкото да ти давам надежди за нещо, което няма да издържи дълго
:wink: И аз съм съгласен с анито.сл . :wink:
Добрия стар лош и умението му да намира мнението си във всеки пост.

Bubo{}
03-05-2007, 19:17
Moia friend sashto zaminava da raboti v Sf i shte mi e mn kofti ,no mi ostavat oshte 2-3 meseca do kraia na 12 kl. i otivam pri nego.Ne se ot4aivai na kolko si god nqma li na4in da otidesh s nego?

lapaiii
03-05-2007, 20:49
ами може би моя пост ще е първия, който ще се съгласи, че нещата между вас доста ще се променят след това заминаване! невиждани очи се забравят, нали знаеш! там в другия град той ще намери нови приятели, нова компания с която да се движи и... също така може би и друго момиче, което да накара сърцето му да трепне...
а тези фантасмагории, че щял да те вземе там са чисти мечти и повярвай ми - той не мисли трезво когато ги казва! [-(
abe lapai ****

SINDEL
03-06-2007, 08:48
Далеч от очите, далеч от сърцето... :smt016

Съгласна съм. Дори и сега да се оби4ате, като не се виждате с месеци няма гаранция 4е 4увствата ви ще си останат същите. Няма гаранция 4е ти или той или и двамата няма да срещнете някой друг