PDA

View Full Version : Какво направих?!?! Ами той?!?



Adidas-a
03-17-2007, 18:36
Малееее... Голяма беля стана! Само да кажа m съм /на 15/ Начи бехме си аз, приятелката ми, моята Best-fr и нейния приятел заедно се бяхме събрали в къщата на приятелката ми за миналия уикенд. Беше нещо като двойна среща за 2 дена. :mrgreen: Беше много яко. Та така после се осамотихме по двойки в различни стаи и го напраихме с приятелката ми. Беше супер 8) :D ::: Ама на другата сутрин-неделята момичетата влезнаха да се изкъпат заедно. Стори ми се странно, ма се тая! :-$ После реших и аз да влезна се изкъпа, и той зе че влезна с мен и нали влизаме и си пускаме дрехите отвънка. И той пуска душа и нали къпеме се и изведнъж ми вика "намажи ми тялото" и аз тъкмо му мажа гърба и той се обръща и ме бута към стената и започва да ме целува, при което аз му отвръщам. Но после си доближихме телата и усетих ръката му по моя х*й после зе да ми бие чекии. :-# :-s и после ми зе ръката и ме накара да му хвана неговия х*й След тфа пак се целувахме. И нали после излизаме и същата вечер пак правихме секс с приятелката ми, но си мислих само за него, и мисля че си падам по него!!! 8-[ HEEELLLPP! [-o< Кфо да праа?!

dimitrios
03-17-2007, 18:40
А пич оставаи го.Кво о4аква6 да ти кажеме да ходи6 с него ли.А бе с мацката не ти ли бе6е по яко :?:

koalka
03-17-2007, 18:42
Не си много убедителен. :wink:

miloto_girl_4e
03-17-2007, 18:48
Не си много убедителен. :wink:


Еми, миличка, заключи тогава темата :wink: :wink:
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:

dimitrios
03-17-2007, 18:50
Не си много убедителен. :wink:


Еми, миличка, заключи тогава темата :wink: :wink:
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:

Е стига де всеки 6е си пи6е кво му ляга на сарцето :-D