PDA

View Full Version : istinska OBI4



prosto az f
03-22-2007, 13:08
SRE6TALI LI STE Q? AZ LI4NO DA....I ISKAM DA KAJA NE6TO... TOVE 4E EDIN 4OVEKA E KAZAL PREKALENO RANO NA DR Q 4E GO OBI4A NE ZNA4I 4E NE E VQRNO (A TOVA SE TVARDI V MN TEMI)imam priqtel ot mesec i ne6to i ne sam se 4ustvala po dobre ot sega......da vqrno e imali sme malko sporove ...za drbni ne6ta ,no ima li zna4enie sledkato sled taqh go obi4am o6te pove4e?eto tova e lubov...osnovava6ta se na dovrerie,kompromisi i nai ve4e na 4ustva! taka,do tuk qsno...no temata mi e svarzana s tova 4e si4ki teenove mn barzat....az sa6to ne sam koi znae kolko golqma i zrqla no iskam da vi posavetvam,nedeite taka....ako iskate naistina da vi esladko kogato sre6nete 4oveka....ne propilqvaite jivota si v bezmisleni i nestabilni vrazki,v bezbroi seksualni kontakti s ne postoqnen partnior....tova moje da vi dovle4e na glavata 10000 problemi.i to4no tozi sait e svarzan s problemite na teenovete....emi sladuri,teq problemi vie si gi sazdavate....pogrijete se za jivota si kato se zamislqte predi da napravite ne6to a ne posle da si biete glavata...i po tozi na4in da sasipvate zdraveto si...za6toto psihi4eskoto drave vodi i do fizi4esko zdrave....tova be6e ot men
p.p ako ne sam prava popravete me

KaRiTo
03-22-2007, 13:17
И аз съм я срещала!Дори и в момента съм с истинската ми любов!Открих я и съм много щастлива!Имали сме доста проблеми заедно,но сме ги преодолели и сега сме заедно!Не искам да се разделяме!И аз и той се обичаме,но кой знае какво ще стане занапред!Това само дядо Боже го знае!!!

03-22-2007, 13:22
много пъти съм си мислел, 4е оби4ам... Никога оба4е не съм го казвал, никога не е било достатъ4но силно 4увството. Не искам да изри4ам тези думи като кли6е просто, за6тото за мен зна4ат не6то все о6те!! И така докато не дойде един прекрасен ден, в който просто изпитах нужда да кажа на моми4ето, с което съм- Оби4ам те! И това е наистина така.. Според мен обикне6 ли веднъж някого, никога не престава6 да го оби4а6, дори да се разделите, оби4та остава и след това, макар и подтисната. Все пак за радост о6те не ми се е наложило да изпитвам теорията си...

Оби4айте се, но истински и не използвайте тези думи напразно, за6тото нараняват много пове4е от обидте, ако не са искрени!

nasty_f
03-22-2007, 13:30
Само прочетох въпроса и сега ще ти отговоря.
Срещала съм я,да!Чувството е найстина неповторимо,подчертавам-НЕПОВТОРИМО!Сега съм истински влюбена и бих направила всичко за този човек,макар и той да е малко объркан и да не знае какво иска.Това е най-искрената ми и чиста любов.Просто едно твърдение за мен е най-вярно...Живот,без любов и мечти-НЯМА!
Любовта ме кара да мечтая,да мисля само за 1 човек,да се чувствам така,сякаш летя в небето,да се чувствам прекрасно,а когато съм с този човек е още по-добре :smt007

MalKa_BLuDnica
03-22-2007, 13:33
:D

Octofunk
03-22-2007, 13:49
Нема такова чудо като любов при мен и въобще не се оплаквам, една идва, друга си заминава, кръговрата на живота :mrgreen:

03-22-2007, 13:57
Съгласна съм с теб за повечето работи.Да и аз съм срещала любовта. :wink:

03-22-2007, 14:15
Нема такова чудо като любов при мен и въобще не се оплаквам, една идва, друга си заминава, кръговрата на живота :mrgreen:

И аз мислех, че няма, но има, вервай ми!!!

Violenza
03-22-2007, 15:15
Хахахах... срещали сте вие... :smt005
Да обичаш някой значи да си готов да умреш за него.
Едва ли бихте избрали неговия живот, пред своя.
А и означава да си готов да бъдеш цял живот с този човек...
да де... ама то вие сте готови, нали това е любовта на живота ви... която никога няма да ви писне... пфф

1 месец и нещо е ПРЕКАЛЕНО малко, за да кажеш, че го обичаш.
Би ли могла да живееш цял живот с него, а?

03-22-2007, 15:49
няма любов !

koalka
03-22-2007, 16:08
Напълно си права за всичко, но сега тийнейджърите искат да са с повече партньори и да се забавляват(повечето).Твоет не е нищо-приятелят ми след 3-тата среща ми каза, че е влюбен и не съм се усъмнила в това.

Octofunk
03-22-2007, 16:32
Нема такова чудо като любов при мен и въобще не се оплаквам, една идва, друга си заминава, кръговрата на живота :mrgreen:

И аз мислех, че няма, но има, вервай ми!!! Не съм казал че по принцип няма а че за мен няма, просто съм такъв човек дето не допуска никоя до сърцето си и както казах, не се оплаквам, екстра си ми е така :-)

prosto az f
03-22-2007, 17:00
koalka/.....i moq na 3 taak sre6ta i az ne sam se osamnila tai kato se pozavahme ot nqkolko meseca i si znehme kosurite....i slabite mesta....of nz prosto go obi4am!!!!