PDA

View Full Version : seksyalna diskriminaciq



Razkazvachut
03-25-2007, 08:38
nqkoi znaelli zashto vsichki ili pochti vsichki hetero seksualni momcheta i mladeji mrazqt gayovete

SaYoNaRa
03-25-2007, 08:41
Педерас гаден :smt067 :smt068 :smt070 :smt071

Razkazvachut
03-25-2007, 08:46
samo tova lli shte kajesh nqkakuv solien argoment koito niki ne moje d aobari i kara horata da se suglasqt v nego

JoeBanana
03-25-2007, 08:58
ама ти от кои точно си ?
обичаш да те пълнят или обичаш да пълниш другите дупета с любов ? :mrgreen:

Ice_Queen
03-25-2007, 09:02
ама ти от кои точно си ?
обичаш да те пълнят или обичаш да пълниш другите дупета с любов ? :mrgreen:

стига бе имай малко милост..... ; ) :-D

Виж сега 1во темата ти не е за тук, 2ро тва е един вид...ненормално ( не ме плюйте тук плз..).Ненормално,защо?Защот о това значи да си различен от общоприетите стандарти така да го кажем.А всеки различен е странен ..и все по-странен и т.н. Все по - неприет си от обществото ако си странен и различен...

Razkazvachut
03-25-2007, 09:02
na tezi koito obichat da pulnat sa aktivni a tezi n akoito im haresva da si pulnat sa pasivni spored zavisi s koi sum no predimno sum aktiven zashto

JoeBanana
03-25-2007, 09:04
ти не си гейтак ве :mrgreen: стига си ни провокирал :mrgreen: аз да не идвам от гората

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:07
ами то е логи4но...отеръщават се като си помислят 4е може някой от същия пол да им го мушне отзад :-D става им извратено как може да има такив ахора... :roll: може ли да те питам няколко пъти правиш подобни теми ти бисексуален ли си или си гей? ама не го приемай като обида...аз нямам нищо против тези хора които ги привлли4ат хора от техния пол...

Razkazvachut
03-25-2007, 09:07
lichno spored men e hybavo da si po azlichen ot masat a taka si po individyalen i s svoite osobenosti i taka na tataka.zashtoto popadaiki na interviu za rabota i rabotodatelite tursqt po razlichen chovek ot masata a ti v distvitelnost mnogo q iskash tazi rabota no si kato mastata shte ti stane gadno ako ne te vzemat na rabota.DURJA D AOTOCHNQ CH E STAVA DUMA NE SAMO ZA SEKSYALNATA RAZLIKA V HORAT

Razkazvachut
03-25-2007, 09:10
BI SEKSYALEN SUM

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:14
:-k слава богу...мисля 4е бисексуален е по добре...поне и мацки те привли4ат....ох..не знам защо но като ли 4и по лесно хората възприемата лисбиики от колкото гейове....не мислиш ли така?
не знам защо >

JoeBanana
03-25-2007, 09:15
BI SEKSYALEN SUM
добре лъжеш браточка :mrgreen:
малчовците яко ти се връзват :mrgreen:

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:16
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< ох много си те моля стани ми приятел...много искам да си имам прител бисексуален!!! моля те!!! стани ми приятел... :-D знам 4е зву4и тъпо....но...все пак..

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:17
BI SEKSYALEN SUM
добре лъжеш браточка :mrgreen:
малчовците яко ти се връзват :mrgreen: :-D 4е що да няма и такив ахора? ако се базика...по добре за него

Ice_Queen
03-25-2007, 09:18
ти не си гейтак ве :mrgreen: стига си ни провокирал :mrgreen: аз да не идвам от гората


:-s в гората е хубаво! :-s

Razkazvachut
03-25-2007, 09:19
az ot moziciata si na bi mladesh poznavam teleta(drugi mladeji) t aharesvat lizbikite zashtoto mogat eventualno nqkoga no po skoro kum nikoga da pravqt troika i i parvi kef dve momocheta da se celuvat i tt.n. pred nego ,a ne haresvat mujete geyove zashtoto moje i da im se lepnat a gi svalat i presledvat.
moga da ti kaja tochno replika na edin moi poznat "nishto protv geyovete nqmam no samo da sedut po daleche ot men"

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:20
Можеш да попиташ Дим ДУков той Много ги "мразел"
Ми на мене ми се слеучва да виждам някой да обичая гейовете та да ти кажа нямо хора само дето ги мразят зависи разбира си и от ГеЙа Ако е на 50 ша гу мразят ;)

Ice_Queen
03-25-2007, 09:21
az ot moziciata si na bi mladesh poznavam teleta(drugi mladeji) t aharesvat lizbikite zashtoto mogat eventualno nqkoga no po skoro kum nikoga da pravqt troika i i parvi kef dve momocheta da se celuvat i tt.n. pred nego ,a ne haresvat mujete geyove zashtoto moje i da im se lepnat a gi svalat i presledvat.
moga da ti kaja tochno replika na edin moi poznat "nishto protv geyovete nqmam no samo da sedut po daleche ot men"

нормално,всяко момче или ще ти каже тва или ще те напсува!
сру...

живота е гаден!реалсност..

JoeBanana
03-25-2007, 09:22
az ot moziciata si na bi mladesh poznavam teleta(drugi mladeji) t aharesvat lizbikite zashtoto mogat eventualno nqkoga no po skoro kum nikoga da pravqt troika i i parvi kef dve momocheta da se celuvat i tt.n. pred nego ,a ne haresvat mujete geyove zashtoto moje i da im se lepnat a gi svalat i presledvat.
moga da ti kaja tochno replika na edin moi poznat "nishto protv geyovete nqmam no samo da sedut po daleche ot men"

нормално,всяко момче или ще ти каже тва или ще те напсува!
сру...

живота е гаден!реалсност..
животът е гаден за гейтаците :mrgreen: аз не се оплаквам (засега) :mrgreen:

Razkazvachut
03-25-2007, 09:24
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????

Ice_Queen
03-25-2007, 09:26
az ot moziciata si na bi mladesh poznavam teleta(drugi mladeji) t aharesvat lizbikite zashtoto mogat eventualno nqkoga no po skoro kum nikoga da pravqt troika i i parvi kef dve momocheta da se celuvat i tt.n. pred nego ,a ne haresvat mujete geyove zashtoto moje i da im se lepnat a gi svalat i presledvat.
moga da ti kaja tochno replika na edin moi poznat "nishto protv geyovete nqmam no samo da sedut po daleche ot men"

нормално,всяко момче или ще ти каже тва или ще те напсува!
сру...

живота е гаден!реалсност..
животът е гаден за гейтаците :mrgreen: аз не се оплаквам (засега) :mrgreen:
викаш има време и ти да пропищиш от нещо ... я хеморойди..я нещо друго :-D


imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????

ирония драги,ирония...ти верно ли се върза...ох,милия :| .

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:26
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????
Ми иска да го опита с Гей момичео :-D
ти щте и пуснеш ли :)

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:26
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi????? :wink: malko razznoobrazie....da opoznaq i drugi hora s razli4no povedenie i mislene ako moga taka da se izrazq

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:27
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????
Ми иска да го опита с Гей момичео :-D
ти щте и пуснеш ли :) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 malko mi e rano da ipitvam a pak da opitvam s bi mi e epten rano

Anf3tamin4o
03-25-2007, 09:29
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????
Ми иска да го опита с Гей момичео :-D
ти щте и пуснеш ли :) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 malko mi e rano da ipitvam a pak da opitvam s bi mi e epten rano
Нали знаеш за всяко нещто си има 1-ви път ;)

bqsna_teenagerka
03-25-2007, 09:38
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????
Ми иска да го опита с Гей момичео :-D
ти щте и пуснеш ли :) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 malko mi e rano da ipitvam a pak da opitvam s bi mi e epten rano
Нали знаеш за всяко нещто си има 1-ви път ;) :D да знам...ама мисля 4е мога да преценявам кога е най подходящия момент а на 13 едва ли ми е времето :smt016

Ice_Queen
03-25-2007, 09:39
imam vuproshche kum bqsna_teenagerka zashto iskash ad imash priqtel bi?????
Ми иска да го опита с Гей момичео :-D
ти щте и пуснеш ли :) :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 malko mi e rano da ipitvam a pak da opitvam s bi mi e epten rano
Нали знаеш за всяко нещто си има 1-ви път ;) :D да знам...ама мисля 4е мога да преценявам кога е най подходящия момент а на 13 едва ли ми е времето :smt016



:smt011 :smt011 :smt011 :smt011

JoeBanana
03-25-2007, 09:42
ае имате ли бележник - готови сте :mrgreen:

koalka
03-25-2007, 18:04
Нормално е, но пък не мразят лесбийките и за тях това е нормално.Гейовете се смятат за гнусни едва ли не, че секса между тях не е естетически красив.Почти всеки мъж си мечтае за тройка с лесбийки, но коя жена си мечтае тройка с гейове?

nencuHka
03-25-2007, 18:24
Авторе,няма нищо лошо да си "индивидуален" както се изрази,но можеш и с много други неща да бъдеш различен.Тигава ще те приемат,но така твоето "различие" е малко дълбокичко :wink:

patatnik
03-25-2007, 19:22
da si pedal e bolest a lekarstvoto za taq bolest e boi go glavata do posinqvane :twisted: :twisted:

NeVeN4o`f
03-25-2007, 20:34
Абе не стига че не представляват конкуренция ми и ги мразите!Ха
Аз не мразя лезбийките :::

IGNGN
03-25-2007, 20:55
Гейовете са гнусни!
Лесбийки FTW!

rosskata
03-25-2007, 21:04
Не мисля, че тук ще намериш адекватен отговор на въпроса си...
Хората не харесват различната сексуална ориентация заради "морала" натикван в главите на хората от коло 2000 години насам... ПОколение след поколение им е било внушавано, че секс се прави:

1. Само след брака (най-вече за жените);
2. Само мъж с жена
3. С една единствена цел-Да си народиш малки изчадийца, колкото се може повече.


Всяко отклонение от тези норми значело, че си най- долното порочно извратено изчадие на света, първо те убиват с камъни, после те прокъланват, изгарят, конфискуват всичко което имаш, и прочие... Е, не е било точно така, но в общи линии...

Съвременното общество малко по малко се отървава от тези глупави схващания... Идеята за секса с цел удоволствие, а не хлапета, и когато си поискаш, а не след брака са доста широко разпространени, особено в нашата държава, където повечето хора не са особено религиозни...

Може идеята за гей- двойките да не е толкова широко възприета, но онществото ни е доста по- толерантно отколкото преди 100 години, бъди сигурен...
Но аз съм на мнение , че и това ще стане... Просто има нужда от време, за да отпаднат предразсъдъци, втълпявани поколения наред...

Колкото до това защо мъжете харесват лесбийки- лесбийката може да прави секс с мъж, първо. И второ, просто пишките им стават при вида на лесбийки... Толкова.
Докато жените няма как да мечтаят за тройка с гейове... На повечето от тях просто не им става от жени... :lol:

NeVeN4o`f
03-25-2007, 21:12
Гейовете са гнусни!
Лесбийки FTW!

Най красивото момче от класа ми е гей ... май :lol: :roll:
абе гей е , а е ного точно момче (и е убав ногооооо :smt075 )

Ко му е гнусното???? :-k

koalka
03-26-2007, 07:19
Гейовете са гнусни!
Лесбийки FTW!

Най красивото момче от класа ми е гей ... май :lol: :roll:
абе гей е , а е ного точно момче (и е убав ногооооо :smt075 )

Ко му е гнусното???? :-kТой говори за секс между гейове, че е гнасно или поне така се смята.

BloodraiN_M
03-26-2007, 08:48
nqkoi znaelli zashto vsichki ili pochti vsichki hetero seksualni momcheta i mladeji mrazqt gayovete
и питаш защо :shock: :shock: как може някои да зареже жените и да не иска да бъде с тях, а да бъде с мъж :shock: аз попринцип не съм от тези които постоянно ги псуват- щом искат някой да ги .... това си е тяхна работа но да не са покрай мен и да не ми демонстрират какви са :smt011

Sunny_stz
03-26-2007, 09:37
Абе аз нямам нищо против гейовете, е да наистина са си гнусни,заради начина по който се обличат и държанието,но пък си е право на личен избор,абе най-добре е да си бисексуален :-({|= :::

03-26-2007, 09:46
Всяко отклонение от тези норми значело, че си най- долното порочно извратено изчадие на света, първо те убиват с камъни, после те прокъланват, изгарят, конфискуват всичко което имаш, и прочие... Е, не е било точно така, но в общи линии...


Точно така си е било и Е .. Все още в "третия свят".
Дори бях чула за някакво клипче правено преди 5г някъде където се убива момиче което е изневерило на мъжа си.
А мъжа с който е изневерила си изпросва няколко камшици, а просволутата изневяра е изнасилване.

CrazyWitch
03-26-2007, 09:48
Crazy`Witch[/color]]

Всяко отклонение от тези норми значело, че си най- долното порочно извратено изчадие на света, първо те убиват с камъни, после те прокъланват, изгарят, конфискуват всичко което имаш, и прочие... Е, не е било точно така, но в общи линии...


Точно така си е било и Е .. Все още в "третия свят".
Дори бях чула за някакво клипче правено преди 5г някъде където се убива момиче което е изневерило на мъжа си.
А мъжа с който е изневерила си изпросва няколко камшици, а просволутата изневяра е изнасилване.

Това бях аз. Забравих да се логна.

Kianna
03-26-2007, 10:29
Гейовете нямат нищо мъжко в тях.Всички до един са лекета. :smt071