PDA

View Full Version : boleznena revnost



vivian
03-25-2007, 19:56
stra6no mn obi4am priqtelqt si, no mn go revnuvam.po-princip sam si takava mn revniva,a ne iskam da e taka.no ne moga da go preodoleq.imam doverie na priqtelqt si, no nqmam doverie na vsi4ki ku4ki koito se zavrtat ponqkoga okolo nego.vsqko momi4e znae kak da spe4eli edno mom4e i ako iska da bade s nqkoe mom4e bi napravila vsi4ko za da uspee.kak da sam spokoina i da spra da go revnuvam?toi pravi vsi4ko vazmojno da ne go revnuvam poneje i toi e mn revniv i znae kak se 4uvstvam, no az pak se 4uvstvam gadno ponqkoga...

MoHuTo
03-25-2007, 20:17
Еми щом си такава няма как да се промениш според мен :-k

Scarabey
03-25-2007, 20:49
Щом му имаш доверие,не трябва да го ревнуваш.Ако той не иска да е с други момичета,те няма как да го накарат да е с тях

BAYO
03-25-2007, 20:53
И моята приятелка има същия проблем. Не и давам ник'ви поводи ма в дискотеката като сме и ако се завърти някоя около мен за кратко, било то и позната веднага ми обръща гръб и се мръщи. Баси не моа да ве разбера. С кво сме виновни ние в случая??? П.П. Ако те обича и ако държи на теб, бъди сигурна, че никога не би направил нещо, с което да те нарани.

vivian
03-25-2007, 21:02
emi strah me e 4e nqkoq moje da tragne da go svalq i toi moje da se poddade za6toto toi e mom4e. v takav moment moje da zabravi kolko me obi4a....nz :cry:

03-25-2007, 21:12
Еми напрактика няма изход от тая ситуация,винаги ще има момичета,въпорса е любовта ви да устой над всички и ти да преодолееш чувствата за който ние (форумците) не можем кой знае колко да ти помогнем.

gPa3HuTeJl
03-25-2007, 21:13
emi strah me e 4e nqkoq moje da tragne da go svalq i toi moje da se poddade za6toto toi e mom4e. v takav moment moje da zabravi kolko me obi4a....nz :cry:

Ако наистина те обича..
1во:в так1в момент веднага ще разбереш колко те обича..
2ро:направи нещо с което да му грабнеш ума и да мисли непрек1снато за тебе..
И мисля че..щом му имаш доверие...и той те обича...просто не мисля че имам повод за безпокойство..и за някак1в вид ревност..

Дано с1м ти бил полезен.. :wink:

BAYO
03-25-2007, 21:16
Е как ше те е страх да не забрави, че те обича, не бъди толкова наивна плс.Кво кат тръгне да го сваля. Мен ако всяка дет ме сваляше , забравях че обичам приятелката си, отдавна да нямам такава. Въпросът по-скоро опира до него, и до това колко много и дали наистина те обича!

vivian
03-25-2007, 21:35
az znam 4e me obi4a i zatoav se opitvam da podtisna tazi revnost koqto se poqvqva kogato opredeleni ku4ki sa okolo nego.6te imam v predvid tozi savet.

mechtaq_za_teb
03-26-2007, 06:36
I az imam sahstiq problem.Adski sam revniva i kato ne vidq priqtelq si 2-3 dni i po4vam da si mislq s koq li e sq.No sam se primirila 4e sam si revnina i nqma da se promenq...

helen4ee
03-26-2007, 06:47
az znam 4e me obi4a i zatoav se opitvam da podtisna tazi revnost koqto se poqvqva kogato opredeleni ku4ki sa okolo nego.6te imam v predvid tozi savet.

slun4ice ikam da ti kaja 4e az sum kozirog i edna ot nai-harakternite 4erti za koziroga e REVNOSTTA... Bolezneneo revniva BQH i sega si revnuvam , zna4itelno po-malko.. iskam da ti kaja kakvo sum razbrala za tova 4ustvo.Tova e 4ustvo porodeno ot egoizum, demek ti iska6 non stop toi da ti obru6ta vnimanie na teb samo na teb da ne te ostavq za mig i tn.. a tova ve4e mujete ne go mogat i 2roto ne6to koeto znam e 4e revnostta pokazva nesigurnosat samata teb, nisko samo4ustvie demek, ami da taq e po-hubava ot men ami neq q haresva sigurna sum( a toi v su6toto da si misli "bahti groznata 6avrantiq..") Bih iskala za spomni6 tova: EDNA UMNA JENA NIKOGA NE IZPITVA REVNOST I VINAGI PRAVI NE6TATA TAKA KAKTO NA NEQ I HARESVA!POvi6i si samo4ustvieto nakraq na gadjeto ti 6te mu pisne povqrvai mi mujete se draznqt ot nesamouvereni jeni... te obi4at nedostupnoto, gordoto(ne naduto), UVERENOSTTA V EDNA JENA tova e mnogo vajno :)

koalka
03-26-2007, 07:06
Доста голям минус е ревността.В този случай не вярваш на момичетата около него, но ако той те обича м/у тях нищо не може да се случи, ако той не иска, логично е.Трябва да се опиташ да се промениш и да не си хабиш нервите толкова за тези кучки, както каза.А и ако на приятелят ти не са му приятни, просто да ги избягва.В един момент тази ревност ще съсипе връзката ви, ако не я ограничите.

PeAcH
03-26-2007, 07:35
Mili4ka,ti si si takava i tova e v prirodata ti,tova ne moje da se promeni,no moje da se prikrie.Ne mu pokazvai tolkova mnogo 4e go revnuva6,opitvai se da go skrie6,trudno e znam,no ina4e na nego 6te mu omrazne,a na teb 6te ti bade o6te po gadno.
Moqta nai dobra priqtelka,sa6to e mn revniva i tova naistina mn i pre4i,za6toto kogato e s nqkoe mom4e,neprekasnato mu dosajda,ne mu dava da govori s dr momi4eta,a mom4etata ne izdarjat na tova i v edin moment prosto si tragvat,koeto e mnogo kofti,no e taka.
Moqt savet e,opitai se da ne pokazva6 tlkova mn 4e go revnuva6,kolkoto i trudno da e tova.
Kasmet:):):)

Eagle86
03-26-2007, 08:03
И моята приятелка е така ... само да види някоя около мен ще ми извади очите ,а в същото време тя не пропуска шанс да се понатиска с некой дришльо ,ходи ги разбери девойките ](*,)

BloodraiN_M
03-26-2007, 08:28
е нали казваш че му имаш доверие- това е важното :wink: другите може и да му се натискат но ако той те обича няма да им обръща внимание :)

dushku
03-26-2007, 10:29
и моя приятел ме ревнува без да му давам поводи от една страна е хубаво щот по тоя начин показва един вид че му пука за мен ала бала ама от друга се едно ми няма доверие като ме ревнува тка ... незнам и аз съм мн ревнива ама не го показвам мн мн поне се опитвам :-D ако си сигурна че те обича и че си държи на теб няма смисъл опитай се да не те завладява толква мн ревността :)

girl_in_black
03-26-2007, 11:30
Разбирам те напълно, аз съм абсолютно същата.И за жалост тва не може да се промени.Много е гадно и за тебе и за приятеля ти постоянно да го ревнуваш, ама характер не се променя

vivian
03-26-2007, 12:46
az po princip revnuvam no ne pokazvam revnostta si.t.e. taq si q v sebe si,no toi pak razbira 4e mi e stanalo gadno.1vo me poznava mn dobre nqma kak da ne zabeleji.2ro toi sa6to e mn revniv i zatova me razbira kogato go revnuvam...
kogato go revnuvam prosto mi stava mn gadno, no nikoga ne pokazvam kolko mn go revnuvam za6toto en iskam da go zadu6avam s vrazkata si.
nz prosto nqmam doverie na mom4etata kato cqlo mai.mislq si 4e mom4etata biha se poddali stiga da ima edno krasivo i seksapilno momi4e i stiga te da sa piinali malko alkohol.no tova mnenie e izgradeno ot predi6ni vrazki.slu4valo mi se e da me zarqzvat zaradi nai-dobrata mi priqtelka samo za6toto me nqma6e v grada 2 meseca.i za tezi 2 meseca sablaznqvane mom4eto se be6e poddalo i be6e zabravilo kolko mn me obi4a.
P.S. skorpion sam.a te sa adski revnivi.no pove4e mi e podeistvalo tova koeto mi se e slu4valo...i togava mn bole6e zatova sega kogato obi4am mnogo se strahuvam da ne zagubq 4oveka

slan4evo_momi4e
03-26-2007, 16:13
номер е просто да си повтаряш, че той иска само теб и да бъдеш уверена, че няма да направи грешка .... освен това да говориш с него ... ама да внимаваш да не ти личи, че ревнуваш ... поне не много ... и с времето ще свикнеш ... ще му повярваш истински и ще спреш да се притесняваш ...
И между другото малко ревност никога не е излишна ... тя показва, че ти пука ....

ThePainIsReaL
03-26-2007, 17:38
Уфф .. тая пуста изпепеляваща ревност :?

DreBuS
03-26-2007, 18:40
Колкото и мнения да се изпишат - никое няма да ти помогна. Щом характерът ти е такъв, освен със силна воля по друг начин не можеш да се промениш. Ако смяташ, че наистина те обича и никога не би ти изневерил - успокоявай се с това всеки път, когато започнеш да ревнуваш. :wink:

П.п. В много случаи силната ревност подтиква партньора ни към действия, които сякаш прави на пук... ХаХа преди много ревнувах приятелката си от един мой "приятел" и след 2-3 дена тръгнаха! :D :D :D

vivian
03-27-2007, 11:01
trqbva da q podtisna naistina.i se opitvam s vsi4ki usiliq.moje bi trqbva samo da proumeq 4e ako me obi4a mnogo kakto mi e pokazval i dokazval ne bi se poddal na nqkakvi si ku4ki...

DreBuS
03-27-2007, 12:59
Всичко е въпрос на принципи и ценностна система... Ако не обича надутите к*чки, ако не сваля момичетата смао заради секса, значи можеш да си сигурна в него. Макар, че винаги може да стане издънка... =;

FiRe_LaDy
03-27-2007, 13:16
Nqma smisyl ot takava revnost.Shtom priqtelq ti ti pokazva,che drugo momiche ne go interisuva taka mojesh da razvalish vryzkata vi ...

Mariqqqqqq
03-28-2007, 14:06
разбирам те напълно и аз съм много ревнива и се ядосвам от това,ама то си ни е просто в кръвта,това показва че държим на партньора си,привързаността е по-голяма.Единствено можеш да се опиташ да криеш в себе си тези чувства ама не е особено приятно.

RnB_Ku4kA
03-28-2007, 14:10
Еми щом си такава няма как да се промениш според мен :-k

Mhhmmmmmmm na sushtoto mnenie sum!I az sum mnogo revniva i az mu imam doverie i az go obicham...Noooooo tva si e neshto koeto trudno se premahva...!Osven da pochnesh da zaplashvash vsi4ki ku4ki okolo nego :D az ne zaplashvam tqh .. ne vinagi...ne vsi4ki... :} no nego sum go preduprejdavala che stane li neshto i chupq glavata :) ii toi se bezpokoi vse pak za zdraveto na drugite hora :D

Писенце
03-28-2007, 21:11
stra6no mn obi4am priqtelqt si, no mn go revnuvam.po-princip sam si takava mn revniva,a ne iskam da e taka.no ne moga da go preodoleq.imam doverie na priqtelqt si, no nqmam doverie na vsi4ki ku4ki koito se zavrtat ponqkoga okolo nego.vsqko momi4e znae kak da spe4eli edno mom4e i ako iska da bade s nqkoe mom4e bi napravila vsi4ko za da uspee.kak da sam spokoina i da spra da go revnuvam?toi pravi vsi4ko vazmojno da ne go revnuvam poneje i toi e mn revniv i znae kak se 4uvstvam, no az pak se 4uvstvam gadno ponqkoga...

Не си сама аз също съм толкова ревнива че сигурно и повече от теб :)
Само някоя да го заговори или той нея или да вземе да хвърля погледи на някоя и веднага го поглеждам с един намръщен поглед и се извръщам.И той направо полудява и ми се нерви и започваме да се караме.Просто съм си такава и вече съм се примерила с този мой огромен недостатък който ми носи само излишни главоболия.Така че според мен няма оттърване от ревността толкова съм опитвала какво ли не но нищо не помогна :)

CVETELLINA
03-29-2007, 07:23
И моят приятел е така-много,ама страшно много ревнува.. :? иначе ми казва,че ми има доверие,но според мен ако имаш доверие на някого,няма да изпитваш такава ненормална ревност към него,и ще бъдеш сигурна,че дори и да му се натискат други,той няма да се поддаде-защото нали знаеш,че те обича.. :wink: така че Bивиан,опитай се да му имаш по-голямо доверие,защото иначе тази ревност е мн. задушаваща и става много гадно понякога :|

bqsna_teenagerka
03-29-2007, 08:34
"ЗНАМ ЗА КАКВО ГОВОРИШ" -виж най важното е когато го видиш с друга да се успокоиш...казваш си стага де ккакво толково те просто си говорят...знам 4е той никога няма да ми изневери "имам му пълно доверие"-просто приемаш факта 4е е мом4е и дори когато мине някое готино моми4е и каже "егати мацката' не озна4ава 4е я е харесал..или 4е ве4е не те оби4а..просто релаксирай и му вярвай 4е дори и да му се натискат той няма да се поддаде