PDA

View Full Version : v men li e gre6kata?



03-26-2007, 21:00
dneska za purvi put pravih sex i imam edin vupros kum vas tui kato ne sum nikak konpetenten i prosveten v tazi svera,ta vuprosa mi e sledniq.
kakto si pravehme sex s priatelkata mi sled kato go izvadih ot vlagali6teto i se chu stranen zvuk...kato pruckane,tq mi obqsni,4e tova e zashtoto e stanalo vakom i e vleznalo vuzduh vuv vlgagalishteto i i za tova taka,a ne,4e se e ispusnala...eeee,vqrvam i...
no vuprosa mi e dali az sum vinoven,4e e stanal tozi vakum ili prosto si e neshto normalno i nqma vinovni?!?
mersi predvaritelno!

_donna_
03-26-2007, 21:04
пич,тая те е обгазила яко и те лъже яко!
разкарай я,сигурно от много венерически болести има
проблеми с перисталтиката!внимавай щот може да е заразно!

Devilka
03-26-2007, 21:05
dneska za purvi put pravih sex i imam edin vupros kum vas tui kato ne sum nikak konpetenten i prosveten v tazi svera,ta vuprosa mi e sledniq.
kakto si pravehme sex s priatelkata mi sled kato go izvadih ot vlagali6teto i se chu stranen zvuk...kato pruckane,tq mi obqsni,4e tova e zashtoto e stanalo vakom i e vleznalo vuzduh vuv vlgagalishteto i i za tova taka,a ne,4e se e ispusnala...eeee,vqrvam i...
no vuprosa mi e dali az sum vinoven,4e e stanal tozi vakum ili prosto si e neshto normalno i nqma vinovni?!?
mersi predvaritelno!

xexe razbira se che e suvsem normalno :D mnogo chesto stava taka,nai veche pri zadna, i e izkluchitelno nekomfortno osobeno za momichetata ama kakvo da se pravi :P

gPa3HuTeJl
03-26-2007, 21:07
Бегай да се ваксинираш протиф ХИФ..

Бе пич не се излагай бе..кфо като е чул тоя звук... голема работа.. просто е станало вакум който си причинил ти с твойта патка.. успокой се..

03-26-2007, 21:08
ne se pritesnqvam,a prosto pitam!
_donna_,na tebe da ti sera na groba! :-({|=

flying_girl
03-26-2007, 21:13
Ама ти ако се научиш и да пишеш ще е много добре. За първи път си правил секс ОК ама за първи път ли пишеш.... оправи се малко какви са тези въпроси .... какво се сърдиш на хората дето се ебават с темата то си е за ебавка.... дали грешката е в тебе как мислиш сигурно ти е крива патката и за това тъй става ..... ужас!!!! Няма такъв филм #-o #-o #-o #-o #-o

_donna_
03-26-2007, 21:30
ne se pritesnqvam,a prosto pitam!
_donna_,na tebe da ti sera na groba! :-({|=

ама заповядай.тъкмо ще израстне тревичка.
и няма да е гол и пуст.

ама ти понеже не знаеш за органични и
неорганични процеси и за тва няма да знаеш нито за гроба ми,
ни за путката на девойката ти! = )

temito
03-27-2007, 11:36
normalno e!!!

ABSOLUTme
03-27-2007, 12:18
оо,на мен винаги ми става супер смешно като се чуе тва,изобщо не се смущавам :lol: :lol:

mi6enceto
03-27-2007, 12:28
tova e normalno... i na men mi se e slu4valo i to ba6 po sredata na sex..i po4vame s gadjeto mi da se smeem :D ni6to nenormalno ;)

ThePainIsReaL
03-27-2007, 13:01
Напълно нормално е .. и не си виновен ти. Аз направо й се удивлявам на момичето ти как така не се е спекло от това.. аз направо бих умряла от срам и бих се затворила в другата стая, въпреки че знам , че това е нещо напълно естествено и не може да се контролира.

ABSOLUTme
03-27-2007, 14:00
Напълно нормално е .. и не си виновен ти. Аз направо й се удивлявам на момичето ти как така не се е спекло от това.. аз направо бих умряла от срам и бих се затворила в другата стая, въпреки че знам , че това е нещо напълно естествено и не може да се контролира.

ThePainIsReal,кво толкова? :-D
понякога като сменяме пози се случва,и не само че не ми пука,ама и не продължаваме,докато не излезе тъпия въздух(4-5 секунди) :lol:

sexy_momi4e
03-27-2007, 14:36
estestveno 4e e normalno, :smt005 :smt005 :smt005 (mnogo mi stana sme6no dokato 4etoh mneniqta)

Jackie
03-27-2007, 14:46
АХхах, пич нормално е. При много добро "напомпване" се получава вакуум, затова се е чул този звук. Ти си виновен разбира се като си правил такива работи с нея :P Няма страшно може пак да ти се случи.

HagpycaH
03-27-2007, 15:11
Савсем нормално.

alkobalko
03-27-2007, 15:40
Не се притеснявай, това е напълно нормално. Няма проблем нито в теб, нито в нея. Всичко е съвсем нормално и се получава при почти всяко момиче.

ChRiSTiaNo_07
03-27-2007, 15:44
dneska za purvi put pravih sex i imam edin vupros kum vas tui kato ne sum nikak konpetenten i prosveten v tazi svera,ta vuprosa mi e sledniq.
kakto si pravehme sex s priatelkata mi sled kato go izvadih ot vlagali6teto i se chu stranen zvuk...kato pruckane,tq mi obqsni,4e tova e zashtoto e stanalo vakom i e vleznalo vuzduh vuv vlgagalishteto i i za tova taka,a ne,4e se e ispusnala...eeee,vqrvam i...
no vuprosa mi e dali az sum vinoven,4e e stanal tozi vakum ili prosto si e neshto normalno i nqma vinovni?!?
mersi predvaritelno!

Ох,да ви имам "проблемите" :smt005