PDA

View Full Version : Гаджето ми има още 2 :D



vikipf
03-29-2007, 15:59
СМЯХ СМЯХ СМЯХ... :lol: :lol: :lol: ТОЛКОВА МИ СЕ РЕВЕ чЕ чАК МИ Е СМЕшНО... НЕСКА РАЗБРАХ чЕ "МОЙТО МОМчЕ" Е ТРъГНАЛ ПРЕДИ 2 ДЕНА С БИВшАТА СИ И ДОРИ НЕ СЕ Е ОПИТАЛ ДА МИ КАЖЕ... НЕСКА ПОЛУчИХ СМС И СИ ПИСАХ С ЕДНА ДРУГА НЕГОВА Х И ТЯ ВИКА чЕ ИМА СЪщИЯ СМС ОТ НЕГО... САМО чЕ ГЛАГОЛА " щЕ ТЕ ПАПКАМ" ПРИ НЕЯ Е БИЛ "щЕ ТЕ ИЗПАПКАМ" .... АЗ СУПЕР МНОГО ГО ОБИчАМ ДЕБА НЗ КВО ДА КАЖА... ИЛИ ДА НАПРАЯ... ПОМОщ...
П.П. ТОЙ Е К*РВАР ТАКА чЕ НЗ ДАЛИ ДА ГО КЪСАМ ИЛИ ДА СЕ БОРЯ... СЕ ПАК ТОЙ НЕ ИСКА ДА КЪСАМЕ... НЗ КАК щЕ МЕ БОЛИ ПОВЕчЕ АКО СЕГА СИ ЗАМЪЛчА ИЛИ АКО ПРОДЪЛЖАВАМ БЕЗ ДА МУ КАЖА НИщО.. А МЕЖДУ ДРУГОТО С ОНОВА МОМИчЕ С КОЕТО ТРЪГВА ПАК СА ХОДИЛИ 2 ГОДИНИ ПРЕДИ ТОВА.... НО ТОЙ НЕ Я ОБИчА (НЕ САМО ТОЙ ГО КАЗВА ТВА... С НЕЯ Е САМО ЗАщОТО СИчКИ ГИ МИСЛЯТ ЗА СУПЕР ДВОЙКА И СА ОТ ЕДНО ДАСКАЛО... 2 МИН РАЗСТОЯНИЕ... А ОТ МЕН Е НА 50 МИН (В НАЙ-ДОБРИЯ ВАРИАНТ))

koalka
03-29-2007, 16:03
Даааа, на него му е най-добре да си ви върти и трите и да си има разнообразие, това така мечтано разнообразие, и въобще да не му пука.Казваш, че к**вар, а к***арите ходят с к***и, което теб те прави автоматично каква??Не казвам, че си, но не се унижавай да ходиш с този скапаняк, който и пет пари не дава за теб.Ако може и да прави секс и с трите ще е най-добре, нали?Как може да си още с него, веднага го зарязвай!

vikipf
03-29-2007, 16:10
ХАУХАУХАУ ЗАРАДИ НЕГО И К*РВА СТАНАХ... ТА АЗ ДОРИ НЗ КВО ДА МУ КАЖА... ПОчВАМ ДА СЕ ОНИЖАВАМ ЗАРАДИ НЕГО... СМИСЪЛ КАКТО ЕДНА ФР КАЗА В ТАЯ ВРЪЗКА САМО ТОЙ ЛИ Е ВАЖЕН... МИ МАЙ ТАКА ИЗГЛЕЖДА :?
П.П. ПРЕДИ НЕ БЯХ ТАКАВА :smt010 :smt010 :smt010

koalka
03-29-2007, 16:12
Не казвам, че си такава.За какво се унижаваш?По-добре да го обичаш, ама да не си с него.По-добре ще ти е.

IRRIDUCIBILI
03-29-2007, 16:12
stegni se, zareji go toq pudel ima i dr mom4eta :P

koalka
03-29-2007, 16:13
stegni se, zareji go toq pudel ima i dr mom4eta :PИ нещо по-важно-много по-добри от този, които наистина ще я обичат.

Jenninka
03-29-2007, 16:14
Я му бий шута...Ще ходи с 3едновременно!Ба*ти наглия тип! :smt013 Как може да има такива момчета???

vikipf
03-29-2007, 16:15
ХАХ до преди време и аз тсе питах така... Сега виждам че може... :?

Jenninka
03-29-2007, 16:17
Не знам как се справяш със ситуацита..Бих отишла да му откъсна оная работа и да му я закача на стената с пирон!

alkobalko
03-29-2007, 16:25
Ако аз бях на твое място, този щеше да лежи доста дълго време в болница.
Въобще не си и мисли да останеш с него. Тегли му една и забрави за него. Никой няма право да те кара да се чувстваш унижена. Бъди сигурна, че ще намериш някой много по-добър от него.

Valar
03-29-2007, 17:05
Врътка ви А!? :smt005
Зарязваи разбира се!

Anf3tamin4o
03-29-2007, 17:20
Зарязвай :)

cherinka
03-29-2007, 17:35
СЕ ПАК ТОЙ НЕ ИСКА ДА КЪСАМЕ...

аххахаха
да уе, той ли ти го е казал?!?! Не му вярвай. Явно се има за голямата работа да е с трички. Вземи му бий шута по най-гадния, долен, подъл, мизерен, унизителен и запомнящ се начин. Такива момчета дори не са достойни за уважение.
А на тебе щом ти е смешно... значи не ти пука толкова за него, а щом не ти пука, значи не ти и трябва! Щом не ти трябва, зарезвай го.

03-29-2007, 17:38
Я му бий шута...Ще ходи с 3едновременно!Ба*ти наглия тип! :smt013 Как може да има такива момчета???
Аве,аз познавам такива момичета,тъй че мълчите да не се разрази някакъв спор от сорта на темата с ръста на момичетата.

Alex___f
03-29-2007, 18:13
На твоя място щях просто при следващото илизане или позвъняване, смс да му кажа само "сгрешил си адреса" и нищо повече трия, не вдигам, не познавам и забравям.Понякого трябва да слушаме разума не чувствата, не мисля, че трябва да позволяваме на който и да било (момиче момче) да ни унижава! И между другото има също така и много момичита, които си подиграват с момчета или ги използвот, азлично познавам ровече такива момичета от момчета...

JustMakeMeSmile
03-29-2007, 18:19
toq eee basi nagliq tip..oba4e ima 3 momi4eta koito mu pozvolqvat da gi varti..Ne se ostavqi da bade6 unijavana po toq tap na4in nezavisimoo kolko go haresva6...pff kak gi mraza takiva jenkari ..grr(zalujvat taka da se vliubqt 4e da vijdat samo edno momi4e..smao tak a se pooopraat tiq)zarqzvai vednaga i kakto kzaha po goreee pooo naii gadniqq vazmojen na4inn...izlez ot situaciqta s dostoinstvoo i seki pat kato go vidi6 sled tva mu pokazvaii 4e ne si po zle ot ostanalite momi4eta...i glavata visoko dignata..nqq s eostavq6 da te razigravat!

pp.sigurna sym 4e 6te si nameri6 nqkoi koito da te obi4ka istinskki bez da trqq da go deli6 sas sumati drugi momi4eta!uspeh.. :)

03-29-2007, 18:22
СМЯХ СМЯХ СМЯХ... :lol: :lol: :lol: ТОЛКОВА МИ СЕ РЕВЕ чЕ чАК МИ Е СМЕшНО... НЕСКА РАЗБРАХ чЕ "МОЙТО МОМчЕ" Е ТРъГНАЛ ПРЕДИ 2 ДЕНА С БИВшАТА СИ И ДОРИ НЕ СЕ Е ОПИТАЛ ДА МИ КАЖЕ... НЕСКА ПОЛУчИХ СМС И СИ ПИСАХ С ЕДНА ДРУГА НЕГОВА Х И ТЯ ВИКА чЕ ИМА СЪщИЯ СМС ОТ НЕГО... САМО чЕ ГЛАГОЛА " щЕ ТЕ ПАПКАМ" ПРИ НЕЯ Е БИЛ "щЕ ТЕ ИЗПАПКАМ" .... АЗ СУПЕР МНОГО ГО ОБИчАМ ДЕБА НЗ КВО ДА КАЖА... ИЛИ ДА НАПРАЯ... ПОМОщ...
П.П. ТОЙ Е К*РВАР ТАКА чЕ НЗ ДАЛИ ДА ГО КЪСАМ ИЛИ ДА СЕ БОРЯ... СЕ ПАК ТОЙ НЕ ИСКА ДА КЪСАМЕ... НЗ КАК щЕ МЕ БОЛИ ПОВЕчЕ АКО СЕГА СИ ЗАМЪЛчА ИЛИ АКО ПРОДЪЛЖАВАМ БЕЗ ДА МУ КАЖА НИщО.. А МЕЖДУ ДРУГОТО С ОНОВА МОМИчЕ С КОЕТО ТРЪГВА ПАК СА ХОДИЛИ 2 ГОДИНИ ПРЕДИ ТОВА.... НО ТОЙ НЕ Я ОБИчА (НЕ САМО ТОЙ ГО КАЗВА ТВА... С НЕЯ Е САМО ЗАщОТО СИчКИ ГИ МИСЛЯТ ЗА СУПЕР ДВОЙКА И СА ОТ ЕДНО ДАСКАЛО... 2 МИН РАЗСТОЯНИЕ... А ОТ МЕН Е НА 50 МИН (В НАЙ-ДОБРИЯ ВАРИАНТ))


И ще си мълчиш :smt017 :smt012 [-X Тва са глупости мила :shock: Земи се в ръце и не се задоволявай с малко...или теб или другите....да избира!Ама,ако говорим за хубаво натриване на носа му....можеш с едната да му устройте номер,който да помни цял живот :-({|= Доста поуки ще си извади :wink:

Undying
03-29-2007, 18:25
Ами ако имаш достойнство ще го скъсаш веднага.Това е такова унижение,че просто не трябва да се замисляш "да го късам ли или не".Но ако предпочиташ да си останеш с него и да си "една от многото"-продължавай си с него и с другите му "единствени".Твоя воля,ти си решаваш по какъв начин и най-вече с какъв човек искаш да си прекарваш времето.

BAYO
03-29-2007, 18:25
Ми кажи му ей така: Знаеш, че те обичам и искам да съм с теб, но бившото гадже ми се обади и иска да се върна при него. Какво да правя? .... Виж му после изражението, как говори, изнася ли му, не му ли и от тва си напраиш изводите и гото. В ник'в случай не го питай дали иска да е с теб, отг. автоматично ще бъде .. "ДА" .. естествено!

bqsna_teenagerka
03-29-2007, 18:33
:shock: какво???? върти ви 3 и ти още си с него????????????? олелелелеле аз ако хвана моя в такава издънка...ах ако го хвана ...не си представям какво ще стане ще му се стори 4е ядрената война е запо4нала!!! :smt066 ще го одрежа ще го направя на помия пред вси4ки и след това ще го застрелямм!!!!!!!!! не не те разбирам защо още си с него? той брад4еда си се мляска с 3...и вие нали сте умни..му се връзвате 8-[ [-( е аз не бих :? мисиля 4е ти трябва да си тази която ще му смаже фамилията!

vikipf
03-29-2007, 18:40
И ще си мълчиш :smt017 :smt012 [-X Тва са глупости мила :shock: Земи се в ръце и не се задоволявай с малко...или теб или другите....да избира!Ама,ако говорим за хубаво натриване на носа му....можеш с едната да му устройте номер,който да помни цял живот :-({|= Доста поуки ще си извади :wink:

ДА... ТВА Е РЕшЕНИЕТО ;) ХУБАВОТО Е чЕ ТОчНО С ЕДНАТА ЗАПОчНАХМЕ УДАРА.... СМИСЪЛ ЕИ ТАКА ЕДНА СЛЕД ДРУГА ГО ЗАРЯЗВАМЕ... И ПОСЛЕ ТЯ КАТ СЕ ВЪРНЕ В СОФИЯ ОТИВАМЕ ПРИ ДРУГАТА "ИГРАчКА" И РАЗПРАЯМЕ ЦЯЛАТА ИСТОРИЙКА... А ТЯ СИ МИСЛИ чЕ ТОЙ И Е ВЕРЕН И ВИНАГИ Е БИЛ ТАКЪВ... СЕ ПАК ХОДЯТ ОТ 2 ГОДИНИ... ОщЕ ЕДНО ХУБАВО НЕщО Е ТОВА чЕ АЗ ГО ПОЗНАВАМ СУПЕР ДОБРЕ щОТ ПРЕДИ ТВА МИ БЕшЕ "НАЙ-ДОБЪР ФР" (АКО МОЖЕ ДА БЪДЕ ТАКОВА "МОМчЕ" ПРИЯТЕЛ).... НО ПОНЕ ГО ПОЗНАВАМ И ЗНАМ КЪДЕ НАЙ-МНОГО ГО БОЛИ...
П.П. СМЯХХХ

Na7a6a
03-29-2007, 18:43
Любов моя ,казах ли ти да го зарежеш ,казаха ли ти го и другите???Знам че си ужасно силна и ще го преживееш,затова го зарежи по най-ужасния начин и си гледай жиовота!Ииии..маце не ме лъжи ти мене че не те боли а ти е смешно.Както тука пишеш:толкова те боли че чак се смееш.Не го прикривай нормално е да боли,как няма да боли,да,той не заслужава,но това не значи че теб не те боли!!Все се надявам че тва е поредното недуразомение..де да знам..решението е твое,но моето мнение го знаеш!!
ПП:И забрави да споменеш за Лильо :!:
Айде,обичкам те и нали знаеш че сега и мен ме боли,каквото и да решиш,с тебе съм :!: :!: :!:

03-29-2007, 18:47
ММ и моето мнение е да го зарежеш...според мене той не обича нито една от трите... на човека явно му се Е*е много и като гледам е намерил доста доброделки които да му угаждат

03-29-2007, 18:51
И ще си мълчиш :smt017 :smt012 [-X Тва са глупости мила :shock: Земи се в ръце и не се задоволявай с малко...или теб или другите....да избира!Ама,ако говорим за хубаво натриване на носа му....можеш с едната да му устройте номер,който да помни цял живот :-({|= Доста поуки ще си извади :wink:

ДА... ТВА Е РЕшЕНИЕТО ;) ХУБАВОТО Е чЕ ТОчНО С ЕДНАТА ЗАПОчНАХМЕ УДАРА.... СМИСЪЛ ЕИ ТАКА ЕДНА СЛЕД ДРУГА ГО ЗАРЯЗВАМЕ... И ПОСЛЕ ТЯ КАТ СЕ ВЪРНЕ В СОФИЯ ОТИВАМЕ ПРИ ДРУГАТА "ИГРАчКА" И РАЗПРАЯМЕ ЦЯЛАТА ИСТОРИЙКА... А ТЯ СИ МИСЛИ чЕ ТОЙ И Е ВЕРЕН И ВИНАГИ Е БИЛ ТАКЪВ... СЕ ПАК ХОДЯТ ОТ 2 ГОДИНИ... ОщЕ ЕДНО ХУБАВО НЕщО Е ТОВА чЕ АЗ ГО ПОЗНАВАМ СУПЕР ДОБРЕ щОТ ПРЕДИ ТВА МИ БЕшЕ "НАЙ-ДОБЪР ФР" (АКО МОЖЕ ДА БЪДЕ ТАКОВА "МОМчЕ" ПРИЯТЕЛ).... НО ПОНЕ ГО ПОЗНАВАМ И ЗНАМ КЪДЕ НАЙ-МНОГО ГО БОЛИ...
П.П. СМЯХХХ



abe 6to na moeto mnenie pi6e gost a ne ledenakrasota :smt017 :smt017 aaaaaaaa не съм влязла :shock: Ми мога само да ти стискам палци...Баба ми е казвала,4е мажа е като лайно в дъжд :smt005 нa такива така :wink:

Na7a6a
03-29-2007, 18:55
Ейй ше го е*а тва момче еййй..ще го пре*укам направо,място няма да си намери ку*вар с ку*варите.Да си намери майстора дано,всичките да го зарежат и да е САМ САМ САМ!!И да го боли 300 пъти повече от тебе :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Не аз просто ти казвам ,че ако в момента ми се мернеше пред очите такъв щях да му забия...Ко*еле нещастно :smt013

vikipf
03-29-2007, 18:57
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 МИ ДА ОСОБЕНО "УБАВИТЕ" МОМчЕТА СА ТОчНО КАТ "ЛАЙНО НА ДЪЖД" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ledenakrasota
03-29-2007, 18:59
И ще си мълчиш :smt017 :smt012 [-X Тва са глупости мила :shock: Земи се в ръце и не се задоволявай с малко...или теб или другите....да избира!Ама,ако говорим за хубаво натриване на носа му....можеш с едната да му устройте номер,който да помни цял живот :-({|= Доста поуки ще си извади :wink:

ДА... ТВА Е РЕшЕНИЕТО ;) ХУБАВОТО Е чЕ ТОчНО С ЕДНАТА ЗАПОчНАХМЕ УДАРА.... СМИСЪЛ ЕИ ТАКА ЕДНА СЛЕД ДРУГА ГО ЗАРЯЗВАМЕ... И ПОСЛЕ ТЯ КАТ СЕ ВЪРНЕ В СОФИЯ ОТИВАМЕ ПРИ ДРУГАТА "ИГРАчКА" И РАЗПРАЯМЕ ЦЯЛАТА ИСТОРИЙКА... А ТЯ СИ МИСЛИ чЕ ТОЙ И Е ВЕРЕН И ВИНАГИ Е БИЛ ТАКЪВ... СЕ ПАК ХОДЯТ ОТ 2 ГОДИНИ... ОщЕ ЕДНО ХУБАВО НЕщО Е ТОВА чЕ АЗ ГО ПОЗНАВАМ СУПЕР ДОБРЕ щОТ ПРЕДИ ТВА МИ БЕшЕ "НАЙ-ДОБЪР ФР" (АКО МОЖЕ ДА БЪДЕ ТАКОВА "МОМчЕ" ПРИЯТЕЛ).... НО ПОНЕ ГО ПОЗНАВАМ И ЗНАМ КЪДЕ НАЙ-МНОГО ГО БОЛИ...
П.П. СМЯХХХ



abe 6to na moeto mnenie pi6e gost a ne ledenakrasota :smt017 :smt017 aaaaaaaa не съм влязла :shock: Ми мога само да ти стискам палци...Баба ми е казвала,4е мажа е като лайно в дъжд :smt005 нa такива така :wink:



da ne zabravq....Тоя умник твоя е ве4е минало му направете обява :-({|= Ако някоя си търси такъв да знае къде да го намери :wink:

FiRe_LaDy
03-29-2007, 19:10
MIla ne si struva da se primirqvash s tova d asi vtora dupka na kavala.Ostavqi go!Kakvo se zanimavash s nego ... ta toi da ne e edinstveniq.Shte si namerish po dobyr ot nego.Pyk i taka po malko shte stradash. :wink:

cucyhko
03-29-2007, 19:18
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 МИ ДА ОСОБЕНО "УБАВИТЕ" МОМчЕТА СА ТОчНО КАТ "ЛАЙНО НА ДЪЖД" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯ чакай малко аз не се имам за грозен ама никога не съм изневерял на приятелката си :) ! :wink:

In`Tears
03-29-2007, 19:29
Я му бий шута...Ще ходи с 3едновременно!Ба*ти наглия тип! :smt013 Как може да има такива момчета???

аиде сега.. сякаш няма такива момичета :) :smt016

03-29-2007, 19:33
Незнам как го търпиш! Аз ако бях до ся да съм му била шута. Не се оставяй да те върти. Просто няма смисъл той ако те обичаше нямаше да му пука какво мислят хората. Просто няма смисъл да се унижаваш.Има много други които със сигурност ще те обичат истински!

cucyhko
03-29-2007, 19:34
Аз познавам момиче което ми каза ..спокойно нямам нищо против че имаш приятелка

Iv4eTy
03-29-2007, 19:35
Госта бях аз :P

vikipf
03-29-2007, 19:36
ХАХХАХА СЕГА УСЕщАМ КАК ГО РАЗИГРАВАМ... ГОВОРЯ МУ СЕ ЕДНО НЕ МИ ПУКА ОТ НИщО... И ТОЙ СЕГА СЕ ВЛАчИ И ТОЙ СЕГА СЕ ГЪРчИ АМА НЯМА КОЙ ДА ГО чУЕ... КАКТО НЯМАшЕ КОИ ДА чУЕ МЕН... :smt019

sasha_90
03-29-2007, 19:38
q go zareji toq ima i dr mom4eta

cucyhko
03-29-2007, 19:43
а такааааааа ЗАРЯЗВАЙ ГО ! :evil:

In`Tears
03-29-2007, 19:50
ШУТ-а и през вратата/довара

vivian
03-29-2007, 20:17
zareji go!ednata ne q obi4al,na drugata pi6el mili4ki smsi,s tretata hodi.mi 4etvartata sigurno 6te q e*e!!!ai ne se prinizqvai tolkova...

sexi_lady_666
03-29-2007, 21:51
iskai mu obqsnenie?!?!?!

Guarana
03-29-2007, 23:39
на тоя тъпанар трябва да му счупи някой тиквата 8)
курвар... #-o

OBi4aM_Si_MiLoTo
03-30-2007, 05:48
i edna moq fr postrada taka hodiha 6 meseca i kvo nakraq se zabii s biv6ata mu priqtelka,toq k****r im pi6e6e ednakfi sms-4eta ama biv6ata mu priqtelka ne znae6e 4e si ima toi gadje i nakraq moita fr razbra i dr macka i go prebiha ot boi :smt005 :smt005 :smt005 kato se ima napredvid,4e negovata biv6o trenira djudo :smt005 awe smeh pada6e.
A kolkoto po temata mu teglii edna golqma ne e edinstvenoto mom4e na sveta :wink:

03-30-2007, 06:10
Според мене само си се успокояваш, че не бил я обичал...
Пък и да обича, явно си го прави по-свой начин (при всеки е така, но неговия е доста странен).
Как може да си помислиш да продължиш да си с това момче.
Ще му имаш ли доверие за напред?
Ще може ли да прекарваш периода който си с него в една лъжа?
Замисляш ли се въобще, че няма смисъл, а щом казваш, че го обичаш, ако не сега.. то после, ще те боли още повече.
Отиди и го направи на ГЪЗ!
Това заслужава момчето...
А ти не се притеснявай! Ще намериш човек който да те обича и наистина да разбереш какво е да те уважават и ценят.
Това лайненце явно се чуди какви животни са това..

CrazyWitch
03-30-2007, 06:17
Crazy`Witch[/color]]Според мене само си се успокояваш, че не бил я обичал...
Пък и да обича, явно си го прави по-свой начин (при всеки е така, но неговия е доста странен).
Как може да си помислиш да продължиш да си с това момче.
Ще му имаш ли доверие за напред?
Ще може ли да прекарваш периода който си с него в една лъжа?
Замисляш ли се въобще, че няма смисъл, а щом казваш, че го обичаш, ако не сега.. то после, ще те боли още повече.
Отиди и го направи на "задни части"!
Това заслужава момчето...
А ти не се притеснявай! Ще намериш човек който да те обича и наистина да разбереш какво е да те уважават и ценят.
Това лайненце явно се чуди какви животни са това..

Забравих да се логна да е*а.

Polinna
03-30-2007, 14:36
Male neznam ama az ako bqh do sega 1000 pyti da mu bqh bila shuta kolkoto i da go obicham.. shte me prai mene na dryj mi shapkata aisiktir ot tuka da ne se vyrti samo okolo nego sveta :smt018

03-30-2007, 14:56
хХх тоя некъф Мулти :smt007 Место веднага да го късаш напрай му живота ЧЕРЕН,и накря и трите се срещнете с него и яку бой!

Quartz
03-30-2007, 15:30
хах на тоя Мачо не му е зле ама много е прост да има момиче което го обича и той с още две пффф така и баба знае
не му се връзвай а ако искаш да ревнува и той както и ти хвани си 5 яки момченца и да го видим как ще му е :twisted: :twisted:

cucyhko
03-30-2007, 15:54
Не мога да разбера що трябва да го бие щото е хитар и си е хванал и други ли... просто ти казвам кажи да го духа и изобщо не му се обясняваи

vikipf
03-30-2007, 17:57
хХх тоя некъф Мулти :smt007 Место веднага да го късаш напрай му живота ЧЕРЕН,и накря и трите се срещнете с него и яку бой!
ХУАХАУХА СЕГА ВСЕ ОщЕ СМЕ НА ЦВЯТ СИВО... АМА И ДО чЕРНО ИМА ВРЕМЕ... :-D СЕГА СИ ИГРАЯ ИГРИчКА С НЕГО И НЕ МИ ПУКА ЗА НИщО... ЦЕЛИЯ МИ ЖИВОТ Е БИЛ ЛЪЖА СЕГА И НЕГОВИЯ щЕ СТАНЕ ТАКЪВ... ВЕчЕ СИ НЯМА НИКОЙ... ХАУХАУХА чУДЯ СЕ КВО ЛИ ОщЕ МОЖЕ ДА ИЗГУБИ... :-D

03-30-2007, 18:02
хХх тоя некъф Мулти :smt007 Место веднага да го късаш напрай му живота ЧЕРЕН,и накря и трите се срещнете с него и яку бой!
ХУАХАУХА СЕГА ВСЕ ОщЕ СМЕ НА ЦВЯТ СИВО... АМА И ДО чЕРНО ИМА ВРЕМЕ... :-D СЕГА СИ ИГРАЯ ИГРИчКА С НЕГО И НЕ МИ ПУКА ЗА НИщО... ЦЕЛИЯ МИ ЖИВОТ Е БИЛ ЛЪЖА СЕГА И НЕГОВИЯ щЕ СТАНЕ ТАКЪВ... ВЕчЕ СИ НЯМА НИКОЙ... ХАУХАУХА чУДЯ СЕ КВО ЛИ ОщЕ МОЖЕ ДА ИЗГУБИ... :-D
Аз се досещам какво още може да загуби... \:D/

vikipf
03-30-2007, 18:51
МИ ТОГАВА КАЖИ КВО щОТ ИСКАМ ТОЙ ДА ИЗГУБИ ФСИчКО... ;Р :smt077

03-30-2007, 18:54
ем честито ще си спретнете оргиийка :)

vikipf
03-30-2007, 19:00
ем честито ще си спретнете оргиийка :)
МИ ДА ДА... СУПЕР... КОЛКОТО ПЕРВЕРЗНО СЪщЕСТВО СЪМ... ;Р
МЕЖДУ ДРУГОТО СЕГА Е ТАКА СИ ГО УНИЖАВАМ И ГО ГЛЕАМ КАК СЕ МЪчИ.. :-D МНОГУ СЪМ ГАДНА... СМИСЪЛ БУКВАЛНО СЕ МЪчИ... ТЦТЦТЦ
П.П. БАТЕ КРИСОООО НЕ ТИ СТИГАщЕ 17-ТО ТА И ДРУЖБЕНСКИТЕ МАДАМИ ПОДХВАНА... ;Р щЕ СТРАДАш ЗА ТВА ЕИ.. ;Р

03-30-2007, 19:05
Ако си мислиш че на него му пука че ще загуби теб.... :mrgreen:

vikipf
03-30-2007, 19:10
Ако си мислиш че на него му пука че ще загуби теб.... :mrgreen:
МИ НЕ... ХУАХУАХ СМИСЪЛ ТОЙ ЗНАЕ чЕ МЕ ГУБИ ЗАРАДИ ЕДНО ДРУГО МОМчЕ...ЕДИН СКЕЙТЪР... ХУАХА СМИСЪЛ ТОЙ СИ МИСЛИ чЕ НИКОЯ НЯМА ГО ЗАРЕЖЕ Е ТАКА щОТ Е СРЕшНАЛА ДРУГ... АМА СЕ ЛЪЖЕ... СЕГА МИ СЕ МОЛИ И ЗНАМ чЕ ГО БОЛИ ПРОСТО щОТ ГО ПОЗНАВАМ ТВА СЪщЕСТВО ;Р

Parfum`Girl
03-30-2007, 19:45
Ако съм на твое място до сега да съм му била шута !

BlackaTBW
03-30-2007, 20:35
По-добре го зарежи, той не заслужава :!:

Kar4eto
03-30-2007, 20:54
Абе що не вземеш да му го върнеш?Не късай с него,просто се дръж по-хладно и почни да се зарибяваш с други момчета,докато накрая не го зарежеш,заради някой друг... :smt006

MoHuTo
03-30-2007, 20:59
О боже, не 2 - ами 3! :shock: Какво се чудиш още - зарязвай го тоя..не си заслужава да си с него..нз ко чакаш още [-X

BAYO
03-31-2007, 00:36
Е тва е да си оптимист. Хем да знаеш, хем да си оше с него, хем да вярваш на тва, което ти говори пък и от горе на всичко се примиряваш. Оправи се, свести се, стъпи си на краката, излагаш се деа :shock:

Iowa
03-31-2007, 00:51
Разкарай го..
Тва е най-доброто,което моеш да направиш..

И аз имах подобен проблем с един скоро.. само дето той ходеше с мене и едно момче едновременно..
Както и да е..
Най-добре е да не се занимаваш,защото може да се нараниш..

:-)

dEnIsTy
03-31-2007, 08:15
според мен не трябва да го отрязваш...на един курвар би трябвало да му стане много кофти,ако разбере,че и ти си имаш друг..курвенска работа,но на това с такова се отвръща...пиши си с някакъв смси,не ги трий и може би ще има резултат:)

~f~
04-01-2007, 10:03
Abe ti kvo tolkova mu misli6?Mn qno ,4e trqbva da go zareje6 vij ,4e po toq na4in toq ti se podigrava!!!!!!!!![/code][/b]

fre666ka
04-02-2007, 08:26
ei ada6kata q mu bii duspata !!!! ne padai tolkova nisko nz ako s men postapqt taka 6e go e.... otzzad mn mrazq iznevqrata!!!!!e nadqvam se ot teq negovi post1pki razbira6 kolko mu puka za teb i 4e si mu prez onaq rabota!!!!ne pozvolqvai da te t1p4at nevqrvam da ti e p1rviq nito posledniq taka 4e sveta e p1len s makar i malko istinski m1je!!!!!

IKisseDAGirL
04-02-2007, 08:49
Върти те на малкият си пръст и му се връзваш :lol: Той много добре вижда, че нямаш сили да го оставиш и е решил, че както и да се държи с теб, ти пак ще си му вярното кученце. Най-лошото е, че е прав...

nasty_f
04-02-2007, 10:55
Ако моето гадже-още го няма-направи така с мен никога няма да продължа да го харесвам.Моментално ще ми "застинат" чувствата към него и дори ще ми стане противен.Това е направо отвръщаващо.И питаш дали да го скъсаш?Като стой,та гледай! :-D

04-02-2007, 11:10
МОМ4ЕТО НЕ Е ВИНОВНО КАТО МОЖЕ 6ТЕ ИМА МНОГО ГАДЖЕТА ТИ ТРЯА ДА СИ МН ТЪПА ДА СИ МИСЛИ6 4Е ТОИ НЕ ОБИ4А ОНАЯ САМО ЗАщТОТО ТАКА ТИ Е КАЗАЛ [-X МОМ4ЕТАТА ЛЪЖАТ АМА ВИЕ СТЕ БИЛИ МНОГО ЗАБЛУДЕНИ ](*,)

blackcat.eti
04-02-2007, 11:24
kolkoto i da te boli......po-dobre go ostavi.....nameri nqkoi (kolkoto i da ti e trudno) , koito da te obi4a istinski i da obi4a samo i edinstveno teb........ ne si zaslujava da go deli6 s o6te nqkakvi, samo za da mu dostavq6 udovolstvie i toi da e na kef, dokato teb te boli.......taka 4e..imai malko smelost i go ostavi........

MACKA prez no6ta
04-02-2007, 11:26
OO opredeleno go zareji to kvo si misli 4e e nezamenim i edinstven.Takiva filmi nqma! Pokaji mu 4e jivota prodaljava i 6te e taka kakto na tebe ti iznasq bez da moje da te varti kakto si iska.

ledenakrasota
04-05-2007, 19:03
МОМ4ЕТО НЕ Е ВИНОВНО КАТО МОЖЕ 6ТЕ ИМА МНОГО ГАДЖЕТА ТИ ТРЯА ДА СИ МН ТЪПА ДА СИ МИСЛИ6 4Е ТОИ НЕ ОБИ4А ОНАЯ САМО ЗАщТОТО ТАКА ТИ Е КАЗАЛ [-X МОМ4ЕТАТА ЛЪЖАТ АМА ВИЕ СТЕ БИЛИ МНОГО ЗАБЛУДЕНИ ](*,)

Падам ](*,) не било виновно :shock: ако е един от многото ще го питам как се чувства :smt019 иначе за другото съм съгласна...4е квото иска тва ще си говори :wink: на мъже като тоя никакво доверие :smt019 веднъж излъжели има и 2-ри път :smt017 ама те нали така и за нас жените мислят :D така,че сме квит :wink:

zubi
04-06-2007, 11:39
бяяя тва момче голем живот си живее .. ако мога да броя ти и още два са 3 момичета ...... ако успее да се научи да си приклива сследите след известно време ... отива при едната приятелка .. оправя я .. бега и пи другата и нея опаа .... голем газар е тоя ... 3 .... тцтц ... ама пък е егати и курвата с 3 ... тцтц .. тоя вземаш един нож и го прайш на парчета :D :D :D :D :D

pampers
04-06-2007, 12:36
ти наред ли си да ходи6 о6те с него? как 6те ви върти и трите бе моми4е осъзнай се да не е единствения.. :shock: извинявай 4е 6ти го кажа ама си супер заблудена...заеби го и да не ти пука ама го заеби по брутален на4ин да му дойде малко ъкъла в главата :mrgreen:

Lolla
04-11-2007, 12:19
6te mu teglq mainata...no pred vsi4ki

mechtaq_za_teb
04-11-2007, 12:52
Kak mojesh vobshte da se 4udish kakvo da pravish?!Zarqzvai go!Nqma smisal d hodish s 4ovek,koito ne te ocenqva.

BuBkA_
04-11-2007, 14:27
|StOm E KuRvAr Ti NeMoJeSh Da Go PrOmEnIsH SlEdOvAtElNo NqMa SmIsAl Da PrOdAlJaVaTe Da HoDiTe ShToM E TrAgNaL S OsHtE 2 ZnAcHi Ne Te ObIcHa :-s

PaMit0
04-11-2007, 14:34
ето за това не се хващай с к*рвари а мое да се пробваш да го подразниш с някое друго мом4е,той като си има 2 хвани си и ти двама ве ни6то не ти пре4и тамън 6те ти е по забавно и 6те разбереш дали има 4уства към теб

FaTaLn0t0_LaDy
04-11-2007, 18:23
не съм чела всичките мнения обаче знам пред каква дилема е изправено тва момиче и ти съчуствам и то много не защо да е, а защото момчето което обичам и с което ходех преди е също такъв тоест курвар(но той не иска да си го признае) обаче той не си хваща 15гаджета а си има едно гадже, към което ако има чуства няма да погледне друга но когато няма нищо към приятелката си започва да търси от всяка друга това което иска...иииииии аз нз какво да те посъветвам, но най-добрия метод ще е да го хванеш един път и да поговорите при мен това действа винаги..но не да говорите по чата или скайп, а очи в очи, а и погледни нещата отстрани смисъл как се държи с теб и ако знаеш как се държи с другите сравни държанията му..аз като го правя това и винаги излиза че към мене показва че изпитва най-големи чуства и се държи по наи-хубавия начин на света но УВИ не е с мен :smt010 ... сега като чета и разбирам че определено ЖИВОТА Е ОТВРАТИТЕЛЕН!!!

PLAMENKO
04-11-2007, 18:30
Бе незнам тебе кво те боли , ама ако искаш него да го боли ми се обади :-({|=

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-11-2007, 18:38
еми
ясна е ситуацията има едно момче от нашето даскало същите ги прави и не му пука-важното е да се прави там на интересен-друго не го интересува,според мен такива колкото и да ги обичате трябва да ги зарязвате а не да си мислят че могат да си правят с вас каквото си поискат!