PDA

View Full Version : Етапите на една връзка



03-29-2007, 17:49
така значи аз имам профил, ама няма да пи6а от него за6тото по принцип пи6а много жулгарни работи и сериозните теми като тази не са ми в стила
та зна4и темата ми е как си представяте етапите на една връзка говоря от момента в който едно моми4е и едно мом4е ре6ават да си дадат 6анс до момента в които тръгнат сериозно
да поясня не съм някъв бесен пубер на 15 съм имам мнение по въпроса но ми е интересно бул6инството как си представя етапите
аз си ги представям така :
-пи6ем си в скайп
-излизаме на кафе
-продължаваме да ходим на кафе и да пи6ем по скайп няколко пъти
-ре6аваме 4е ве4е сме двойка и по4ваме да си се гу6каме да се държим за ръ4и4ки докато станем по -близки
-ставаме по-близки
-тръгваме да ходим
сега аз ги виждам така ама аз съм мом4е и ми е интересно кво мислят моми4етата ама и пи4овете да пи6ат 4е с мойто маце 6те се забиваме

FiRe_LaDy
03-29-2007, 17:55
Tochno vyrhu tova nikoga ne sym se zamislqla ... da ti kaja li ne vinagi e tochno taka.S razlichnite hora e po razlichen nachin.Teq etapi pri men ponqkoga sa prodyljavali mesec,a drug pyt nqkolko dena .. razlichno i dosta otnositelno za vseki.

cherinka
03-29-2007, 17:59
- Запознанство някъде на вън (дискотека, кафене, бар, магазин, парк, търговски център, в автобус или просто на улицата), размяна на телефони.
- Кафе (само двамата)
- Кафе (само двамата)
- Телефонен разговор
- Кафе, бар, билярд (само двамата)
- Телефонен разговор
- Кафе, билярд, бар, дискотека (с наши си приятели или общи приятели)
((( ако вече сте се опознали що годе добре и си допадате==>
- Някъде на романтично място само двамата -> целувка -> връзка.

Ако едно момче има сериозни намерения спрямо едно момиче.... и 50 кафета ще я изчака да изпие, за да го целуне.

Alex___f
03-29-2007, 18:01
Ако говорим за сериозна връзка (мисля,че такава имаш впредвид) Излизане по кафета (не изключвам скайп, мирка, смс-и и т.н. при всеки различно) и така докато не решат, че са си допаднали и не трябва да ипускат шанса си да са заедно в друг стадий. Пък натам.........

хихи:П
03-29-2007, 18:01
Не знам на колко години си,но...май не си мн голям.... :roll:
Как разделят връзката така....зн 1-во се опознавате,ако хлътнете още повече се забивате,но това става някак неусетно,стига и 2-мата да го искате,а не ти да мислиш някви планове а въпросната мацка да не подозира за това...

Octofunk
03-29-2007, 18:04
Извиняваи ама на 15 си и не се смяташ за бесен пубер..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Просто не се сдържах
Все пак, по темата:
- Сприятеляване за известен период
- Първа среща сами
- Първа целувка и т.н.

Е, не винаги си придържам към този "план" но така наи-често е ставало :mrgreen: ....... Абе както ти доиде, ако е писано да се получи, то винаги се получава =P~ 8)

JustMakeMeSmile
03-29-2007, 18:04
e da ama obiknovenno sa si g\d to4no taka..skyp4e kafeta -takova e na4aloto na pove4eto vrazki bez na4enie kolko vreme prodaljava tova opoznavane..i posle ve4e ru4i4ki celufki i na4aloto na vruzka :smt007 malko e strannno oba4e vsi4ki vrazki da zapo4vat po opredelen standart ...t.e. vinagi si ima izkliu4eniq :)

03-29-2007, 18:58
и ходите си вие с тая маца и до първата година ти е просто гадже след първата година ти става като жена и след втората година ти става като майка и кой от къде е :-D

bqsna_teenagerka
03-29-2007, 18:59
ето според мен как е:
-говорим си мотаем се заедно.
-по4ваме да се харесваме и това ли4и
-той ми признава 4е страшно много го кефа...и 4е ме харесва
-ако го харесвам и аз си признавам
-става ме си гаджета
-целуваме се и с епрегръщаме..
П.П тока по принцип би трябвало да стане така...но ми се е слу4вало и по друг на4ин....сегашното ми гадже ме гони 2г..докато ме свали

sexi_lady_666
03-29-2007, 22:01
mi nad tva ne sum mislila 100% xmmmmmm mi moje bi izglejdat taka:
-priqtelstvo
-4atkane
-vijdane ot vreme na vreme
-dvoikata misli 4e e gotova za seriozna vruska
TAKA SI PREDSTAVQM NE6TATA MOJE BI NE SA TAKIVA TO4NO NO GORE DOLU!!!

Guarana
03-29-2007, 23:49
хаха :x в действителност не си само бесен пубер, ами си и неграмотен... :idea:

по темата - с всеки човек е различно :smt006

In`Tears
03-30-2007, 06:07
ъхм сичко е вярно ..., но не може НЯМА НАЧИН да не се скарате поне 1 път :)

BloodraiN_M
03-30-2007, 06:34
ъхм сичко е вярно ..., но не може НЯМА НАЧИН да не се скарате поне 1 път :)
но след като сте вече гаджета щото след спора идва прилив на страст и става интересно :wink: :smt008 :D

CrazyWitch
03-30-2007, 06:39
За мен твоите етапи са на упознаване.
То не е това.. "И хоим". През това "ходене", ако си влюбен в човека с когото си, а и да не си влюбен.. минаваш през много етапи.. до кат го заобичаш
По-късно, ще си кажа мойте етапи, че бързам.

[Fr33land3R]
03-30-2007, 07:39
ето според мен как е:
-говорим си мотаем се заедно.
-по4ваме да се харесваме и това ли4и
-той ми признава 4е страшно много го кефа...и 4е ме харесва
-ако го харесвам и аз си признавам
-става ме си гаджета
-целуваме се и с епрегръщаме..
П.П тока по принцип би трябвало да стане така...но ми се е слу4вало и по друг на4ин....сегашното ми гадже ме гони 2г..докато ме свали
Ти не си ли на 13? :mrgreen:

In`Tears
03-30-2007, 08:07
ъхм сичко е вярно ..., но не може НЯМА НАЧИН да не се скарате поне 1 път :)
но след като сте вече гаджета щото след спора идва прилив на страст и става интересно :wink: :smt008 :D

много ясно :)

vvs_go
03-30-2007, 22:19
ами ко да ти кажа аз съ6то съм на 15 ама не съм бесен пубер, поне не съм бесен :Д по темата ами предполагам 4е тва са етапите, но зависи от много обстоятелства разбирай кой град, ква компания , как се запознахте , кой кого сваля и т.н.

BAYO
03-31-2007, 00:23
Мнооого, мноого, много относително нещо е тва. Може от диско в леглото и на др. ден ставаш с гадже. Може 7 месеца да си говорите по тел. за да решите че на дадения ден ви е време да се видите, за да кажете дали става нещо или не.

П.П. Една кратка моя история;

Та...Бях 11 клас, с класа ми отидохме на планина. Да обаче не дай си боже, на тая същата вила имаше и нек'ви мацки от 10ти клас от същото училище. Вечерта , запалихме си огън, момчетата носехме дърва, мацките оправиха масите. Седнахме, хапнахме, тръгнахме си лягаме, ма пияни почти всички. На сутринта с събудих до метълка :shock: Излезна точно мацето, обаче не беше готова да ми даде това, което аз исках тогава от 1 връзка. Ся повечето ш'те си помислят секс. Мне, не секс, а време да я опозная. Абе така 2 месеца и аут, щот почнах със следващата. Е тва се казва връзка за 1 нощ :smt004 :smt005

BrokenInnocence
03-31-2007, 02:20
"Етап 1: пишем си в скайп"

Ама леле, леле колко си зрял...

koalka
03-31-2007, 06:19
Еми аз си ги представям така:
-запознавате се
-пишете си по скайп и говорите по телефона, като междувременно излизате, но само като приятели
-казваш й какво чувстваш и излизате на кафе/на среща.
-ставате гаджета