PDA

View Full Version : 'забавляват се' с бившето ми гадже



sweet^angel
04-04-2007, 09:21
Аз съм на 16.С едно гадже ходехме година и нещо и скъсахме преди 3 месеца.Две мои приятелки(най-добрите уж) го познават и запонаха да излизат с него понякога,да си пишат в чата(всеки ден),даже у него са били('седели' на леглото :evil: ).И после ми разказаха :smt013 Как ги черпел с картофки,как гушкал едната уж на шега и т.н.Казах им да не ми говорят за него и те продължиха тихичко да се хилят защото пениса му се бил надървил.Е кажете ми - това приятелки ли са???Аз започнах да ревнувам малко,но какво мога да направя?Pls някой да ми даде съвет!Определено в училище или по чата и той ще ми разкаже за това или те ще продължават да си се виждат и накрая ще тръгне с някоя!Писна ми!Моля ви дайте ми съвет какво да правя :(

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:25
А защо сте ск1сали, каква е била причината?

Недей да се затормозяваш с глупости, нали между вас вече няма нищо..давай напред..об1рни гр1б на тези неща, намери си приятел, забрави за този..
Кажи им там на онея " твоите приятелки " да си останат с него и с над1рвения му пенис.. така според мен ще ги накараш да мл1кнат..

shmatka_s_patka
04-04-2007, 09:34
a moje bi to4no obratnoto kato te draznqt te karat da se varni6 pri nego za6toto gi kefi kva dvoika ste ili ne6to takova i mislqt za tebe i sa ti istinski priqtelki

P.S. samo hipoteza..ne znam kva e situaciqta

gPa3HuTeJl
04-04-2007, 09:41
a moje bi to4no obratnoto kato te draznqt te karat da se varni6 pri nego za6toto gi kefi kva dvoika ste ili ne6to takova i mislqt za tebe i sa ti istinski priqtelki

P.S. samo hipoteza..ne znam kva e situaciqta

..да...да...да... ще я карат да се вр1ща при него я онея флиорци ше ходат да се прегр1щат у да му гледат онаа работа над1рвена ли е или не е...

Не се излагай.. гледай текс-а виж както пише..

furtado
04-04-2007, 09:43
KUUUUU4KI mrysni!!!!teq ne sa ti nikvi priqtelki spored men.naistina ne moga da si predstavq kakvo bi mogla da napravi6,bahti typata situaciq...zaebi kat priqtelki teq...

divo_kotence
04-04-2007, 10:09
пф и тва са ти приятелки :evil: :smt012 по-добре не им обръщай внимание...прави се че не ти пука...че ти е все едно какво правят и ще спрат...

04-04-2007, 10:23
a moje bi to4no obratnoto kato te draznqt te karat da se varni6 pri nego za6toto gi kefi kva dvoika ste ili ne6to takova i mislqt za tebe i sa ti istinski priqtelki

P.S. samo hipoteza..ne znam kva e situaciqta

..да...да...да... ще я карат да се вр1ща при него я онея флиорци ше ходат да се прегр1щат у да му гледат онаа работа над1рвена ли е или не е...

Не се излагай.. гледай текс-а виж както пише..

a ti 6to si misli6 4e ne sa q izlagali s tazi cel i ni6to ne sa vidqli i n6 ne sa praili a? q msili malko be momko kat pi6e6 ne6to
6tom sam go napisal na4i imam ne6to vpredvid

shmatka_s_patka
04-04-2007, 10:24
gosta gore sym az... :roll:

a~n~i~t~y
04-04-2007, 10:32
az nako imah takiva "

SuPeRSlaDkA
04-04-2007, 12:22
не са ти никфи приятелки

MuJleH4eTo
04-04-2007, 12:40
Зае*и ги тея "приятелки" ... Пък и тоя , щом се занимава с тяХ по този начин... Сама си направи изводите дали си заслужава да се ядосваш... :)

honda^
04-04-2007, 12:53
Мацка, имала си големи приятелки да ти кажа :evil: . Просто им кажи, 4е са големи дволи4ни4ки и т.н. и изоб666то не се занимавай(нито с тях, нито с него) [-X

MoHuTo
04-04-2007, 13:04
Мацка тва не са ти никви приятелки! Аз ако имах такива приятелки, изобщо нямаше да ми трябват врагове честно казано..пффф изобщо не се занимавай с тях! :smt019

sherry
04-04-2007, 13:08
Да ти имам приятелките.... :roll:
Ако бях на твое място, нямаше и дума да им обеля на тея две кофи. Все пак си ходила доста време с момчето, предполага се, че сте имали нещо силно заедно. И в такъв случай, те да ходят у тях, да му се натискат и после да ти разказват, е много нахално от тяхна страна! Хич не ги слушай, тея са зле...

jack`s
04-04-2007, 16:42
kaji samo ne ste li skasali predi celi 3 meseca??
a moje bi tvoite priqtelki sa go xaresvali i sa iz4akvali da skasata?

kakto kazax/popitax kakav e problmat kato ste skasali ili moje bi problema e 4e ne te vikat
re6enieto dori i da ne sa verni moite predpolojeniq e da gi pomoli6 da se razkarate 2-3 pati 4-mata
are peace

koalka
04-04-2007, 18:02
Прекрати всякакви отношения с тях, не говори с тях.Така може би ще престанат.

BAYO
04-04-2007, 18:37
Господи, Боже! Опази ме от такива "приятелки/приятели" . Опатил съм и знам, че е супер гадно. Знам и предполагам как се чувстваш и ти. Отдръпни се от тях, няма смисъл да се занимаваш с такиа ... (с извинение) Пачи!

Lolla
04-04-2007, 20:25
1vo Tva naistina ne emn priqtelsko 2ro- da ne ti puka! i 3to...moje toi da go prai ,za da te drazni, koeto pokazva 4e ne trqbva da se drazni6....moga da ti dam primer sus sebe si (samo deto priqtelkata mi naistina mi e priqtelka)....Staroto mi gadje q pregru6ta, tancuva kU4ESI s neq, durji se mili4ko i ala bala....ama na men mi stava zabavno :smt005 , a ne gadno. Budi nad tezi ne6ta [-X

Iv4eTy
04-04-2007, 21:37
Мацка тва не са ти никви приятелки! Аз ако имах такива приятелки, изобщо нямаше да ми трябват врагове честно казано..пффф изобщо не се занимавай с тях! :smt019

vivian
04-04-2007, 21:46
Зае*и ги тея "приятелки" ... Пък и тоя , щом се занимава с тяХ по този начин... Сама си направи изводите дали си заслужава да се ядосваш... :)

sexi_lady_666
04-04-2007, 21:47
mila priqtelki nqma we!!nesi li go razbrala?!?!?!ami kvo moje6 da naprai6 ni6to zaebi gi prai se trugni s nekoi drug samo ne pokazvai 4e revnuva6!!!i na men sa mi go praili tva

PaMit0
04-05-2007, 09:25
emi tva za mene ne sa priqtelki,smisal ako sa mi istinski frs biha razbrali 4e nqma da mi e dobre nqkoq ot tqh da hoi s biv6eto mi gaje,makar dae biv6o,prosto tupo e nqkak si, izlizame primerno si4ki i toi gu6ka nqkoq moq priqtelka 6e mi stane mn kofti.Ot druga strana ne bi trqbvalo da ti puka i moje bi ako ne prestanat gi ostavi 6toto taka 6te prodaljat da te draznqt :-k

PeAcH
04-05-2007, 09:30
Mi kaji na tvoite priqtelki,4e ne ti e priqtno tova koeto pravqt i ako sa ti istinski priqtelki,6te te razberat i 6te sprat.Prosto trqbva da pogovori6 s tqh.

bqsna_teenagerka
04-05-2007, 09:32
ами,нали сте скъсалли той може да излиза с която си иска.....но е кофти от страна на "приятелките ти"....а ти още ли го харесваш? ако да...кажи им просто 4е не ти е приятно!

nP0c70_A3_
04-05-2007, 09:36
Щом сте скъсали значи негова работа си е какво прави с тях ,но щом те ти разказват това значи искат да те дразнят ,но ти се прави ,че не ти пука !

nencuHka
04-05-2007, 18:12
Ох....да ти имам приятелките и аз 8-[ Не им се доверявай ,щото виж кво правят :::

littlestar
04-05-2007, 18:46
ПФф и тия ги наричаш приятелки?Тия са едни големи използвачки и кучки не те заслужават!!

BuBi008
04-05-2007, 19:07
Smqtam che tezi tvoi rpiqtelki edinstveno mojem da gi obvinim v tova che ti razkazvat. Ti ne mojesh d aim zabranish akkvo da pravqt a i vie veche ste skusali s vaprosnoto momche haide sega zashtoto ti si bila s nego za dulgo vreme polovinata grad da ne moje da trugne s nego zashtoto te poznavat da rechem tova sa pulni gluposti. E da ne vqrvam da ti e priqteno ako gi vidish zaedno zashtoto dori da ste skusali vse pak shte imash neshto ot tozi chovek v surchiceto si zavinagi ama jivota produljava. Nqma kakvo da im se surdish za tova koeto pravqt a im se surdi za tova che ti go razkazvat vse pak sa ti priqtelki i bi trqbvalo pone v takav sluchai da budat malko po diskretni . I nai-dobriqt varqnte da se pravish che ne te ineteresuva i te shte sprat rano ili kusno no ako produljish d aobshtuvash s tqh shte e dobre da si imash vinagi edno na um kakvo sa ti govorili.

Allthatshewant
04-05-2007, 19:52
имам два въпроса към които немога да си отговоря .. явно като ти разказват и самия факт че се виждат с него те дразни... заще не си с него а сте се разделили .. а др въпрос е - какви приятелки са тия госпожи .. аз колкото и да се чудя немога да открия нищо добронамерено в постъпките им :smt012

CrazyWitch
04-05-2007, 20:02
Ако си го обичаш и той има някакви чувства към теб.. защо не бъдеш находчива и не се опитате на ново.

Имаше една подобна тема. Само че тя скъсала с приятеля си и се ядосва, че приятелката й тръгнала с него, но до колкото знам при тях нещата не са били толкова задълбочени и за това я покритикувах, че ни в клин ни в ръкав и е кефа на момичето. Все пак в тая история са намесени 2 момичета (като в другата се предполага, че бившия с приятелката й са влюбени) мога само га кажа, че бих йм теглила по една майна и да си сядат на задниците или да решават какво да правят, а не само да те ядосват умишлено..

Казва се че приятелството не се намира туку така. Ако зареди това те е бъз да йм кажеш нещо.. не се тревожи те не са ти приятелки. :)

sexy_momi4e
04-06-2007, 07:46
Tova ne sa nikakvi priqtelki!Po-dobre gi zareji da si govorqt kakvoto iskat,moje i naro4no da te lujat :smt011